SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emanuela 1996-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
2 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
3 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 ALBOWICZ Agata 1995-05-25 niest. Białystok POD
5 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
6 BABUL Izabela 1997-01-01 PG 2 Grajewo POD
7 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
8 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
9 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
10 BARTCZAK Magdalena 1996-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
12 BAUER Justyna 1996-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
14 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
16 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
17 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
18 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
19 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
20 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
22 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
23 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
24 BORTNICZUK Katarzyna 1996-08-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
26 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
27 BUCZYŁO Anna 1998-08-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
28 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
29 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
30 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
31 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
32 BYŚ Aleksandra 1997-10-26 AZS UMCS Lublin LBE
33 CAŁKA Dominika 1997-04-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
34 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
35 CHOJNOWSKA Karolina 1997-09-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
37 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
38 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
39 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
40 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
41 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
42 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
43 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
44 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
45 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
46 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
47 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
48 DIAS Magdalena 1997-01-15 LKS Zorza Gdynia POM
49 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
50 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
51 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
52 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
53 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
54 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
55 DYMEK Adrianna 1995-08-24 MUKS Płock MAZ
56 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
58 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
59 FABISZEWSKA Ewelina 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
60 FALKOWSKA Martyna 1997-06-10 niest. Białystok POD
61 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
62 FILIPIUK Angelika 1996-10-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
64 FROŃCZUK Paula 1997-12-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
65 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
66 GAJEWSKA Ewa 1997-10-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
67 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
68 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
69 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
70 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
71 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
72 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
73 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
75 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
76 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
77 GOLIŃSKA Karolina 1995-07-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
78 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
79 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GÓRALCZYK Natalia 1997-05-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
81 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
82 GÓRSKA Karolina 1998-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
85 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
86 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
87 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
88 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
91 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
92 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
93 HAJDA Teresa 1998-09-27 AZS-AWF Katowice SLK
94 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
95 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
96 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
97 HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 KS Team Baryła Gorzów LBU
98 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
99 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
100 JABŁOŃSKA Daria 1995-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
101 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
102 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
103 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
104 JARZĄBSKA Żaneta 1996-09-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
106 JARZYŃSKA Kinga 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
107 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
108 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
109 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
110 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
111 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
112 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
113 KACUGA Kinga 1990-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
114 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
115 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
116 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
117 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
118 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
119 KALIWODA Monika 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
120 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
122 KARASIŃSKA Martyna 1997-01-01 PG Miastkowo POD
123 KARCZEWSKA Karolina 1996-07-02 MLKS Ostróda WMZ
124 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
125 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
126 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
127 KIDAJEWA Karolina 1995-01-01 PG Turośl POD
128 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
129 KLEPACKA Dominika 1996-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
130 KLESZCZEWSKA Weronika 1997-08-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
132 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
133 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 KOBESZKO Elżbieta 1996-10-30 KS Podlasie Białystok POD
135 KOCIŃSKA Amanda 1997-06-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
136 KOLANKOWSKA Patrycja 1998-05-04 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
137 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
138 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
139 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
140 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
141 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
142 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
143 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
144 KORDALSKA Karolina 1997-07-30 GKS Piast Gliwice SLK
145 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
146 KORSZEŃ Natalia 1997-09-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
147 KORYBSKA Patrycja 1997-10-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
148 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
149 KOSOWSKA Dominika 1998-02-02 KS Agros Zamość LBE
150 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
151 KOWALCZUK Magdalena 1997-10-19 MKS Juvenia Białystok POD
152 KOWALCZYK Katarzyna 1997-10-19 KS Agros Zamość LBE
153 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
154 KOZAK Emilia 1997-09-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
155 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
156 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
157 KROSCHEL Karena 1996-07-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
158 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
159 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
160 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
161 KRUTEL Magdalena 1996-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
162 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
163 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
164 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
166 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
167 KUTZA Kinga 1998-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
168 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
169 LACKA Magdalena 1998-06-26 MKS Juvenia Białystok POD
170 LASZUK Anna 1997-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
171 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 RK Athletics Warszawa MAZ
172 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
173 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
174 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
175 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
176 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
177 LULEWICZ Paulina 1995-01-01 ZS Dąbrowa Białostocka POD
178 LUPA Beata 1990-04-14 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba DOL
179 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
180 ŁAPIŃSKA Paulina 2000-08-31 niest. Białystok POD
181 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
182 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
183 ŁĘPICKA Katarzyna 1993-12-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
184 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
185 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
186 MACIEJEWSKA Angelika 1996-01-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
187 MAGDZIAK Angelika 1998-04-12 KS Agros Zamość LBE
188 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
189 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
191 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
192 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
193 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
194 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
197 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
198 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
199 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
200 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
201 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
202 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
203 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
204 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
205 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
206 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
207 MODZELEWSKA Julia 2003-09-29 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
208 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
209 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
210 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
211 NEJMAN Ewa 1997-07-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
212 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
213 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
214 NOWICKA Alicja 1996-10-06 KS Podlasie Białystok POD
215 NURZYŃSKA Wioleta 1997-01-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
216 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
217 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
218 OLESZKIEWICZ Kamila 1997-04-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
219 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
220 ORZEPOWSKA Izabela 1996-01-01 GG Siemiatycze POD
221 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
222 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
223 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
224 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
225 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
226 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
227 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
229 PANIUTYCZ Julia 1996-09-23 KS Podlasie Białystok POD
230 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
231 PATOKA Olga 1999-01-31 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
232 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
233 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
234 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
235 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
236 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
237 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
238 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
239 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
240 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
241 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
242 PŁANDOWSKA Paula 1998-03-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
243 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
244 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
245 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
246 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
247 POKACZAJŁO Julia 1998-07-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
248 PONIKIEWSKA Kamila 1997-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
249 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
250 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
251 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
252 POWOLNA Żaneta 1995-11-20 MULKS MOS Sieradz LDZ
253 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
254 PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
255 PRZYBYSZEWSKA Paulina 1997-12-03 LKS Jantar Ustka POM
256 PRZYTUŁA Karolina 1997-11-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
257 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
258 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
259 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
260 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
261 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
262 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
263 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
264 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
265 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
266 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
267 RUTKOWSKA Michaela 1997-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
268 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
269 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
270 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
271 SAWCZYŃSKA Karolina 1997-07-21 ZLKL Zielona Góra LBU
272 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
273 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
274 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
275 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
276 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
277 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
278 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
279 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
280 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
281 SOBOLEWSKA Izabela 1998-10-18 KS Podlasie Białystok POD
282 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
283 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
284 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
285 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
286 STYCZEŃ Berenika 1996-07-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
287 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
288 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
289 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
290 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
291 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
292 SZEWCZYK Karolina 1998-05-12 MKS Start Lublin LBE
293 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
294 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
295 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
296 SZTUDER Marcelina 1997-07-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
297 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
298 SZUPIEŃ Joanna 1997-07-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
299 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
300 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
301 SZYPCIO Małgorzata 1996-01-17 KS Podlasie Białystok POD
302 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
303 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
304 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
305 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
306 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
307 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
308 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
309 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
310 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
311 TOMCZAK Izabela 1996-10-23 SL Olimpia Poznań WLP
312 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
313 TREDER Patrycja 1997-06-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
314 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
315 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
316 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
317 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
318 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
319 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
320 WASILUK Kamila 1996-04-24 KS Podlasie Białystok POD
321 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
322 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
323 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
324 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
325 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
326 WIECZOREK Patrycja 1997-05-14 BKL Bełchatów LDZ
327 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
328 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
329 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
330 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
331 WOJTULEWICZ Anna 1987-04-07 KS Podlasie Białystok POD
332 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
333 WOSZCZYK Karolina 1998-09-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
334 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
335 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
336 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
337 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
338 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
339 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
340 ZALEWSKA Diana 1996-08-25 KS Podlasie Białystok POD
341 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
342 ZDANOWICZ Elżbieta 1995-10-30 KS Podlasie Białystok POD
343 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
344 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
345 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
346 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
347 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
348 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
349 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
350 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
351 ŻALIKOWSKA Małgorzata 1996-07-06 MKS Juvenia Białystok POD
352 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
353 ŻELAZOWSKA Aleksandra 1997-04-04 AZS UMCS Lublin LBE
354 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD
355 ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 LKB Rudnik SWK
356 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
357 ŻUKOWSKA Monika 1993-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38996887207031sekund