PIECHACZEK Izabela
1997-10-08
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMIK Dagmara 1997-09-30 LKS Pogórze Skoczów SLK
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BACZYŃSKA Karolina 1992-12-17 LKS Pszczyna SLK
5 BALIŃSKA Ewelina 1995-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 O¦ AZS Poznań WLP
7 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
8 BˇBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 BˇK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
10 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
11 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
12 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BOJAR Karolina 1997-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
15 BROŃCZYK Angelika 1995-06-02 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
16 BRUCH Patrycja 1997-03-02 MKS Gniezno WLP
17 BUDNER Justyna 1997-01-11 SL Olimpia Poznań WLP
18 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
19 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
20 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
21 BZDAK Oliwia 1995-08-30 TL ROW Rybnik SLK
22 CEBRAT Paulina 1999-07-15 UKS Chromik Mysłowice SLK
23 CEBULA Anna 1998-03-23 MKS-MOSM Bytom SLK
24 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
25 CHAVEZ Christina 1997-03-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
26 CHYRA Angelika 1997-12-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
27 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
28 CYCH Weronika 1996-09-12 MKS MOS Wrocław DOL
29 CYCOŃ Zuzanna 1999-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
30 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
31 CZEKAJ Natalia 1997-03-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
32 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
34 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
35 DERLICH Anna 1998-04-29 LUKS Zabrzeg SLK
36 DIAS Magdalena 1997-01-15 LKS Zorza Gdynia POM
37 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
38 DOBRUCKA Aleksandra 1996-10-21 LUKS Podium Kup OPL
39 DREWIENKOWSKA Kaja 1998-12-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 DROZDEK Natalia 1998-01-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
41 DRYNDA Weronika 2000-02-04 UKS Kusy Bukowno MLP
42 DRZEWIECKA Paulina 1998-12-13 LKS Brzezina Osiek MLP
43 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
44 DZIUK Dagmara 1987-09-18 KB MOSiR Jastrzębie SLK
45 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
46 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
47 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS ŁódĽ LDZ
48 FRUKACZ Joanna 1996-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 FRY¦ Kinga 1998-01-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
50 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
51 GABRYEL Aleksandra 1996-08-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
52 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
54 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
55 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
56 GASIAK Julianna 1995-12-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
58 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
59 GAWLAK Sara 1996-01-06 KS Gwardia Piła WLP
60 GˇSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
62 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
63 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
64 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 GIET Magdalena 1997-02-18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
66 GLEGOŁA Aldona 1999-03-02 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
67 GORCZYCA Maria 1997-06-24 SL Olimpia Poznań WLP
68 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
69 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
70 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
71 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
72 GRZEBELEC Aleksandra 2000-02-17 LUKS Zabrzeg SLK
73 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
74 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
75 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
76 HOJKA Sandra 1996-05-08 MKS-MOSM Bytom SLK
77 HOJKA Żaneta 1997-10-04 MKS-MOSM Bytom SLK
78 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
79 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
80 IMIENIŃSKA Iga 1998-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
81 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
82 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
83 JADA¦ Joanna 1998-02-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
84 JANECKA Marta 1999-01-11 KB MOSiR Jastrzębie SLK
85 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
86 JARZˇBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
87 KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
88 KACZOROWSKA Małgorzata 1998-05-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 KAMPA Dalia 1986-10-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
91 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
92 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
94 KA¬MIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
95 KˇCKA Małgorzata 1990-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
96 KECLER Aleksandra 1997-09-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
97 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
99 KIERASIŃSKA Natalia 2000-07-14 LKS Omega Kleszczów LDZ
100 KISIEL Karolina 1994-03-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
101 KLEWIN Aleksandra 1998-04-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
102 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
103 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
104 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
105 KOCIŃSKA Amanda 1997-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
106 KOCOŃ Joanna Karolina 2000-05-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
107 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
108 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
109 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 KORDALSKA Karolina 1997-07-30 GKS Piast Gliwice SLK
111 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
112 KORSZEŃ Natalia 1997-09-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
113 KOSIARSKA Martyna 1998-03-23 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
114 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
115 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
116 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
117 KOWALSKA Natalia 1996-12-31 TS AKS Chorzów SLK
118 KOZIEŁ Olga 1995-04-13 UKS WiR Łopuszno SWK
119 KOZINA Marta 1996-02-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
120 KOZOK Aleksandra 1993-01-12 TS AKS Chorzów SLK
121 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
122 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
123 KRZEMPEK Nadia 2003-05-26 UKS Brenna Górki SLK
124 KUCŁO Magdalena 1997-08-08 GKS Piast Gliwice SLK
125 KULKA Regina 1989-08-01 ULKS Lipinki MLP
126 KU¦MIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
127 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
128 LAUER Daria 1997-02-09 GKS Piast Gliwice SLK
129 LEWANDOWSKA Estera 1996-01-19 MKS MOS Wrocław DOL
130 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
131 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
133 ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
134 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
135 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
136 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
137 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
138 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
139 MARCINKIEWICZ Agata 1997-01-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
140 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
141 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
142 MATRACZ Klaudia 1996-01-01 KS Energetyk Jaworzno SLK
143 MAZGAJ Beata 1993-04-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
144 MENDECKA Daria 1990-10-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
145 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
146 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
147 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
148 MICHALIK Paulina 1997-01-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
149 MICHALSKA Monika 1999-07-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
150 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
151 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
152 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
153 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
154 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
155 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
156 MRUK Wiktoria 1998-08-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
157 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
158 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
159 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
160 NATONIK Joanna 1996-02-07 UKS Gminy Brzeszcze MLP
161 NAWALANIEC Anna 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
162 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
164 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
165 NOWAK Daria 1995-07-24 UKS Czwórka Żory SLK
166 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
167 NOWAK Maria 1996-03-05 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
168 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
169 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
170 OLCHAWA Laura 1997-07-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
171 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
172 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS ŁódĽ LDZ
173 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
174 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
175 PASZEK Aleksandra 1997-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
176 PAWLUCZUK Roksana 1997-03-16 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
177 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
178 PIERZCHAŁA Paulina 1998-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
179 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
180 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
181 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
182 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
183 POHL Paula 1997-09-21 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
184 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
185 PRZEMYK Kamila 1995-11-03 LUKS Zabrzeg SLK
186 PRZYBYSZEWSKA Paulina 1997-12-03 LKS Jantar Ustka POM
187 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 PUSTELNIK Natalia 1998-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
189 PUTOŃ Zuzanna 1995-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
190 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
191 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
192 RAKUS Maria 2000-03-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
193 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
194 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
195 ROSA Anita 1996-01-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
196 ROSIKOŃ Katarzyna 1995-08-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
197 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
198 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
199 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
201 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
202 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
203 SICIŃSKA Alicja 1994-05-03 UKS Czwórka Żory SLK
204 SIEDLACZEK Marta 2000-05-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
205 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
206 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
207 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
208 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
209 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
210 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
211 SŁOWIAK Sabina 1998-05-07 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
212 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
213 SOJDA Mariola 1982-05-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 SOKÓŁ Joanna 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
215 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
216 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
217 STANEK Angelika 1997-09-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
218 STARZYK Marzena 1996-03-26 UKS Olimp Kozienice MAZ
219 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
220 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
221 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
222 SWOBODA Natalia 1999-06-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
223 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
224 SZATECKA Adrianna 1992-10-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
225 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
226 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
227 SZCZYPKA Hanna 1996-08-13 UKS Czwórka Żory SLK
228 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
229 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton ¦winouj¶cie ZPO
230 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
231 SZTUDER Marcelina 1997-07-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
232 SZULC Patrycja 1996-10-21 TS AKS Chorzów SLK
233 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
234 SZURKO Agnieszka 1992-07-07 TS AKS Chorzów SLK
235 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
236 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
237 ¦LESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS ŁódĽ LDZ
238 ¦LĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
239 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
240 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
241 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbl±g WMZ
242 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
243 TOMALA Klaudia 1998-08-06 LKS Brzezina Osiek MLP
244 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
245 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
246 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
247 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
248 WALECZEK Daria 1997-07-06 MKS Iskra Pszczyna SLK
249 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
250 WARCHOŁ Emilia 2001-02-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
251 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
252 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
253 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
254 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
255 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
256 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
257 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
258 WILK Kornela Helena 1998-09-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
259 WI¦NIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
260 WI¦NIEWSKA Karolina 2000-02-01 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
261 WŁODARSKA Natalia 1997-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
262 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
263 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
264 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
265 WO¦ Monika 1997-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
266 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
267 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
268 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
269 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
270 ZACHARIASZ Aleksandra 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
271 ZAJˇC Lidia 1996-06-25 LLKS Osowa Sień LBU
272 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
273 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
274 ZEMŁA Kinga 1996-11-16 MKS-MOSM Bytom SLK
275 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
276 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
277 ZOREMBA Karolina 1995-03-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
278 ZUBER Karolina 1997-11-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
279 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
280 ŻUKOWSKA Weronika 1996-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
281 ŻUREK Justyna 2001-11-15 MOSiR Mysłowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28624296188354sekund