SAWICKI Marek
1996-07-18
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
4 ALEKSIEJCZUK Łukasz 1995-08-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
5 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
6 ANCHIM Michał 1995-07-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
7 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
8 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
9 BACŁAWSKI Daniel 1998-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
10 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
11 BARANOWSKI Adam 1995-01-01 PG Śniadowo POD
12 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
14 BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
15 BEDNARZ Marcin 1997-07-06 KS Agros Zamość LBE
16 BEKIELEWSKI Marcin 1996-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
19 BRZOZOWSKI Mateusz 1995-01-01 niest. Białystok POD
20 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
22 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
23 CHABEREK Daniel 1996-01-01 PG 9 Łomża POD
24 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
25 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
27 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
28 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
30 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 CZAJKOWSKI Robert 1996-01-01 niest. Białystok POD
32 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 KS Orzeł Warszawa MAZ
33 CZERNIAKIEWICZ Mikołaj 1995-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
34 CZUBACHOWSKI Alek 1997-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
35 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
36 DĄBROWSKI Daniel 1996-01-01 niest. Białystok POD
37 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
40 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
41 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 DZIENISZEWSKI Kamil 1996-01-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
43 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
45 GAN Krzysztof 1995-02-13 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
47 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
48 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
50 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
51 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
52 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
53 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
56 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
57 GUT Aleksander 1990-10-20 WKS Wawel Kraków MLP
58 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
59 HARKOT Jakub 1996-08-16 KS Agros Zamość LBE
60 JABŁOŃSKI Bolesław 1993-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
61 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
62 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
63 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
64 JACNIAK Marcin 1997-02-03 SKB Kraśnik LBE
65 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
66 JAKUBOWSKI Damian 1995-01-01 PG 6 Białystok POD
67 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
68 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
69 JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 RKS Łódź LDZ
70 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
71 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
72 JONKA Tomasz 1996-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
73 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 KACZUBA Krzysztof 1996-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
75 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
76 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
77 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
78 KAMIŃSKI Michał 1995-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
80 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
81 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
82 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
83 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
84 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
85 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
86 KŁOSZEWSKI Maciej 1995-01-01 UKS Olimp LO Łapy POD
87 KODA Kamil 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
88 KONOPKA Mateusz 1997-01-07 LUKS Atletic Białystok POD
89 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
90 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
91 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
92 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
93 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
94 KRYSIEWICZ Klaudiusz 1995-07-12 niest. Warszawa MAZ
95 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
96 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
97 LACHOWICZ Piotr 1995-01-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
98 LIGMAN Michał 1999-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 LIPIŃSKI Sebastian 1996-01-01 niest. Białystok POD
100 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
101 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
102 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
103 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
104 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
105 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
106 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
107 ŁĘCKI Mateusz 1997-05-05 AZS UMCS Lublin LBE
108 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 ŁOSZEWSKI Robert 1997-04-16 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 ŁUCKIEWICZ Dawid 1996-01-09 LUKS Eurocentr Suchowola POD
111 ŁUPIŃSKI Kamil 1995-01-01 ZSR Krzyżewo POD
112 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
113 MACIEJEWSKI Przemysław 1998-09-18 MKS Unia Hrubieszów LBE
114 MACIOŁEK Damian 1995-07-17 LKS Lubawa WMZ
115 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
116 MAJEWSKI Bartłomiej 1994-02-11 AZS Łódź LDZ
117 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
118 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
119 MAS Wojciech 1997-12-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
121 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
122 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
123 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
124 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
125 MIRA Filip 1999-07-24 BKS Bydgoszcz KPO
126 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
127 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
128 MISAKIAN Dawid 1995-01-01 PG 2 Suwałki POD
129 MŁODZIANOWSKI Michał 1996-01-01 niest. Białystok POD
130 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
131 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
132 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
133 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
134 OSTRYSZ Mateusz 1995-05-25 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
135 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
137 PASZEK Bartłomiej 1994-09-24 niest. Kraków MLP
138 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
139 PAWŁOWSKI Tomasz 1995-03-14 KS Podlasie Białystok POD
140 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
141 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
142 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
143 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
144 PIRSZ Jakub 1996-03-07 PLKS Gwda Piła WLP
145 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
146 PODGÓRSKI Łukasz 1999-05-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
147 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
148 POMICHTER Dawid 1996-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
149 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
150 PUSTUŁKA Łukasz 1996-10-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
151 RADŁOWSKI Jakub 1996-03-02 LUKS Atletic Białystok POD
152 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
153 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
154 ROSZKOWSKI Rafał 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
155 RUDA Rafał 1998-07-21 KKL Rodło Kwidzyn POM
156 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
157 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
158 SABELA Mateusz 1997-01-01 RKS Łódź LDZ
159 SACHARCZUK Patryk 1996-10-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
160 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
161 SAFARYN Kamil 1996-01-01 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
162 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
163 SIEDLECKI Albert 1996-10-12 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
164 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
165 SKIBICKI Szymon 1996-08-01 KS Podlasie Białystok POD
166 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
167 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
168 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
169 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
170 SOBCZYŃSKI Karol 1996-06-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
171 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
172 SOROKA Waldemar 1996-01-01 niest. Białystok POD
173 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
174 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
177 STYPUŁKOWSKI Adam 1996-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 SUCHANKO Konrad 1996-11-14 KS Podlasie Białystok POD
179 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
180 SWAKOŃ Artur 1990-01-01 niest. Rzeszów PDK
181 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
182 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
183 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
184 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
185 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
186 SZUMIŁA Bartosz 1996-12-12 MKL Nefryt Lubartów LBE
187 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
188 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
189 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
190 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
191 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
192 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
193 TARASIEWICZ Mateusz 1995-01-01 niest. Białystok POD
194 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
195 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
196 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
197 TOKAR Mikołaj 1994-05-22 AZS Łódź LDZ
198 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
199 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
200 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
201 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
202 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
203 WASZKIEWICZ Patryk 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
204 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
205 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
206 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
207 WILK Sylwester 1996-05-12 OKS Start Otwock MAZ
208 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
209 WOJCIESZAK Przemysław 1995-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
210 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
211 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 WOŹNIAK Piotr 1996-05-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
213 WYSOCKI Kamil 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
214 ZABIELSKI Dawid 1996-05-26 OKLA Ostrołęka MAZ
215 ZALEWSKI Piotr 1995-01-01 niest. Białystok POD
216 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
217 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
218 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
219 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
220 ŻEMAJDUK Patryk 1995-01-01 PG Sidra POD
221 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
222 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
223 ŻUKOWSKI Łukasz 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
224 ŻURKOWSKI Konrad 1996-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52163195610046sekund