PALUCH Paulina
1998-12-03
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMCZYK Natalia 1997-10-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 ADAMSKA Weronika 1998-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
5 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 AZS-AWF Katowice SLK
6 AWIŁOWSKA Weronika 1998-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
7 BACZEWSKA Ewa 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
8 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 RKS Skra Warszawa MAZ
10 BANY Gabriela 1999-11-27 LKS Olymp Błonie MAZ
11 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BARTOS Karolina 1996-06-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
13 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BIELECKA Anna 1999-10-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 O¦ AZS Poznań WLP
17 BOGDAŃSKA Lena 2000-03-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
19 BOROWSKA Justyna 1998-09-04 ULKS Jedlińsk MAZ
20 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
21 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
22 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
23 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 AZS-AWF Katowice SLK
24 BRODA Martyna 2000-01-11 ULKS Jedlińsk MAZ
25 BRODOWSKA Klaudia 1996-02-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 BRYDOWSKA Katarzyna 1998-02-19 RLTL ZTE Radom MAZ
28 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
29 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
30 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
31 BUZOR Dominika 1997-05-03 RLTL ZTE Radom MAZ
32 BYLEWSKA Anna 1997-08-22 MUKL Brodnica KPO
33 BYSZEWSKA Kinga 1998-04-22 UKS SMS Warszawa MAZ
34 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 CHLEWIŃSKA Monika 1999-01-18 MUKS Płock MAZ
36 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
40 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
41 CIECIERSKA Anna 1997-06-18 MKS Pułtusk MAZ
42 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 UKS Filipides Teresin MAZ
43 CIE¦LAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
44 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
45 CYMBALAK Weronika 1998-06-11 UKS Gepard Warszawa MAZ
46 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
47 CZʦCIK Wiktoria 1998-03-14 UKS Mokotów MAZ
48 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
49 CZUMAJ Julia 2001-01-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
50 DˇBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
51 DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
52 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 AZS-AWF Katowice SLK
53 DĘBICKA Paulina 1998-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
54 DĘBIEC Klaudia 1996-10-13 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
55 DOBRZELEWSKA Alicja 1998-05-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
56 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
57 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
58 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
59 DRAGAŃSKA Julia 2001-10-26 RKS ŁódĽ LDZ
60 DRˇŻKIEWICZ Barbara 1996-11-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
61 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
62 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 DYLAWERSKA Sylwia 1997-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
64 DYREK Konstancja 1997-07-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 DZIˇG Julia 1998-08-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
66 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 DZIEŁAKOWSKA Milena 1997-07-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
68 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
69 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
70 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
73 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
75 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
76 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 MKS Agros Chełm LBE
77 GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
78 GˇSIOR Adriana 2001-10-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
79 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
80 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
81 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
82 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
83 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
84 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka 1999-01-06 UKS Filipides Teresin MAZ
85 GONDEK Zuzanna 1998-01-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 GONTA Aneta 1997-08-19 KM Aktywni Sochaczew MAZ
87 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
88 GO¬DZIEWSKA Natalia 2001-12-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 GÓRCZYŃSKA Żaneta 1999-03-26 MKS Durasan Płońsk MAZ
90 GÓRKA Andżelika 1999-01-20 ULKS Jedlińsk MAZ
91 GÓRKA Oliwia 1999-09-23 RLTL ZTE Radom MAZ
92 GRANICKA Małgorzata 1998-04-04 OKS Skra Warszawa MAZ
93 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
94 GROT Weronika 2000-09-01 RKS ŁódĽ LDZ
95 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
96 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
97 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
98 GRZYWIŃSKA Julia 1999-07-16 MUKS Płock MAZ
99 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
100 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
101 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
102 HYRA Gabriela 1998-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
103 JABŁOŃSKA Aleksandra 1999-11-25 MUKS Płock MAZ
104 JAGIEŁŁO Marta 2001-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
105 JAK¦ Małgorzata 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
106 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
107 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
108 JASIŃSKA Alicja 1995-04-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
109 JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
110 JASTRZĘBSKA Karolina 1996-01-01 ZSO Sejny POD
111 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
112 JAWORSKA Aleksandra 2004-05-22 IKS Olkusz MLP
113 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
114 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
115 JÓZEFOWSKA Barbara 1998-06-29 MKS-MOS Katowice SLK
116 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
118 KACPERKIEWICZ Maja 1998-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
119 KACZMARCZYK Monika 1997-01-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
120 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
121 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
122 KALINOWSKA Olga 1997-11-25 RKS ŁódĽ LDZ
123 KALINOWSKA Sylwia 1998-07-24 MKS Pułtusk MAZ
124 KALI¦CIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
125 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
126 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
127 KAMIŃSKA Izabela 1998-02-02 MKS Pułtusk MAZ
128 KAMZEL Gabriela 1998-01-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
129 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
130 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
131 KARCZMARCZYK Klara 1999-03-23 MTE Milanówek MAZ
132 KARPICKA Monika 1999-12-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
133 KARPOWICZ Gabriela 1998-11-08 OKS Skra Warszawa MAZ
134 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
135 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 KASPERUK Justyna 1998-05-02 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
137 KAZIN Kamila 1998-04-11 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
138 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Kraków MLP
139 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 O¦ AZS Poznań WLP
140 KLUCZNIK Joanna 1998-08-03 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
141 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
142 KŁOSOWSKA Adrianna 1999-02-06 UKS MOSiR Działdowo WMZ
143 KOCIK Julia 2000-08-23 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
144 KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 SKLA Sopot POM
145 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
146 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
147 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
148 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
149 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
150 KOPCZYŃSKA Klaudia 1999-04-01 MKS Pułtusk MAZ
151 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
153 KOSIK Ingrid 1999-05-22 UKS Orlęta Warszawa MAZ
154 KOSSAKOWSKA Weronika 1999-08-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
155 KOSTKA Karina 1998-10-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
156 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
157 KOTULSKA Magda 1991-02-08 OKS Skra Warszawa MAZ
158 KOTULSKA Martyna 1994-01-31 KS Wisła Puławy LBE
159 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
160 KOWAL Weronika 1997-01-25 O¦ AZS Poznań WLP
161 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
162 KOWALSKA Klaudia 2003-03-04 UKS Otrębusy MAZ
163 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
164 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
165 KRAJEWSKA Natalia 1997-01-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
166 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
167 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
168 KRYSTOSIAK Wiktoria 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
169 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
170 KUBIAK Maja 2003-02-15 UKS Otrębusy MAZ
171 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
172 KUCHARSKA Ewelina 1998-03-04 ULKS Jedlińsk MAZ
173 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
174 KUCZYŃSKA Gabriela 1998-08-14 MUKS Płock MAZ
175 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
176 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
177 KULIGOWSKA Sylwia 1998-12-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
178 KUR Kinga 2002-05-09 UKS Clan Ostrołęka MAZ
179 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 MKS Bank BS Płońsk MAZ
180 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
181 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
182 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
183 LAWRENC Paulina 1997-01-18 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
184 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
185 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
186 LEWCZUK Weronika 1998-11-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
187 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL ZTE Radom MAZ
188 LICZNERSKA Agata 1998-06-10 MKS Truso Elbl±g WMZ
189 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
190 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
191 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
192 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
194 ŁAZIŃSKA Patrycja 1998-04-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
195 ŁˇCZNA Urszula 1998-09-22 O¦ AZS Poznań WLP
196 ŁOJEWSKA Dominika 2000-06-25 GUKS Asy Dywity WMZ
197 ŁUKASZEWICZ Natalia 1999-01-18 KS Orzeł Warszawa MAZ
198 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
199 MACIˇGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
200 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
201 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
202 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
203 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
204 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
205 MA¦LANKA Aurelia Amelia 2002-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 MˇKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
207 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
208 MIELEWCZYK Katarzyna 1996-07-06 MUKS Płock MAZ
209 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
212 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
213 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
214 MIZAK Justyna 1995-04-14 UMKS Junior Pionki MAZ
215 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
216 MODER Maria 1999-05-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
217 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
218 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
219 MROCZKOWSKA Agnieszka 1998-03-21 UKS Orlik Pionki MAZ
220 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
221 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS ŁódĽ LDZ
222 NIEDZIÓŁKA Monika 1998-01-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
223 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
224 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL ZTE Radom MAZ
226 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
227 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
228 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
229 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
230 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
231 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 O¦ AZS Poznań WLP
232 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
233 OLKO Katarzyna 1999-01-01 KS Wisła Puławy LBE
234 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
235 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
236 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
237 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
239 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS ŁódĽ LDZ
240 OWSIEJCZUK Natalia 1997-09-16 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
241 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
242 OZGA Dorota 2000-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
243 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 PANEK Angelika 1989-04-20 O¦ AZS Poznań WLP
245 PAŃKOWSKA Olga 1999-03-18 RLTL ZTE Radom MAZ
246 PARADOWSKA Małgorzata 1999-01-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
247 PASTUSZKA Aleksandra 1999-03-03 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
248 PAWLICKA Aleksandra 1996-04-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
249 PAWLICKA Joanna 1998-07-04 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
250 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
251 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
252 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
253 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
254 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
255 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
256 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda ¦wiecie KPO
257 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
258 PISKORZ Katarzyna 1992-03-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
259 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
260 PLUTA Bożena 1992-03-15 WAT Warszawa MAZ
261 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
262 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
263 PŁOCHA Weronika 1999-03-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
264 POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 UKS Młodzik Warszawa MAZ
265 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
266 POLIŃSKA Eliza 1997-04-26 II LO Białystok POD
267 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
268 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
269 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
270 PÓŁTORAK Natalia 1997-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
271 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
272 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
273 PRU¦ Małgorzata 1997-01-12 UKS SMS Warszawa MAZ
274 PRZYGODA Patrycja 1999-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
275 PYRKA Anna 1999-11-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
276 RADASZKIEWICZ Karolina 2001-03-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
277 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 RDZANEK Patrycja 2000-09-05 RLTL ZTE Radom MAZ
279 RĘBI¦ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
280 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
281 RUDNICKA Roksana 2000-04-10 MKS Pułtusk MAZ
282 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
283 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
284 RYCZEL Julia 1997-12-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
285 RYPINA Paula 1995-03-18 UKS Kusy Warszawa MAZ
286 SAK Natalia 2003-06-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
287 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
288 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
289 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
290 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
291 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
292 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
293 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
294 SINIKIEWICZ Iga 1998-02-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
295 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
296 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
297 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
298 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
299 SŁOWIKOWSKA Sylwia 1998-10-28 UKS SMS Warszawa MAZ
300 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
301 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
302 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
303 SOBIERAJ Anna 2000-02-14 OKS Skra Warszawa MAZ
304 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
305 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
306 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
307 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 SOSNOWSKA Zuzanna 1999-06-06 UKS Orlik Pionki MAZ
309 STASZEWSKA Dominika 1999-01-01 PKS Gwardia Szczytno WMZ
310 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
311 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
312 STĘPNIAK Dominika 2000-04-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
313 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
314 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
315 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
316 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
317 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
318 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
319 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
320 SYTA Aleksandra 1997-07-22 ULKS Jedlińsk MAZ
321 SZCZECH Klaudia 1998-01-01 niest. Warszawa MAZ
322 SZCZEPANEK Maria 1999-07-10 OKS Skra Warszawa MAZ
323 SZCZEPAŃSKA Kamila 1999-07-01 UKS SMS Warszawa MAZ
324 SZCZĘSNA Katarzyna 1998-12-04 ULKS Jedlińsk MAZ
325 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL ZTE Radom MAZ
326 SZFARZ Maria 2000-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
327 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
328 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
329 SZULIŃSKA Dominika 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
330 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
331 SZYMAŃSKA Klaudia 1998-07-17 KS Wisła Puławy LBE
332 SZYMCZAK Julia 2000-01-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
333 ¦PIEWAK Magdalena 2000-02-08 ULKS Jedlińsk MAZ
334 ¦WIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 O¦ AZS Poznań WLP
335 TACIAK Eliza 1998-03-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
336 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
337 TRZCIŃSKA Magdalena 1997-12-25 MKS Pułtusk MAZ
338 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
339 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
340 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
341 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
342 WANIEK Natalia 1998-09-20 RLTL ZTE Radom MAZ
343 WARCHOŁ Beata 1998-01-20 UKS Orlik Pionki MAZ
344 WARDA Alicja 2000-01-18 ULKS Jedlińsk MAZ
345 WATRAS Monika 1998-04-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
346 WAŻYŃSKA Klaudia 1997-02-01 MUKS Płock MAZ
347 WEBER Marta 1998-06-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
348 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
349 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
350 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KPO
351 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
352 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL ZTE Radom MAZ
353 WIKA Wiktoria 2002-07-21 KS Żeglina Sieradz LDZ
354 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
355 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 O¦ AZS Poznań WLP
356 WIOSNA Weronika 1999-04-02 ULKS Jedlińsk MAZ
357 WI¦NIEWSKA Magdalena 2000-04-17 OKS Skra Warszawa MAZ
358 WI¦NIEWSKA Oliwia 2003-11-19 OKS Skra Warszawa MAZ
359 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
360 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
361 WODEŃKO Dominika 1999-02-16 OKLA Ostrołęka MAZ
362 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
363 WOJTKIEWICZ Karolina 1997-09-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
364 WOJTULEWICZ Barbara 1995-03-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
365 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
366 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL ZTE Radom MAZ
367 WÓJCIK Dominika 2000-11-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
368 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
369 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
370 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
371 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
372 WRÓBLEWSKA Nikola 2001-05-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
373 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
374 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
375 WYRĘBEK Paulina 1998-01-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
376 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
377 ZABIEGAŁOWSKA Beata 1997-01-28 UKS SMS Warszawa MAZ
378 ZAGÓRSKA Weronika 2000-03-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
379 ZANDECKA Marika 1995-09-24 O¦ AZS Poznań WLP
380 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
381 ZAWADZKA Aleksandra 1996-04-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
382 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
383 ZAWADZKA Hanna 2000-08-03 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
384 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
385 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
386 ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 MKS Agros Chełm LBE
387 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
388 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
389 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
390 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
391 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
392 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
393 ZWOLIŃSKA Roksana 2000-02-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
394 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
395 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
396 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
397 ŻYCHOWSKA Anna 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
398 ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 UKS Victoria Józefów MAZ
399 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 KS Wisła Puławy LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.62651515007019sekund