MENCFEL Marcin
1996-05-04
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
5 ANTONIK Bartosz 1998-08-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
6 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BAJ Mikołaj 1992-12-18 KL Lechia Gdańsk POM
8 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
9 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BARAN Patryk 1998-04-22 SKLA Sopot POM
11 BARANOWSKI Damian 2000-03-10 MKL Szczecin ZPO
12 BARGIEL Kamil 1998-03-31 KL Bałtyk Koszalin ZPO
13 BARTCZAK Krzysztof 1995-04-23 ZLKL Zielona Góra LBU
14 BARTOSIEWICZ Radosław 1995-06-30 KL Gdynia POM
15 BARZOWSKI Karol 1991-08-05 SKLA Sopot POM
16 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BAUWENS Dennis 1992-02-05 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
18 BAZALIN Daniel 1997-01-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
19 BĄCZEK Paweł 1997-03-17 KKL Kielce SWK
20 BĄCZYK Paweł 1994-01-01 SKLA Słupsk POM
21 BEDNARZ Bartosz 1997-05-15 SKLA Sopot POM
22 BEDNARZ Bartosz 1997-04-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
23 BEDNARZ Grzegorz 1995-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
24 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 BERLIŃSKI Daniel 1994-11-30 UKS Skoczek Władysławów WLP
26 BIAŁOSKÓRSKI Artur 1997-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 BIELANG Seweryn 1998-08-29 SKLA Sopot POM
28 BIELAWA Mateusz 1996-01-01 WKS Flota Gdynia POM
29 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
31 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
33 BŁASZKOWSKI Marek 1998-02-16 UKS Lipusz POM
34 BŁAWAT Marcin 1993-03-10 KL Gdynia POM
35 BOCH Jakub 1992-08-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
36 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 BODNAR Damian 1996-03-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
38 BOGDANOWICZ Łukasz 1996-02-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 BOGUSZ Marcin 1990-10-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
41 BONDARENKO Krystian 1991-10-22 LKS Fenix Słupsk POM
42 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
43 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
44 BORKOWSKI Krzysztof 1994-04-06 UKS Lipusz POM
45 BORKOWSKI Mateusz 1996-08-10 KL Lechia Gdańsk POM
46 BORKOWSKI Michał 1991-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
47 BOROWSKI Marcin 1995-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 BRZESKI Paweł 1996-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
51 BUCHHOLZ Roger 1996-11-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
52 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 BUI MINH Mariusz 1997-09-23 MKS Sambor Tczew POM
54 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
55 BURCZYK Marcin 1995-11-06 MKS Sambor Tczew POM
56 CABAŃSKI Michał 1997-06-23 SKLA Słupsk POM
57 CEJNOWA Janusz 1996-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
58 CHAMSKI Kamil 1996-07-07 MKS Sambor Tczew POM
59 CHAMSKI Tomasz 1999-06-10 MKS Sambor Tczew POM
60 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
61 CHMIELAK Hubert 1989-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
62 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
63 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
64 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 CHORAB Krystian 1996-05-31 WKS Flota Gdynia POM
66 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
67 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
68 CHWAŁYK Damian 1995-05-17 ULKS Lipinki MLP
69 CHWARZYŃSKI Krzysztof 1995-02-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
70 CIARKOWSKI Damian 1999-08-10 WKS Flota Gdynia POM
71 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 CIESIELSKI Marek 1997-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 CIĘŻKI Kamil 1995-07-11 PLKS Gwda Piła WLP
74 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
75 CISKOWSKI Jakub 1996-05-08 RKS Rumia POM
76 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
77 CYMERMAN Jakub 2000-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
78 CZAJA Marcin 1998-01-01 UKS Jedynka Reda POM
79 CZARNECKI Radosław 1996-10-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 CZARNIK Artur 1992-01-01 niest. Lublin LBE
81 CZEKAŁA Piotr 1996-01-01 SKLA Sopot POM
82 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
83 CZUBACHOWSKI Alek 1997-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
84 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
85 CZURYLIK Michał 1999-05-24 MMKS Gdańsk POM
86 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
87 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
88 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
89 DANELSKI Krzysztof 1996-02-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
90 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
91 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 BKS Bydgoszcz KPO
92 DĄBROWSKI Piotr 1993-02-25 STS Pomerania Szczecinek ZPO
93 DELIMATA Wojciech 1990-03-05 MKL Toruń KPO
94 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
95 DŁUGOSZ Patryk 1995-10-05 PLKS Gwda Piła WLP
96 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 DOMASZK Adam 1999-02-20 UKS Lipusz POM
98 DRASZAWKA Bartłomiej 1994-03-24 KS Gwardia Piła WLP
99 DREWNOWSKI Mariusz 1997-10-11 KL Iskra Białogard ZPO
100 DROZYŃSKI Michał 1993-12-21 niest. Bydgoszcz KPO
101 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 DRWAL Piotr 1973-11-09 LKS Jantar Ustka POM
103 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
104 DURYCH Maciej 1996-07-26 KL Lechia Gdańsk POM
105 DUSIŃSKI Adam 1994-04-05 MKL Szczecin ZPO
106 DUŚ Hubert 1995-03-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
107 DYGAS Rafał 1989-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
108 DYKBAN Kacper 1998-12-04 UKS Zaspa Gdańsk POM
109 DYS Marcin 1996-04-13 LKS Jantar Ustka POM
110 DYS Piotr 1992-10-24 LKS Jantar Ustka POM
111 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
112 EWKOWSKI Rafał 1997-04-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
113 FELSKI Filip 2001-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
114 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
115 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
116 FLAK Piotr 1997-11-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
117 FORDUŃSKI Paweł 1995-08-15 MKS Sambor Tczew POM
118 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 FRYCZ Łukasz 1998-08-24 SKLA Sopot POM
120 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
121 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
122 GAŁECKI Kamil 1996-03-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
123 GBURCZYK Patryk 1995-02-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
124 GELO Patryk 1994-08-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
125 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
126 GEPFERT Przemysław 1996-02-21 niest. Katowice SLK
127 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 GIŻYCKI Łukasz 1996-05-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
129 GLAZA Przemysław 1996-06-10 SKLA Sopot POM
130 GLESKE Sebastian 1997-02-14 RKS Rumia POM
131 GLICH Krystian 1996-04-28 MKL Toruń KPO
132 GŁADKIEWICZ Kamil 1995-01-05 SKLA Sopot POM
133 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
134 GŁOMSKI Piotr 1996-05-26 SKLA Sopot POM
135 GŁOWACKI Bartłomiej 1996-01-30 UKS Kusy Warszawa MAZ
136 GŁOWACKI Dawid 1996-02-11 KS Gwardia Piła WLP
137 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
138 GOŁUCHOWSKI Jarosław 1996-01-01 ULKS Tychowo ZPO
139 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 GÓRECKI Andrzej 1998-09-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
141 GRABOWSKI Marek 1991-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
142 GRAŚ Bartosz 1997-06-19 KS Gwardia Piła WLP
143 GRELA Adam 1995-10-27 MKL Szczecin ZPO
144 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
145 GRISHANOVICH Oleg 1996-09-22 niest. Lublin LBE
146 GROSS Adam 1997-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
147 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
148 GRYKA Patryk 1995-01-27 PLKS Gwda Piła WLP
149 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
150 GRZELAK Mieszko 1996-01-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
151 GUIDON Francois-xavier 1991-02-28 niest. Katowice SLK
152 GUL Bartosz 1996-01-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
153 GURBIN Maciej 1993-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
154 GURZYŃSKI Michał 1994-01-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
155 GUTOWSKI Jakub 1994-01-01 SKLA Słupsk POM
156 HENCLIK Jacek 1994-05-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
157 HERBA Filip 1997-04-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
158 HINC Oskar 1996-12-28 KL Lechia Gdańsk POM
159 HINC Radosław 1994-12-21 SKLA Sopot POM
160 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
161 HULISZ Filip 1995-02-15 BKS Bydgoszcz KPO
162 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
163 HYL Kacper 1997-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
164 IGNACIK Gabriel 1997-08-19 SKLA Słupsk POM
165 INGRAM Maciej 1998-02-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
166 IZDEBSKI Grzegorz 1994-04-08 MMKS Gdańsk POM
167 JABŁOŃSKI Patryk 1997-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
168 JACHIMOWICZ Eryk 1996-05-20 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
169 JAGUSCH Miłosz 1993-03-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
170 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
171 JAKUBOWSKI Dominik 1999-12-04 WKS Flota Gdynia POM
172 JAKUĆ Denis 1995-09-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
173 JANICKI Krzysztof 1997-06-20 KL Gdynia POM
174 JANOWSKI Bartosz 1996-07-14 MKS Sambor Tczew POM
175 JASIEWICZ Paweł 1992-03-28 LKS Jantar Ustka POM
176 JASKULSKI Patryk 1990-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
177 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
178 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
179 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
180 JOSKOWSKI Michał 1996-02-27 SKLA Sopot POM
181 JÓZEFÓW Patryk 1994-10-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
182 JÓŹWIAK Paweł 1995-05-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
183 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
184 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
185 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 KACPRZAK Marcin 1995-02-09 AZS Łódź LDZ
187 KALBARCZYK Bartłomiej 1996-12-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
188 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
189 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 KAMIŃKI Jakub 1995-12-17 KL Gdynia POM
191 KAMIŃSKI Mariusz 1994-01-26 MMKS Gdańsk POM
192 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
193 KAMIŃSKI Norbert 1998-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
194 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
195 KARAŚ Michał 1996-02-29 ULKS Muflon Bielawa DOL
196 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 KARNAS Tomasz 1993-01-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
198 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
199 KAŹMIERCZAK Dawid 1995-05-19 MLKS Echo Twardogóra DOL
200 KAŹMIERSKI Michał 1998-11-11 LIUKS Kruszwica KPO
201 KENSIK Patryk 1996-09-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
202 KĘDRA Paweł 1994-01-23 MKS Sambor Tczew POM
203 KIEDROWSKI Dawid 1997-05-26 MKS Sambor Tczew POM
204 KIEDROWSKI Marcin 1992-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
205 KIELBRATOWSKI Dawid 1995-01-18 SKLA Sopot POM
206 KIELBRATOWSKI Krzysztof 1996-02-26 SKLA Sopot POM
207 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
208 KLEIN Łukasz 1996-03-11 SKLA Sopot POM
209 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
210 KOBYLARZ Radosław 1994-08-18 BKS Bydgoszcz KPO
211 KOBYŁKA Bartosz 1989-02-24 UKS 12 Kalisz WLP
212 KOCHANOWSKI Tomasz 1990-03-07 niest. Bydgoszcz KPO
213 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
214 KOŁTUNIAK Ireneusz 1995-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
215 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
216 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
217 KONISZEWSKI Patryk 1994-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
218 KONOFAŁ Patryk 1996-01-20 LKS Fenix Słupsk POM
219 KOPYCIŃSKI Oskar 1994-09-28 SKLA Słupsk POM
220 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
221 KORDOWSKI Mariusz 1994-02-06 LUKS Sport z Kultura ZSO Wydminy WMZ
222 KORKOWSKI Kacper 1998-02-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
223 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
224 KORPIK Dominik 1995-08-01 SL Olimpia Poznań WLP
225 KOSCIELAK Wojciech 1995-01-01 MMKS Gdańsk POM
226 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
227 KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 LKS Jantar Ustka POM
228 KOTŁOWSKI Patryk 1996-05-22 GKS Żukowo POM
229 KOWALSKI Adam 1997-05-13 MKS Junior Złocieniec ZPO
230 KOWALSKI Adrian 1998-09-21 PLKS Gwda Piła WLP
231 KOWALSKI Hubert 2001-03-07 MKL Szczecin ZPO
232 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
233 KOZIARSKI Grzegorz 1987-09-17 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
234 KOZŁOWSKI Adrian 1997-06-21 MKS Święc Sławno ZPO
235 KOZŁOWSKI Mariusz 1994-04-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
236 KOZŁOWSKI Tomasz 1993-09-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
237 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
238 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
239 KRAWIEC Szymon 1997-01-14 RKS Rumia POM
240 KRĘCKI Sławomir 1995-12-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
241 KRYSZKIEWICZ Tomasz 1998-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
242 KRYŻA Kacper 1997-08-07 MKS Sambor Tczew POM
243 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 KRZYŻOPOLSKI Mariusz 1998-05-29 MKS Truso Elbląg WMZ
245 KUBISZ Tomasz 1995-01-01 SKLA Sopot POM
246 KUCHCZYŃSKI Marcin 1995-02-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
247 KUCHLIN Patryk 1996-10-22 KL Lechia Gdańsk POM
248 KUCZEWSKI Mateusz 1993-08-06 KL Lechia Gdańsk POM
249 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
250 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
251 KUJAWA Marcin 1989-05-08 MLKS Krajna Sępólno KPO
252 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
253 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
254 KULIK Piotr 1996-06-29 SKLA Sopot POM
255 KUPIS Oskar 1998-01-01 MMKS Gdańsk POM
256 KURCZEWSKI Maciej 1996-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
257 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 KUROŃ Rafał 1996-01-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
259 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
260 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
261 KWIATKOWSKI Bernard 1991-08-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
262 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
263 KWIATKOWSKI Sebastian 1996-11-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
264 KWIDZIŃSKI Marcin 2000-04-24 KS Wejher Wejherowo POM
265 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
266 KWINTA Rafał 1996-04-13 SKLA Słupsk POM
267 LACHOWSKI Sebastian 1997-10-13 MKS Junior Złocieniec ZPO
268 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
269 LAMTSCHEK Michał 1997-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
270 LASKA Radosław 1997-05-22 UKS Lipusz POM
271 LAWER Marcin 1997-08-17 KS Gwardia Piła WLP
272 LEBIODA Piotr 1992-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
273 LEMAN Damian 1991-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
274 LENARTOWSKI Maciej 1995-12-11 OSOT Szczecin ZPO
275 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
276 LEWANDOWSKI Aleks 1996-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
277 LEWANDOWSKI Damian 1996-01-01 KS Piast Wilczęta WMZ
278 LEWIŃSKI Krystian 1995-11-19 SKLA Sopot POM
279 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
280 LIGUZ Benjamin 1995-01-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
281 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
282 LIPIŃSKI Oliwer 1996-05-07 UKS Lipusz POM
283 LIPSKI Oskar 1996-09-05 SKLA Słupsk POM
284 LUDWICZAK Oskar 1997-03-19 MKS Sambor Tczew POM
285 ŁABĘCKI Kordian 1996-10-04 SKLA Słupsk POM
286 ŁEPKOWSKI Damian 1996-07-15 MKL Toruń KPO
287 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
288 ŁUNIEWSKI Borys 1996-02-12 MKL Szczecin ZPO
289 ŁUNKIEWICZ Mateusz 1994-06-16 LKS Jantar Ustka POM
290 MACIEJEWSKI Miron 1975-03-18 niest. Poznań WLP
291 MAJ Grzegorz 1997-06-10 MKS Junior Złocieniec ZPO
292 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
293 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
294 MALINOWSKI Adrian 1995-08-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
295 MALINOWSKI Alan 1994-06-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
296 MALINOWSKI Patryk 1996-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
297 MAŁEJKYJ Damian 1997-04-16 KS Piast Wilczęta WMZ
298 MAŁKIEWICZ Michał 1995-04-11 MKS Sambor Tczew POM
299 MARACH Kamil 1996-02-28 MKL Toruń KPO
300 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
301 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
302 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
303 MAZIARZ Kamil 1995-01-20 GULKS Barwice ZPO
304 MAZUR Karol 1999-06-12 MKL Szczecin ZPO
305 MAZUR Mikołaj 1996-06-14 UKS Jedynka Reda POM
306 MIANOWSKI Mariusz 1995-11-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
307 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
308 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
309 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
310 MICHALSKI Michał 1996-12-18 SL Olimpia Poznań WLP
311 MIELNICZEK Artur 1997-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
312 MIENTKI Bartłomiej 1997-02-17 UKS Lipusz POM
313 MIĘKCZYŃSKI Michał 2000-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
314 MIKUŚ Patryk 1999-01-20 PLKS Gwda Piła WLP
315 MILASZEWSKI Paweł 1998-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
316 MILEJSKI Jakub 1995-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
317 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 MIŚKIEWICZ Michał 1996-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
319 MŁYŃSKI Krzysztof 1997-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
320 MODRZEJEWSKI Błażej 1999-09-10 UKS Lipusz POM
321 MONDZELEWSKI Cezary 1997-12-18 OSOT Szczecin ZPO
322 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
323 MOTYLIŃSKI Damian 1995-06-27 AML Słupsk POM
324 MOŻEJKO Piotr 2000-10-02 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
325 MÓWIŃSKI Kamil 1997-07-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
326 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
327 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
328 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
329 MUCHA Krzysztof 1996-02-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
330 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
331 MURACH Patryk 1997-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
332 MUSIALSKI Kacper 2000-02-28 UKS Barnim Goleniów ZPO
333 MUTWIL Hubert 1996-02-06 MLKS Agros Żary LBU
334 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
335 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 AZS-AWF Gorzów LBU
336 NAPIERAŁA Jan 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
337 NARLOCH Grzegorz 1996-04-19 SKLA Sopot POM
338 NASZKO Andrzej 1994-05-09 PKS Gwardia Szczytno WMZ
339 NASZKO Krystian 1997-10-22 SKLA Słupsk POM
340 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
341 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
342 NORKOWSKI Ireneusz 1996-08-04 MKS Sambor Tczew POM
343 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
344 NOWICKI Damian 1996-09-27 niest. Białystok POD
345 NOWICKI Jakub 1998-10-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
346 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
347 NUSZEL Aleksander 1996-01-09 WKS Flota Gdynia POM
348 OKOŃSKI Bartłomiej 1994-01-24 KS Gwardia Piła WLP
349 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
350 OLEMPIJUK Mikołaj 1997-02-09 SKLA Słupsk POM
351 OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
352 OLSZEWSKI Radosław 1996-01-03 BKS Bydgoszcz KPO
353 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
354 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
355 ORZOŁ Bartłomiej 1995-05-17 WKS Flota Gdynia POM
356 OSIŃSKI Marek 1997-04-14 SKLA Słupsk POM
357 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
358 OSTROWSKI Michał 1996-01-01 RKS Rumia POM
359 OSUCH Bartosz 1998-03-04 GULKS Barwice ZPO
360 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
361 PAKULSKI Mateusz 1997-07-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
362 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
363 PASIS Jakub 1997-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
364 PAWŁOWICZ Damian 1995-08-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
365 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
366 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 MKS Sambor Tczew POM
367 PERCZAK Krzysztof 1997-07-01 UKS Lipusz POM
368 PETTKE Krystian 1998-01-01 UKS Jedynka Reda POM
369 PIĄTKOWSKI Krzysztof 1994-03-10 SKLA Sopot POM
370 PIĆ Dominik 1997-06-01 SKLA Sopot POM
371 PIEKARSKI Kamil 1997-08-10 SKLA Sopot POM
372 PIETRUSZYŃSKI Cezary 1996-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
373 PIGIEL Sebastian 1995-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
374 PIKORA Emil 1996-04-09 MKS Pułtusk MAZ
375 PINKOWSKI Arkadiusz 1997-10-15 UKS Czapla Białe Błota KPO
376 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
377 PIOTROWSKI Konrad 1998-12-11 RKS Rumia POM
378 POBLOCKI Jan 1997-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
379 PODSIADŁO Aleksander 1995-08-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
380 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
381 PÓŁTORAK Szymon 1997-03-06 MKS Junior Złocieniec ZPO
382 PROKOP Piotr 1997-01-17 ULKS Muflon Bielawa DOL
383 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
384 PRZYBYLSKI Daniel 1995-01-22 RKS Rumia POM
385 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
386 PRZYBYŁA Adrian 1995-05-06 WKS Flota Gdynia POM
387 PRZYSTALSKI Michał 1993-01-20 KL Kopernik Toruń KPO
388 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
389 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
390 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
391 REGENT Łukasz 1996-03-25 MKS Sambor Tczew POM
392 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
393 REJMUS Rafał 1995-08-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
394 REKOWSKI Mateusz 1993-01-01 SKLA Słupsk POM
395 RENDASZKA Rafał 1998-01-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
396 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
397 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
398 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
399 ROSIAK Michał 1986-05-09 LKS Vectra Włocławek KPO
400 ROZIŃSKI Paweł 1987-07-11 SKLA Słupsk POM
401 ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 AZS-AWF Gorzów LBU
402 RÓZGA Simon 1995-01-30 SKLA Sopot POM
403 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
404 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
405 RUMIŃSKI Jakub 1995-09-24 UKS Lipusz POM
406 RUSAK Szymon 1997-01-01 UKS Sprinter Wolin ZPO
407 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
408 RUTKOWSKI Bartłomiej 1999-06-20 WKS Flota Gdynia POM
409 RYBA Sebastian 1996-02-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
410 RYMSZA Bartłomiej 1999-01-01 UKS Zaspa Gdańsk POM
411 RZEPA Mateusz 1997-09-18 UKS Jedynka Reda POM
412 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
413 SADOWSKI Karol 1996-05-13 SKLA Słupsk POM
414 SADOWSKI Piotr 1996-08-04 LKS Fenix Słupsk POM
415 SADOWSKI Szymon 1999-04-25 LKS Fenix Słupsk POM
416 SAJNAGA Szymon 1998-01-01 MMKS Gdańsk POM
417 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
418 SALEJ Kacper 1998-10-26 LKS Jantar Ustka POM
419 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
420 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
421 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
422 SIEDLECKI Marek 1995-07-01 UKS 55 Łódź LDZ
423 SIEWIELEC Łukasz 1994-12-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
424 SIWEK Marcel 1996-02-11 SKLA Słupsk POM
425 SKIBSKI Maciej 1995-01-07 KS Wda Świecie KPO
426 SKOWROŃSKI Dominik 1992-01-01 SRS Szansa-Start Gdańsk POM
427 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
428 SŁAWNY Jerzy 2000-03-14 UKS Lipusz POM
429 SMOLARZ Szymon 1996-04-30 PLKS Gwda Piła WLP
430 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
431 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
432 SOBIERAJ Dawid 1995-01-01 KKL Kielce SWK
433 SOBIERAJSKI Błażej 1995-12-25 UKS Achilles Leszno WLP
434 SOBIERAJSKI Kacper 1997-04-24 SKLA Słupsk POM
435 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
436 SOKOŁOWSKI Jakub 1994-03-08 KL Gdynia POM
437 SPIECK Robert 1999-01-29 MMKS Gdańsk POM
438 STANDURA Jakub 2000-05-18 KL Gdynia POM
439 STANIUK Mateusz 1994-02-05 SKLA Słupsk POM
440 STANOWSKI Adam 1997-03-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
441 STASIAK Dawid 1999-02-19 MKL Szczecin ZPO
442 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
443 STEFANIAK Szymon 1996-05-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
444 STEINDL Patrick 1996-03-30 KL Gdynia POM
445 STERZEL Bartłomiej 1994-04-03 MMKS Gdańsk POM
446 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
447 STOJAK Damian 1996-04-19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
448 STRUCZYŃSKI Arkadiusz 1996-03-07 MKS Sambor Tczew POM
449 STYPA Stanisław 1998-01-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
450 SULEWSKI Damian 1997-08-20 MKS Sambor Tczew POM
451 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
452 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
453 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
454 SZABŁOWSKI Damian 1996-05-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
455 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
456 SZCZEPANEK Adam 1998-08-05 BKS Bydgoszcz KPO
457 SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
458 SZCZEPANIAK Mirosław 1998-02-06 PLKS Gwda Piła WLP
459 SZEWCZYK Paweł 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
460 SZPAK Robert 1989-12-31 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
461 SZPRENIEC Damian 1996-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
462 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
463 SZUFREIDA Damian 1994-05-09 BKS Bydgoszcz KPO
464 SZULC Damian 1999-05-28 MKS Święc Sławno ZPO
465 SZWED Jacek 1995-01-14 UKS-MOS Opole OPL
466 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
467 ŚLIWIŃSKI Adam 1999-05-07 GULKS Barwice ZPO
468 ŚLUSARSKI Szymon 1999-07-14 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
469 ŚREDNIAWSKI Adrian 1998-01-12 MKS Sambor Tczew POM
470 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
471 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 1997-08-26 UKB Szubin KPO
472 TAJS Maciej 1996-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
473 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
474 TARENT Patryk 1996-03-08 KS Gwardia Piła WLP
475 TASARZ Przemysław 1993-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
476 TEPER Mariusz 1995-02-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
477 TEREFENKO Adam 1997-01-01 SKLA Sopot POM
478 TOBIASZ Michał 1997-02-10 MKS Junior Złocieniec ZPO
479 TRACZYK Filip 1998-06-03 KL Lechia Gdańsk POM
480 TREDER Tadeusz 1995-01-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
481 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
482 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
483 URBAŃSKI Łukasz 1998-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
484 URBAŃSKI Mikołaj 1996-12-09 MKLA Łęczyca LDZ
485 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
486 VARANOVICH Pavel 1994-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
487 WACHOWSKI Aleksander 1999-09-03 WKS Flota Gdynia POM
488 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
489 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
490 WALCZYŃSKI Adrian 1996-02-10 LKS Fenix Słupsk POM
491 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
492 WALKOWIAK Michał 1997-02-06 MKS Junior Złocieniec ZPO
493 WARDAK Mateusz 1995-08-08 LUKS Wieża Postomino ZPO
494 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
495 WASTOWSKI Dominik 1996-08-11 MKS Święc Sławno ZPO
496 WAŻNY Karol 1997-04-19 MKS Sambor Tczew POM
497 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
498 WEIWER Michał 1996-03-07 MKL Toruń KPO
499 WELTROWSKI Piotr 1996-07-24 SKLA Sopot POM
500 WESOŁY Artur 1997-01-01 UKS Jedynka Reda POM
501 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
502 WILCZYŃSKI Szymon 1997-01-12 niest. Bydgoszcz KPO
503 WILK Piotr 1992-01-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
504 WIŚNIEWSKI Maciej 2001-02-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
505 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
506 WOJCIECHOWSKI Krystian 1997-03-16 MMKS Gdańsk POM
507 WOJDAN Adrian 1995-04-16 WKS Flota Gdynia POM
508 WOJTAS Sebastian patryk 1993-02-12 niest. Szczecin ZPO
509 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
510 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
511 WOSS Krzysztof 1996-04-12 KL Gdynia POM
512 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
513 WOŹNIAK Patryk 1996-06-09 KL Lechia Gdańsk POM
514 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
515 WRÓBEL Szymon 1996-03-12 SKLA Słupsk POM
516 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
517 ZALEWSKI Radosław 1996-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
518 ZALIŃSKI Marek 1995-03-09 KKL Kielce SWK
519 ZAMOROWSKI Dawid 1997-07-04 MMKS Gdańsk POM
520 ZAREMBA Bartosz 1995-05-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
521 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
522 ZIĘTKOWSKI Kacper 1996-05-28 UKS Jedynka Reda POM
523 ZIÓŁKOWSKI Maciej 1997-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
524 ZIÓŁKOWSKI Radosław 1995-01-01 MKS Sambor Tczew POM
525 ZUZIAK Michał 1996-05-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
526 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
527 ZYWIEC Hubert 1999-01-01 UKS Jedynka Reda POM
528 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
529 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL ZTE Radom MAZ
530 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
531 ŻOŁDOWICZ Marcin 1993-11-15 LKS Zantyr Sztum POM
532 ŻUREK Mateusz 1993-10-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1412818431854sekund