SACHA Filip
1996-06-25
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Dominik 1997-03-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamo¶ć LBE
4 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
5 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
10 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
11 BARAN Patryk 1998-04-22 SKLA Sopot POM
12 BARAN Tomasz 1996-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
13 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BINKIEWICZ Piotr 1998-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
17 BIS Mateusz 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
19 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
21 BOGUSZ Dawid 1997-10-01 ZKS Unia Tarnów MLP
22 BOJDOŁ Damian 1997-07-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
23 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS ŁódĽ LDZ
24 BROCKI Norbert 1998-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
26 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
27 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
30 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
33 CHAMSKI Kamil 1996-07-07 MKS Sambor Tczew POM
34 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS ŁódĽ LDZ
35 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
39 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
40 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
43 CHUDZIK Kamil 1999-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
44 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
45 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 CIE¦LUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
47 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
48 CISKOWSKI Jakub 1996-05-08 RKS Rumia POM
49 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 CYNAR Kamil 1995-12-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 CZARNIK Artur 1992-01-01 niest. Lublin LBE
52 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
53 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 DROZYŃSKI Michał 1993-12-21 niest. Bydgoszcz KPO
56 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
58 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
59 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
60 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
61 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
62 DUSIŃSKI Nikodem 1995-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
63 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
64 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
65 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
66 DZIKOWICZ Damian 1999-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 DZIOK Seweryn 1995-09-25 KS Komunalni Sanok PDK
68 EWKOWSKI Rafał 1997-04-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
69 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
70 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
71 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
72 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
73 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
74 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
75 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
76 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
78 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
80 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
81 GASIŃSKI Filip 1998-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
82 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
84 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
85 GEPFERT Przemysław 1996-02-21 niest. Katowice SLK
86 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
87 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
88 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS ŁódĽ LDZ
89 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
91 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
92 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
93 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 GOJD¬ Dorian 1998-01-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
95 GÓRA Łukasz 1997-09-30 UKS Kobylanka MLP
96 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
97 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 GÓRALSKI Marcin 1995-11-27 BKL Bełchatów LDZ
100 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
101 GÓRSKI Dominik 1999-06-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
102 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
103 GRADZIK Patryk 1995-02-08 KKL Kielce SWK
104 GRELA Adam 1995-10-27 MKL Szczecin ZPO
105 GRISHANOVICH Oleg 1996-09-22 niest. Lublin LBE
106 GROŃSKI Jan 1995-06-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
107 GRZESIAK Bartosz 1993-07-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
108 GRZESIAK Sylwester 1997-10-25 MKS-MOSM Bytom SLK
109 GRZYWA Robert 1999-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
110 GRZYWNIAK Miron 1996-09-20 WKS Wawel Kraków MLP
111 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
112 GWIZDAŁA Mikołaj 1995-10-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 HACZEK Jakub 1997-01-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
114 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
115 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
116 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
117 HOFFMANN Karol 1989-06-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
118 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
119 JABŁOŃSKI Sławomir 1998-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 JACHER Marcin 2000-06-30 LKS Stal Mielec PDK
121 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
122 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
123 JAKUBOWSKI Mariusz 1989-01-07 niest. Katowice SLK
124 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
125 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
127 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
128 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
129 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
130 JAWORSKI Krzysztof 1996-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
131 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
132 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
133 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
134 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
135 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
137 JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
138 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
139 JUSZCZYSZYN Sebastian 1999-01-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
140 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
141 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
142 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
143 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
144 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
145 KAŃCZOCH Mateusz 1993-11-27 TL ROW Rybnik SLK
146 KAŃCZOK Mateusz 1993-06-03 RMKS Rybnik SLK
147 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
148 KARPOWICZ Beniamin 2000-02-06 RMKS Rybnik SLK
149 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
151 KATAŃSKI Wojciech 1998-06-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
152 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
153 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
155 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
156 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
157 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
158 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
160 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
161 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
162 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
163 KONDRACIUK Karol 1987-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
164 KONEFAŁ Szymon 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
165 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
166 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 KORZEŃ Łukasz 1997-08-02 LKS Stal Mielec PDK
168 KORZEŃ Radosław 1994-04-02 LKS Stal Mielec PDK
169 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
170 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
171 KO¦CIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
172 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
173 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
174 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
175 KOZŁOWSKI Tomasz 1993-09-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
176 KRAJEWSKI Maksymilian 1995-04-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
177 KRAKOWSKI Bartłomiej 1997-07-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
178 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
179 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
180 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
181 KRAWIEC Robert 1993-09-21 WKS Wawel Kraków MLP
182 KRYSKA Marek 1997-05-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
183 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
184 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
185 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
186 KUBALA Paweł 1997-08-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
187 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
188 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
189 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
190 KULA Dawid 1998-01-26 TL ROW Rybnik SLK
191 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
192 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
193 KULKA Mateusz 1997-08-14 MKS Tempo Kęty MLP
194 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
195 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
197 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
198 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
199 KUTRZUBA Bartłomiej 1995-01-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
200 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
201 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
202 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 O¦ AZS Poznań WLP
203 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
204 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
205 LATAWIEC Dawid 1995-04-07 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
206 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
207 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
208 LAWER Marcin 1997-08-17 KS Gwardia Piła WLP
209 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 LELAKOWSKI Kamil 1997-05-10 LKS Stal Mielec PDK
211 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
212 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
213 LEPIESZKA Michał 2002-05-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
214 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
215 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
216 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
217 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
218 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
219 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
220 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
221 ŁABĘD¬ Konrad 1998-08-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
223 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
224 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
225 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
226 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
227 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
228 MANDECKI Mateusz 1998-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
229 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
230 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
231 MARTYNA Bogusz 1994-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
232 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
234 MIˇDZEL Łukasz 1986-08-12 KKL Kielce SWK
235 MICHALIK Maciej 2002-08-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
236 MICHALIK Michał 1997-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
237 MICKIEWICZ Mateusz 1988-02-16 LUKS Błyskawica Czartajew POD
238 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
239 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
240 MIKOSZ Mateusz 1995-04-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
241 MILEJ Daniel 1998-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
242 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
243 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
244 MOROŃ Dominik 1999-11-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
245 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
246 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
247 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
248 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
249 MUSIAŁ Grzegorz 1996-04-05 LKS Kłos Olkusz MLP
250 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
251 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
252 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
253 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 AZS-AWF Gorzów LBU
254 NOCOŃ Krzysztof 1997-03-22 LKS Kłos Olkusz MLP
255 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
256 NOWICKI Damian 1996-09-27 niest. Białystok POD
257 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
258 OGIŃSKI Norbert 1997-02-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
259 OKOŃSKI Czesław 1941-07-08 GKS Piast Gliwice SLK
260 OLAK Hubert 1997-02-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
261 OLCHAWA Daniel 1998-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
262 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
263 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
264 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
265 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
266 OPACKI Szymon 1998-03-19 WKS Wawel Kraków MLP
267 OSSOWSKI Mateusz 1991-01-06 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
268 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
269 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
270 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
271 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
272 PAJˇK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
273 PAJOR Andrzej 1991-11-24 WAT Warszawa MAZ
274 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
275 PALUSZEK Michał 1999-02-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
276 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
277 PAPIEŻ Artur 1989-03-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
278 PASZCZUK Bartosz 1990-08-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
279 PAWLIK Kamil 1998-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
280 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
281 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
282 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
283 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
284 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
285 PIERÓG Paweł 1992-05-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
286 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
287 PIKUŁA Wojciech 1998-04-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
288 PILCH Oskar 1994-03-13 LKS Kłos Olkusz MLP
289 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
290 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
291 PITERA Paweł 1996-10-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
292 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
293 POCHOPIEŃ Przemysław 1982-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
294 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
295 PODSIADŁO Aleksander 1995-08-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
296 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
297 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
298 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
299 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
300 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
301 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
302 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
303 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
304 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
305 PUSZKAR Oskar 1992-03-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
306 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
307 PYSZNY Wojciech 1997-01-26 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
308 PYZOWSKI Michał 1994-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
309 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
310 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamo¶ć LBE
311 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
312 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
313 REJMUS Rafał 1995-08-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
315 RÓZGA Simon 1995-01-30 SKLA Sopot POM
316 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
317 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
318 RUCHAJ Ryszard 1998-01-13 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
319 RUPKA Rafał 1992-08-19 IKS Olkusz MLP
320 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
321 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
322 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
323 SˇCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
324 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
325 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
326 SIBOROWSKI Jakub 2002-10-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
327 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
328 SMOLAK Paweł 1998-03-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
329 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
330 SOBIERAJ Dawid 1995-01-01 KKL Kielce SWK
331 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
332 SOBORA Łukasz 1978-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
333 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
334 SPORYSZ Kamil 1998-10-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
335 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
336 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
337 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
338 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
339 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
340 STOJEK Jakub 1994-01-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
341 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
342 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
343 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
344 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
345 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
346 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
347 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
348 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
349 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
350 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
351 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
352 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
353 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
354 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
355 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
356 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
357 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
358 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
359 SZWED Jacek 1995-01-14 UKS-MOS Opole OPL
360 SZYMAŃSKI Mateusz 1998-01-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
361 ¦WIˇDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
362 ¦WIDER Dawid 1994-10-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
363 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
364 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
365 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
366 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
367 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
368 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
369 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
370 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
371 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
372 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
373 TUDZIEŻ Mateusz 2000-09-09 RMKS Rybnik SLK
374 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
375 TYMKÓW Michał 1998-02-27 GKS Piast Gliwice SLK
376 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
377 URBAŃCZYK Hugo 1995-04-29 MOSM Tychy SLK
378 VARANOVICH Pavel 1994-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
379 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
380 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
381 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
382 WALA Sławomir 1996-09-24 niestowarzyszony POL
383 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
384 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
385 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
386 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
387 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
388 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
389 WASIAK Tomasz 1999-01-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
390 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
391 WˇSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
392 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
393 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
394 WENDZIK Karol 1996-03-24 TL ROW Rybnik SLK
395 WIˇCEK Mateusz 1994-09-11 niest. Warszawa MAZ
396 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
397 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
398 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
399 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
400 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
401 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
402 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
403 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
404 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
405 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
406 WOJNAR Marcin 1995-11-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
407 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
408 WOJTAS Sebastian patryk 1993-02-12 niest. Szczecin ZPO
409 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
410 WOREK Sebastian 1993-01-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
411 WOSZCZYK Damian 2001-04-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
412 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
413 WO¬NIAK Jędrzej 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
414 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
415 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
416 WÓJCIK Mateusz 1996-04-04 KKL Kielce SWK
417 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
418 WÓJCIK Rafał 1997-01-27 LKS Smolnik Męcina MLP
419 WRONISZEWSKI Kamil 1997-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
420 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
421 WRÓBEL Mariusz 1999-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
422 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
423 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
424 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
425 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
426 ZAJˇC Dominik 1998-06-05 IKS Olkusz MLP
427 ZALEWSKI Michał 1998-07-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
428 ZAMBRZYCKI Patryk 1993-11-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
429 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
430 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
431 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
432 ZIAJA Marek 1994-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
433 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
434 ZIARKOWSKI Mateusz 1998-01-30 WKS Wawel Kraków MLP
435 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
436 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
437 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
438 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
439 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
440 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
441 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
442 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
443 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.45674920082092sekund