ZYCH Jakub
2000-12-11
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
2 ALETUROWICZ Jakub 2000-04-06 PGS 19 Białystok POD
3 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
5 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
6 BERGIEL Paweł 1998-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
7 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
10 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
13 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
14 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
15 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
16 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
17 CYWIŃSKI Michał 1999-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
18 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
19 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
20 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
21 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
22 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
23 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
24 DOMIŃSKI Karol 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
26 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
28 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
29 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
30 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
32 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
33 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
34 GASIŃSKI Filip 1998-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
35 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
36 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
37 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
38 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
39 GODLEWSKI Konrad 1999-03-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
41 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GÓRAK Łukasz 2000-02-28 MLUKS Tarnów MLP
43 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
44 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 GROMALA Grzegorz 2000-03-21 LUKS Zabrzeg SLK
47 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
48 GRZELAK Mieszko 1996-01-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
50 GWIAZDECKI Jakub 2000-04-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
51 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
52 HANSEL Patryk 2000-06-03 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
53 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
54 HERZYK Paweł 2002-01-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
55 IBEK Kamil 1998-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 IRLA Szymon 1999-01-01 niest. Kraków MLP
57 IWANKIEWICZ Mateusz 1998-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
58 JAJKO Karol 1998-05-15 WKS Wawel Kraków MLP
59 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 JĘDRYSKO Mateusz 1999-01-22 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
62 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
63 KARNIA Kornel 1999-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
64 KATAŃSKI Wojciech 1998-06-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
65 KLIMEK Michał 1999-01-12 SKS Kusy Kraków MLP
66 KŁOSIŃSKI Kamil 1999-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
67 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 AZS-AWF Katowice SLK
70 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
71 KOWAL Dawid 2000-01-06 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
72 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
73 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
74 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
75 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
76 KRAWCZYK Kamil 1999-04-19 LKS Polkowice DOL
77 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
79 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
85 KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
86 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
88 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
89 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
90 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
91 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
92 LENIK Jakub 1998-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
93 LICHWAŁA Łukasz 1998-06-01 UKS Kobylanka MLP
94 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
95 ŁAGOSZ Marcin 2000-12-05 SKS Kusy Kraków MLP
96 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
97 ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
98 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
99 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
101 MAZUR Tobiasz 2000-06-05 UKS Kobylanka MLP
102 MĄKA Miłosz 1999-10-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
103 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
104 MICHALSKI Mateusz 1998-01-15 SKS Kusy Kraków MLP
105 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
106 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
107 MIODOŃSKI Dariusz 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
108 MŁYŃSKI Daniel 1998-01-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
109 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
110 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
111 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
112 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
113 NARWOJSZ Kamil 2000-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
114 NIZIOŁEK Mateusz 1999-11-15 UKS Kobylanka MLP
115 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
116 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
117 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
118 PALUSZEK Michał 1999-02-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
119 PAPIERNIAK Bartosz 1997-09-19 LKS Kłos Olkusz MLP
120 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
121 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 AZS-AWF Katowice SLK
122 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
123 PĘCAK Szymon 2001-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
124 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
125 PILCH Jakub 1999-10-24 LKS Kłos Olkusz MLP
126 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
127 PŁACHTA Bartosz 1999-07-07 LKS Brzezina Osiek MLP
128 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
129 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
130 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
131 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
132 PRZYGODA Michał 1999-02-27 LKS Polkowice DOL
133 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
134 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
135 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
136 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
137 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
138 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
139 RUTKOWSKI Maciej 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
140 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
141 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
142 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
143 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
144 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
145 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
146 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
147 SKUPIEŃ Jakub 2001-02-22 RMKS Rybnik SLK
148 SROKA Maciej 2001-07-06 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
149 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
150 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
151 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
152 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
153 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
154 SUMERA Rafał 1998-08-13 SKS Kusy Kraków MLP
155 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
156 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
157 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
158 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
159 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
160 SZPYRKA Adam 1999-12-04 UKS Kobylanka MLP
161 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
162 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
163 SZWARGA Mateusz 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
164 SZYCA Aleksander 2000-06-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
165 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
166 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
167 ŚWIERCZEWSKI Marcin 1998-03-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
168 ŚWIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
169 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
170 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
171 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
172 TERCJAK Maksymilian 1998-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
173 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
174 URBAŃSKI Artur 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
175 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
176 WAJDZIK Damian 1999-01-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
177 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
178 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
179 WARIAS Teodor 1998-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
180 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
181 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
182 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
183 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
184 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
185 WILCZYŃSKI Kacper 2000-10-12 SKS Kusy Kraków MLP
186 WILK Przemysław 1998-03-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
187 WOJDAN Witold 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
188 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
189 WOŹNIAK Dominik 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
190 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
191 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
192 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
193 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
194 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
195 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
196 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
197 ZDEBSKI Patryk 1998-05-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
198 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
199 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
200 ZIOBROWSKI Tomasz 1999-05-16 KS AZS AWF Kraków MLP
201 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
202 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
203 ŻELAZKO Tomasz 1998-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
204 ŻELAZOWSKI Jakub 2000-09-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
205 ŻOGALSKI Jakub 1997-05-30 MLKS Sokół Lubin DOL
206 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
207 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
208 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23682689666748sekund