POGODA Kamila
1999-06-18
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Joanna
1999-08-21
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AFELT Julia
1999-11-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZAK Monika
1985-01-05
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTONIUK Marcelina
1998-10-29
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTONOWICZ Adrianna
1998-10-30
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ARIK Natalia
2003-05-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
AUGUSTYN Justyna
1998-06-11
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAGROWSKA Beata
1999-01-01
I LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BANACH Natalia
1998-03-06
MKS Szkuner My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAŃKOWSKA Anna
1990-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARANIAK Zuzanna
1997-07-08
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARANOWSKA Mariola
1993-11-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARCZYK Kamila
1999-07-17
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARDEL Martyna
2001-01-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARTCZAK Julia
2001-08-19
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARTOSZEWICZ Angelika
1999-12-16
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BASIŃSKA Kinga
1998-02-02
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BˇBA Sylwia
1998-01-05
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BˇK Daria
1998-10-22
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BˇK Katarzyna
1998-04-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BˇKOWSKA Dorota
1999-04-02
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BEDNAREK Dominika
1997-10-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BEKUS Joanna
1997-11-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BERE¦NIEWICZ Aleksandra
2002-04-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BERŁOWSKA Barbara
1999-08-21
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIELAK Natalia
2002-05-10
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELEC Joanna
1998-12-07
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BORCZUK Aleksandra
1998-05-15
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRACHUCY Weronika
1999-03-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRELA Zuzanna
2000-12-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BREZA Olimpia
2002-02-14
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BRUSIŁO Weronika
1999-01-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BRYĆKO Anna
1999-07-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRZECZEK Wiktoria
1999-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BRZEZIŃSKA Kaja
1999-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRZĘK Paulina
1999-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BUCZYŁO Patrycja
2000-11-29
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BUDZIŁEK Martyna
1996-01-07
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BULCZAK Natalia
1998-03-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CAMONA Mariola
1999-03-02
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHOCIANOWSKA Hanna
2004-09-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CHRÓ¦CIEL Kornelia
2002-11-05
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CHUDYK Aleksandra
2000-11-07
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHWAŁEK Anita
1998-01-15
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHWIAŁKOWSKA Paulina
1998-07-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CIEMIERZEWSKA Maria
2003-10-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CIE¦LAK Martyna
2000-09-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CIE¦LICKA Weronika
2002-09-20
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CIOŁAK Magdalena
2001-05-05
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CYBULSKA Dagmara
1999-05-28
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CYBULSKA Klaudia
1999-05-28
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CZARNOTA Małgorzata
1999-02-22
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CZERWIŃSKA Amelia
1995-03-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CZERWIŃSKA Gabriela
1999-07-06
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CZERWIŃSKA Klaudia
2000-07-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DˇBROWSKA Aleksandra
1999-04-27
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DˇBROWSKA Paulina
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DˇBROWSKA Paulina
1995-10-08
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DEMKO Anita
1997-03-23
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DIAS Julia
1999-08-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DIAS Magdalena
1997-01-15
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DOBREWSKA Patrycja
2000-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DOPIERAŁA Aleksandra
2000-03-01
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DOROŻYŃSKA Joanna
2004-04-14
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DROZDEK Sandra
1998-03-29
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DRYGALSKA Zuzanna
1999-04-27
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DUBIELLA Monika
2000-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DUCKA Julia
1999-07-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DUNST Katarzyna
1999-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DYBKA Agnieszka
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DYONIZIAK Maja
1998-09-11
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DZIAŁOSZEWSKA Maja
2001-09-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DZIERGOWSKA Patrycja
2000-06-29
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DZIERWA Martyna
2004-03-25
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DZIUGIEŁ Miłosława
1997-02-11
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FABISZEWSKA Ewelina
1998-03-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FELSKOWSKA Marta
2000-02-26
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FEMLAK Natalia
2001-08-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
FILIPOWSKA Agnieszka
1997-11-14
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FILO Barbara
1999-05-07
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FISZER Adrianna
1999-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
FRANKOWSKA Paulina
1998-03-26
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GAŁA Aleksandra
2001-08-19
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GAŁA Katarzyna
2000-07-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GARASZ Magdalena
2000-05-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GAWIN Weronika
1999-09-13
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GAWLAK Katarzyna
1996-04-25
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GAWROŃSKA Klaudia
2002-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GˇSIOR Małgorzata
1998-06-17
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GĘBARZEWSKA Monika
1996-10-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GIELICZ Anna
1999-12-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GIERUŃ Agnieszka
1998-06-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GINTER Karolina
2004-03-12
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GLAZIK Anna
2004-04-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GOŁEK Diana
1983-08-07
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GORCZYŃSKA Michalina
1999-06-25
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GOSPODARCZYK Natalia
1999-09-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GÓRAK Paulina
1997-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GÓRECKA Wiktoria
1999-07-08
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GÓRSKA Oliwia
2003-07-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GRABOWSKA Kinga
1999-09-17
UKS 9 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GREBER Karolina
2000-06-05
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GROTH Dagmara
1999-01-31
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GRUZ Aleksandra
1998-08-15
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GRYC Anna Maria
1999-10-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GRYGIEL Ilona
1999-06-05
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GULCZYŃSKA Natalia
1997-01-31
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
HANOWSKA Weronika
1998-12-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
HARTUNG Wiktoria
2000-05-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
HAYDER Kamilia
1988-11-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
HINZ Kamila
1999-04-20
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
HOFMAN Marta
1999-01-07
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
HOŁDA Aleksandra
1996-11-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
HOŁOWKO Marta
1998-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
INDEKA Sylwia
1997-06-19
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
IZNEROWICZ Karolina
1998-05-25
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JABŁOŃSKA Adrianna
2000-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JABŁOŃSKA Adrianna
2004-11-27
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JACKIEWICZ Monika
1992-12-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JADA¦ Joanna
1998-02-23
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JAGIELSKA Ewa
1982-10-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JANKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JASTRZĘBSKA Iga
1998-06-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JAWNIAK Agnieszka
1996-08-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JAWNIAK Karolina
1997-06-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JAWNIAK Sylwia
1997-12-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KACIUPA Marta
1999-10-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KACZMAREK Aleksandra
1998-07-27
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KACZMAREK Paulina
1995-01-24
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KACZYŃSKA Paulina
1991-07-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KALICKA Klaudia
1999-06-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KALISZ Patrycja
1998-02-09
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KAMIEŃSKA Aleksandra
1999-05-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KAPAŁA Patrycja
1997-03-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KARGOL Katarzyna
1996-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KAROLEWICZ Joanna
1999-01-01
Gimnazjum 3 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KARPIUK Diana
2000-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KARPIUK Małgorzata
2003-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KARWOWSKA Weronika
1999-04-09
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KASPERSKA Daria
1999-08-24
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KASPERSKA Sandra
1999-01-28
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KASZUB Izabela
2000-01-01
Gimnazjum 1 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KATOLIK Klementyna
1999-03-13
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KAZBERUK Gabriela
1999-12-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KAZIMIERSKA Klaudia
2001-09-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KA¬MIERCZAK Weronika
1998-09-29
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KIEŁPIKOWSKA Marta
1998-12-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KIRSZ Ewelina
2000-02-11
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KLAG Karolina
1999-03-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KLĘBOWSKA Wiktoria
2000-01-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOBESZKO Barbara
1998-12-03
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KOCEMBA Joanna
1999-01-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KOCZAN Martyna
1999-09-01
SKS Złotniczanie Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KOŁACKA Małgorzata
1993-12-21
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KONARZEWSKA Martyna
1991-02-13
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KONIECZEK Aneta
1997-06-08
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KÖNIGSMAN Karolina
2000-01-25
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KONSTANTY Magdalena
2000-01-01
LO Sulechów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KOPCIEWSKA Paula
1992-11-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KOPEĆ Natalia
2001-10-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KORYTKOWSKA Justyna
1986-03-12
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KORZUN Aleksandra
2000-09-11
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KOSIKOWSKA Paulina
2001-03-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KOSSAKOWSKA Julia
2001-03-22
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KOSTKA Laura
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KOTLARSKA Oliwia
1999-01-01
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KOWALCZYK Weronika
1999-01-15
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KOWALCZYKOWSKA Agata
1999-11-24
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KOWALEWSKA Klaudia
2000-01-01
GOKiS Trzciel
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KOWALIK Natalia
2001-10-06
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KOWALSKA Kinga
1999-09-16
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KOWALSKA Maja
1998-10-24
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KOZŁOWSKA Aleksandra
1999-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KRASZEWSKA Sandra
2002-05-06
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KRAWCZYŃSKA Marta
1988-07-12
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KREMER Natalia
2000-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KROLIK Alicja
1998-12-08
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KROT Izabela
1997-04-02
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KRÓL Weronika
2002-03-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KRÓLIK Kinga
1999-09-26
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KRUPA Aleksandra
1999-11-15
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KRYSZTOFORSKA Angelika
1999-10-09
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KRZYWAŃSKA Agata
1999-07-12
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KSIˇG Roksana
2000-01-11
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KSIˇŻEK Olimpia
2001-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KUDLIŃSKA Julia
1999-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KUJAWSKA Monika
1994-05-24
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KULA Zuzanna
1999-04-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KUSZ Magdalena
2000-06-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KU¦MIEREK Agnieszka
1998-04-20
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KU¬MIN Emilia
1999-09-03
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KUŻNIAK Marta
1998-02-10
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KWAPISZ Karolina
2000-11-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
LATAŃSKA Zuzanna
2001-08-04
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
LAZAR Dominika
1994-04-07
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
LEWNA Weronika
2001-08-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
LICZBIŃSKA Natalia
2000-11-03
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
LIGĘZA Agata
1998-10-03
MKS Szkuner My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
LISOWSKA Aleksandra
1990-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
LIZAKOWSKA Weronika
1998-11-02
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
LUBOJAŃSKA Martyna
2000-12-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
LUPA Natalia
1998-07-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ŁACHOWSKA Agnieszka
1999-07-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ŁAKOTA Justyna
2002-09-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŁAPIŃSKA Anna
1989-12-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
ŁˇCKA Barbara
1987-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
ŁUKASIEWICZ Dominika
1994-03-07
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ŁUKIJANIUK Marta
1996-09-07
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
ŁUŻYŃSKA Patrycja
2000-02-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
ŁYSIAK Julia
2001-08-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MACH Angelika
1991-09-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MAIK Daria
1997-08-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MAJEWSKA Aleksandra
2001-07-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MAK Dominika
1998-03-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MAKOWIECKA Michalina
1998-05-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MALINA Michalina
2000-10-15
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MALINOWSKA Marta
1999-07-29
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MAŁEK Emilia
2000-04-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MANIECKA Julita
2002-08-15
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MANIUKIEWICZ Adriana
1998-10-31
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MAREK Zuzanna
1997-11-27
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MARGALSKA Wiktoria
1999-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MATKOWSKA Aleksandra
1999-04-08
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MATUSZCZAK Izabela
2000-01-02
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MAZEK Emilia
1993-01-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MAZUREK Zuzanna
2000-01-16
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MEGGER Eliza
1999-08-29
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MICHALIK Patrycja
2000-07-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MICHAŁOWSKA Daria
1998-06-25
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MICKIEWICZ Eliza
1999-12-17
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MICKIEWICZ Roksana
1999-05-18
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MIERNIKIEWICZ Dominika
2002-01-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MIERZYŃSKA Lidia
1999-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MIGUT Urszula
1973-07-28
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MIKOLAJCZAK Magdalena
2000-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MIŃCZUK Alicja
1997-08-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MIROWSKA Julia
2001-09-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MISJAN Malwina
1996-06-27
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MI¦ Anna
1999-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MŁYNARCZYK Liliana
2003-08-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MOCZYDLAK Karolina
1999-03-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MOŁDRZYK Wiktoria
1999-07-30
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MORDAKA Marcelina
2003-03-19
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MRÓZ Adrianna
2000-09-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
MRÓZ Patrycja
1998-12-20
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
MRÓZ Sandra
1997-08-09
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
MYDŁOWSKA Marta
1997-03-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
NAJDEK Ewa
1998-09-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
NARÓG Aleksandra
1998-02-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
NGYUEN Anita
1998-03-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
NIEMIRA Aleksandra
1999-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
NIEMYJSKA Beata
2001-02-09
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
NIŻYŃSKA Aleksandra
2001-03-20
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
NOSEWICZ Maja
2000-01-01
Gimnazjum Krosno Odrzańskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
NOWACKA Katarzyna
2000-09-16
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
NOWAK Jowita
1999-05-12
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
NOWAK Katarzyna
2001-03-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
NOWAK Olga
2002-03-18
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
NOWAKOWSKA Sandra
1998-06-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
NOWICKA Weronika
1999-03-15
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
OSIŃSKA Anita
1999-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
OURDANE Miriam
2000-05-09
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PACZKOWSKA Karolina
1999-03-03
LUKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PARAFIŃSKA Kinga
1999-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PARANIAK Samanta
1993-10-18
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PARSZCZYŃSKA Izabela
1988-09-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PASZKIEWICZ Izabela
1988-01-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PASZKO Katarzyna
1999-02-07
SKS Złotniczanie Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PAWEŁCZYK Julia
2002-03-26
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PAWLUS Klaudia
2000-10-07
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PAWŁOWSKA Aleksandra
1999-08-30
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PAWŁOWSKA Dorota
1980-03-13
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
PAWŁOWSKA Kamila
2000-07-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PAWŁOWSKA Magdalena
1999-10-04
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
PAWŁOWSKA Natalia
1999-02-24
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PAWŁOWSKA Paulina
1995-11-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
PELA Magdalena
2001-01-12
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PETTKE Angelika
1999-02-24
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
PIˇTAK Magdalena
2000-07-10
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PIˇTEK Bożena
1995-10-02
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PIECHOWIAK Patrycja
1998-01-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PIECHOWSKA Regina
2003-01-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PIERZCHAŁA Magdalena
1999-10-15
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PIERZGA Aleksandra
2000-06-05
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PIETRUCZUK Alicja
2000-01-14
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PIHIL Dominika
2003-07-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PINDRAL Klaudia
1999-01-01
ZST Lubsko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PLECIŃSKA Paulina
2004-08-30
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
PLESKACZYŃSKA Julia
1998-04-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
PLI¦ Renata
1985-02-05
MKL Maraton ¦winouj¶cie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
PŁOCIŃSKA Aleksandra
1999-10-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
POGODA Paulina
2001-01-20
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
POLEWSKA Karolina
1999-02-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
POPOWICZ Oliwia
1998-03-20
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
POPRAWA Patrycja
1999-02-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
POTOMSKA Daria
2000-05-31
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
PROCYK Julia
2002-03-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
PRUSZYŃSKA Paulina
1999-10-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
PRZYBYŁA Magdalena
1998-07-04
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
PUCEK Maria
2000-07-20
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
PUPEL Roksana
1995-04-23
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
PUSTUŁKA Weronika
1998-01-23
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
PYKA Milena
2000-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
RADECKA Ilona
2000-04-05
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
RADTKE Aleksandra
2000-06-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
RAMBOLIŃSKA Martyna
1999-02-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
RATAJCZAK Katarzyna
2000-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
REWAJ Klaudia
1998-03-15
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
ROKITA Anna
1998-01-01
Gimnazjum 1 ¦wiebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
ROMEJ Justyna
1994-06-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
ROZPĘDZIK Marzena
2003-01-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
RUDNIKOWICZ Aleksandra
1998-08-27
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
RYBAK Aleksandra
2000-03-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
RYBAK Katarzyna
2000-02-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
RYDZ Marta
1999-12-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
RYDZ Weronika
1999-12-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
RYNKIEWICZ Aleksandra
1999-11-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
RZETELNA Martyna
1998-01-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
SADOWSKA Milena
1999-01-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
SADOWSKA Natalia
1995-05-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
SAMIŁO Agata
1999-08-07
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
SATURSKA Maja
2000-02-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SAWICKA Weronika
1998-07-13
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SEKUŁA Magdalena
1997-10-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SEMERKO Angelika
1999-02-05
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SIEDLANOWSKA Paula
1999-12-16
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SIEDLARZ Kinga
2002-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SIEDLECKA Natalia
1999-07-24
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SIKORA Julia
2003-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
SIWULSKA Nina
1999-08-19
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
SKALAK Izabela
1999-03-10
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
SKIBIŃSKA Dominika
1997-12-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
SKRZYPCZAK Natalia
1999-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
SŁAWIK Maria
1989-04-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
SÓJKA Klaudia
1999-09-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
STACHOWIAK Agnieszka
1996-10-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
STAŃCZAK Weronika
2001-08-19
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
STARKOWSKA Klaudia
1998-01-22
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
STAWARZ Karolina
1999-10-03
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
STEFANÓW Julia
1999-07-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
STEFAŃSKA Angelika
1993-06-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
STĘPIEŃ Karolina
1999-12-15
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
STĘŻALSKA Julia
2002-04-17
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
STOKŁOSIŃSKI Karolina
2001-01-01
Gimnazjum 10 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
STOPYRA Natalia
2001-07-08
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
STRZAŁKOWSKA Patrycja
1999-01-04
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
STYCZYŃSKA Elżbieta
1994-07-20
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
STY¦ Aleksandra
2001-06-20
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SUDOŁ Agnieszka
1999-01-17
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SUROWIEC Patrycja
1999-10-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SUSZYŃSKA Zuzanna
1999-01-01
MUKS Jedynka Międzychód
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SU¦NIŁO Natalia
2000-11-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SZABAŁOWSKA Małgorzata
1998-08-11
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SZAKIEL Paulina
1997-05-17
GLKS ¦widnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SZANIAWSKA Agata
2003-02-27
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SZCZEGOT Katarzyna
1998-11-28
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SZCZUREK Alicja
1994-09-07
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SZEJDURSKA Adrianna
2001-01-01
Gimnazjum Sulęcin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SZELIGA Nicola
2000-05-11
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
SZOSTECKA Paulina
1998-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
SZPOTT Sandra
1996-01-22
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
SZPOTT Sara
1999-01-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
SZUMADA Maria
1998-11-01
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
SZYJA Klaudia
1998-07-01
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
SZYJKA Anna
1998-10-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
SZYMANOWICZ Monika
2000-01-03
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
SZYMKIEWICZ Julia
2001-02-20
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
SZYSZKA Anna
1990-02-14
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
¦LESZYCKA Anna
1998-12-11
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
¦LĘZAK Sylwia
1995-11-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
¦LUSARCZYK Mariola
1990-01-04
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
¦LUSARZ Patrycja
2000-01-01
Gimnazjum 2 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
¦NIETKA Dorota
1999-02-17
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
¦NIOCH Aleksandra
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
¦WIDERSKA Weronika
2000-09-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
¦WIĘCKA Magdalena
1999-06-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
TARCZEWSKA Anna
1998-05-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
TATAREWICZ Angelika
1998-04-26
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
TERCJAK Małgorzata
1999-08-17
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
TERCJAK Zofia
1999-08-17
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
TEREFENKO Joanna
1993-05-02
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
THIELE Julia
1999-05-18
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
TKACZUK Sara Karolina
1999-02-18
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
TKACZYK Weronika
1999-07-05
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
TOMASZEWSKA Weronika
2002-06-20
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
TOPKA Beata
1999-01-20
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
TOPOLNICKA Adrianna
1999-07-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
TRYBUŁA Agata
1998-07-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
TYPER Michalina
2001-08-06
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
TYTKO Sara
1998-03-27
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
URBANIAK Zuzanna
1999-07-22
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WACŁAWSKA Natalia
1991-04-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WALCZAK Aleksandra
1999-10-15
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WANICKA Weronika
1998-12-17
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WASILEWSKA Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WA¦KOWSKA Alicja
1998-02-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WAWRZYNIAK Oliwia
2002-07-15
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WENDT Joanna
2000-02-01
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WERNER Iwona
1997-12-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WĘGRZYN Monika
2002-12-25
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WICHA Iwona
1987-11-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WIDAWSKA Natalia
1999-12-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WIEDERA Dominika
2000-07-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WIERZBICKA Agnieszka
2001-06-20
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WIERZBICKA Maja
1999-10-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WIKTORCZYK Aleksandra
1998-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WIKTORCZYK Anna
1998-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WIKTOROWICZ Łucja
1999-03-23
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WI¦NIEWSKA Nicole
1999-08-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
WOJCIECHOWSKA Weronika
1999-01-26
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
WOJNAR Weronika
2003-11-24
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
WOJNOWSKA Patrycja
2002-04-08
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
WOJTCZAK Karolina
2000-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
WOLAK Martyna
1999-10-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
WOLAŃSKA Martyna
1998-05-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
WOŁOSZYN Aleksandra
2001-12-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
WOŁOWICZ Weronika
1999-01-15
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
WÓJCIK Alicja
2003-06-23
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
WÓJCIK Anna
1994-05-19
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
WUJKOWSKA Izabela
1999-09-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
WUSIEWICZ Patrycja
2001-04-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
WYSOCZAŃSKA Monika
1999-05-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ZABOROWSKA Oktawia
1999-01-01
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ZADERETSKA Sofiya
2001-03-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
ZAKRZEWSKA Patrycja
2001-08-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
ZAKRZEWSKA Sara
2000-05-23
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
ZIELEŃ Małgorzata
1996-10-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ZIELIŃSKA Adrianna
1999-01-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ZIÓŁKOWSKA Natalia
1999-06-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
ZYCH Magdalena
1998-10-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ZYGA Aleksandra
1998-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
ŻDANUK Agnieszka
2000-05-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
ŻYLSKA Joanna
2000-04-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik