DĘBSKI Mateusz
1998-01-23
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Szymon
1998-02-17
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Daniel
1999-07-23
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRYSZCZYK Krystian
2002-10-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BABIK Mariusz
1993-12-22
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAĆMAGA Dominik
1994-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAJ Dariusz
1995-12-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAJEK Wiktor
1999-12-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAJKOWSKI Szymon
1997-06-03
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAJORSKI Adam
2004-09-11
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BALCERZAK Przemysław
1995-02-06
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAŁDYKA Jakub
1996-04-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BANASZKIEWICZ Maciej
1996-08-07
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARANOWSKI Daniel
2000-04-12
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARON Kamil
1997-05-15
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARWIŃSKI Piotr
2001-04-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BˇCZEK Damian
1997-02-20
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BˇCZEK Jakub
1997-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BEDNAREK Marcin
1996-09-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BEDNAREK Radosław
1997-02-16
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BEZWIERCHNY Dariusz
1987-04-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIAŁĘCKI Adam
1999-02-08
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIAŁY Michał
1991-08-22
SKB Kra¶nik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIELAWSKI Kamil
1998-02-01
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BIELENDA Damian
1996-06-10
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIELIŃSKI Marcin
1993-06-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELSKI Maciej
1999-04-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIERNACKI Michał
2000-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIMKIEWICZ Jarosław
1993-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIOLIK Rafał
1996-07-09
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BISKUP Marcin
1999-12-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BŁASZCZAK Rafał
1995-07-09
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BŁASZCZYK Patryk
1996-10-22
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BOBROWSKI Mateusz
1998-09-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BODURKA Krzysztof
1990-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BOGUCKI Norbert
1999-10-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BOJARSKI Jakub
1997-06-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOROWSKI Miłosz
1994-01-22
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BRODZIK Kamil
2000-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BROJA Jakub
1998-07-22
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BRYLIŃSKI Patryk
1996-01-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BUCZAK Rafał
1992-03-12
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BUDNIK Jacek
1998-09-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BURZYŃSKI Tobiasz
1999-08-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BUTRYN Piotr
1998-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CETNARSKI Wojciech
2000-07-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CHARA Łukasz
1999-01-29
LZS Sigma OSIR Staszów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CHMAJ Piotr
1997-08-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CHMIEL Filip
1999-06-16
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CHOJNACKI Przemysław
1997-02-10
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CHROSTOWSKI Konrad
1998-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CHYLIŃSKI Alek
2001-09-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CIARKOWSKI Michał
1994-01-02
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CICHOCKI Adrian
1995-01-01
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CICHOŃ Kamil
1999-06-28
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CICHY Maciej
1998-10-10
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CIECIERSKI Patryk
1998-03-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CIEPŁAK Marcin
1991-01-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CISZEK Maciej
1997-06-24
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CIURLA Mikołaj
1994-02-11
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CYNGOT Jacek
1996-06-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CZEKAJ Mateusz
2001-09-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CZERNIJ Kacper
1998-06-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CZERWIŃSKI Adam
1988-10-02
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CZERWIŃSKI Filip
1998-04-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CZOSKA Patryk
1996-07-21
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CZUPAŁA Martin
1994-11-09
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CZYŻ Maciej
1999-03-11
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DACIUK Dominik
2001-01-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DˇBROWICZ Szymon
1998-03-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DˇBROWSKI Łukasz
1998-01-05
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DˇBROWSKI Michał
1999-10-06
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DEMCZYSZAK Mateusz
1986-01-18
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DĘBSKI Piotr
1993-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DOBROWOLSKI Emil
1986-11-02
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DOBRZYŃSKI Antoni
1999-01-01
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DOLINA Daniel
1996-03-27
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DOMAGAŁA Daniel
1999-01-12
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DOMAGAŁA Patryk
1997-04-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DOMINICI Fabrizio
2001-09-04
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DRABIK Oskar
1991-05-09
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DRˇG Mateusz
1997-01-07
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DULIK Paweł
2000-03-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DWORCZAK Nikodem
1998-03-02
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DZIEDZIC Konrad
1995-02-26
KB Kro¶cienko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DZIENNIAK Mikołaj
1997-03-31
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DZIEWULSKI Dawid
1999-01-31
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
EBEL Grzegorz
1997-11-28
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
FABISIAK Mateusz
1996-04-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
FELU¦ Michał
1997-11-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
FERENC Maciej
1998-07-28
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
FICA Damian
1998-04-28
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
FIGAT Bartosz
1999-05-06
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
FIL Dawid
1997-05-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
FILAR Krzysztof
1998-05-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
FILIN Artur
1997-10-15
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
FLORCZYŃSKI Łukasz
1996-06-25
SKS Sokół Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GABRYCHOWICZ Bartosz
1999-01-06
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GABRYCHOWICZ Jakub
1995-12-01
MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GAIK Kamil
1997-02-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GALBARCZYK Daniel
1994-07-07
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GAWORSKI Damian
1997-12-13
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GAWRYJOŁEK Kamil
1997-02-07
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GAWRYSZCZAK Daniel
2001-03-13
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GˇSIORSKI Michał
1988-01-04
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GĘSIAK Wojciech
1998-08-25
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GINTER Leszek
1998-01-06
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GLEBOW Dominik
1998-01-14
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GLEGOŁA Jarosław
1998-10-22
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GŁOWALA Robert
1992-10-29
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GOLA Dawid
1999-09-04
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GOS Kacper
2001-01-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GOSZCZYŃSKI Rafał
1997-11-27
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GOZDEK Wojciech
1995-04-29
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GÓRCZYŃSKI Bartosz
2004-03-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GRABOWSKI Mateusz
1997-05-06
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GRABSKI Mateusz
2002-07-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GREBER Dawid
1999-04-02
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GREŃ Kacper
2000-01-27
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GROBERSKI Michał
2000-06-10
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GROCH Paweł
1996-03-12
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GRODZICKI Piotr
1998-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GROSICKI Wit
1999-08-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GRZEGRZÓŁKA Szymon
2001-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GRZYB Mateusz
1999-12-22
ULKS Bystrzyca Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GRZYBCZYK Szymon
1999-06-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GURDEK Dominik
1999-02-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GURTKIEWICZ Łukasz
1993-02-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GUŻKOWSKI Szymon
2001-04-18
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GZE¦KÓW Wojciech
1997-06-26
GLKS ¦widnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
HADRY¦ Dawid
1997-08-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
HAJDUK Paweł
1999-09-28
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
HAŁUPNICZAK Bartosz
1998-01-06
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
HELON Radosław
1994-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
HIRKO Adam
1997-11-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
HOHMANN Daniel
1997-01-23
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
HOŁUB Maciej
1998-01-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ILSKI Piotr
1995-12-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
IWANICZ Rafał
1996-06-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
JACIUK Sylwester
1993-05-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
JACKIEWICZ Mateusz
1997-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
JACZYŃSKI Tomasz
1996-10-03
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
JAKÓBOWICZ Jakub
1999-03-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
JAKUBCZYK Szymon
1999-11-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JAKUBIK Sławomir
1998-04-29
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
JAMROZ Michał
1997-02-21
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
JAMROZIAK Dawid
1998-08-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
JANISZEWSKI Jakub
1997-09-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
JANKOWSKI Andrzej
1993-08-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
JANKOWSKI Radosław
1998-10-13
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
JANOWSKI Filip
1991-06-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
JANUS Maciej
1998-08-10
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
JARCZOK Bartosz
1999-02-26
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
JAROSZ Wojciech
1989-02-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
JASKÓLSKI Mateusz
1999-04-21
KS Łomżanie Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
JASKULSKI Mariusz
1996-01-01
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
JASTRZĘBSKI Kamil
1992-08-26
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
JASZCZUK Michał
2000-12-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
JA¦NIEWSKI Michał
1997-09-09
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
JATCZAK Łukasz
2000-03-11
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
JAWORSKI Jarosław
1987-01-01
MKS ¦widnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
JA¬WIECKI Stanisław
1995-12-25
KB Kro¶cienko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
JEDRAS Jakub
2000-10-15
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
JEDWABNIK Dawid
1998-01-22
LLKS Smętowo Graniczne
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
JILEK Dariusz
1998-05-11
ULKS Bystrzyca Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
JUDEK Adrian
1998-02-07
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
JURZYK Maciej
1994-06-25
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KACZAN Grzegorz
1993-02-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KACZMARSKI Mateusz
1994-12-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KACZOR Mateusz
1997-03-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KACZOREK Robert
1998-04-29
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KALINOWSKI Grzegorz
1990-09-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KALUS Kamil
1998-03-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KAŁUZIAK Dawid
1997-05-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KAMIŃSKI Paweł
1990-08-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KAMPA Rafał
1991-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KANIA Krzysztof
1996-12-11
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KARABAN Wojciech
1997-05-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KARASIEWICZ Szymon
1998-11-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KARBOWIAK Kamil
1995-05-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KARBOWSKI Michał
1998-06-02
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KARPIUK Łukasz
1998-01-15
KS Puszcza Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KASPRZYCKI Miłosz
1998-01-01
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KAWALERSKI Kamil
1999-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KERN Artur
1980-07-12
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KIERSZTEJNA Bartosz
1998-10-01
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KIJASZEK Dawid
1998-06-25
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KISIEL Tomasz
1994-12-05
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KITTEL Wojciech
1999-01-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KLATKA Łukasz
1999-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KLAYBOR Dawid
1990-06-26
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KLIMEK Bartosz
2000-05-30
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KLIMEK Rafał
1999-11-18
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KLIMKOWSKI Michał
1998-07-22
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KLUCZYŃSKI Hubert
1997-06-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KNAP Szczepan
1995-07-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KNAPIK Michał
1993-09-23
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KOBYŁKA Adam
1994-01-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KOCAK Patryk
1999-07-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KOĆ Piotr
1997-02-26
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KOŁECKI Adrian
2000-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KOŁODZIEJ Adam
2001-04-24
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
1996-03-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KONDEJ Mateusz
1997-02-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KONIECZNY Karol
1993-05-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KONIECZNY Mikołaj
1998-08-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KONOPKA Dawid
2001-02-07
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KOPECKI Marcin
1999-06-19
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KOPEĆ Mateusz
1996-05-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KORBUS Krystian
1998-11-23
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KORC Rafał
1982-03-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KOSEK Maciej
1998-01-03
UKS Liderek Chwiram
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KOSIOREK Krzysztof
1995-09-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KOSMALA Szymon
1998-10-02
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KOSTENCKI Artur
1994-01-09
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KOT Rafał
1992-01-01
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KOTŁOWSKI Bartosz
1992-09-03
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KOWALCZYK Łukasz
1998-03-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KOWALCZYK Marcin
1998-03-18
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KOWALCZYK Mateusz
1997-01-05
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KOWALIK Konrad
1997-03-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KOWALSKI Paweł
1997-05-30
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KOZIOŁ Przemysław
1999-01-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KOZŁOWSKI Patryk
1998-11-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KRAKOWSKI Dawid
1999-08-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KRAMAR Lubomir
1998-07-19
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KRAUZE Filip
1997-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KRAUZE Kamil
1987-06-23
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KRAWCZUK Paweł
1999-06-02
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KRAWCZYK Łukasz
1997-02-17
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KRAWCZYK Paweł
2000-11-22
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KRAWCZYK Szymon
1988-12-29
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KROCHMAL Paweł
1993-03-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KROTLA Bartłomiej
1997-08-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KRUK Kamil
1992-02-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KRYWULT Szymon
1998-12-07
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KRZOSEK Damian
1995-04-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KSIˇŻYK Konrad
1997-03-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KUBAT Kamil
1993-02-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KUBICA Marcin
1999-06-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KUBICKI Adam
1997-09-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KUBICKI Kamil
1998-01-29
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KUC Sławomir
1996-01-24
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KUCHMAN Mateusz
2001-08-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KUCZKOWSKI Miłosz
1998-07-03
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KUDRZYCKI Karol
1998-11-13
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KUKUŁKA Daniel
1998-04-04
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KULIŃSKI Szymon
2001-02-23
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KUNC Grzegorz
1997-07-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KURKIEWICZ Marcin
1995-09-30
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KUROWSKI Tomasz
2000-03-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KWIATKOWSKI Arkadiusz
1996-02-10
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KWIATKOWSKI Dawid
1993-01-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KWIATKOWSKI Krzysztof
1998-01-19
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KWIATKOWSKI Roman
1995-05-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KWIECIŃSKI Bartosz
1997-06-15
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
LASKOWSKI Miłosz
1998-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
LEWANDOWSKI Marcin
1987-06-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
LIBERSKI Olgierd
1998-04-17
MKS Szkuner My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
LINOWSKI Michał
1998-04-28
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
LIPIEC Karol
1999-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
LIPIŃSKI Filip
1999-11-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
LIPIŃSKI Mateusz
1999-09-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
LISOWSKI Dominik
1998-03-26
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
LUBELSKI Hubert
2001-10-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
ŁAWECKI Adrian
1999-01-04
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
ŁOBODZIŃSKI Piotr
1985-07-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
ŁUKASIAK Robert
1995-10-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
ŁYSZKOWSKI Kamil
1998-03-17
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MAGIERA Jakub
1997-01-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MAGNOWSKI Maciej
1996-07-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MAJDZIŃSKI Konrad
1997-03-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MAJERSKI Adam
1998-12-18
UKS Budowlani Nowy S±cz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MAJEWSKI Krzysztof
1996-04-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MALEC Łukasz
1998-04-22
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
MALICH Kacper
1999-05-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
MALINA Dawid
1991-11-18
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
MALKOWSKI Piotr
1998-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
MARCINKIEWICZ Adrian
1993-06-27
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
MARCINKOWSKI Dominik
1998-03-26
LKS Sana Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
MARSZAŁEK Patryk
1995-05-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
MARUT Tomasz
1999-05-28
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
MATUSZEWSKI Bartłomiej
1997-01-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
MATWIEJCZUK Damian
1999-09-18
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
MAZUR Daniel
1995-09-18
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
MAZUREK Jakub
1995-04-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
MˇKOSA Patryk
1999-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
MEGER Michał
1998-02-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
MIˇDZEL Łukasz
1986-08-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
MICHOWSKI Łukasz
1997-07-29
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
MIELEWCZYK Bartłomiej
2000-02-23
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
MIELNIKIEWICZ Michał
1998-08-08
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
MIKOŁAJCZAK Piotr
1996-03-16
UKS Czwórka Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
MIRKOWSKI Bartosz
1998-01-01
UKS Adamów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
MISIUREK Krzysztof
1988-09-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
MISJAN Rafał
1993-07-17
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
MLECZKO Krystian
1999-01-14
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
MŁYNARZ Kamil
1990-03-09
SKB Kra¶nik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
MŁYNEK Rafał
1998-06-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
MNICH Robert
1998-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
MOSIEJ Ramzes
1999-12-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
MOSKAL Radosław
2001-02-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
MOSKWA Mateusz
1999-12-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
MOSKWIAK Paweł
1997-03-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
MRACHACZ Piotr
1997-06-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
MROWIŃSKI Rafał
1997-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
MRÓZ Przemysław
1999-10-15
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
MUC Karol
2002-06-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
MUTWIL Oliwier
1999-10-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
NADOLNY Wojciech
1998-02-19
MKL Lider Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
NARLOCH Damian
1997-05-30
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
NIECKARZ Aleksander
1998-05-08
SKS Sokół Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
NIEDZIÓŁKA Jakub
1998-01-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
NIED¬WIECKI Mateusz
1996-02-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
NIEWCZAS Kamil
1999-02-17
UKS Victoria Józefów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
NITKA Maciej
1993-10-13
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
NORDWING Rafał
1988-07-12
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
NOWACKI Mateusz
1991-12-22
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
NOWACKI Michał
1997-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
NOWAK Dariusz
1997-11-21
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
NOWAK Dominik
1996-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
NOWAK Jakub
1989-11-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
NOWAKOWSKI Dariusz
1999-10-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
NOWAKOWSKI Maciej
1998-09-01
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
NOWICKI Sebastian
1994-07-04
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
NOWOTNY Bartosz
1996-05-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
OBECNY Mateusz
1997-04-12
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
OGORZAŁEK Jakub
1997-05-04
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
OGRODNIK Maciej
1997-12-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
OLEJARZ Artur
1988-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
OLESZCZAK Adrian
1998-08-22
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
OLSZEWSKI Sebastian
1996-01-05
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
OLSZYŃSKI Marek
1996-05-28
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ORACZKO Denis
2003-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ORZESZYNA Kamil
1997-01-28
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
OSEŁKA Przemysław
1995-07-06
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
OSET Piotr
2001-05-08
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
OSOSIŃSKI Kamil
1998-07-06
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
OSTROWSKI Artur
1988-07-10
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
O¦LIZŁO Łukasz
1989-05-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
OWOCKI Emil
1996-03-16
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
OZDOBA Mariusz
1995-04-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
PABISZ Mirosław
1994-03-27
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
PAŁKIEWICZ Patryk
1997-08-24
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
PANKRATOW Paweł
1995-04-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
PAPLA Filip
1998-01-04
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
PAWLAK Wojciech
1998-02-25
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
PAWLIKOWSKI Tomasz
1999-09-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
PAWŁOWSKI Michał
1998-11-12
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
PAWŁOWSKI Patryk
1993-11-04
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
PAWŁOWSKI Szymon
1999-01-05
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
PERKOWSKI Jakub
1999-10-22
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
PETKOW Paweł
1995-11-02
UMKS Junior Pionki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
PETRYKOWSKI Paweł
1998-07-08
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
PĘKALA Piotr
1998-02-23
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
PIASECKI Michał
1999-03-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
PIˇTKOWSKI Adam
2000-01-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
PIEŃKOSZ Grzegorz
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
PIEPRZYCKI Robert
1992-10-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
PIETRZAK Tomasz
1997-04-07
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
PILARSKI Wojciech
1998-01-01
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
PIOTROWSKI Jan
1998-05-13
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
PIRÓG Michał
1995-01-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
PIWKO Dawid
1998-08-02
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
PIZOŃ Piotr
2000-02-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
PLAWGO Jacek
1999-09-18
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
POCZEWSKI Jan
1999-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
PODOLSKI Tomasz
1997-02-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
PODYMNIAK Szymon
1997-08-17
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
POLAKOWSKI Paweł
1995-10-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
POLIKOWSKI Aleksander
1998-01-10
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
POŁEĆ Damian
1997-01-14
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
POPOWSKI Kamil
1997-05-18
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
PRZEPIÓRKA Łukasz
1998-03-25
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
PRZESTRZELSKI Kajetan
2001-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
PRZE¬DZIK Hubert
2000-10-14
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
PRZYBOROWSKI Piotr
1995-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
PRZYBYSZ Bartosz
1998-02-06
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
PRZYDZIAŁ Jakub
2000-12-18
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
PRZYSUCHA Radosław
1998-11-13
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
PUK Kamil
1999-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
PYDA Sylwester
1998-11-22
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
PYSZCZAK Mateusz
1994-10-18
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
PYSZEL Florian
1995-03-24
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
RACZYŁO Damian
1998-08-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
RACZYŃSKI Mikołaj
1992-02-06
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
RADWAŃSKI Patryk
1996-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
RA¦ Bartłomiej
1998-08-16
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
RATAJCZAK Adrian
1998-09-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
RˇCZKA Mateusz
1994-02-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
RESZKA Rafał
1999-06-26
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
ROGALA Michał
1989-01-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ROGOZIŃSKI Karol
1999-01-19
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ROGUSKI Michał
1997-07-24
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
ROLKA Cezary
1995-08-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ROMANOWICZ Janusz
1995-03-19
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
ROMANOWICZ Wiktor
2002-08-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
ROSZKOWSKI Łukasz
1988-06-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
RUDNIK Damian
1995-04-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
RUDZIŃSKI Grzegorz
1999-09-11
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
RUDZIŃSKI Jakub
1999-01-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
RUSS Radosław
1996-04-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
RUTKOWSKI Michał
1997-01-17
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
RYDZIŃSKI Patryk
1995-06-30
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
RYDZYŃSKI Patryk
1995-06-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
RZEMIENIECKI Marek
1998-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
RZESZOWSKI Marcin
1996-03-04
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
SAŁADIAK Michał
1996-05-03
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
SAMULAK Dawid
1998-04-27
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
SATOR Damian
1996-02-25
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
SˇPÓR Szymon
1996-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
SEMPER Mateusz
1999-01-19
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
SEREJ Łukasz
1986-06-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
SERKOWSKI Patryk
1997-03-04
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
SERKOWSKI Wojciech
1997-05-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
SIDOR Kamil
1999-01-02
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
SIECZKO Adrian
1997-01-02
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
SIERADZKI Patryk
1998-10-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
SIKORA Kamil
1993-06-11
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
SIKORA Radosław
1995-08-31
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
SKIBA Łukasz
1995-02-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
SŁUPCZYŃSKI Krystian
1999-07-26
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
SMĘDOWSKI Paweł
1994-09-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
SMOLIŃSKI Sebastian
1991-07-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
SOBOLEWSKI Michał
1996-05-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
SOWIK Wojciech
1996-02-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
SOWIŃSKI Patryk
1996-05-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
SPUSTEK Marcin
1997-05-21
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
STAROŃ Szymon
2000-02-23
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
STARUCH Jan
1997-01-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
STARZHYŃKYI Andrii
1990-06-18
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
STEC Adam
1996-10-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
STOKŁOSA Patryk
1997-02-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
SURMA Krystian
1997-02-24
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
SUSZCZYŃSKI Maciej
1990-03-25
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
SZAFRAN Hubert
2000-07-27
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
SZATAN Patryk
1999-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
SZATECKI Maksymilian
1996-03-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
SZCZEPANIUK Wojciech
1999-04-09
UKS Liderek Chwiram
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
SZCZĘSNY Konrad
1999-02-18
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
SZEWCZYK Piotr
1994-08-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
SZKWAREK Grzegorz
1997-06-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
SZMIDT Jędrzej
1999-03-22
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
SZREDER Dawid
1998-07-29
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
SZRENIAWA Paweł
1999-02-27
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
SZUSTEK Damian
1997-08-16
UKS Kometa Maciejowice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
SZWED Maciej
1999-02-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
SZYMAŃSKI Dawid
2003-02-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
SZYMAŃSKI Jakub
1999-10-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
SZYMAŃSKI Krystian
1999-09-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
SZYMAŃSKI Marek
1991-10-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
SZYMAŃSKI Mateusz
2000-02-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
SZYMBORSKI Rafał
1992-07-05
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
SZYMCZAK Adrian
1999-06-02
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
SZYSZKA Michał
1999-06-04
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
¦LˇZEK Michał
1995-09-29
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
¦WIˇTKOWSKI Bartosz
1989-04-18
LKS Sana Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
¦WIDERSKI Michał
1999-10-04
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
¦WIERDZEWSKI Damian
1993-06-27
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
¦WITAŁA Piotr
1993-09-19
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
TABOR Dominik
1995-04-24
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
TANA¦ Patryk
2000-06-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
TARASZKIEWICZ Marcin
1999-11-09
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
TARNOWSKI Mateusz
2000-03-16
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
TEOFILAK Kamil
1997-07-22
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
TERESZKIEWICZ Damian
2000-02-14
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
TERKA Maciej
1998-02-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
TOKARSKI Grzegorz
1996-02-15
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
TOMASZEWICZ Michał
1999-02-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
TOPOLNICKI Szymon
1994-02-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
TRACZ Jakub
2001-08-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
TURSKI Krzysztof
2000-06-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
TWOREK Bartłomiej
1999-03-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
TWORSKI Kacper
2002-08-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
TYMOSIAK Szymon
2006-05-08
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
ULAŃSKI Rafał
1995-10-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
URBANIAK Rafał
2002-02-05
MULKS Żeromski Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
WALCZYŃSKI Patryk
2000-02-01
SL Salos-Wodna ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
WALOSKI Dawid
1992-05-29
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
WASIEWICZ Krzysztof
1992-01-03
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
WASITA Mateusz
1994-01-01
MLKS D±b Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
WASKIN Szymon
1996-03-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
WAWRZYKOWSKI Jakub
1997-12-21
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
WˇSOWSKI Jakub
1997-01-04
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
WESOŁOWSKI Mirosław
1995-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
WIˇCEK Aleksander
2000-07-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
WICH Michał
1999-01-04
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
WICHARY Kamil
2000-08-24
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
WIDŁAK Paweł
1999-01-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
WIECZOREK Michał
1999-02-12
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
WIELGUS Mateusz
1998-12-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
WIERZBICKI Arkadiusz
1997-03-04
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
WI¦NIEWSKI Mateusz
1997-11-10
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
WI¦NIEWSKI Mateusz
1999-05-23
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
WI¦NIEWSKI Michał
1998-02-08
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
WITKOWSKI Wiktor
1998-02-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
WOJCIECHOWSKI Maksymilian
1997-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
WOJTALIK Oskar
1993-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
WOJTCZAK Andrzej
1996-02-01
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
WOJTKOWSKI Jan
1986-09-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
WOLSKI Krzysztof
1997-04-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
WO¬NIAK Jakub
1998-02-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
WÓJCIK Bartłomiej
1996-03-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
WÓJTOWICZ Sebastian
1982-03-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
WRÓBEL Daniel
1999-06-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
WRÓBEL Jakub
1999-09-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
WRÓBLEWSKI Michał
1979-08-06
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
WYRZYKIEWICZ Adrian
1995-11-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
WYSZOMIRSKI Mateusz
1993-01-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
ZABIELSKI Krzysztof
1995-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
ZABORSKI Mateusz
1993-06-25
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
ZACZEK Dawid
1996-09-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
ZAHORSKI Grzegorz
1999-03-09
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
ZALEWSKI Krystian
1989-04-11
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
ZAPA¦NIK Tomasz
1997-07-16
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
ZARĘBA Mateusz
2001-01-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
ZˇBCZYŃSKI Adam
1995-01-05
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
ZBLEWSKI Tadeusz
1984-05-15
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
ZDROJEWSKI Krystian
1998-10-09
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
ZIEGERT Maciej
2000-02-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
ZIELIŃSKI Radosław
1999-08-08
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
ZIELONKA Jan
1999-08-19
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
ZIĘBA Szymon
1999-03-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
ZMUDZIŃSKI Tomasz
1998-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
ZYBOROWICZ Bartłomiej
1998-02-05
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
ZYM Patryk
1998-02-20
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
ŻABIŃSKI Alan
1997-05-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
ŻAK Kamil
1997-01-04
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
ŻAK Mariusz
1995-02-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
ŻOCHOWSKI Daniel
1997-01-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
ŻOŁNOWSKI Maciej
1997-09-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
ŻUK Bartosz
2003-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
ŻUK Łukasz
2001-11-29
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
ŻYGENDA Krzysztof
1997-03-10
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik