STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
2 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
3 ANTCZAK Kacper 2001-01-20 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
4 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
7 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BOGUSZ Maciej 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
13 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
14 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CIE¦LIK Paweł 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
16 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
17 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
18 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
20 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
21 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
22 DRABIŃSKI Jerzy 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
23 DUDA Jakub 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
25 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
26 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
28 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
29 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
30 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
31 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
32 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
33 FILIPIAK Grzegorz 2000-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
34 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
35 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
36 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
37 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
38 GAJECKI Dawid 2000-03-25 ULKS Lipinki MLP
39 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
40 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 GARWACKI Kamil 2001-10-16 LKS Brzezina Osiek MLP
42 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
43 GERNAND Krzysztof 2002-02-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
45 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
47 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
48 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
49 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
50 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
51 GÓRAK Łukasz 2000-02-28 MLUKS Tarnów MLP
52 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
53 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
54 GRABOWSKI Marek 2001-05-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
55 GRUCEL Konrad 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
56 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
57 HAJDUK Jakub 2000-01-25 UKS Maraton Sękowa MLP
58 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
59 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
60 HANSEL Patryk 2000-06-03 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
61 HUCZEK Radosław 1999-03-11 LKS Brzezina Osiek MLP
62 HUJDUS Dominik 1990-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
63 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
64 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
66 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
67 JENDRUSIAK Daniel 1998-04-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
68 JĘDRYSKO Mateusz 1999-01-22 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
69 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
70 KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 UKS Sokół Zator MLP
71 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
72 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
74 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
75 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
76 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 KLIMEK Michał 1999-01-12 SKS Kusy Kraków MLP
78 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
79 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
80 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
81 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 AZS-AWF Katowice SLK
82 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
83 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
84 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
85 KOWALA Dawid 2000-01-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
86 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
87 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
88 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
89 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
90 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
91 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
92 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
93 KRYGOWSKI Mateusz 2001-09-10 ULKS Lipinki MLP
94 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
95 KUBAS Kacper 2003-08-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
96 KUCZAJ Wiktor 2001-06-08 ULKS Lipinki MLP
97 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
100 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
101 KURPIEL Sebastian 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
102 KU¦ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
103 KU¦ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
104 KU¦NIERZ Krzysztof 1999-01-01 ULKS Lipinki MLP
105 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
106 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
107 KWIECIEŃ Miłosz 1999-10-29 ZKS Unia Tarnów MLP
108 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
109 LALIK Kamil 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
110 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
111 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
113 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
114 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
115 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
116 LIPIŃSKI Patryk 1998-09-28 MKS-MOSM Bytom SLK
117 LOMPCZYK Bartłomiej 1999-02-12 MLUKS Tarnów MLP
118 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
119 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
120 ŁAGOSZ Marcin 2000-12-05 SKS Kusy Kraków MLP
121 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
122 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
124 MAJDA Tomasz 2001-12-27 LKS Brzezina Osiek MLP
125 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
126 MAJEWSKI Roman 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
127 MARCINIAK Arkadiusz 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
128 MATYJASIK Artur 1996-07-11 LKS Brzezina Osiek MLP
129 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
130 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
133 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
134 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
136 NIEDZIELA Kamil 1991-01-01 SAPSP Kraków MLP
137 NOWAKOWSKI Jan 1997-06-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 NYCZ Artur 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
139 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
141 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
142 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
143 PAJˇK Kamil 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
144 PAPIERNIAK Bartosz 1997-09-19 LKS Kłos Olkusz MLP
145 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
146 PAWLUSIAK Korneliusz 2001-01-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
147 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
148 PAWŁOWSKI Rafał 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
149 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
150 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
151 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
152 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
153 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
154 PŁACHTA Bartosz 1999-07-07 LKS Brzezina Osiek MLP
155 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
156 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
157 PRZYBYŁKO Tomasz 1991-01-01 niestowarzyszony POL
158 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
159 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
160 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
161 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
163 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
164 RUPKA Rafał 1992-08-19 IKS Olkusz MLP
165 RUSEK Szymon 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
166 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
167 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
168 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
169 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
170 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
171 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
172 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
173 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
174 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
175 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 SEWIŁO Maksymilian 2001-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
177 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
178 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 SKOWROŃSKI Tomasz 1998-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
180 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
181 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
182 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
183 SOWIŃSKI Kacper 1999-03-24 SKS Kusy Kraków MLP
184 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
185 STANISZ Maciej 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
186 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
188 STUDZIŃSKI Jakub 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
189 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
190 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
191 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
192 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
193 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
194 SZAREK Kacper 2000-03-16 UKS Maraton Sękowa MLP
195 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
196 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
197 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
198 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
199 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
200 SZUREK Kamil 1999-01-01 UKS Kobylanka MLP
201 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
202 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
203 ¦WIERCZEWSKI Marcin 1998-03-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
204 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
205 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
206 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
207 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
208 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
209 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
210 TWORKIEWICZ Robert 1999-01-01 MLUKS Tarnów MLP
211 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
212 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
213 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
214 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
215 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
216 WĘGRZYN Dawid 2002-09-18 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
217 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
218 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
219 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
220 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
221 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
222 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
223 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
224 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
225 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
226 WO¬NIAK Mateusz 2000-08-14 SKS Kusy Kraków MLP
227 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
228 WUJCIK Damian 2000-01-06 ULKS Lipinki MLP
229 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
230 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
231 WYSOCKI Dawid 1998-05-16 MKS-MOSM Bytom SLK
232 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
233 ZACZEK Artur 1989-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
234 ZAJˇC Dominik 1998-06-05 IKS Olkusz MLP
235 ZAPART Paweł 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
236 ZARĘBA Mateusz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
237 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
238 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
239 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
240 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
241 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
242 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
243 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
244 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
245 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
246 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
247 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
248 ŻELAZNY Patryk 1997-03-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
249 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
250 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
251 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18142795562744sekund