SZOZDA Mateusz
1997-02-04
MKL 12 Jelenia Góra
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMUS Maciej
1998-03-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKI Maciej
1998-06-14
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJEWSKI Marek
1997-05-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJOREK Kamil
1997-09-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEDNARCZYK Paweł
1998-08-10
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEDNARSKI Łukasz
1997-03-03
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIEGALSKI Adrian
1996-06-15
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIS Dawid
1996-08-16
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIS Michał
1996-11-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BŁASZCZAK Michał
1998-01-16
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOROWICKI Kordian
1998-01-06
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOROWIECKI Jan
1998-07-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BORUCH Mateusz
1997-05-19
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUGAJSKI Patryk
1999-04-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUKOWIECKI Konrad
1997-03-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHŁOND Kacper
1994-05-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHMIELEWSKI Maciej
1997-02-05
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHOMIUK Kamil
1996-11-06
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHOMIUK Patryk
1996-01-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CUPAK Adrian
1996-01-01
Gimnazjum Ruszów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZAJKA Miłosz
1997-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZAJKOWSKI Damian
1997-07-14
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZAPOR Wiktor
1997-06-26
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZARNOWSKI Piotr
1998-04-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZEPIEL Krzysztof
1995-05-19
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZYLKOWSKI Kamil
1998-11-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DAREWSKI Amadeusz
1998-03-06
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DAWIEC Mariusz
1996-01-01
Gimnazjum Lubawka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DELINOWSKI Adam
1996-04-23
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DUCZMAL Adrian
2002-01-29
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DUDZIK Korneliusz
1998-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DU¦ Mariusz
1996-06-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DZIĘGIEL Mateusz
1997-07-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DZIUBA Krzysztof
1997-03-01
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FELKEL Mateusz
1998-04-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FIEDORCZUK Karol
1998-09-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
FLAK Piotr
1997-11-29
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GADZIŃSKI Piotr
1998-07-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAJDA Szymon
1998-09-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GAŁECKI Kamil
1996-03-29
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GANCZARSKI Marcel
2000-03-06
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GAWEŁ Tomasz
1996-09-22
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GˇSZCZAK Krystian
1996-08-02
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GEZ Jakub
1994-08-14
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GIBASZEK Mateusz
1997-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GIERUK Miłosz
1997-03-01
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GIL Marcin
1997-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GOŁĘBIOWSKI Szymon
1999-11-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GORAZDOWSKI Mateusz
1997-04-03
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRYNIENKO Maciej
1998-03-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GRZELAK Mieszko
1996-01-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HUSAK Dominik
1999-01-28
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
IWANIUK Kacper
1998-02-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JACH Sebastian
1996-10-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JAKONIUK Dominik
1997-09-07
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JAKUBOWSKI Jakub
1999-02-18
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JANECZKO Hubert
1996-05-07
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JANUSZKIEWICZ Miłosz
1998-09-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JARMOŁOWICZ Michał
1999-05-28
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JASKUŁA Dawid
1996-01-14
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JĘDRUSIAK Łukasz
1996-08-12
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JUSZCZAK Sebastian
1997-06-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JUSZCZYK Michał
1999-11-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KACPERSKI Michał
1994-04-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KANDUT Adam
1996-07-11
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KARABAN Krystian
1998-01-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KARPOWICZ Krystian
1997-06-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KARY¦ Wojciech
1997-01-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KASZUBA Igor
1999-06-21
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KAWALER Wojciech
1998-01-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KAWKA Bartosz
1997-09-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KA¬MIERCZAK Przemysław
1998-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KEMPSKI Bartosz
1996-01-07
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KIRON Dawid
2000-01-01
KS Trójka Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KMIEĆ Witold
1997-09-16
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOLASA Maciej
1996-01-01
Gimnazjum 3 Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOMINEK Andrzej
1982-11-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KÖNIGSMAN Paweł
2000-07-16
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KONOFAŁ Patryk
1996-01-20
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOPAŁA Dawid
1996-07-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOSZAŁKA Wojciech
1998-03-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOWALSKI Bartosz
1999-05-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOZAKIEWICZ Michał
1997-09-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOZŁOWSKI Mateusz
1998-09-21
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRAWCZYK Łukasz
1996-04-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KRÓLIK Radosław
1997-05-24
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KRYMSKI Wojciech
1997-09-23
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KRZYŻANOWSKI Adrian
1994-08-30
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KRZYŻEWICZ Norbert
1998-05-17
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KUBACZYK Krzysztof
1997-02-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KUBIESA Mateusz
1997-04-07
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KUBUS Paweł
1998-07-31
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KUCHCIAK Marcel
2000-01-22
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KUTRYBA Michał
1998-07-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KUTRYBA Wojciech
1997-02-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KWIATEK Kacper
1997-02-03
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KWIATKOWSKI Jakub
1998-09-23
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KWIECIŃSKI Mateusz
1999-08-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
LASKOWSKI Dawid
1996-04-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
LAUDAŃSKI Szymon
1998-09-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
LECIEJEWSKI Fabian
1997-03-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
LEWKOWICZ Tomasz
1996-05-30
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
LIANA Marcin
1996-05-07
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
LISOWSKI Kamil
1996-01-21
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
ŁABA Jan
1998-09-08
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ŁACH Wojciech
1998-01-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ŁADOCHA Paweł
1997-05-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ŁOSKOT Karol
1997-06-27
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MAJEWSKI Damian
1998-01-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MAKOWSKI Adam
2000-12-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MAKURAT Wojciech
1998-02-01
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MALCHEREK Marek
1998-04-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MARCHEWKA Szymon
1998-03-21
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MARCHLEWSKI Szymon
1997-12-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MARKOWSKI Łukasz
1995-05-23
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MARKOWSKI Maciej
1998-01-03
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MAZUR Szymon
1998-09-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MˇCZKA Krystian
1997-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MICHAŁEK Mateusz
1997-01-21
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MICHNIEWICZ Maciej
1998-03-21
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MICHNIEWICZ Przemysław
1998-02-05
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MIKIETIUK Kamil
1997-05-18
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MIKOŁAJCZYK Michał
2000-05-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MIKUNDA Jakub
1997-02-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MOKIJEWSKI Patryk
1996-03-14
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MOLAK Karol
2000-09-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MOSKA Patryk
1994-03-07
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MUTWIL Hubert
1996-02-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
NIELUBIAK Dawid
1998-11-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
NIEWIADOMSKI Adrian
1996-05-29
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
NOWAK Dawid
1998-01-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
NOWAK Jakub
1996-12-01
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
NOWAK Paweł
1998-11-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
NOWICKI Damian
1997-05-20
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
OLEKSIEJUK Jakub
1998-05-20
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
OLEŃSKI Igor
1996-12-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
OLESZCZYSZYN Piotr
1997-06-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
OLSZEWSKI Kacper
1997-03-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
OPCZYŃSKI Marek
1998-12-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ORSA Seweryn
1996-07-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ORZECHOWSKI Kamil
1997-06-18
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ORZEL Michał
1997-10-21
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PACHURKA Michał
1996-03-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PAŁYS Andrzej
1999-02-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PAPROCKI Radosław
1997-01-22
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PAROL Jan
1995-11-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PASIAK Bartosz
1997-01-05
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PATER Maciej
1998-01-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PATOŁA Hubert
1998-01-13
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PATYK Marcin
1997-01-14
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PAWELCZYK Krystian
1995-08-22
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PAWLAK Jarosław
1997-10-10
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
PAWŁOWSKI Jakub
1997-07-16
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
PERKOWSKI Krzysztof
1998-01-15
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PĘDLOWSKI Bartłomiej
1998-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PIETRUCHA Miłosz
1997-05-17
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PIETRUSZEWSKI Maciej
1999-02-11
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PIOTROWICZ Oskar
2000-07-20
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PITER Seweryn
1997-05-17
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
PLUTA Karol
1997-01-12
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
POBLOCKI Jan
1997-06-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
POCZTA Bartłomiej
1997-02-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
PODSTAWKA Dawid
1997-02-07
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
POLANIN Krzysztof
1997-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
POPŁAWSKI Radosław
1997-01-08
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
PROKOP Piotr
1997-01-17
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PROKOPOWICZ Piotr
1996-08-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
PRZYCHODZKI Krzysztof
1998-07-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
PTAK Adam
1998-10-26
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
PTAK Mateusz
1998-05-18
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
PUGACZ Mateusz
1997-10-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
PURSCH Marcel
1998-03-04
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
PYTLAK Paweł
1999-04-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
PYTLAK Piotr
1999-04-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
RADZIEJ Fabian
1998-02-08
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
RASZEWSKI Bartosz
2000-03-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
RENDASZKA Rafał
1998-01-06
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
RESZCZYŃSKI Michał
1998-04-28
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
RĘDZIA Mateusz
1996-01-01
Gimnazjum 13 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ROZMARYNOWSKI Patryk
1995-12-25
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
RUSINKO Michał
1999-04-03
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SACHMATA Adrian
1997-05-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SAŁATA Artur
1998-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SCHUBERT Kacper
1995-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SIPKA Patryk
2000-04-22
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SKIBA Jacek
1998-09-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SKUPIN Mateusz
2000-01-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SMOLAREK Krzysztof
1999-03-14
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
STACHNIK Oskar
1998-03-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
STARCZYK Piotr
1996-01-01
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
STEC Dominik
1999-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
STEFANOWSKI Maciej
1998-01-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
STELTMANN Łukasz
1997-04-17
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
STĘPIEŃ Krzysztof
1997-05-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
STOLARCZYK Marek
1964-06-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
STOLARCZYK Miłosz
1998-01-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
STÓJ Bartłomiej
1996-05-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
STRYCHACZ Daniel
1997-01-01
Gimnazjum Pisarzowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
STUDENNY Kamil
1999-01-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
SUCHODOLSKI Waldemar
1998-05-09
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
SZCZEPAŃCZYK Aleksander
1996-05-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
SZELˇGIEWICZ Marcin
1998-04-01
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
SZELIGA Patryk
1997-05-08
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
SZEREMETA Robert
1996-01-01
Gimnazjum 3 Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
SZTEN Aleksander
1996-09-28
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
SZUSZKIEWICZ Piotr
2001-01-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
SZYMACHA Tomasz
1997-03-24
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
SZYMALA Marcin
1996-04-12
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
SZYMCZYK Kamil
1998-01-01
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
SZYSZKOWSKI Jakub
1991-08-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
¦MIŁEK Przemysław
1996-05-29
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
¦WIDRAK Damian
1997-04-10
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
¦WIERCZYŃSKI Adrian
1996-02-11
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
¦WIĘCICKI Karol
1997-11-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
TARKA Bartosz
1996-06-12
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
TIL Krzysztof
1998-05-09
UKS Halszka Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
TOKARSKI Maciej
1997-01-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
TREDER Krystian
1996-03-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
TRĘDOWSKI Wojciech
1994-04-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
TUREK Kamil
1997-06-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
TUREK Wojciech
1996-03-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
TUZ Damian
1997-07-25
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
TYSZKA Mateusz
1998-01-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
WAJER Ireneusz
1999-01-20
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
WALENDA Michał
1997-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
WARCHOŁ Mateusz
1997-01-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
WˇSIEWICZ Adrian
1997-01-23
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
WˇSIEWICZ Kamil
1997-01-23
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
WEBER Adrian
1996-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
WEICHERT Dawid
1996-06-29
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
WEISS Wojciech
1997-12-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
WIECZOREK Bartosz
1998-02-03
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
WIJASZKA Michał
1999-05-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
WIKTOROWICZ Patryk
1997-01-09
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
WILK Maciej
1999-05-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
WINIARSKI Wojciech
1996-12-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
WŁODARCZYK Filip
1997-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
WOJCIECHOWSKI Dawid
1997-07-21
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
WOJCIECHOWSKI Kacper
1997-01-01
Gimnazjum 1 Jaworzyna ¦l±ska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
WOJDYŁO Dominik
1997-03-20
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
WOJTU¦ Mikołaj
1998-10-31
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
WOLSKI Patryk
1999-06-13
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
WOŁKOWSKI Karol
1995-04-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
WÓJCIK Michał
1997-08-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
WROTYŃSKI Marcin
1996-03-11
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
WYSOCKI Mateusz
1998-03-22
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
ZACHOSZCZ Piotr
1996-05-16
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
ZATYLNY Kewin
1997-07-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
ZAWADZKI Michał
1999-05-29
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
ZELMA Tomasz
1997-02-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
ZIELIŃSKI Michał
1996-04-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
ZYGMUNT Patryk
1998-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
ŻELAZO Dawid
1999-02-23
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
ŻUKOWSKI Mateusz
1997-09-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik