KOWALUK Dariusz
1996-04-16
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 1994-01-01 MKS Agros Chełm LBE
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
4 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
9 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
10 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
12 BIEŃKOWSKI Wiktor 1997-09-24 LKS Lubawa WMZ
13 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
14 BIGAS Chrystian 1996-11-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
16 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
17 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
19 BOROWIK Damian 1997-01-03 MKS Start Lublin LBE
20 BOROWY Radosław 1995-01-30 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
21 BRULIŃSKI Przemysław 1994-12-20 OKLA Ostrołęka MAZ
22 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
23 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
24 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
26 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
27 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BURY Jan 1997-03-17 MKS Start Lublin LBE
29 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
30 CEJNOWA Janusz 1996-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
31 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
32 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
33 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 CHMIEL Jakub 1997-05-25 KS Agros Zamość LBE
35 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
36 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
37 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
38 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
39 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
40 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
42 CIEJKA Wiktor 1996-12-08 AZS-AWF Gorzów LBU
43 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
44 CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
45 CWALINA Bogusław 1993-08-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
47 CZAJKA Kamil 1996-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
48 CZAJKA Mateusz 1992-08-31 AZS UMCS Lublin LBE
49 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
50 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 CZTERNASTY Jan 2003-09-29 UKS Achilles Leszno WLP
52 CZYŻ Maciej 1990-02-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
53 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLTL ZTE Radom MAZ
54 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
55 DANIELAK Bartosz 1994-10-26 MKS Start Lublin LBE
56 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
58 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
59 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
60 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
61 DUDEK Patryk 1996-01-01 SKB Kraśnik LBE
62 DUDZIŃSKI Dominik Stanisław 1996-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
63 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
64 DUTKIEWICZ Ziemowit 1992-05-30 OŚ AZS Poznań WLP
65 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
66 DZIKOWSKI Piotr 1994-03-10 MKS Start Lublin LBE
67 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 DZIUBA Szymon 1999-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
70 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
71 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
72 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
73 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
74 GADZIŃSKI Piotr 1998-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
75 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
76 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
77 GAŁĄZKA Karol 1995-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
78 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
79 GASIKOWSKI Jakub 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
82 GIŻYŃSKI Bartosz 1995-10-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
83 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
84 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
85 GŁOWACKI Karol 1994-05-15 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
87 GŁUSKI Jacek 2000-10-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
88 GÓŹDŻ Jakub 1991-01-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
89 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
90 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
92 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
94 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
96 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
97 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
98 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
99 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
100 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
101 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
102 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
103 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
104 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
105 IGNYŚ Arkadiusz 2000-10-28 KS Energetyk Poznań WLP
106 ILCZUK Mikołaj 1996-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
107 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
108 IŃSKI Bartosz 1990-02-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
109 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
110 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
111 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
112 JACENT Artur 1996-08-28 MLKS Sokół Lubin DOL
113 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
114 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
115 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
116 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
117 JANDA Bartosz 1993-04-08 SKSG Korona Szczecin ZPO
118 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
119 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
121 JASIK Łukasz 1996-09-09 KS Wisła Puławy LBE
122 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
124 JAWOROWSKI Paweł 1995-02-01 MKS Juvenia Białystok POD
125 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
126 JEŻEWSKI Janusz 1996-02-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
127 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
128 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
129 JÓSKOWIAK Jarosław 1996-02-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
130 JUNIEC Denis 1994-08-19 MKS Kresy Kamieńczyk MAZ
131 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
132 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
134 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
135 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
136 KACZOR Wojciech 1997-02-07 SKLA Sopot POM
137 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
138 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
140 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
141 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
142 KANIA Grzegorz 1995-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
143 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
144 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
145 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
146 KARPIŃSKI Damian 1994-08-23 MKS Mechanik Włodawa LBE
147 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
148 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
149 KAWKA Mateusz 1998-06-06 MKS Agros Chełm LBE
150 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
151 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
152 KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
153 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 KIELER Radosław 1994-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
155 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
156 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
157 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
158 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
159 KLIMEK Kamil 1995-06-09 MKS Start Lublin LBE
160 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
161 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
162 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
163 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
164 KOLENDO Maciej 1997-01-08 KS Podlasie Białystok POD
165 KOŁODZIEJCZYK Adrian 1996-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
166 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
167 KONOPKA Jan 2000-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
168 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
169 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
170 KOPEĆ Jakub 2001-09-06 RLTL ZTE Radom MAZ
171 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
172 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
174 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
175 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
176 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
177 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
178 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
179 KOWALCZYK Michał 1994-12-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
180 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
181 KOZŁOWSKI Krzysztof 1995-04-22 MKS Juvenia Białystok POD
182 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 AZS-AWF Katowice SLK
183 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
185 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
186 KRET Mateusz 1996-07-28 SKB Kraśnik LBE
187 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
188 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
189 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
190 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
191 KRZYŻANOWSKI Krzysztof 1996-12-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
192 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
193 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
194 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
195 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
196 KUFEL Karol 1993-06-11 MKS Agros Chełm LBE
197 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
198 KULIGOWSKI Dariusz 1997-10-08 MMKS Gdańsk POM
199 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
200 KUPIS Robert 1995-12-23 RLTL ZTE Radom MAZ
201 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
202 KUZAWA Daniel 1998-04-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
203 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 KWIATKOWSKI Kamil 1997-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
205 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
206 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
207 KWIATKOWSKI Robert 1993-12-01 MKS Start Lublin LBE
208 LABENTZ Damian 1996-01-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
209 LADA Kamil 1998-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
210 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
211 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
212 LENART Maciej 1993-10-28 MKS Mechanik Włodawa LBE
213 LENARTOWICZ Rafał 1997-01-01 KS Wisła Puławy LBE
214 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
215 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
216 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
217 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
218 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 LIPIŃSKI Filip 1999-11-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
220 LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 KS Agros Zamość LBE
221 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
222 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
223 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
224 ŁAPECIŃSKI Przemysław 1997-03-15 MKL Szczecin ZPO
225 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
226 ŁOPOCKI Michał 1996-03-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
227 ŁOZA Dawid 1998-07-13 MKS Unia Hrubieszów LBE
228 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
229 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
230 MADEJ Michał 1996-05-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
231 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
232 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
233 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
234 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
235 MALWIŃSKI Karol 1994-04-05 UKS Czwórka Białystok POD
236 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
237 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
238 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
239 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
240 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
241 MAREK Marcin 1996-05-22 AZS UMCS Lublin LBE
242 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
243 MARGOL Kamil 1999-06-18 KS Agros Zamość LBE
244 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
245 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
246 MAZUR Piotr 1995-02-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
247 MAZURKIEWICZ Grzegorz 1996-03-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
248 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
249 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
250 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
251 MICHNIAK Grzegorz 1999-02-10 KS Agros Zamość LBE
252 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
253 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL ZTE Radom MAZ
254 MILANIUK Kacper 1999-01-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
255 MILEJSKI Jakub 1995-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
256 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
257 MIROŃSKI Marcin 1997-01-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
258 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
259 MISIAK Mateusz 1996-01-01 PG 1 Olesno OPL
260 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
262 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
263 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
264 MODRAS Patryk 1997-03-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
265 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
266 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
267 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
268 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
269 MUC Karol 2002-06-20 RLTL ZTE Radom MAZ
270 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
271 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
272 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
273 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
274 NEUMANN Jakub 1997-09-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
275 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
276 NOGA Artur 1988-05-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
277 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
278 NOWAKOWSKI Mikołaj 2001-10-23 KS Agros Zamość LBE
279 NOWICKI Dawid 1996-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
280 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
281 NOWIŃSKI Aleksander 1994-04-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
283 OBEL Michał 1996-07-22 AZS UMCS Lublin LBE
284 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 niestowarzyszony POL
285 OGNIOW Wolodymyr 1992-08-24 niest. Lublin LBE
286 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
287 OGORZAŁEK Jakub 1997-05-04 KS Agros Zamość LBE
288 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
289 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
290 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
291 OLESZCZYŃSKI Przemysław 1997-09-01 MKS Agros Chełm LBE
292 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
293 OLĘDZKI Kamil 1990-04-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
294 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
295 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
296 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
297 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
298 ONISK Bartłomiej 1999-07-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
299 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
300 OSTAPCZUK Kamil 1990-03-02 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
301 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
302 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
303 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
304 PASZKO Piotr 1998-06-10 MKS Start Lublin LBE
305 PELC Dawid 1990-01-01 niest. Lublin LBE
306 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
307 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
308 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
309 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
310 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
311 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
312 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
313 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
314 PIŁAT Kacper 1997-06-29 LKS Brzezina Osiek MLP
315 PIRSZ Jakub 1996-03-07 PLKS Gwda Piła WLP
316 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
317 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
318 PLICHTA Antoni 2000-01-10 MKL Szczecin ZPO
319 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
320 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
321 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
322 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
323 POTERUCHA Oskar 1997-10-11 KS Agros Zamość LBE
324 PRUSZYŃSKI Bartłomiej 1996-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
325 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
326 PRZYTUŁA Przemysław 1995-02-11 KS Agros Zamość LBE
327 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
328 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
329 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
330 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
331 RĘBISZ Bartłomiej 1997-03-28 MKS Stal Nowa Dęba PDK
332 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
333 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
334 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
335 RUDNIK Kacper 2001-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
336 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
337 RUS Karol 1997-12-28 RLTL ZTE Radom MAZ
338 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
339 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
340 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
341 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
342 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
343 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
344 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
345 SCHAB Dominik 1997-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
346 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
347 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
348 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
349 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
350 SIRY Albert 1996-05-05 MKS Agros Chełm LBE
351 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
352 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
353 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
354 SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
355 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
356 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
357 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
358 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
359 SOBIESZEK Stanisław 1995-11-30 MKS Start Lublin LBE
360 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
361 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
362 STACHÓW Krzysztof 1993-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
363 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
364 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
365 STĘPNIAK Mateusz 1996-01-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
366 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
367 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
368 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
369 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
370 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
371 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
372 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
373 SZAMRETA Mateusz 1995-08-09 KS Podlasie Białystok POD
374 SZCZEPAŃSKI Adrian 1995-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
375 SZCZYPA Sylwester 1994-07-26 KS Agros Zamość LBE
376 SZEWCZAK Damian 1997-07-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
377 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
378 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
379 SZŁAPKA Maciej 1997-01-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
380 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
381 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
382 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
383 SZUPER Jakub 1999-04-04 KS Agros Zamość LBE
384 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 RKS Łódź LDZ
385 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
386 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
387 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
388 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
389 TUDOROW Arkadiusz 1996-01-14 ZLKL Zielona Góra LBU
390 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
391 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
392 WABIK Konrad 1996-01-01 MKS Start Lublin LBE
393 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
394 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
395 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
396 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
397 WASILEWSKI Mateusz 1998-05-28 KS Podlasie Białystok POD
398 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
399 WAŻNY Tomasz 1996-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
400 WĄTŁY Mateusz 1997-10-29 RLTL ZTE Radom MAZ
401 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
402 WENDLER Jacek 1995-07-27 MKS Start Lublin LBE
403 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
404 WĘGRZYN Kamil 1997-04-24 KS Agros Zamość LBE
405 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
406 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
407 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
408 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
409 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
410 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
411 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
412 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
413 WIŚNIEWSKI Mateusz 1995-06-09 AZS Łódź LDZ
414 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
415 WITKOWSKI Mateusz 1998-07-18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
416 WOIŃSKI Antoni 2000-01-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
417 WOJTASIŃSKI Rafał 1994-06-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
418 WOJTASZEK Mateusz 1997-07-14 UKS 12 Kalisz WLP
419 WOLANIN Maciej 1994-01-01 SKB Kraśnik LBE
420 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
421 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
422 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
423 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
424 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
425 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
426 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
427 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
428 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
429 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
430 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
431 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
432 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
433 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
434 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
435 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
436 ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
437 ZAMIELSKI Adam Ryszard 1996-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
438 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
439 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
440 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
441 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
442 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
443 ZIMNY Cezary 1996-07-20 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
444 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
445 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
446 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
447 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
448 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
449 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
450 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
451 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1437528133392sekund