SAWICKI Marek
1996-07-18
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
4 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
5 ALEKSIEJCZUK Łukasz 1995-08-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
7 ANCHIM Michał 1995-07-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
9 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
10 BACŁAWSKI Daniel 1998-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
11 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
12 BARANOWSKI Adam 1995-01-01 PG Śniadowo POD
13 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
15 BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
16 BEDNARZ Marcin 1997-07-06 KS Agros Zamość LBE
17 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BEKIELEWSKI Marcin 1996-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
21 BRZOZOWSKI Mateusz 1995-01-01 niest. Białystok POD
22 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
23 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
25 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
26 CHABEREK Daniel 1996-01-01 PG 9 Łomża POD
27 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
28 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
30 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
31 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
32 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
35 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
36 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
37 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
39 CZAJKOWSKI Robert 1996-01-01 niest. Białystok POD
40 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
41 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 KS Orzeł Warszawa MAZ
43 CZERNIAKIEWICZ Mikołaj 1995-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
44 CZUBACHOWSKI Alek 1997-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
45 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
46 DALECKI Konrad 2000-07-12 MKS Juvenia Białystok POD
47 DĄBROWSKI Daniel 1996-01-01 niest. Białystok POD
48 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 DRON Mykola 1996-08-02 OKS Skra Warszawa MAZ
51 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
52 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
53 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 DZIENISZEWSKI Kamil 1996-01-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
55 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
56 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
58 GAN Krzysztof 1995-02-13 UKS 19 Bojary Białystok POD
59 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
60 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
61 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
62 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
64 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
65 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
66 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
67 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
69 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
71 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
72 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
73 GUT Aleksander 1990-10-20 WKS Wawel Kraków MLP
74 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
75 HARKOT Jakub 1996-08-16 KS Agros Zamość LBE
76 JABŁOŃSKI Bolesław 1993-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
77 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
78 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
79 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
80 JACNIAK Marcin 1997-02-03 SKB Kraśnik LBE
81 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
82 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
83 JAKUBOWSKI Damian 1995-01-01 PG 6 Białystok POD
84 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
85 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
86 JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 RKS Łódź LDZ
87 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
88 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
89 JONKA Tomasz 1996-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
90 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
92 KACZUBA Krzysztof 1996-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
93 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
94 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
95 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
96 KAMIŃSKI Michał 1995-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
99 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
100 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
102 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
103 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
104 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
105 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
106 KŁOSZEWSKI Maciej 1995-01-01 UKS Olimp LO Łapy POD
107 KODA Kamil 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
108 KONOPKA Mateusz 1997-01-07 LUKS Atletic Białystok POD
109 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
111 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
112 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
113 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
114 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
115 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
116 KRYSIEWICZ Klaudiusz 1995-07-12 niest. Warszawa MAZ
117 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
118 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
119 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
121 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
122 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
123 LACHOWICZ Piotr 1995-01-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
124 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
125 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
126 LIGMAN Michał 1999-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 LIPIŃSKI Sebastian 1996-01-01 niest. Białystok POD
128 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
129 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
130 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
131 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
132 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
133 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
134 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
135 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
136 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
137 ŁĘCKI Mateusz 1997-05-05 AZS UMCS Lublin LBE
138 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
139 ŁOSZEWSKI Robert 1997-04-16 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 ŁUCKIEWICZ Dawid 1996-01-09 LUKS Eurocentr Suchowola POD
141 ŁUPIŃSKI Kamil 1995-01-01 ZSR Krzyżewo POD
142 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
143 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
144 MACIEJEWSKI Przemysław 1998-09-18 MKS Unia Hrubieszów LBE
145 MACIOŁEK Damian 1995-07-17 LKS Lubawa WMZ
146 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
147 MAJEWSKI Bartłomiej 1994-02-11 AZS Łódź LDZ
148 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
151 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
152 MAS Wojciech 1997-12-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
154 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
155 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
156 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
157 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
158 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
159 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 MIRA Filip 1999-07-24 BKS Bydgoszcz KPO
161 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
162 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
163 MISAKIAN Dawid 1995-01-01 PG 2 Suwałki POD
164 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
165 MŁODZIANOWSKI Michał 1996-01-01 niest. Białystok POD
166 MOLIN Michał 1996-05-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
167 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
168 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
169 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
170 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
171 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
172 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
173 ORZEŁ Arkadiusz 1995-04-12 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
174 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
176 OSTRYSZ Mateusz 1995-05-25 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
177 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
178 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
179 PASZEK Bartłomiej 1994-09-24 niest. Kraków MLP
180 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
181 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
182 PAWŁOWSKI Tomasz 1995-03-14 KS Podlasie Białystok POD
183 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
184 PETKOW Paweł 1995-11-02 UMKS Junior Pionki MAZ
185 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
186 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
187 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
188 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
189 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
190 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
191 PIRSZ Jakub 1996-03-07 PLKS Gwda Piła WLP
192 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
193 PODGÓRSKI Łukasz 1999-05-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
194 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
195 POMICHTER Dawid 1996-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
196 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
197 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
198 PUSTUŁKA Łukasz 1996-10-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
199 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
200 RADŁOWSKI Jakub 1996-03-02 LUKS Atletic Białystok POD
201 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
202 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
203 ROSZKOWSKI Rafał 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
204 RUDA Rafał 1998-07-21 KKL Rodło Kwidzyn POM
205 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
206 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
207 SABELA Mateusz 1997-01-01 RKS Łódź LDZ
208 SACHARCZUK Patryk 1996-10-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
209 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
210 SAFARYN Kamil 1996-01-01 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
211 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
212 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
213 SIEDLECKI Albert 1996-10-12 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
214 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
216 SKIBICKI Szymon 1996-08-01 KS Podlasie Białystok POD
217 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
218 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
219 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
220 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
221 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
222 SOBCZYŃSKI Karol 1996-06-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
223 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
224 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
225 SOROKA Waldemar 1996-01-01 niest. Białystok POD
226 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
227 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
229 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
230 STYPUŁKOWSKI Adam 1996-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
231 SUCHANKO Konrad 1996-11-14 KS Podlasie Białystok POD
232 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
233 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
234 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
235 SWAKOŃ Artur 1990-01-01 niest. Rzeszów PDK
236 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
237 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
239 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
240 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
241 SZUMIŁA Bartosz 1996-12-12 MKL Nefryt Lubartów LBE
242 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
243 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
244 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 LKS Korab Olecko WMZ
245 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
246 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
247 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
248 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
249 TARASIEWICZ Mateusz 1995-01-01 niest. Białystok POD
250 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
251 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
252 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
253 TOKAR Mikołaj 1994-05-22 AZS Łódź LDZ
254 TURAJ Mateusz 2002-02-18 AZS Łódź LDZ
255 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
256 TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 AZS UMCS Lublin LBE
257 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
258 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
259 UHERA Roman 2000-09-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
260 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
261 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
262 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
263 WASZKIEWICZ Patryk 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
264 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
265 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
266 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
267 WILK Sylwester 1996-05-12 OKS Start Otwock MAZ
268 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
269 WOJCIESZAK Przemysław 1995-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
270 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
271 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
272 WOSICKI Józef 1997-12-28 OŚ AZS Poznań WLP
273 WOŹNIAK Piotr 1996-05-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
274 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
275 WYSOCKI Kamil 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
276 ZABIELSKI Dawid 1996-05-26 OKLA Ostrołęka MAZ
277 ZALEWSKI Krzysztof 1993-04-25 niest. Lublin LBE
278 ZALEWSKI Piotr 1995-01-01 niest. Białystok POD
279 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
280 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
281 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
282 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
283 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
284 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
285 ŻEMAJDUK Patryk 1995-01-01 PG Sidra POD
286 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
287 ŻOGALSKI Jakub 1997-05-30 MLKS Sokół Lubin DOL
288 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
289 ŻUKOWSKI Łukasz 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
290 ŻURKOWSKI Konrad 1996-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35470485687256sekund