KOTWIŁA Martyna
1999-01-13
RLTL ZTE Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL ZTE Radom MAZ
2 ADAMCZYK Zuzanna 1999-01-01 niest. Poznań WLP
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 ADAMEK Patrycja 1998-09-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
5 AMBROZIAK Magdalena 1997-03-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
6 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 AZS-AWF Katowice SLK
7 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
8 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BAJOREK Weronika 1997-05-16 KS Wisła Puławy LBE
10 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 RKS Skra Warszawa MAZ
11 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
12 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
13 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
15 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 WLKS Wrocław DOL
16 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
18 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
19 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
20 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
21 BĄK Agata 1996-06-06 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
22 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 BERKA Natalia 1999-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
24 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
25 BIAŁAS Bogna 1999-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BIAŁOWĄS Klaudia 1999-01-26 UKS Wieża Postomino ZPO
27 BIELECKA Anna 1999-10-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
29 BŁASZCZYK Natalia 1999-09-09 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
30 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
31 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
32 BOROWSKA Justyna 1998-09-04 ULKS Jedlińsk MAZ
33 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 AZS-AWF Katowice SLK
34 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 BRYDOWSKA Katarzyna 1998-02-19 RLTL ZTE Radom MAZ
37 BRZYKCY Natalia 1999-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
38 BUL Natalia 1999-04-07 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
39 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
40 BUZOR Dominika 1997-05-03 RLTL ZTE Radom MAZ
41 BYSZEWSKA Kinga 1998-04-22 UKS SMS Warszawa MAZ
42 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
43 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
44 CHEŁCHOWSKA Natalia 1999-01-05 MKS Pułtusk MAZ
45 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
47 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
48 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
49 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
51 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
52 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
54 CZAPIEWSKA Monika 1999-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
55 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
58 DĄBROWSKA Dominika 1996-06-07 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
59 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
60 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
61 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
62 DĘBIEC Klaudia 1996-10-13 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
63 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
64 DOBKOWSKA Klaudia 1995-11-06 UKS Młodzik Warszawa MAZ
65 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
66 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
67 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
68 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
69 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
70 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 DURSKA Dorota 1999-09-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
72 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 DYSPUT Justyna 1995-03-04 KS Wisła Puławy LBE
74 DZIĄG Julia 1998-08-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
75 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
76 DZIEŁAKOWSKA Milena 1997-07-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
77 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
78 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 FILBRANDT Weronika 1999-01-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
81 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
82 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
84 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
85 GDAŃSKA Dominika 1995-07-02 KS Agros Zamość LBE
86 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
87 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
88 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 GNIAZDOWSKA Monika 1997-05-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
90 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
91 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
92 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
93 GOLCZYK Aleksandra 1999-01-01 niest. Z.Góra LBU
94 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
95 GÓRALSKA Marta 1998-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 GÓRKA Andżelika 1999-01-20 ULKS Jedlińsk MAZ
97 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
98 GROT Aneta 1979-09-22 RKS Łódź LDZ
99 GROT Weronika 2000-09-01 RKS Łódź LDZ
100 GRZANKOWSKA Wiktoria 2000-05-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
101 GRZEGOREK Marcelina 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
103 GRZYBOWSKA Joanna 1996-11-16 LKS Lubawa WMZ
104 GURZĘDA Gabriela 2001-07-25 UKS Clan Ostrołęka MAZ
105 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
106 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
107 HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
108 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
109 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
111 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
112 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
113 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
114 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
115 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
116 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
117 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
118 JASZCZUK Katarzyna 1995-12-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
119 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
120 JAWORSKA Jonata 1999-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
121 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
122 JĘDRAK Weronika 1999-06-28 niest. Gdańsk POM
123 JĘDRZEJCZYK Anita 1999-12-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
124 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
125 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
126 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
127 KACPERKIEWICZ Maja 1998-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
128 KACZMARCZYK Monika 1997-01-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
129 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
131 KALOTA Agata 2000-05-19 MUKS Płock MAZ
132 KAŁUŻNA Pamela 2000-09-25 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
133 KAMIŃSKA Izabela 1998-02-02 MKS Pułtusk MAZ
134 KAMIŃSKA Magdalena 1999-01-01 MKL Toruń KPO
135 KAMIŃSKA Natalia 2000-04-29 RLTL ZTE Radom MAZ
136 KANABUS Sandra 1997-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
137 KANECKA Patrycja 1999-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
138 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
139 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
140 KARAŚ Anna 2000-03-20 RLTL ZTE Radom MAZ
141 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KARPOWICZ Gabriela 1998-11-08 OKS Skra Warszawa MAZ
143 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
144 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
146 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
147 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
148 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Kraków MLP
149 KILIJANEK Paulina 1998-01-01 KS Wisła Puławy LBE
150 KLEMEK Sandra 1999-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
151 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
152 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
153 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
154 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
155 KONIECKO Katarzyna 1997-01-23 MLKL Płock MAZ
156 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
157 KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
158 KORDUS Aleksandra 1996-04-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
159 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
160 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
161 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
162 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
163 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
165 KOZIARA Ewelina 2001-02-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
166 KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 RLTL ZTE Radom MAZ
167 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
168 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
170 KRYNICKA Karolina 1997-12-18 OKS Skra Warszawa MAZ
171 KRZOSEK Maja 1996-12-26 RLTL ZTE Radom MAZ
172 KRZYSZTOLIK Kinga 1999-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
173 KUJAWSKA Natalia 1998-06-18 UKS Vis Skierniewice LDZ
174 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
175 KUR Kinga 2002-05-09 UKS Clan Ostrołęka MAZ
176 KURKIEWICZ Julia 2000-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
177 KURLETO Klaudia 2000-09-26 MKS MOS Wrocław DOL
178 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
179 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
180 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
181 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
182
Warning: getimagesize(../pictures/9602.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /statystykaLA/head2head/head2head2.php on line 269
KWIT Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
183 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
184 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
185 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
186 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
187 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
188 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
189 LISOWSKA Julia 1999-12-14 AZS UMCS Lublin LBE
190 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
191 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
192 LURZYŃSKA Wiktoria 1997-01-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
193 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
194 ŁAZIŃSKA Patrycja 1998-04-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
195 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
196 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
197 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
198 MAJEWSKA Julia 1999-07-01 UKS Starówka Radom MAZ
199 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
200 MALICKA Emilia 1998-12-15 KKL Kielce SWK
201 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
202 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
203 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
204 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 MANTYKA Agata 1999-01-01 KS Wisła Puławy LBE
207 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
208 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
209 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
210 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
211 MAZUR Milena 1999-01-05 SIG Novum Grójec MAZ
212 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
213 MĄKOSA Barbara 1995-02-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
215 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
216 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
217 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
218 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
219 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
220 MIZAK Justyna 1995-04-14 UMKS Junior Pionki MAZ
221 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
222 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
223 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
224 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
225 MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 KS Agros Zamość LBE
226 MURAWSKA Mariola 1999-10-02 MKL Toruń KPO
227 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
228 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
229 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
230 NISKA Iwona 1996-01-10 MLKL Płock MAZ
231 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
232 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
233 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
234 OKOŃ Kinga 1996-10-19 MKS Agros Chełm LBE
235 OKUŃ Julia 1998-12-26 SKLA Sopot POM
236 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
237 OLENDER Kamila 1999-08-27 UKS Czwórka Inowrocław KPO
238 OLESZCZUK Małgorzata 1997-05-12 MULKS Terespol LBE
239 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
240 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
241 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
243 PAETZKE Julia 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
244 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
245 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
246 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
247 PALUSZEK Anna 2000-08-22 MKS MOS Wrocław DOL
248 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
249 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
250 PETRYKOWSKA Joanna 1996-07-17 MKS Pułtusk MAZ
251 PĘTKOWSKA Kinga 1995-10-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
252 PIECHOWSKA Karolina 1998-01-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
253 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
254 PIETRUSZKA Julia 2000-12-12 RLTL ZTE Radom MAZ
255 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
256 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie KPO
257 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
258 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
259 PŁATOS Ewelina 1995-12-21 RLTL ZTE Radom MAZ
260 PŁOCHA Weronika 1999-03-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
261 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
262 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
263 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
264 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
265 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
266 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
267 PRACHTL Sylwia 2000-01-08 WLKS Nowe Iganie MAZ
268 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
269 PRUDACZUK Greta 2000-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
270 PRUSINOWSKA Klaudia 1996-08-23 MKS Pułtusk MAZ
271 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
272 PSIUK Magdalena 1999-05-15 KS Agros Zamość LBE
273 PUTKOWSKA Izabela 1998-07-04 KS Agros Zamość LBE
274 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
276 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
277 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
278 ROSZKOWSKA Natalia 1998-08-02 RLTL ZTE Radom MAZ
279 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
280 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
281 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
282 RYSZCZYK Aleksandra 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
283 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
284 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
285 RZYSKA Magdalena 1999-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
286 SADOWSKA Paula 1999-07-02 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
287 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
288 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
289 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
290 SAWICKA Sara 1998-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
291 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
292 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
293 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
294 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
295 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
296 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
297 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
298 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
299 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
300 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
301 SMOLIŃSKA Milena 1993-08-25 RLTL ZTE Radom MAZ
302 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
303 SOBIEŚNIEWSKA Wioletta 1999-02-22 PTT Delta Płock MAZ
304 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
305 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
306 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
307 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 SOSNOWSKA Zuzanna 1999-06-06 UKS Orlik Pionki MAZ
309 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
310 STARZYŃSKA Milena 1995-01-01 UKS Michałów Radom MAZ
311 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
312 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
313 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 STIMMA Alicja 1999-04-19 LUKS Serock KPO
315 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
316 STRYCZEK Angelika 1999-01-01 niest. Katowice SLK
317 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
318 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
319 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
320 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
321 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
322 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
323 SWATEK Klaudia 1999-01-01 KS Wisła Puławy LBE
324 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
325 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
326 SWOBODA Pauline 1999-10-13 MKS-MOSM Bytom SLK
327 SYNDERCZYK Natalia 2001-04-12 UKS Orlik Pionki MAZ
328 SYTA Aleksandra 1997-07-22 ULKS Jedlińsk MAZ
329 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
330 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
331 SZAFRAN Gabriela 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
332 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
333 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
334 SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
335 SZCZĘSNA Katarzyna 1998-12-04 ULKS Jedlińsk MAZ
336 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
337 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
338 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
339 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
340 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
341 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
342 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
343 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
344 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
345 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
346 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
347 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
348 TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 MLKS Sokół Lubin DOL
349 TEYSSONNIERES Laure 1999-02-02 WKS Flota Gdynia POM
350 TKACZYK Patrycja 1995-03-02 RLMKS Orlęta Radom MAZ
351 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
352 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
353 TOKARSKA Emilia 1999-04-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
354 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
355 TRZCIŃSKA Magdalena 1997-12-25 MKS Pułtusk MAZ
356 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
357 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
358 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
359 TUSTANOWSKA Natalia 1997-08-16 MKS Agros Chełm LBE
360 ULMER Aleksandra 1998-03-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
361 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
362 WANIEK Natalia 1998-09-20 RLTL ZTE Radom MAZ
363 WARULIK Michalina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
364 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
365 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
366 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
367 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
368 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
369 WIELIŃSKA Weronika 1999-01-01 KKL Kielce SWK
370 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
371 WILK Martyna 1994-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
372 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
373 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
374 WIŚNIEWSKA Hanna 1999-10-29 UKS Olimp Kozienice MAZ
375 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
376 WITKOWSKA Aleksandra 1999-04-14 MKS Olimp Łobez ZPO
377 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS Czempion Warszawa MAZ
378 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
379 WLAZŁA Klaudia 1997-03-24 ULKS Jedlińsk MAZ
380 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
381 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 AZS Łódź LDZ
382 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
383 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
384 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL ZTE Radom MAZ
385 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
386 WÓJCIK Marika 1999-06-07 RLTL ZTE Radom MAZ
387 WÓJCIK Marta 1991-03-28 RLTL ZTE Radom MAZ
388 WÓJCIK Sandra 1999-01-01 KS Wisła Puławy LBE
389 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
390 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
391 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
392 WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
393 WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 LUKS Orkan Września WLP
394 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
395 WYRZYŃSKA Patrycja 1998-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
396 WYSOCKA Julia 1999-03-05 PLKS Gwda Piła WLP
397 WYSOCKA Zuzanna 2000-11-18 PTT Delta Płock MAZ
398 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
399 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
400 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
401 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
402 ZDUŃCZYK Katarzyna 1998-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
403 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
404 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
405 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
406 ZIMOLĄG Natalia 1999-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
407 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 SKLA Sopot POM
408 ZUBCZYŃSKA Małgorzata 1995-06-03 MKS Agros Chełm LBE
409 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
410 ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 UKS Victoria Józefów MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1081109046936sekund