GÓRAK Paulina
1997-11-13
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emanuela 1996-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
2 ADAMCZYK Martyna 1992-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 ANTONIUK Marcelina 1998-10-29 OŚ AZS Poznań WLP
5 ANUS Milena 1995-11-22 SL Olimpia Poznań WLP
6 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
7 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
8 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
10 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
11 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
12 BARTCZAK Magdalena 1996-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 BAUER Monika 1995-09-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
15 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
17 BĄK Katarzyna 1998-04-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
18 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
19 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
20 BIELEC Joanna 1998-12-07 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
21 BOŻĘTKA Marta 1999-03-17 KKB MOSiR Krosno PDK
22 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 BROŃCZYK Angelika 1995-06-02 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
24 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 BRZÓSKA Agata 1995-12-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
27 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
28 BYŚ Aleksandra 1997-10-26 AZS UMCS Lublin LBE
29 CAGARA Aleksandra 1995-02-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
30 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
31 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
32 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
36 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
37 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
38 DADEJ Gabriela 1995-02-22 ZKS Unia Tarnów MLP
39 DĄBROWSKA Karolina 1997-12-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
40 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
42 DIAS Magdalena 1997-01-15 LKS Zorza Gdynia POM
43 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
44 DRYNDA Patrycja 1998-12-08 UKS Kusy Bukowno MLP
45 DRYNDA Weronika 2000-02-04 UKS Kusy Bukowno MLP
46 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
47 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
48 DYSPUT Justyna 1995-03-04 KS Wisła Puławy LBE
49 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
50 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
51 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
52 FALISZEWSKA Irmina 1997-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
53 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
54 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
55 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
56 FROŃCZUK Paula 1997-12-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
58 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
59 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
60 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
61 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
62 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
63 GĄSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
65 GIERCZYŃSKA Sara 1997-10-13 MLUKS Tarnów MLP
66 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
67 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 GLANDER Sandra 1997-11-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
70 GOLIŃSKA Natalia 1996-07-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
71 GOMOŁA Małgorzata 1996-01-07 MKS Start Lublin LBE
72 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
73 GORYCKA Sylwia 1998-10-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
74 GREGORARZ Magdalena 1995-10-16 WKS Wawel Kraków MLP
75 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
76 GRYC Maja 1998-01-01 KS Energetyk Jaworzno SLK
77 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
78 GUTOWICZ Monika 1996-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
79 HAJDA Teresa 1998-09-27 AZS-AWF Katowice SLK
80 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
81 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
82 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
83 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
84 HORODECKA Patrycja 1995-10-13 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
85 HORWAT Barbara 1994-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
86 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
88 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
89 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
90 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
91 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
92 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
93 JARZĄBSKA Żaneta 1996-09-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 JASKOT Joanna 1996-05-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
95 JASKÓŁKA Patrycja 1998-07-19 LUKS Burza Rogi PDK
96 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
97 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 AZS-AWF Katowice SLK
98 JEZIORSKA Julia 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
99 JOŃCZYK Karolina 1996-02-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
100 KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
101 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
102 KALIWODA Monika 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
103 KALUGA Milena 1992-05-28 STS Skarżysko-Kamienna SWK
104 KAPUSTKA Dominika 1996-01-01 MLUKS Tarnów MLP
105 KAPUSTKA Magdalena 1997-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
106 KAPUSTKA Monika 1995-09-26 MLUKS Tarnów MLP
107 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
110 KĄCKA Małgorzata 1990-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KECLER Aleksandra 1997-09-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
112 KLIMCZAK Anna 1987-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
113 KLOCEK Aneta 1999-11-12 KKB MOSiR Krosno PDK
114 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
115 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
116 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
118 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
119 KOSZTYŁA Zofia 1999-06-04 KKB MOSiR Krosno PDK
120 KOTLIŃSKA Anna 1999-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 KOWALIK Emilia 2001-01-01 MLUKS Tarnów MLP
123 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
124 KOZINA Marta 1996-02-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
125 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
126 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
127 KROSCHEL Karena 1996-07-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
128 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
129 KRUTEL Magdalena 1996-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
130 KUCHARSKA Ewelina 1993-12-18 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
131 KUCMIERZ Dominika 1998-09-17 MLUKS Tarnów MLP
132 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
133 KUKUŁKA Klaudia 1997-02-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 KWAŚNA Julia 1997-10-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
135 LACH Marta 1997-05-26 LKS Brzezina Osiek MLP
136 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
137 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
138 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
139 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
140 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
141 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
142 ŁASKAWIEC Marta 1992-02-05 IKS Olkusz MLP
143 ŁOGASZ Aldona 1995-04-04 KS Agros Zamość LBE
144 ŁOPATA Kinga 1995-07-16 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
145 MACIEJEWSKA Angelika 1996-01-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
146 MAK Dominika 1998-03-20 AZS-AWF Gorzów LBU
147 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
148 MANGIONE Marianna 1997-12-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
149 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
150 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
151 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
152 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
153 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
154 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
155 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
156 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
157 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
159 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
160 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
161 MORDYL Natalia 1999-05-23 MLUKS Tarnów MLP
162 MORDYL Patrycja 1998-01-17 MLUKS Tarnów MLP
163 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
164 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
165 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
166 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
167 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
168 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
169 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
170 OPIOŁKA Sabina 1998-11-20 UKS Olimpia Zabrze SLK
171 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
172 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
173 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
174 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 PACZKOWSKA Anna 1996-06-04 UKS WiR Łopuszno SWK
176 PADŁO Adrianna 1997-08-11 ZKS Unia Tarnów MLP
177 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
178 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
179 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
180 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
181 PIKUL Klaudia 2000-03-02 MLUKS Tarnów MLP
182 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
183 PLUTA Anna 1996-01-31 UKS Żaczek Połaniec SWK
184 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
185 PONIKIEWSKA Kamila 1997-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
186 PRZYBYŁA Magdalena 1998-07-04 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
187 PRZYTUŁA Karolina 1997-11-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
188 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
189 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
190 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
191 PYTKA Edyta 1996-09-16 MLUKS Tarnów MLP
192 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
193 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
194 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
195 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
196 RĘBISZ Justyna 1996-05-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
197 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
198 ROSIKOŃ Katarzyna 1995-08-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
199 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
200 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
201 RUTKOWSKA Michaela 1997-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
203 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
205 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
206 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
207 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
208 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
209 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
210 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
211 SIECZKO Angelika 1998-05-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
212 SIENKIEWICZ Aleksandra 1998-11-08 SL GKS Olsza Olszyna DOL
213 SIENNICKA Magdalena 1993-05-10 KS Agros Zamość LBE
214 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
215 SIKORA Natalia 1997-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
216 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
217 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
218 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
219 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
220 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
221 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
222 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
223 STAŃKOWSKA Emilia 1992-01-10 KS Energetyk Jaworzno SLK
224 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 STOLTMANN Marta 1997-10-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
226 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
227 STYCZEŃ Berenika 1996-07-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
228 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
229 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
230 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
231 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
232 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
233 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
234 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
235 SZCZĘSNA Katarzyna 1998-12-04 ULKS Jedlińsk MAZ
236 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
237 SZELIGA Wioletta 1995-01-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
238 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
239 SZLEHUBER Weronika 1999-10-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
240 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
241 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
242 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
243 SZTUDER Marcelina 1997-07-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
244 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
245 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
246 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
247 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
248 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
249 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
250 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
251 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
252 TABISZ Ilona 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
253 TOCZEK Karolina 1997-01-30 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
254 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
255 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
256 TOMCZAK Izabela 1996-10-23 SL Olimpia Poznań WLP
257 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
258 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
259 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
260 WAŁASZEK Klaudia 1997-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
261 WAŁASZEWSKA Magdalena 1996-03-21 MKL Maraton Świnoujście ZPO
262 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
263 WAŚ Karolina 1999-06-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
264 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
265 WAWRZYK Martyna 1996-03-09 MKS Agros Chełm LBE
266 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
267 WĘGLARZ Agata 1984-04-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
268 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
269 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
270 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
271 WILCZEK Paulina 2001-11-24 UKS Czwórka Żory SLK
272 WOJNA Anna 1996-01-01 ULKS Lipinki MLP
273 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
274 WOLAŃSKA Martyna 1998-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
275 WOLCZYŃSKA Jaśmina 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
276 WOŁYNIEC Oliwia 1999-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
277 WOSZCZYK Karolina 1998-09-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
278 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
279 WOŻNIAK Ilona 1996-03-02 KKB MOSiR Krosno PDK
280 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
281 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
282 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
283 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
284 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
285 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
286 ZIĘBA Ewa 1994-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
287 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
288 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
289 ZYŚ Natalia 1997-03-30 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25371503829956sekund