ZIELIŃSKI Przemysław
1998-07-20
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARTULEWICZ Kamil 1998-05-02 KS Podlasie Białystok POD
2 BLOCH Łukasz 1997-01-13 MKS Pułtusk MAZ
3 BOCHENKO Przemysław 1999-03-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
4 BODZIAK Łukasz 1998-05-13 AZS UMCS Lublin LBE
5 BOŁDYSZ Mariusz 1999-01-02 KS Polonia Pasłęk WMZ
6 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
7 BURY Jan 1997-03-17 MKS Start Lublin LBE
8 CIEŚLENIEWSKI Karol 1997-01-01 PG 18 Białystok POD
9 CYWIŃSKI Marcin 1998-04-16 KS Podlasie Białystok POD
10 CZAPLARSKI Aleksander 1998-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 CZARNOWSKI Piotr 1998-04-26 KS Podlasie Białystok POD
12 DĄBROWSKI Jakub 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
13 DROZD Kamil 1997-11-06 KS Wisła Puławy LBE
14 DURKO Daniel 1997-01-01 Gimnazjum Rajgród POD
15 DWORAKOWSKI Bartłomiej 1998-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DWORAKOWSKI Paweł 1997-10-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DZIUBEK Michał 1998-08-23 KS Podlasie Białystok POD
18 FILEWICZ Przemysław Piotr 1997-09-26 KS Podlasie Białystok POD
19 FILIPCZUK Adrian 1998-01-01 niest. Białystok POD
20 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 GAC Radosław 1998-05-16 KS Podlasie Białystok POD
22 GIEŃKO Artur 1996-04-07 KS Podlasie Białystok POD
23 GIL Marcin 1997-05-21 KS Podlasie Białystok POD
24 GODLEWSKI Szymon 1997-10-28 MKS Pułtusk MAZ
25 GORALEWSKI Patryk 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
26 GÓRECKI Andrzej 1998-09-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
27 GRABOWSKI Mateusz 1997-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 GUTOWSKI Radosław 1998-01-16 KS Podlasie Białystok POD
29 HERDA Krzysztof 1997-03-27 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
30 JABŁOŃSKI Michał 1998-01-01 niest. Białystok POD
31 JAMIOŁKOWSKI Marek 1996-08-31 MKS Juvenia Białystok POD
32 JANKOWSKI Jędrzej 1998-01-01 ZSS Supraśl POD
33 JARMOŁOWICZ Dawid 1998-02-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
34 JAROSZEWICZ Błażej 1998-03-03 KS Podlasie Białystok POD
35 JAŹWIŃSKI Kacper 1999-09-01 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
36 JOKA Artur 1997-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
37 JUREWICZ Daniel 1997-03-27 KS Podlasie Białystok POD
38 JUSZCZAK Sebastian 1997-06-02 AZS-AWF Gorzów LBU
39 KACZYŃSKI Wojciech 1997-04-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 KALISZEWICZ Tomasz 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
41 KAMIŃSKI Kamil 1996-01-14 KS Podlasie Białystok POD
42 KARPOWICZ Krystian 1997-06-07 KS Podlasie Białystok POD
43 KAWKA Bartosz 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
44 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 KIERSKI Jan 1994-05-31 UKS Olimp Mazańcowice SLK
46 KILUK Radosław 1996-03-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
47 KOCHANOWSKI Konrad 1997-01-01 PG 18 Białystok POD
48 KOŁPACZEWSKI Patryk 1998-05-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 KOPIEL Jakub Aleksander 1999-01-29 KS Agros Zamość LBE
50 KOPIŃSKI Kacper 1998-08-23 KS Wisła Puławy LBE
51 KORONIECKI Krzysztof 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 KOSZAŁKA Wojciech 1998-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
53 KOZŁOWSKI Mateusz 1998-09-21 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
54 KRASNICKI Piotr 1996-01-01 ZS Suchowola POD
55 KRZYWOSZ Dawid 1997-06-15 KS Podlasie Białystok POD
56 KUBUS Paweł 1998-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
57 KULESZA Maciej 1999-01-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 KURZYCH Bartosz 1996-03-11 OKLA Ostrołęka MAZ
59 KUZAWA Daniel 1998-04-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 KUŹMA Karol 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
61 KWASIBORSKI Szymon 1998-01-01 ZSS Supraśl POD
62 LENART Piotr 1998-01-15 KS Podlasie Białystok POD
63 LENGIEWICZ Mateusz 1998-03-15 KS Podlasie Białystok POD
64 ŁAPIŃSKI Mateusz 1998-01-04 KS Podlasie Białystok POD
65 ŁUKSZO Łukasz 1997-01-19 PKS Gwardia Szczytno WMZ
66 MACIEJCZYK Jakub 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
67 MACIORKOWSKI Karol 1997-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
68 MAJEWSKI Damian 1998-01-12 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
69 MAKOWSKI Marcin 1997-04-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 MALEC Patryk 1998-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
72 MARKOWSKI Łukasz 1995-05-23 OKS Start Otwock MAZ
73 MAŚLIŃSKI Szymon 1997-01-01 Gimnazjum Rajgród POD
74 MAZUR Michał 1999-06-25 KS Agros Zamość LBE
75 MAZUR Szymon 1998-09-02 AZS UMCS Lublin LBE
76 MILANIUK Dawid 1997-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
77 MILEWSKI Marcin 1999-05-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 MOCARSKI Marcin 1998-02-14 KS Podlasie Białystok POD
79 MOCARSKI Patryk 1998-03-02 KS Podlasie Białystok POD
80 MRÓZ Wojciech 1996-01-01 niest. Białystok POD
81 NAGLIK Sebastian 1997-02-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
82 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 NOWAK Dawid 1998-01-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
84 NOWICKI Adam 1997-02-27 KS Podlasie Białystok POD
85 NOWICKI Jakub 1996-04-07 UKS Czwórka Białystok POD
86 OLEKSIEJUK Jakub 1998-05-20 MKS Agros Chełm LBE
87 OLSZEWSKI Dawid 1998-01-01 PG Ciechanowiec POD
88 OLSZEWSKI Kacper 1997-03-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
89 OMIELAN Mateusz 1996-08-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
90 PATYK Marcin 1997-01-14 LUKS Podium Kup OPL
91 PERKO Konrad 1998-01-01 PG 6 Białystok POD
92 POTERUCHA Oskar 1997-10-11 KS Agros Zamość LBE
93 PUCEL Karol 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 RAFAŁKO Dawid 1998-09-20 KS Podlasie Białystok POD
95 RENDASZKA Rafał 1998-01-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
96 ROGOWSKI Sebastian 1997-09-29 KS Podlasie Białystok POD
97 ROSZKOWSKI Paweł 1996-08-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 RUNO Michał 1996-01-01 II LO Łomża POD
99 RYGIEL Jakub 1998-02-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
100 RYTEL Dawid 1998-05-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 SAKOWSKI Jakub 1998-07-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
102 SAKOWSKI Karol 1997-08-16 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
103 SIENKIEWICZ Rafał 1998-10-10 KS Podlasie Białystok POD
104 SKUTNIK Mariusz 1997-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
105 STACHNIAK Kamil 1997-12-21 MKS Start Lublin LBE
106 STACHNIK Oskar 1998-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 STANISZEWSKI Michał 1997-09-17 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 STANOWSKI Adam 1997-03-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
109 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 SULŻYCKI Adrian 1996-01-01 niest. Białystok POD
111 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
113 ŚLIWOWSKI Maciej 1997-03-07 MKS Juvenia Białystok POD
114 ŚWIDRAK Damian 1997-04-10 MUKS Szok Bojanowo WLP
115 TARNACKI Maciej 1996-01-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 TIL Krzysztof 1998-05-09 UKS Halszka Szamotuły WLP
117 TOPOLEWICZ Damian 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
118 TUZ Damian 1997-07-25 KS Agros Zamość LBE
119 TYSZKA Mateusz 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
120 WALENDZIEWSKI Mateusz 1997-10-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
121 WALUK Jakub 1998-07-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
122 WASZCZUK Krzysztof 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
123 WEISS Wojciech 1997-12-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
124 WILCZYŃSKI Dominik 1998-02-08 LUKS Atletic Białystok POD
125 WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
127 ZALESKI Łukasz 1997-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
128 ZALEWSKI Łukasz 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
129 ZANIEWSKI Kamil 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
130 ZELMA Tomasz 1997-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 ZIELINSKI Adrian 1993-03-20 niest. Warszawa MAZ
132 ZIELIŃSKI Piotr 1998-01-01 niest. Białystok POD
133 ZIMNOCH Łukasz 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
134 ZIMNOCH Marcin 1998-12-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
135 ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
136 ŻUKOWICKI Mateusz 1996-02-20 KS Podlasie Białystok POD
137 ŻUKOWSKI Łukasz 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10736799240112sekund