SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2000-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADAMCZYK Emanuela 1996-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
3 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
4 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
5 ALBOWICZ Agata 1995-05-25 niest. Białystok POD
6 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
7 BABUL Izabela 1997-01-01 PG 2 Grajewo POD
8 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
9 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
10 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 BARTCZAK Magdalena 1996-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
12 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
13 BAUER Justyna 1996-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
15 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
17 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
18 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
19 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
20 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
21 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
23 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
24 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
25 BORTNICZUK Katarzyna 1996-08-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
27 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
28 BUCZYŁO Anna 1998-08-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
29 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
30 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
31 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
32 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
33 BYŚ Aleksandra 1997-10-26 AZS UMCS Lublin LBE
34 CAŁKA Dominika 1997-04-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
35 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
36 CHOJNOWSKA Karolina 1997-09-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
38 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
39 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
41 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
42 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
43 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
44 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
45 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
46 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
47 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
48 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
49 DIAS Magdalena 1997-01-15 LKS Zorza Gdynia POM
50 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
51 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
52 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
53 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
54 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
55 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 DYMEK Adrianna 1995-08-24 MUKS Płock MAZ
57 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
59 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
60 FABISZEWSKA Ewelina 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
61 FALKOWSKA Martyna 1997-06-10 niest. Białystok POD
62 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
63 FILIPIUK Angelika 1996-10-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
64 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
65 FROŃCZUK Paula 1997-12-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
66 GADOMSKA Julia 2001-01-14 UKS Kusy Warszawa MAZ
67 GAJEWSKA Ewa 1997-10-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
68 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
69 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
70 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
71 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
72 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
73 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
76 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
77 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
78 GOLIŃSKA Karolina 1995-07-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
79 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
80 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
81 GÓRALCZYK Natalia 1997-05-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
82 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
83 GÓRSKA Karolina 1998-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
86 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
87 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
88 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
89 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
91 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
92 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
93 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
94 HAJDA Teresa 1998-09-27 AZS-AWF Katowice SLK
95 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
96 HAN Julia 1999-11-09 AZS-AWF Katowice SLK
97 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
98 HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 KS Team Baryła Gorzów LBU
99 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
100 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
101 JABŁOŃSKA Daria 1995-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
102 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
103 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
104 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
105 JARZĄBSKA Żaneta 1996-09-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
106 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
107 JARZYŃSKA Kinga 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
108 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
109 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
110 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
111 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
112 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
113 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
114 KACUGA Kinga 1990-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
115 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
116 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
117 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
118 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
119 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
120 KALIWODA Monika 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
121 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
123 KARASIŃSKA Martyna 1997-01-01 PG Miastkowo POD
124 KARCZEWSKA Karolina 1996-07-02 MLKS Ostróda WMZ
125 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
126 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
127 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
128 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
129 KIDAJEWA Karolina 1995-01-01 PG Turośl POD
130 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
131 KLEPACKA Dominika 1996-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
132 KLESZCZEWSKA Weronika 1997-08-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
134 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
135 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 KOBESZKO Elżbieta 1996-10-30 KS Podlasie Białystok POD
137 KOCIŃSKA Amanda 1997-06-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
138 KOLANKOWSKA Patrycja 1998-05-04 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
139 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
140 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
141 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
142 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
143 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
144 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
145 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
146 KORDALSKA Karolina 1997-07-30 GKS Piast Gliwice SLK
147 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
148 KORSZEŃ Natalia 1997-09-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
149 KORYBSKA Patrycja 1997-10-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
150 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
151 KOSOWSKA Dominika 1998-02-02 KS Agros Zamość LBE
152 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
153 KOWALCZUK Magdalena 1997-10-19 MKS Juvenia Białystok POD
154 KOWALCZYK Katarzyna 1997-10-19 KS Agros Zamość LBE
155 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
156 KOZAK Emilia 1997-09-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
157 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
158 KROSCHEL Karena 1996-07-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
159 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
160 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
161 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
162 KRUTEL Magdalena 1996-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
163 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
165 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
167 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
168 KUTZA Kinga 1998-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
169 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
170 LACKA Magdalena 1998-06-26 MKS Juvenia Białystok POD
171 LASZUK Anna 1997-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
172 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
173 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
174 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
175 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
176 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
177 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
178 LULEWICZ Paulina 1995-01-01 ZS Dąbrowa Białostocka POD
179 LUPA Beata 1990-04-14 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba DOL
180 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
181 ŁAPIŃSKA Paulina 2000-08-31 niest. Białystok POD
182 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
183 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
184 ŁĘPICKA Katarzyna 1993-12-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
185 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
186 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
187 MACIEJEWSKA Angelika 1996-01-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
188 MAGDZIAK Angelika 1998-04-12 KS Agros Zamość LBE
189 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
190 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
191 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
192 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
193 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
194 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
195 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
196 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
197 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
198 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
199 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
200 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
201 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
202 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
203 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
204 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
205 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
206 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
207 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
208 MODZELEWSKA Julia 2003-09-29 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
209 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
210 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
211 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
212 NEJMAN Ewa 1997-07-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
213 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
214 NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
215 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
216 NOWICKA Alicja 1996-10-06 KS Podlasie Białystok POD
217 NURZYŃSKA Wioleta 1997-01-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
218 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
219 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
220 OLESZKIEWICZ Kamila 1997-04-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
221 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
222 ORZEPOWSKA Izabela 1996-01-01 GG Siemiatycze POD
223 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
224 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
225 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
226 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
227 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
228 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
229 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
230 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
231 PANIUTYCZ Julia 1996-09-23 KS Podlasie Białystok POD
232 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
233 PATOKA Olga 1999-01-31 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
234 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
235 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
236 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
237 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
238 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
239 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
240 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
241 PILARSKA Paulina 2000-03-10 OŚ AZS Poznań WLP
242 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
243 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
244 PŁANDOWSKA Paula 1998-03-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
245 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
246 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
247 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
248 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
249 POKACZAJŁO Julia 1998-07-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
250 PONIKIEWSKA Kamila 1997-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
251 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
252 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
253 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
254 POWOLNA Żaneta 1995-11-20 MKS Siechnice DOL
255 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
256 PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
257 PRZYBYSZEWSKA Paulina 1997-12-03 LKS Jantar Ustka POM
258 PRZYTUŁA Karolina 1997-11-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
259 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
260 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
261 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
262 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
263 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
264 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
265 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
266 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
267 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
268 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
269 RUTKOWSKA Michaela 1997-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
270 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
271 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
272 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
273 SAWCZYŃSKA Karolina 1997-07-21 ZLKL Zielona Góra LBU
274 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
275 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
276 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
277 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
278 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
279 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
280 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
281 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
282 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
283 SOBOLEWSKA Izabela 1998-10-18 KS Podlasie Białystok POD
284 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
285 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
286 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
287 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
288 STYCZEŃ Berenika 1996-07-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
289 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
290 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
291 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
292 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
293 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
294 SZEWCZYK Karolina 1998-05-12 MKS Start Lublin LBE
295 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
296 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
297 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
298 SZTUDER Marcelina 1997-07-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
299 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
300 SZUPIEŃ Joanna 1997-07-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
301 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
302 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
303 SZYPCIO Małgorzata 1996-01-17 KS Podlasie Białystok POD
304 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
306 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
307 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
308 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
309 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
310 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
311 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
312 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
313 TOMCZAK Izabela 1996-10-23 SL Olimpia Poznań WLP
314 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
315 TREDER Patrycja 1997-06-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
316 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
317 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
318 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
319 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
320 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
321 WASILUK Kamila 1996-04-24 KS Podlasie Białystok POD
322 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
323 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
324 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
325 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
326 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
327 WIECZOREK Patrycja 1997-05-14 BKL Bełchatów LDZ
328 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
329 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
330 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
331 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
332 WOJTULEWICZ Anna 1987-04-07 KS Podlasie Białystok POD
333 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
334 WOSZCZYK Karolina 1998-09-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
335 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
336 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
337 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
338 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
339 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
340 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
341 ZALEWSKA Diana 1996-08-25 KS Podlasie Białystok POD
342 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
343 ZDANOWICZ Elżbieta 1995-10-30 KS Podlasie Białystok POD
344 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
345 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
346 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
347 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
348 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
349 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
350 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
351 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
352 ŻALIKOWSKA Małgorzata 1996-07-06 MKS Juvenia Białystok POD
353 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
354 ŻELAZOWSKA Aleksandra 1997-04-04 AZS UMCS Lublin LBE
355 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD
356 ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 LKB Rudnik SWK
357 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
358 ŻUKOWSKA Monika 1993-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.75592708587646sekund