KOZŁOWSKA Karolina
1997-01-09
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 ADAMSKA Weronika 1998-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ANTOSIAK Aleksandra 1997-04-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
4 BAJOREK Weronika 1997-05-16 KS Wisła Puławy LBE
5 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
6 BARAN Aleksandra 1997-07-18 KKL Kielce SWK
7 BARAŃSKA Marta 1998-11-11 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
8 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
9 BARYLSKA Aleksandra 1997-01-05 MKLA Łęczyca LDZ
10 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BĄK Agata 1996-06-06 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
12 BĄK Alicja 1997-08-31 ULKS Gryf Rytwiany SWK
13 BĄK Katarzyna 1998-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BĄK Natalia 2001-09-20 ULKS przy PSP w Czajkowie SWK
15 BĄKOWICZ Dagmara 1999-02-14 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
16 BEDNAREK Ewelina 1993-03-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
17 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
18 BENKOWSKA Nina 1998-02-07 WLKS Wrocław DOL
19 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 KKL Kielce SWK
20 BIEGAŁA Ewelina 1996-06-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
21 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
22 BIŃKOWSKA Iga 1996-07-03 ULKS Jedlińsk MAZ
23 BISAGA Karolina 1996-09-16 AZS-AWF Gorzów LBU
24 BLICHARSKA Zofia 1990-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
26 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
27 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
28 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
29 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
30 BRZÓSKA Agata 1995-12-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
32 BUDZIAK Aleksandra 1996-05-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
33 BURCHAN Dominika 1999-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
34 BURDA Anna 1996-05-25 KS Agros Zamość LBE
35 BZDZIEL Patrycja 1996-05-31 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
36 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
37 CERK Karolina 1998-02-01 MKL Szczecinek ZPO
38 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
39 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
41 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
42 CHOJNACKA Ilona 1995-10-07 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
43 CHOLEWIŃSKA Anna 1994-06-26 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
44 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
45 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
47 CIOMEK Anna 1996-08-21 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
48 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
49 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
50 CZARNYNOGA Martyna 1998-02-10 GTS Bojszowy SLK
51 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 CZUPERSKA Małgorzata 1993-05-31 RKS Łódź LDZ
53 CZYŻ Letina 2003-10-05 RLTL ZTE Radom MAZ
54 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
55 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 DĄBROWSKA Dominika 1996-06-07 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
57 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
58 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
59 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
60 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
61 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
62 DRYŁA Monika Edyta 1997-05-04 MKS Agros Chełm LBE
63 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
64 DUCZMAL Izabela 1996-04-18 SKLA Sopot POM
65 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
66 DURDA Karolina 1995-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
67 DURKA Paulina 1997-06-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
68 DYLĄG Oliwia 1993-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
69 DZIARMAGA Mariola 1992-01-03 KKL Kielce SWK
70 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
71 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
72 DZIKOWSKA Klaudia 1996-01-01 niest. Kielce SWK
73 ELIASZ Monika 1998-04-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
74 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
75 FAKA Paulina 1993-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
76 FALISZEWSKA Irmina 1997-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
77 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
78 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
79 FLORAS Paulina 2001-05-22 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
80 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 FRANCZAK Alicja 1993-08-17 KS Komunalni Sanok PDK
82 FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 KKL Kielce SWK
83 GAD Anna 1997-05-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
84 GAŁAMAGA Julia 1998-09-18 UKL Ósemka Police ZPO
85 GAŁĘZA Olga 1997-07-17 UKS Trójka Sandomierz SWK
86 GAŁĘZKA Ola 1996-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
87 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GAWRYSZCZAK Malwina 1993-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
89 GDAŃSKA Dominika 1995-07-02 KS Agros Zamość LBE
90 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
91 GĘBURA Natalia 1996-01-01 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
92 GIZICKA Beata 1997-05-07 ULKS Jedlińsk MAZ
93 GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
94 GLIŚCIŃSKA Katarzyna 1995-10-06 UKS WiR Łopuszno SWK
95 GŁODOWSKA Gabriela 1998-11-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
97 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
98 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
99 GODZWON Paulina 1997-06-22 ULKS Gryf Rytwiany SWK
100 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
101 GOLIK Weronika 1996-09-11 BKL Bełchatów LDZ
102 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
103 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
104 GONTA Aneta 1997-08-19 KM Aktywni Sochaczew MAZ
105 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
106 GOSZCZYŃSKA Izabela 1996-01-19 BKL Bełchatów LDZ
107 GRIMM Wiktoria 1997-02-17 KKL Kielce SWK
108 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
109 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
110 GRZYBOWSKA Joanna 1996-11-16 LKS Lubawa WMZ
111 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 GUTTER Agata 1995-02-01 UKS Kobylanka MLP
113 HARA Karolina 1998-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
114 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 IWANIEC Anna 2001-07-18 KKL Kielce SWK
117 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 JACHER Małgorzata 1997-03-15 LKS Stal Mielec PDK
119 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
120 JAKUBCZYK Katarzyna 1992-11-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
121 JANIEC Iga 1997-03-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
122 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
123 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
124 JARASZEK Wiktoria 1998-05-17 UKS Orlik Pionki MAZ
125 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
126 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
127 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
128 JASKULSKA Paulina 1998-01-01 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
129 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
130 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
131 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
132 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
133 JUSZCZYK Karolina 1996-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
134 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
135 KALINOWSKA Olga 1997-11-25 RKS Łódź LDZ
136 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
137 KALITA Klaudia 1995-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
138 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
139 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
140 KAPUSTA Agata 1995-01-01 niest. Kielce SWK
141 KARASEK Klaudia 1996-04-11 RLTL ZTE Radom MAZ
142 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KAREŃSKA Anna 1997-06-21 MKL Szczecin ZPO
144 KASPEREK Oliwia 1995-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
145 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
147 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
148 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
149 KMIEĆ Aneta 1996-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
150 KOCENIAK Katarzyna 1995-10-07 LKS Stal Mielec PDK
151 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
152 KOLANKOWSKA Patrycja 1998-05-04 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
153 KOŁACZ Natalia 1996-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
154 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
155 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
156 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
157 KOŁTONOWSKA Katarzyna 1994-04-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
158 KONIEC Agnieszka 1997-03-26 ULKS Gryf Rytwiany SWK
159 KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
161 KORPAS Klaudia 1994-04-24 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
162 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
163 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
164 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
165 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
166 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
167 KOWALSKA Karolina 1997-04-16 UKS Mokotów MAZ
168 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
169 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
170 KOWALSKA Marlena 1994-01-01 UKS Kobylanka MLP
171 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
172 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
173 KOZAK Katarzyna 1993-07-14 KKL Kielce SWK
174 KOZIK Klaudia 1996-01-31 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
175 KRACHULEC Zuzanna 1998-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
176 KRAWCZYK Martyna 1994-01-01 niest. Kielce SWK
177 KRAWCZYK Patrycja 1997-02-03 KKL Kielce SWK
178 KRAWIECKA Patrycja 2000-11-18 KKL Kielce SWK
179 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
180 KRÓL Adrianna 1996-03-26 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
181 KRYCZKA Dominika 1996-01-01 UKS Sparta Daleszyce SWK
182 KRZEMIŃSKA Wiktoria 1998-01-01 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
183 KUBIEC Kaja 2001-01-21 KKL Kielce SWK
184 KUCHARSKA Eliza 1996-06-18 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
185 KUKUŁKA Klaudia 1997-02-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
186 KUPISZ Weronika 2000-01-01 KKL Kielce SWK
187 KUROPATWA Klaudia 1997-01-01 UKS Olimp Wzdół Rządowy SWK
188 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
190 KURZAWA Nikola 1997-05-13 LKS Maraton Turek WLP
191 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
192 KUSY Emilia 1998-12-09 SKLA Sopot POM
193 KUŚMIERSKA Klaudia 1995-04-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
194 KWIECIEŃ Anna 1996-01-01 niest. Kielce SWK
195 KWIECIEŃ Natalia 1999-08-05 LKB Rudnik SWK
196 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
197 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
198 LAMPART Magdalena 1994-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
199 LELAKOWSKA Joanna 1996-04-11 LKS Stal Mielec PDK
200 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
201 LESISZ Angelika 1995-01-01 UKS Technik Radom MAZ
202 LESZCZYŃSKA Wiktoria 1997-11-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
203 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
204 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
205 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 LINOWSKA Karolina 1998-04-28 ULKS Gryf Rytwiany SWK
207 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
208 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
209 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
210 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
211 ŁOSICKA Agnieszka 1999-08-11 KKL Kielce SWK
212 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
213 ŁUKASZEWSKA Dagmara 1997-03-28 MKL Toruń KPO
214 ŁUKAWSKA Aleksandra 1997-12-10 KKL Kielce SWK
215 ŁYZNIAK Magdalena 1998-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
217 MAGIELNICKA Sylwia 1997-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
218 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
219 MAKOWSKA Paulina 1994-04-23 MKL Toruń KPO
220 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
221 MALICKA Emilia 1998-12-15 KKL Kielce SWK
222 MAŁACZEWSKA Zofia 1997-01-18 KS AZS AWF Kraków MLP
223 MAŁEK Karolina 2003-02-28 UKS Żaczek Połaniec SWK
224 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
225 MAMIŃSKA Małgorzata 1997-08-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
226 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
227 MARZEC Monika 1998-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
228 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
230 MAZUR Karolina 1997-07-30 UKS Trójka Sandomierz SWK
231 MAZUR Katarzyna 1995-09-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
232 MAZUR Paulina 1997-07-03 KKL Kielce SWK
233 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
234 MĄKOSA Barbara 1995-02-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
235 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
236 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
237 MICHALSKA Aleksandra 1996-01-08 STS Skarżysko-Kamienna SWK
238 MICHNOWSKA Aleksandra 1996-01-21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
239 MIERZWA Maria 1995-06-12 KKL Kielce SWK
240 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
242 MILCARZ Barbara 2002-08-29 KKL Kielce SWK
243 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
244 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
245 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
246 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
247 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
248 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
249 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
250 MURAWSKA Mariola 1999-10-02 MKL Toruń KPO
251 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
252 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
253 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
254 NIESTUJ Olga 1997-01-01 niest. Kielce SWK
255 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
256 NOWACKA Monika 1999-01-01 KKL Kielce SWK
257 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
258 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
259 NOWOSIELSKA Ewa 1996-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
260 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
261 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
262 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
263 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
264 OKOŃ Kinga 1996-10-19 MKS Agros Chełm LBE
265 OKUŃ Julia 1998-12-26 SKLA Sopot POM
266 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
267 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
268 OLSZAK Karolina 1999-09-12 TS AKS Chorzów SLK
269 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
270 ORAWIEC Dominika 1997-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
271 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
272 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
273 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
274 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
275 PABIS Magdalena 1997-01-01 niest. Kielce SWK
276 PACZKOWSKA Anna 1996-06-04 UKS WiR Łopuszno SWK
277 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
278 PALUCH Agnieszka 1994-02-26 ULKS Jedlińsk MAZ
279 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
280 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
281 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
282 PANEK Martyna 1998-01-01 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
283 PAŃTAK Aleksandra 2002-07-08 KKL Kielce SWK
284 PARGIEŁA Klaudia 1998-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
285 PASTUŁA Kamila 1995-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
286 PAWLAK Karolina 1997-10-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
287 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
288 PIECHOWSKA Karolina 1998-01-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
289 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
290 PIETRAS Sandra 1998-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
291 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
293 PILARSKA Wiktoria 1999-01-01 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
294 PŁOCHARCZYK Weronika 2003-01-07 UKS Żaczek Połaniec SWK
295 PODLEWSKA Roksana 1996-05-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
296 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
297 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
298 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
299 POTYRAK Ewelina 1997-07-16 UKS Trójka Sandomierz SWK
300 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
301 PÓŁKOSZEK Natalia 2001-01-01 KKL Kielce SWK
302 PÓŁTORAK Natalia 1997-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
303 PRAŚKIEWICZ Klaudia 1997-03-22 KKL Kielce SWK
304 PRZEWŁOCKA Monika 1995-01-01 Gimnazjum Obrazów SWK
305 PRZEWŁODZKA Monika 1996-08-26 UKS Trójka Sandomierz SWK
306 PRZYTUŁA Karolina 1997-11-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
307 RABIEJ Martyna 2003-03-18 KKL Kielce SWK
308 RADKOWSKA Wiktoria 1997-02-18 ULKS Gryf Rytwiany SWK
309 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
310 RAJTER Marzena 1998-12-07 KS Komunalni Sanok PDK
311 RAJTER Sylwia 1996-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
312 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
313 ROJOWSKA Maria 1992-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
314 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
315 RÓG Letycja 1996-07-29 UKS Trójka Sandomierz SWK
316 RUPALA Agata 1995-01-26 KKL Kielce SWK
317 RURARZ Ilona 1998-08-10 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
318 RURARZ Katarzyna 1997-01-02 UKS WiR Łopuszno SWK
319 RUSAK Eliza 1992-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
320 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
321 RYBAK Justyna 1989-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
322 RYBAK Martyna 1996-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
323 SADOWSKA Paulina 1997-04-28 KS Agros Zamość LBE
324 SAGAŃSKA Karolina 1994-01-25 AZS Łódź LDZ
325 SEROKA Anna 1996-10-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
326 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
327 SIERANT Wiktoria 2000-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
328 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
329 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
330 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
331 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
332 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
333 SOBUSIK Natalia 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
334 SOJDA Aleksandra 1999-11-19 UKS Żaczek Połaniec SWK
335 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
336 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
337 SOSNOWSKA Zuzanna 1999-06-06 UKS Orlik Pionki MAZ
338 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
339 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
340 STASIAK Julia 1996-03-24 AZS Łódź LDZ
341 STAWOWSKA Marta 1997-09-19 AZS Łódź LDZ
342 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
343 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
344 STÓJ Anna 1993-07-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
345 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
346 STRZĄBAŁA Katarzyna 1997-01-01 Gimnazjum Górno SWK
347 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
348 STUSIO Monika 1995-09-21 RKS Łódź LDZ
349 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
350 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
351 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
352 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
353 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
354 SYTA Aleksandra 1997-07-22 ULKS Jedlińsk MAZ
355 SZAFARZ Agata 1996-05-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
356 SZCZEPAŃCZYK Julia 1997-01-01 Gimnazjum Górno SWK
357 SZCZĘSNA Katarzyna 1998-12-04 ULKS Jedlińsk MAZ
358 SZCZODRA Urszula 1995-01-01 Gimnazjum 6 Kielce SWK
359 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
360 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
361 SZYMAŃSKA Kinga 1995-06-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
362 SZYMAŃSKA Paulina 1996-01-01 ULKS Gryf Rytwiany SWK
363 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
364 SZYMONIK Marlena 1998-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
365 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
366 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
367 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
368 ŚWIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
369 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
370 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
371 TKACZYK Patrycja 1995-03-02 RLMKS Orlęta Radom MAZ
372 TKOCZ Zofia 2003-03-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
373 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
374 TOMETCZAK Alicja 1999-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
375 TOPOREK Milena 1991-12-13 KKL Kielce SWK
376 TOPOREK Monika 1996-01-23 KKL Kielce SWK
377 TOŚ Barbara 1996-01-21 UKS Trójka Sandomierz SWK
378 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
379 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
380 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
381 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
382 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
383 WARCHAŁOWSKA Karolina 1997-03-05 KS Komunalni Sanok PDK
384 WĄS Patrycja 1992-10-30 WKS Wawel Kraków MLP
385 WĄSOWSKA Iwona 1997-08-08 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
386 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
387 WENDLER Maria 1996-11-26 UKS 55 Łódź LDZ
388 WIĄCEK Dominika 1995-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
389 WIĄCZEK Joanna 1996-06-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
390 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
391 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
392 WIECZORKIEWICZ Monika 1988-03-04 OŚ AZS Poznań WLP
393 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
394 WIEWIÓRA Julia 2003-01-01 KKL Kielce SWK
395 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
396 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
397 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
398 WIŚNIEWSKA Paulina 1995-05-08 KKL Kielce SWK
399 WLAZŁA Klaudia 1997-03-24 ULKS Jedlińsk MAZ
400 WŁODARCZYK Justyna 1997-03-16 KKL Kielce SWK
401 WODZYŃSKA Marta 1994-06-03 MKLA Łęczyca LDZ
402 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
403 WOJTASIK Magdalena 1994-03-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
404 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 WOREK Klaudia 1997-10-11 MKS-MOS Katowice SLK
406 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
407 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
408 WÓJCIK Lena 1995-02-26 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
409 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
410 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
411 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
412 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
413 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
414 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
415 WRÓBLEWSKA Nikola 2001-05-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
416 WSZELAKA Inga 1994-01-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
417 WUJEK Olga 1996-11-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
418 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
419 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
420 WYRZYŃSKA Patrycja 1998-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
421 WYSOCKA Zuzanna 2000-11-18 PTT Delta Płock MAZ
422 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
423 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
424 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
425 ZAGRODNIK Joanna 1996-03-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
426 ZAJĄC Monika 1994-03-03 KS Agros Zamość LBE
427 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
428 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
429 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
430 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
431 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
432 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
433 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
434 ZIĘBA Kinga 1998-04-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
435 ZIOŁO Klaudia 1999-01-01 KKL Kielce SWK
436 ZYGMUNT Aleksandra 1999-04-12 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
437 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna 1996-11-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
438 ŻUK Joanna 1997-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
439 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35003304481506sekund