KARAŚ Mariola
1996-12-04
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAJDA Agnieszka 1995-06-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
2 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
4 BARAN Agata 1995-06-02 AZS UMCS Lublin LBE
5 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
6 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
7 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
9 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BEDNAREK Monika 1996-11-25 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
11 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
12 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
13 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 BOBEK Agnieszka 2000-01-15 MKS-MOSM Bytom SLK
15 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
16 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
17 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
18 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BROWARCZYK Agata 1993-10-20 SL GKS Olsza Olszyna DOL
20 BUBNIAK Magdalena 1997-01-09 ULKS Lipinki MLP
21 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
22 BURCZAK Alicja 1996-06-28 KL Bałtyk Koszalin ZPO
23 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
24 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
25 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
26 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
27 CHOCHOŁEK Monika 1992-08-16 ULKS Technik Trzcinica PDK
28 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
30 CHOJOWSKA Agata 1998-03-19 LKS Kłos Olkusz MLP
31 CHOLEWA Natalia 1998-04-05 ZKS Unia Tarnów MLP
32 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
33 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
35 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
36 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
38 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
39 DĄBROWSKA Karolina 1992-08-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DOBEK Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
42 DOBEK Dagmara 1995-01-19 UKS Kobylanka MLP
43 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
44 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
45 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
46 DZIKOWSKA Adrianna 1996-11-25 SL GKS Olsza Olszyna DOL
47 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
48 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
49 FIGURA Dominika 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 FILIP Estera 1996-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
51 FILIPOWSKA Monika 1997-11-14 LKB Rudnik SWK
52 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
53 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
54 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
55 GAJDA Diana 1996-02-01 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
56 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
57 GAŁKA Anita 1996-06-27 LKS Kłos Olkusz MLP
58 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GĄSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
61 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
62 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
63 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 GLUMA Agata 1996-08-27 UKS Achilles Leszno WLP
65 GŁODOWSKA Karolina 1997-07-25 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
66 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
67 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
68 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
69 GÓRSKA Dorota 1998-04-29 UKS Achilles Leszno WLP
70 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
71 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
72 GRZYMAŁA Roksana 1996-03-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
73 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
75 GUTOWICZ Monika 1996-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
76 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
77 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
78 HERÓD Magdalena 1998-02-08 MLUKS Tarnów MLP
79 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO
80 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
82 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
83 JANICKA Laura 1993-06-19 KS AZS AWF Kraków MLP
84 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
85 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
86 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
87 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
88 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
89 JUZASZEK Anna 1997-07-24 LKS Kłos Olkusz MLP
90 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
91 KALIWODA Monika 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
92 KALUGA Milena 1992-05-28 STS Skarżysko-Kamienna SWK
93 KAPUSTKA Monika 1995-09-26 MLUKS Tarnów MLP
94 KARCZEWSKA Karolina 1996-07-02 MLKS Ostróda WMZ
95 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
96 KIWIOR Natalia 1998-09-18 MLUKS Tarnów MLP
97 KLEWIN Aleksandra 1998-04-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
98 KNAPEK Marzena 1994-07-06 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
100 KOLASA Angelika 1992-09-22 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
101 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
103 KOSTYRKA Karolina 1994-06-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
104 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
105 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
106 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KOZINA Marta 1996-02-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
109 KOZIOŁ Agnieszka 1993-12-15 Start Tarnów MLP
110 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KOŻUCH Ewa 1996-04-24 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
112 KRAWCZYK Weronika 1996-12-13 UKS Kusy Bukowno MLP
113 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
114 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
115 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
116 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
117 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
118 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 KWAŚNA Julia 1997-10-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
120 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
121 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
122 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
123 LATAWSKA Mariola 1995-05-30 MLUKS Tarnów MLP
124 LENART Alicja 1998-05-12 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
125 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
126 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 LIS Aleksandra 1995-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
128 LIS Ewelina 1996-01-26 ZKS Unia Tarnów MLP
129 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
130 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
131 ŁACIAK Marta 1996-05-22 IKS Olkusz MLP
132 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
133 MADEJA Kornelia 1997-09-01 MKL 12 Jelenia Góra DOL
134 MAK Ewa 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
136 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
137 MAŁEK Ewelina 1998-06-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
139 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
140 MARZEC Justyna 1996-07-21 MKS Tempo Kęty MLP
141 MASTER Joanna 1996-02-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
142 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
143 MATEJEK Agata 1997-03-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
144 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
145 MICHNOWSKA Aleksandra 1996-01-21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
146 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
148 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
149 MIKOŁAJCZAK Monika 1996-01-24 SL Olimpia Poznań WLP
150 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
151 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
152 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
153 MOREK Dominika 1996-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
154 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
156 MROZOWSKA Patrycja 1995-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
157 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
159 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
160 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 NIEDŹWIEDZIUK Dominika 1997-05-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
162 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
163 NOWAK Wioletta 1993-02-19 LKS Kłos Olkusz MLP
164 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
165 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
166 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
167 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
168 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
169 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 PAPIÓR Jolanta 1996-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
172 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
173 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
174 PĘKAŁA Kinga 1996-04-19 TL ROW Rybnik SLK
175 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
176 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
177 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
178 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
179 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
180 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
181 PRZYTUŁA Karolina 1997-11-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
182 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
183 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
184 RAJTER Marzena 1998-12-07 KS Komunalni Sanok PDK
185 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
186 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
187 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
188 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
189 RZYMEK Sabina 1994-12-26 MLUKS Tarnów MLP
190 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 UKS 55 Łódź LDZ
191 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
192 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
193 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
194 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
195 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
196 SOBEK Magdalena 1994-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
197 SOBIŁO Gabriela 1997-08-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
198 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
199 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
200 STAŃKO Klaudia 1997-12-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
201 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
203 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
204 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
205 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
206 SYNAKIEWICZ Monika 1993-03-21 KKL Rodło Kwidzyn POM
207 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
209 SZAFARZ Monika 1993-05-09 ULKS Technik Trzcinica PDK
210 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
211 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
212 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
213 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
215 SZCZUREK Joanna 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
216 SZELIGA Wioletta 1995-01-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
217 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
218 SZEWCZYK Natalia 1996-06-02 LUKS Burza Rogi PDK
219 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
220 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
221 ŚLIWIAK Patrycja 1995-08-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
222 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
223 ŚWIDZIŃSKA Joanna 1997-01-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
224 TABISZ Ilona 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
225 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
227 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
228 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
229 TRYKACZ Aleksandra 1992-01-18 KS Agros Zamość LBE
230 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
231 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
232 WENDLER Maria 1996-11-26 UKS 55 Łódź LDZ
233 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
234 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
235 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
236 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
237 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
238 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
239 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
240 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
241 WOJTKOWSKA Aleksandra 1997-11-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
242 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
243 WOLCZYŃSKA Jaśmina 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
244 WOLNY Justyna 1994-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
245 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
246 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
247 WOŻNIAK Ilona 1996-03-02 KKB MOSiR Krosno PDK
248 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
249 WÓJTOWICZ Małgorzata 1995-07-17 MLKS Sokół Lubin DOL
250 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
251 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
252 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
253 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
254 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 WYCHORSKA Anna 2000-05-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
256 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
257 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
259 ZAMBROWSKA Magdalena 1991-06-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
260 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
261 ZAWISZA Ewa 1995-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
262 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
263 ZEMBRZYCKA Sylwia 1997-12-06 MKS Agros Chełm LBE
264 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
265 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
266 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
267 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
268 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
269 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
270 ŻELIŃSKA Gabriela 1996-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
271 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
272 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25978302955627sekund