DEPTA Michał
1996-10-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ARCZYŃSKI Grzegorz
1995-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALANIUK Artemii
2004-11-03
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Waldemar
1996-10-31
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUCZKOWSKI Michał
1993-07-24
ULKS Athletics Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZAPLA Krystian
1995-01-16
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZYŻ Radosław
1988-01-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DEREWECKI Mateusz
1995-03-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DONIEC Szymon
2004-03-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DRABIK Szymon
2002-05-14
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DRZAŁ Maksym
2003-11-24
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAJEWSKI Szymon
1993-04-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GˇSIOROWSKI Jakub
1995-01-01
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GOCH Szymon
2002-03-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GORCZYCA Jakub
2002-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRABOWSKI Arkadiusz
2002-07-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HALUCH Karol
2002-10-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
HEĆKO Patryk
2002-02-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
HEKŁOWSKI Rafał
1995-02-19
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HUJDUS Dominik
1990-05-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JAGIEŁŁO Tymoteusz
2000-09-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KACZMARCZYK Tomasz
1990-03-17
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KASPRZAK Patryk
1993-06-02
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KIERBIED¬ Dawid
1995-05-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KIJOWSKI Adrian
1993-07-05
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KIRYŁÓW Maksymilian
2002-10-09
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KMIEĆ Szymon
1993-06-10
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOWALIK Konrad
1997-03-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOZIOŁ Łukasz
1996-04-23
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KROTOSZYŃSKI Jan
1994-07-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KRZEMIEŃ Jan
2002-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KUCHARZYK Sebastian
1996-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KULIGOWSKI Michał
2002-08-13
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KWIECIEŃ Szymon
1996-03-15
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KWIECIŃSKI Jakub
2004-07-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LEGIERSKI Mikołaj
1999-10-03
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LEPAK Korneliusz
1995-01-01
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LE¦NIAK Szymon
1994-03-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LEWANDOWSKI Jan
2002-08-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LIGIĘZA Łukasz
1992-07-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁUSZCZ Kamil
1996-11-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MALICKI Michał
2004-03-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MASTALSKI Daniel
1993-01-01
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MIREK Krzysztof
1996-02-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MOLEK Dariusz
1994-05-29
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MORAWA Przemysław
1996-03-18
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MORCINEK Szymon
2004-11-24
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MOTAK Jakub
1992-03-22
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MUCHA Mateusz
2002-05-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
NADZIEJKO Jakub
1995-07-03
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
NIEZGODA Maciej
1990-01-01
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
NOWAK Dawid
1994-05-25
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
NOWAK Kacper
2001-07-13
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
OGORZAŁY Tomasz
1986-01-05
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
OLSZÓWKA Daniel
1995-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
OLSZÓWKA Mateusz
2001-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ONIK Stefan
1994-01-01
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
OSTROMĘCKI Arkadiusz
1996-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OSTROWSKI Piotr
1994-06-10
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PASTERNAK Maciej
1994-09-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PASZKO Mikołaj
2001-04-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PAWŁOWSKI Michał
2002-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PENKATY Bartosz
1998-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PIECH Kacper
1990-10-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PIEKARZ Krystian
1993-11-24
UKS Budowlani Nowy S±cz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PIERÓG Paweł
1987-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PIETRUSA Jakub
2002-02-09
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
POLASZEK Jakub
2001-12-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PÓŁTORAK Aleksander
2000-03-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PRZYBYLSKI Wojciech
1995-01-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
RADWAN Michał
1991-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ROWIŃSKI Wojciech
1995-04-18
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SALA Michał
1997-05-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SANCAKLI Denis
1997-08-09
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SARNECKI Paweł
1994-07-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SIBIK Andrzej
1992-11-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SIKORA Jakub
1996-06-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SŁOWIK Mateusz
1992-04-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SOBÓR Damian
1988-01-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
STEC Ryszard
1996-01-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SZCZUKA Kacper
2003-09-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZCZYREK Szymon
2001-05-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZYDŁOWSKI Sebastian
1995-12-08
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZYMCZYK Patryk
1997-03-08
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
UCHEREK Kacper
2002-03-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WESTER Tomasz
2002-07-13
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WĘC Mateusz
1993-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WĘDZICHA Wiktor
2004-12-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WIERUSZ Piotr
2001-10-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WITEK Sebastian
1995-02-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WOJTARA Piotr
1994-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WO¬NIAK Kamil
1995-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WÓJCIK Konrad
2000-04-18
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WRÓBEL Michał
2002-03-04
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WRZAŁEK Piotr
1995-01-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ZARASKA Łukasz
2000-05-10
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ZIAJA Piotr
1995-07-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ZIĘBA Mateusz
2000-09-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ZYCH Jakub
2000-12-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŻACZEK Maciej
1992-01-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik