BARCZYK Kamila
1999-07-17
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 ATANASOW ANCEW Natalia 1998-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
5 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
6 BANYŚ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
7 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BARAŃSKA Anna 2000-05-28 IKS Olkusz MLP
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
12 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
13 BIELA Anna 1999-09-07 MOSiR Łaziska Górne SLK
14 BIELEC Joanna 1998-12-07 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
15 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
17 BOŻĘTKA Marta 1999-03-17 KKB MOSiR Krosno PDK
18 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
21 BYCZEK Kinga 1995-12-10 IKS Olkusz MLP
22 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
23 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
24 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
25 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
26 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
27 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
29 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
30 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
31 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
32 ĆWIK Katarzyna 1999-09-23 LKS Kłos Olkusz MLP
33 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
34 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
35 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
36 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
37 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
38 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
39 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
40 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
42 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
43 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
44 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
45 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
46 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
47 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
48 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
49 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
50 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
51 FLOREK Monika 1999-12-03 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
52 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
53 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
54 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
55 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
56 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
58 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
59 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
60 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
61 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
62 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
63 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
64 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
65 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
66 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
67 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
69 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
71 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
72 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
73 GRYL Gabriela 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
74 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 GUZIK Natalia 1999-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
76 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
77 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
78 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
79 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
80 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
81 HUK Justyna 1999-08-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
82 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
83 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
84 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
85 JANICKA Laura 1993-06-19 KS AZS AWF Kraków MLP
86 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
87 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
88 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
89 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
90 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
91 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
92 JUZASZEK Anna 1997-07-24 LKS Kłos Olkusz MLP
93 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
94 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
95 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
96 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
97 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
99 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
100 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
101 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
102 KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
103 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
104 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
105 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
108 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
109 KŁAPCIŃSKA Aleksandra 2001-02-23 IKS Olkusz MLP
110 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
111 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
112 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
113 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
114 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
115 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
116 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
117 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
118 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
119 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
120 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
121 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
122 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
123 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
125 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
126 KOWALSKA Kinga 1999-09-16 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
127 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
128 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
129 KOWALSKA Natalia 1998-08-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
130 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
132 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
133 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
134 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
135 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
136 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
137 KUCMIERZ Dominika 1998-09-17 MLUKS Tarnów MLP
138 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
139 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
141 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
142 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
143 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
144 KWAŚNA Julia 1997-10-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
146 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
147 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
148 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
149 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
150 LISOWSKA Daria 2005-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
151 LUBASZKA Aleksandra 1997-11-02 MUKS ILKUS Olkusz MLP
152 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
153 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
154 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
155 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
156 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
157 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
158 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
159 MARKOWSKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
160 MARKOWSKA Paulina 1997-06-08 ULKS Gryf Rytwiany SWK
161 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
162 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
163 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
164 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 MATUSEK Anna 1995-07-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
166 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
167 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
168 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
169 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
170 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
171 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
172 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
174 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
175 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
176 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
177 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
178 MORDYL Natalia 1999-05-23 MLUKS Tarnów MLP
179 MORDYL Patrycja 1998-01-17 MLUKS Tarnów MLP
180 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
181 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
182 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
183 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
184 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
185 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
186 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
187 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
188 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
189 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
190 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
191 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
192 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
193 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
194 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
195 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
196 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
197 PAŃCZYK Ewa 1999-07-16 SSR Olimp Strawczyn SWK
198 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
199 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
200 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
201 PAWŁOWSKA Julia 2000-04-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
202 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
203 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
204 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
205 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
206 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
207 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
208 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
209 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
210 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
211 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
212 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
213 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
214 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
215 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
216 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
217 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
218 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
219 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
220 ROGÓŻ Paula 1998-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
221 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
222 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
223 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
224 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
226 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
227 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
228 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
229 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
230 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
231 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
232 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
233 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
234 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
235 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
236 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
237 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
238 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
239 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
240 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
241 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
242 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
243 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
244 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
245 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
246 SOLIŃSKA Agata 1998-07-02 TS AKS Chorzów SLK
247 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
248 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
249 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
250 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
251 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
252 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
253 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
254 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
255 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
256 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
257 SZCZYPKA Hanna 1996-08-13 UKS Czwórka Żory SLK
258 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
259 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
260 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
261 SZLEHUBER Weronika 1999-10-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
262 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
263 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
264 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
265 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
266 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
267 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
268 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
269 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
270 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
271 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
272 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
273 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
274 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
275 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
276 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
277 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
278 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
279 WAŁASZEK Klaudia 1997-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
280 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
281 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
282 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
283 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
284 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
285 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
286 WIŚNIOWSKA Martyna 1997-01-01 TS AKS Chorzów SLK
287 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
288 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
289 WJADZIK Agata 1999-10-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
290 WOJTACHA Wiktoria 1999-04-25 IKS Olkusz MLP
291 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
292 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
293 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
294 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
295 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
296 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
297 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
298 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
299 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
300 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
301 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
302 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
303 ŻELICHOWSKA Anna 1997-10-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
304 ŻUREK Justyna 2001-11-15 MOSiR Mysłowice SLK
305 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3447840213776sekund