HEDZIELSKA Weronika
1998-06-08
KS Team Baryła Gorzów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Joanna
1997-09-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AFELT Julia
1999-11-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZAK Monika
1985-01-05
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJEWSKA Daria
1998-01-01
SP 19 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJEWSKA Vanessa
1998-01-01
SP 23 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AUGUSTYN Wiktoria
1997-11-04
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
AUGUSTYNIAK Natalia
2000-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BANACH Zuzanna
1999-01-02
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAŃKOWSKA Anna
1990-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARANOWSKA Mariola
1993-11-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARDECKA Martyna
1997-12-03
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAZUŁKA Aleksandra
1995-07-29
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BĄKOWSKA Aleksandra
1998-07-21
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BLUMA Aleksandra
1997-10-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRONIATOWSKA Katarzyna
1990-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRYSZAK Marlena
1997-09-10
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRYSZAK Zuzanna
1999-05-06
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CECKA Patrycja
1997-07-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CEJBA Dominika
1999-01-01
SP 1 Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CELIŃSKA Anna
1979-03-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHOJECKA Olga
1997-06-30
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHOJNOWSKA Natalia
1998-05-09
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHWIAŁKIEWICZ Marika
1999-05-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIACHURSKA Natalia
1998-07-26
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZAJA Zuzanna
1998-03-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZARNOTA Małgorzata
1999-02-22
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DAŃCZAK Vanessa
1997-02-02
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DAWIDZIUK-GOSK Diana
1994-11-24
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DERA Julia
1999-01-01
SP 70 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DIAS Magdalena
1997-01-15
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOLATA Karolina
1998-07-05
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOMAGAŁA Sandra
1998-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DUBIELLA Monika
2000-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DULOWSKA Natalia
1998-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
EFFERT Maria
1998-01-01
SP 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FIC Renata
2000-01-06
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FIMOWICZ Patrycja
1998-09-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FRĄCKOWIAK Marta
1998-12-31
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GANOWSKA Aleksandra
1998-01-01
SP 7 Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAPSKA Rozalia
1998-09-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GARSTKA Tola
2000-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAWIN Weronika
1999-09-13
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GAWLAK Katarzyna
1996-04-25
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GIERACH Milena
2000-04-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GOLBA Celina
1998-05-30
UKS Wronki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOLBA Katarzyna
1989-12-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GOLCZYŃSKA Klaudia
1998-03-18
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GOŁEK Diana
1983-08-07
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GONSIOR Klaudia
1998-09-15
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GÓRAK Paulina
1997-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GÓRSKA Dorota
1998-04-29
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRĘBOWIEC Bogna
1997-07-23
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRĘZIAK Emilia
1998-05-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRYGIEL Ilona
1999-06-05
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GULCZYŃSKA Natalia
1997-01-31
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GUMIENNY Magdalena
1978-01-29
LZS Zawisza Stara Kuźnia
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GWIZDEK Marika
1998-01-01
SP 1 Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
HAŁABURDA Zosia
2000-01-01
SP 42 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
HOŁDA Aleksandra
1996-11-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
IGNACZAK Aleksandra
1998-08-31
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
INDEKA Sylwia
1997-06-19
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
IZNEROWICZ Karolina
1998-05-25
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
IZYDORCZYK Marta
2000-02-02
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JACKIEWICZ Monika
1992-12-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JAGIELSKA Ewa
1982-10-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JANASIK Joanna
1999-02-08
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JANKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JARZĄBEK Sabina
1993-12-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JARZYŃSKA Julia
1998-09-02
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JAŚKOWIAK Michalina
1999-08-10
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JAWORSKA Natalia
1998-07-12
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KACZMAREK Julia
1999-02-25
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KACZMAREK Monika
1989-05-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KACZOR Agnieszka
1989-09-13
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KACZYŃSKA Paulina
1991-07-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KALINA Weronika
1999-02-01
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KANCLERZ Paulina
1993-09-26
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KAPAŁA Patrycja
1997-03-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KARÓLAK Paulina
1998-01-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KLIMEK Beata
1999-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOŁATKA Monika
1997-07-16
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KONARZEWSKA Martyna
1991-02-13
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KONIECZNA Weronika
1999-01-01
SP Nowa Wieś
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KONKE Adrianna
1998-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KORYTKOWSKA Justyna
1986-03-12
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOWALCZUK Anna
2000-03-17
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOWALCZUK Małgorzata
2000-03-17
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOWALIK Julia
1998-09-16
UKS Sportowiec Borowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOWALSKA Malwina
1998-01-01
SP 51 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KREJA Zofia
1997-05-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KRZYMIŃSKA Jagoda
1998-01-01
SP 23 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUKUŁKA Nicola
1999-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUŚMIEREK Agnieszka
1998-04-20
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KWIATKOWSKA Julia
1998-01-01
SP 23 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
LACHCIK Katarzyna
1998-05-21
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LATAŃSKA Zuzanna
2001-08-04
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LEHMANN Ada
1996-12-18
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LEHMANN Sara
1998-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LEWANDOWSKA Paulina
1997-01-26
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
LISIECKA Maria
2000-07-17
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LISOWSKA Aleksandra
1990-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LITTWIN Adrianna
1998-07-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
LIZAKOWSKA Weronika
1998-11-02
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŁANUCHA Anita
1999-01-01
SP 1 Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁUKASIEWICZ Dominika
1994-03-07
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁUKOWIAK Julia
1998-06-26
UKS Sportowiec Borowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŁYŻWA Sylwia
1998-01-01
SP 23 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MACH Angelika
1991-09-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MACIEJEWSKA Aleksandra
1998-02-02
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MACIOCHA Natalia
1998-11-13
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MAJCHRZAK Laura
1999-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MAKOWIECKA Michalina
1998-05-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MARCINIAK Michalina
1999-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MASŁOWSKA Martyna
1990-02-03
ULKS Bystrzyca Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MEGGER Eliza
1999-08-29
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MENDECKA Michalina
1992-01-23
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MICHALAK Agata
1998-01-01
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MICHALSKA Karolina
1998-01-01
SP Nowa Wieś
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MIGDAŁEK Paulina
1998-07-05
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MIGOWSKA Angelika
1998-01-01
SP 23 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MILCARZ Liliana
1998-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MISJAN Malwina
1996-06-27
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MISZKIEWICZ Vanessa
2002-10-27
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MŁYNEK Wiktoria
1998-10-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MOKROS Zuzanna
1993-05-25
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MOLENDA Izabela
1998-07-03
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MOTOR Joanna
1994-06-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MROZIK Weronika
1998-01-01
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MRÓZ Weronika
1998-01-01
SP 12 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MULLER Oliwia
1999-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MURLIK Kinga
1999-01-01
SP 6 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
NASKRĘT Sandra
1998-11-28
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
NAWRAT Monika
1988-01-06
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
NAWROCKA Inga
1997-01-01
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
NIEĆKOWIAK Patrycja
2000-01-01
SP 1 Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
NOWACKA Ewa
1998-11-17
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
NOWACZYŃSKA Dagmara
1998-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
NOWAK Klaudia
2000-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
OBSTÓJ Karolina
1990-09-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
OCHELSKA Klaudia
1998-12-28
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
OLEJNICZAK Cecylia
1998-09-14
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
OLSZEWSKA Daria
1998-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
OSZMAŁEK Zuzanna
1998-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PANKOWSKA Marietta
1997-03-30
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PARECKA Karolina
1994-03-11
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PASZKIEWICZ Izabela
1988-01-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PATYNA Emilia
1997-12-15
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PAWŁOWSKA Dorota
1980-03-13
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PAWŁOWSKA Kamila
2000-07-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PETZA Emilia
1999-01-01
SP 62 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PIECHOWIAK Edyta
1998-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PILARSKA Weronika
1998-04-03
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PLESKACZYŃSKA Julia
1998-04-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PŁOCHARZ Julia
1999-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PŁOTAST Magda
1998-01-01
SP 70 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
POBŁOCKA Bożena
1968-08-29
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
POKRYWKA Zuzanna
2000-01-01
SP 51 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
POKRZYWNIAK Adrianna
1999-07-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
POSTAREMCZAK Natalia
2000-01-17
UKS Sportowiec Borowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PRUSS Katarzyna
1996-09-24
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PRZYBYLSKA Aleksandra
1999-01-01
SP 51 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PRZYBYLSKA Natalia
1999-01-01
SSP 2 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PRZYJAZNA Anna
1997-07-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PYTEL Maria
1986-01-11
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
RADOMSKA Klaudia
2000-01-01
SP Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
RATAJCZAK Natalia
1998-01-01
SP 70 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
RATAJCZAK Wiktoria
2000-07-19
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
RĘBISZ Judyta
1997-04-19
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ROCHOWIAK Ewa
1996-11-23
UKS Sportowiec Borowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ROJEWSKA Magdalena
1998-04-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
RUSINEK Maja
1999-01-01
SP 18 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
RYCHLICKA Elżbieta
1998-12-16
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SADOWSKA Milena
1999-01-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SKOCZEK Weronika
1999-08-02
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SKRZYPCZYŃSKA Martyna
1993-03-02
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SMOLIBOCKA Eliza
1998-05-17
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
STACHOWIAK Agnieszka
1996-10-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
STANKOWSKA Marta
1998-11-11
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
STASZEWSKA Nicole
1998-06-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
STĘPIEŃ Julia
1999-11-08
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SZABAŁOWSKA Małgorzata
1998-08-11
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SZATYBEŁKO Michalina
1998-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SZCZEPANIAK Agata
1995-12-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SZĘFEL Aleksandra
1998-01-18
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
SZLACHETKA Marcjanna
1999-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
SZOSTECKA Paulina
1998-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
SZPOTT Sandra
1996-01-22
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SZYJKA Anna
1998-10-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SZYMANOWICZ Monika
2000-01-03
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SZYPURA Zuzanna
1998-01-01
SP 51 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SZYSZKA Anna
1990-02-14
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
ŚLEJSKA Katarzyna
1998-01-01
SP 1 Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ŚLESZYCKA Anna
1998-12-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ŚLUGAJ Klaudia
2000-11-22
UKS Sportowiec Borowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ŚWIERCZYŃSKA Justyna
1987-02-26
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ŚWIERDZEWSKA Paulina
1998-01-22
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
TADYSZAK Julia
2000-02-06
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
TARKA Kinga
1998-01-01
SP 40 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
TOPKA Beata
1999-01-20
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
TRĘBICKA Natalia
1998-03-26
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
TRZECIAK Magdalena
1995-04-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
TWARDOWSKA Patrycja
1999-02-18
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WASILEWSKA Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WEISS Weronika
2000-01-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WERNER Anna
2001-10-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WERNER Dorota
2001-01-01
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WESOŁOWSKA Joanna
1998-09-09
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WICHA Iwona
1987-11-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WIDERSKA Katarzyna
2000-01-01
SP 51 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WIELGOSIK Michalina
1999-01-01
SP Kleszczewo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WIELKOPOLAN Monika
1998-01-01
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WIERCIOCH Izabela
2000-04-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WIKTORCZYK Anna
1998-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WIŚNIEWSKA Dominika
1986-02-26
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WIŚNIEWSKA Martyna
1998-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WITCZAK Sandra
1998-07-18
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WITOWSKA Mirosława
1991-06-16
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WŁODARCZUK Julia
1999-01-01
UKS AS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WŁODARCZYK Zuzanna
2000-01-01
SP 1 Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WOJTYŁA-SIKORA Barbara
1995-12-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WOJTYŚ Klaudia
1997-10-25
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WOSIK Michalina
1994-11-14
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
WRÓBEL Zuzanna
1998-10-31
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
WYRZYKIEWICZ Zuzanna
1999-01-02
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ZAJĄCZKOWSKA Anna
1993-07-12
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ZDZIEBKO Julia
1999-07-26
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ZIELEŃ Małgorzata
1996-10-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ZIELIŃSKA Martyna
1998-01-01
SP 40 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik