CUBER Karolina
1997-05-20
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUCH Oliwia 1999-01-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
2 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
3 BAJOREK Weronika 1997-05-16 KS Wisła Puławy LBE
4 BARAN Dominika 1997-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
7 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 BARTMAN Agata 1994-05-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
9 BARTMAN Alicja 1998-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
10 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
12 BĄK Katarzyna 1998-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź LDZ
14 BEDNAREK Monika 1996-11-25 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
15 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
16 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
17 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
18 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
19 BOŻEK Emilia 2001-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
20 BOŻĘTKA Adriana 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
21 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
22 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 BRZÓSKA Agata 1995-12-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
24 BURDZY Julia 2001-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 BYKOWSKA Monika 1994-07-08 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
26 BYKOWSKA Natalia 1997-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
27 BYŚ Aleksandra 1997-10-26 AZS UMCS Lublin LBE
28 CETNAROWICZ Anna 1996-09-23 UKS Kobylanka MLP
29 CHAMOT Agata 1998-10-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
30 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 CHMURA Justyna 1996-04-07 LKS Stal Mielec PDK
32 CHMURA Wiktoria 2001-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 CHRUSZCZ Agnieszka 1997-09-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
34 CISZEK Anna 1998-01-19 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
35 CISZEK Justyna 1996-04-20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
36 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 CZAJKA Kinga 1995-03-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
38 DĄBAL Monika 1994-11-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
39 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
40 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
41 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
42 DRZAZGA Weronika 1995-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
43 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
44 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
46 DZIADURA Ewa 1999-05-21 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
47 DZIAŁO Sabina 1996-01-17 LKS Stal Mielec PDK
48 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
49 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
50 DZIURGOT Daria 1998-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
51 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
52 FALISZEWSKA Irmina 1997-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
53 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
54 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 GAŁĘZA Olga 1997-07-17 UKS Trójka Sandomierz SWK
56 GAŁKA Paulina 1997-06-07 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
57 GAŁUSZKA Angelika 1996-03-04 KKB MOSiR Krosno PDK
58 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
59 GEMZIK Kamila 1998-01-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
60 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
61 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
62 GIZA Olga 1996-09-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
63 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
64 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
65 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
66 GOLEC Katarzyna 1996-01-01 LKS Stal Mielec PDK
67 GOŁĄBEK Anna 1995-04-20 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
68 GORCZYCA Aleksandra 1997-03-17 ULKS Technik Trzcinica PDK
69 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
70 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
72 GROMALA Jagoda 2000-02-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
73 GRZEGORCZYK Joanna 1996-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
74 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 GUTTER Agata 1995-02-01 UKS Kobylanka MLP
76 HAJNOSZ Barbara 1993-11-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
77 HAMERA Magdalena 1996-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
78 HAWROT Karina 2001-03-29 KB Krościenko Wyżne PDK
79 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
80 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
81 JACHER Małgorzata 1997-03-15 LKS Stal Mielec PDK
82 JAJE Gloria 1997-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 JANIEC Iga 1997-03-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
84 JANIK Dominika 1997-03-01 KS Komunalni Sanok PDK
85 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
86 JASKOT Joanna 1996-05-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
87 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
88 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 KALANDYK Mariola 1995-03-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
92 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 KAZIENKO Patrycja 1998-06-22 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
95 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 KIJOWSKA Patrycja 1997-01-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 KLUK Dominika 1995-09-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
98 KOBYLARZ Anna 1998-07-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 KOPACZ Paulina 1994-02-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
100 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
101 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
102 KORDYS Katarzyna 1995-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
103 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
105 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
106 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KOTULSKA Martyna 1994-01-31 KS Wisła Puławy LBE
108 KOWALCZYK Maja 1995-01-15 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
109 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
110 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
112 KUBIŚ Monika 1995-02-09 SKB Kraśnik LBE
113 KUDŁATY Anna 1998-02-20 UKS Kobylanka MLP
114 KUDŁATY Paulina 1996-05-26 UKS Kobylanka MLP
115 KULPA Karlota 1996-12-13 LKS Stal Mielec PDK
116 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
117 KURIAŃCZYK Justyna 1996-01-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
119 KWARCIŃSKA Magdalena 1996-11-02 UKS Kobylanka MLP
120 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
121 LABBE Andżelika 1999-10-17 AZS UMCS Lublin LBE
122 LAMPART Magdalena 1994-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
123 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
124 LELAKOWSKA Joanna 1996-04-11 LKS Stal Mielec PDK
125 LEPA Angelika 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
126 LEW Kinga 1998-07-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
127 LIPIŃSKA Natalia 1997-08-14 LKS Stal Mielec PDK
128 LIS Aleksandra 1995-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
129 ŁABNO Marta 1997-11-19 ZKS Unia Tarnów MLP
130 ŁOSIEWICZ Angelika 1996-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
131 ŁYDA Anna 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
132 MACHAJ Martyna 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
133 MACHALSKA Gabriela 1998-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
135 MACIUBA Aleksandra 1999-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
136 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
138 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
139 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
140 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
141 MATUSZEWSKA Aneta 1997-08-01 KS Komunalni Sanok PDK
142 MAZUR Karolina 1997-07-30 UKS Trójka Sandomierz SWK
143 MAZUR Katarzyna 1995-09-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 MAZURKIEWICZ Aleksandra 1998-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
145 MIKRUT Katarzyna 1997-01-30 ULKS Technik Trzcinica PDK
146 MIŁASZEWICZ Natalia 1999-07-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
147 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
148 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
149 MOSTOWSKA Agata 1997-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
150 MYSZAK Anna 1998-10-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
151 NOWIK Róża 2001-03-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
152 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
153 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
154 OCIEPA Paulina 1997-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
155 OLECHOWSKA Magdalena 1997-03-17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
156 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
157 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
158 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
159 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
160 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
161 OWSIAK Sylwia 1997-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
162 OZGA Aleksandra 1994-03-31 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
163 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
165 PASTUŁA Kinga 1998-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
166 PASZKOWSKA Maja 1997-09-06 LKS Stal Mielec PDK
167 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
168 PEMPEK Magdalena 1998-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 PĘTKOWSKA Kinga 1995-10-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
170 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
171 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
172 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
173 PROKOPSKA Magdalena 1998-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
174 PRUCNAL Andżelika 1998-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
176 PRUŚ Małgorzata 1997-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
177 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
178 PYKOSZ Daria 1997-10-21 ULKS Technik Trzcinica PDK
179 PYRYT Agata 1998-01-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
180 RACHWALSKA Kamila 1998-04-27 KS Komunalni Sanok PDK
181 RAJTER Marzena 1998-12-07 KS Komunalni Sanok PDK
182 RAJTER Sylwia 1996-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
183 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
184 ROSÓŁ Karolina 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
185 ROSTEK Dominika 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
186 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
187 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
188 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
189 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
191 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
192 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
193 SEROKA Anna 1996-10-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
194 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
195 SIDOR Aleksandra 1999-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
196 SIDOR Gabriela 2000-01-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
197 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
198 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
199 SOBIŁO Gabriela 1997-08-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
200 SOCHA Magdalena 1998-12-21 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
201 SOKOŁOWSKA Alicja 1997-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
202 SOKÓLSKA Justyna 1995-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
203 SROKA Aleksandra 1999-03-16 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
204 STAŃKO Klaudia 1997-12-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
205 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
206 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
207 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
208 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
209 SUROWIEC Ewa 1999-12-25 LKS Stal Mielec PDK
210 SZAFARZ Agata 1996-05-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
211 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
212 SZMYD Emilia 2002-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
213 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
214 SZYMONIK Marlena 1998-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
215 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
217 TABACZYŃSKA Martyna 1997-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
218 TABISZ Ilona 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
219 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
220 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
221 TOMASZEWSKA Karolina 1997-05-25 KS Komunalni Sanok PDK
222 TOMCZYK Agnieszka 1994-04-09 LKS Stal Mielec PDK
223 TUTAK Elwira 1995-06-12 KS Komunalni Sanok PDK
224 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
225 WALKOWICZ Natalia 1997-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
226 WARCHAŁOWSKA Karolina 1997-03-05 KS Komunalni Sanok PDK
227 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
228 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
230 WILUSZ Martyna 1997-03-31 KS Komunalni Sanok PDK
231 WIŚNIOWSKA Klaudia 1995-01-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
232 WOJDYŁO Natalia 1997-01-01 niest. Rzeszów PDK
233 WOJTASIK Magdalena 1994-03-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
234 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
235 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
236 WOŁCZAŃSKA Weronika 1994-11-16 KS Komunalni Sanok PDK
237 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
238 WOŚ Marta 1999-02-21 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
239 WOŹNIAK Alicja 1996-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 WOŹNIAK Edyta 1999-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
241 WOŻNIAK Ilona 1996-03-02 KKB MOSiR Krosno PDK
242 WÓJTOWICZ Aleksandra 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
243 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
244 WYSMOLIŃSKA Iwona 1995-02-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
245 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
246 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
247 ZIĘBA Dominika 1997-05-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
248 ZIĘBA Kinga 1998-04-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
249 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-06-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
250 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
251 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna 1996-11-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2011399269104sekund