ŻAK Łukasz
1997-05-31
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
2 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
3 AMBROSZCZYK Dawid 1998-02-28 UKS Lisy Zgierz LDZ
4 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANDRZEJEWSKI Kacper 1998-01-24 OKS Skra Warszawa MAZ
6 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BALASIŃSKI Karol 1998-01-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
9 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
10 BANASIAK Patryk 1998-03-15 AZS Łódź LDZ
11 BARTNIAK Łukasz 1994-02-05 MKLA Łęczyca LDZ
12 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
14 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
15 BEDNAREK Damian 1998-11-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BĘBACZ Arkadiusz 2001-01-30 KKL Kielce SWK
17 BIECHOŃSKI Łukasz 1999-03-23 AZS Łódź LDZ
18 BIERNACKI Damian 1997-07-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
20 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
21 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
22 BOBROWSKI Daniel 1998-02-03 UKS Vis Skierniewice LDZ
23 BRODOWSKI Cezary 1998-01-11 PTT Delta Płock MAZ
24 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
26 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 BUJNOWICZ Dominik 1998-12-28 RKS Łódź LDZ
30 BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
31 BURDA Adam 1999-06-10 AZS-AWF Katowice SLK
32 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
33 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
34 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
36 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
37 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS Żeglina Sieradz LDZ
38 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
39 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
40 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
41 CIURZYŃSKI Krzysztof 1997-01-07 OKS Skra Warszawa MAZ
42 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
43 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
44 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
45 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
46 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 DELIDA Mateusz 1999-06-09 KS Żeglina Sieradz LDZ
48 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 DOBROWOLSKI Bartłomiej 2002-06-26 AZS Łódź LDZ
50 DOMAŃSKI Piotr 1997-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
51 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
52 DRYGLAS Dominik 1997-05-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
56 DZWONEK Wiktor 1999-07-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
57 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
58 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 GAJEWICZ Aleksander 1997-11-06 AZS Łódź LDZ
61 GAJEWSKI Bartłomiej 2000-02-04 MKS Unia Hrubieszów LBE
62 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
63 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
64 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
65 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
66 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
67 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
68 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
69 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
70 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
71 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 GRZEGOREK Rafał 1998-04-01 UKS Filipides Teresin MAZ
73 GUZIEWICZ Adrian 1993-07-18 AZS Łódź LDZ
74 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
75 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
76 IGNYŚ Arkadiusz 2000-10-28 KS Energetyk Poznań WLP
77 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
78 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
79 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
80 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
81 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
82 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
83 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
84 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 JAROSZ Jakub 1998-08-25 UKS 55 Łódź LDZ
86 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 JĘDRAS Mateusz 1996-08-05 niest. Wrocław DOL
88 JÓZEFIAK Tomasz 1998-02-11 RKS Łódź LDZ
89 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
90 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
91 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
92 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
93 KACZMAREK Dawid 1997-03-10 MULKS MOS Sieradz LDZ
94 KACZMAREK Konrad 1998-06-06 OKS Skra Warszawa MAZ
95 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
96 KAMIŃSKI Michał 1994-04-09 RKS Łódź LDZ
97 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
98 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
99 KARPECKI Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
100 KAZARNOWICZ Daniel 1998-11-02 ZLKL Zielona Góra LBU
101 KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 UMLKS START Wieruszów LDZ
102 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
104 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
106 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
108 KOMAREK Bartosz 1992-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
109 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
110 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
111 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
112 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
113 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
115 KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 LKS Stal Mielec PDK
116 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
117 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
118 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
119 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
121 KUBICA Mateusz 2002-02-22 UKS GOK Zduny LDZ
122 KUCA Mateusz 1995-11-28 niest. Wrocław DOL
123 KUKUŁA Damian 1999-08-17 AZS Łódź LDZ
124 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
125 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
126 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
127 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
128 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
129 KWIATKOWSKI Rafał 1997-06-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
130 KWIATKOWSKI Tomasz 1991-04-18 RKS Łódź LDZ
131 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
132 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
133 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 AZS Łódź LDZ
134 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
135 ŁAPOSEK Daniel 1996-02-16 niest. Łódź LDZ
136 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
137 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
138 ŁOJEWSKI Patryk 1997-07-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
139 ŁUKASIAK Jakub 1995-03-15 MKLA Łęczyca LDZ
140 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
141 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
142 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
143 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
144 MACIOŁEK Damian 1995-07-17 LKS Lubawa WMZ
145 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
146 MAGDZIAK Dawid 1998-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
147 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
148 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
149 MALEC Bartłomiej 1999-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
150 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
151 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
152 MARKOWSKI Wojciech 1999-09-22 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
153 MARTINEZ AGUILAR Rafael 1985-07-25 AZS Łódź LDZ
154 MAZGAJ Mateusz 1998-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
155 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
156 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
158 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
159 MILEWSKI Jacek 1998-01-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
160 MILIŃSKI Mikołaj 1997-11-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
161 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
162 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
164 MORDARSKI Jakub 2000-01-27 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
165 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
166 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 Łódź LDZ
167 MYRTA Szymon 1988-05-15 niest. Katowice SLK
168 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
169 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
170 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
171 NITKA Dawid 1996-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 NOWAK Michał 1997-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
175 OLAK Hubert 1997-02-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
176 OLEJNICZAK Jakub 1998-10-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
177 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
178 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 ORZEŁ Arkadiusz 1995-04-12 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
180 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
181 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
182 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
183 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
184 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
185 PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
186 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
187 PIETRZAK Kacper 1999-01-08 RKS Łódź LDZ
188 PIETRZAK Piotr 1998-10-21 AZS Łódź LDZ
189 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
190 PŁÓCIENNIK Szymon 1998-02-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
191 PRZEMYSKI Patryk 1996-03-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
193 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
194 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
195 RUS Karol 1997-12-28 RLTL ZTE Radom MAZ
196 RUTKOWSKI Michał 1998-01-08 RKS Łódź LDZ
197 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
198 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 RYDER Dawid 2000-03-07 MKL Toruń KPO
200 RYSIUKIEWICZ Mateusz 1997-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
201 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
202 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
203 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
204 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
205 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
207 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
208 SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
209 SEKIETA Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
210 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
211 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
212 SIEGERT Mikołaj 1998-03-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
213 SIERCHA Patryk 1998-07-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
214 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
215 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
216 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
217 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
218 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
219 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
221 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
223 STERNA Radosław 1996-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
224 STĘPIEŃ Mateusz 1999-03-19 AZS Łódź LDZ
225 STOBIECKI Mateusz 1992-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
227 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
228 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
229 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
230 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
231 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
232 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
233 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
234 SZMAGAJ Mateusz 1998-08-21 STS Pomerania Szczecinek ZPO
235 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
236 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
237 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
238 ŚNIADY Mateusz 1997-08-28 RKS Łódź LDZ
239 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
240 TARASZKIEWICZ Wiktor 1996-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
241 TRONINA Sebastian 1997-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
242 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
243 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
244 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
245 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
246 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
247 WALUKIEWICZ Mikołaj 1998-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
248 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
249 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
250 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
251 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
252 WEJMAN Maciej 1999-07-24 RKS Łódź LDZ
253 WELFLE Paweł 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
254 WIECZOREK Aleksander 1994-06-13 niest. Katowice SLK
255 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
256 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
257 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
258 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-05-16 AZS Łódź LDZ
259 WOJCIECHOWSKI Adrian 1998-01-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
260 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
261 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
262 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
263 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
264 WÓJCIK Paweł 2003-02-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
265 WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
266 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
267 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
268 WYSOTA Tomasz 1997-02-24 MULKS MOS Sieradz LDZ
269 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
270 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
271 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
272 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
273 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
274 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
275 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
277 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
278 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
279 ZNYK Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny LDZ
280 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
281 ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 MKS MOS Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.45279407501221sekund