SKÓRZEWSKA Patrycja
1996-06-15
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMIUK Małgorzata
1994-04-05
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Patrycja
1999-05-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMKOWSKA Klaudia
1997-02-08
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ADAMSKA Aniela
2001-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AMBROZIAK Barbara
2000-08-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
AMBROŻY Ada
1998-09-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANDRZEJEWICZ Anna
1996-10-29
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANTOSZ Małgorzata
2001-12-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BACHAR Paulina
1992-11-16
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BAŁON Anna
1996-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BANASIAK Julia
2000-06-02
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARAN Eryka
1997-06-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARANOWSKA Karolina
2001-02-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARYŁA Martyna
2002-01-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARYŁA Wiktoria
1996-08-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BˇK Weronika
1996-04-15
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BEDEŁEK Martyna
2001-05-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BEDNAREK Agnieszka
1998-06-14
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BEDNAREK Monika
1999-05-24
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BENDOWSKA Magdalena
1997-05-30
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BENKOWSKA Nina
1998-02-07
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BERETA Natalia
1993-11-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BERKOWSKA Karolina
1996-12-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BERNATOWICZ Joanna
1996-10-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BEROWA Rumiana
1995-12-06
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BHEBHE Urszula
1992-02-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIAŁOGŁOWICZ Weronika
2004-03-07
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIAŁY Magdalena
2000-06-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIBIK Anna
2005-01-29
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIEGANOWSKA Julia
2000-08-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BIERCEWICZ Zofia
2005-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BIERUT Julia
2002-05-27
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BIEŻUŃSKA Klara
2000-02-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BIOŁY Anna
1999-08-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BISAGA Karolina
1996-09-16
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BISKUPSKA Paulina
1999-11-04
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BŁASZYK Wiktoria
1996-06-02
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BŁAŻ Julia
1999-02-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BOBROWICZ Weronika
2003-03-25
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BODAK Alicja
1996-06-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BOGIŃCZUK Julia
1998-06-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BOJKO Martyna
1999-10-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BOKUN Magdalena
1996-05-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BORKOWSKA Aleksandra
1999-03-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BOROWIAK Agata
1996-06-10
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BOROWSKA Agnieszka
1991-10-21
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BORYS Paulina
1998-05-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BOSEK Agnieszka
1993-08-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BRANDYS Julia
1999-05-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BRASUŃ Karolina
1999-03-04
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BREZA Agnieszka
1995-02-23
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BRYŁKA Justyna
1999-01-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BRYZA Klaudia
2000-01-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BUCZEK Kinga
2003-01-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
BUCZKOWSKA Anastazja
2003-02-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
BUDNER Marta
2001-05-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
BUK Aleksandra
2001-04-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
BURA Aleksandra
1997-01-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
BURCZAK Katarzyna
1997-09-10
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
BURLEWICZ Barbara
2003-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
BURYŁO Wiktoria
1998-10-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
BUSŁOWICZ Barbara
1998-02-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CABAN Kaja
1994-08-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CENDROWICZ Małgorzata
2002-08-11
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CERBIŃSKA Katarzyna
1993-08-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHACIŃSKA Natalia
1996-03-07
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHAŁUBIŃSKA Justyna
1997-09-16
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CHAŁUPKA Milena
2000-11-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CHMIELIK Monika
1996-04-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CHOBRY Daria
2000-07-15
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CHODOROWSKA Sylwia
1993-12-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CHOJNOWSKA Wiktoria
2006-01-21
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CHRAST Bożena
1996-03-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CHUDA Julia
1997-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CHUDZIŃSKA Weronika
1995-05-21
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CHWAŁEK Agnieszka
1999-11-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CISICKA Natalia
1998-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CYMBALISTA Julia
2006-08-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
CYSEWSKA Julia
2003-05-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
CZAUS Samanta
1994-06-06
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
CZERNIAK Wiktoria
2000-01-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DABULIS Dominika
1996-10-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DAĆKO Justyna
2000-05-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DˇBAL Beata
1994-09-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DˇBROWSKA Julia
2000-09-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DˇBROWSKA Katarzyna
1995-08-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DˇBROWSKA Oliwia
1998-10-17
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DˇBROWSKA Wioleta
1997-02-12
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DELEJOWSKA Wiktoria
2001-03-12
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DIŁAJ Martyna
2001-07-08
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DOBIECH Paulina
2000-04-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DOBIJA Teresa
1982-10-09
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DOMAGAŁA Małgorzata
2007-03-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DONAJ Jagoda
2004-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DROBNIK Marta
1998-01-24
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DROZDALSKA Kamila
1995-06-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DUCHNOWSKA Natalia
1996-08-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DUDZIAK Aleksandra
1998-12-13
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DURAK Karolina
1997-09-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DUTKIEWICZ Julia
1998-03-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DWORAK Anna
1998-03-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DYREK Konstancja
1997-07-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DZIDKIEWICZ Dagmara
2000-09-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DZIKOWSKA Adrianna
1996-11-25
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DZIUGIEŁ Miłosława
1997-02-11
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
DZIURA Wiktoria
2001-09-21
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
DZIURLA Angelika
1997-01-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
DZWIGAŁA Aleksandra
1997-10-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
DZWONEK Angelika
1998-06-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
FADEREWSKA Beata
2000-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
FAKA Angelika
1996-01-15
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
FERENC Kamila
2000-05-20
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
FILIPSKA Zuzanna
2001-04-21
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
FIOŁKA Weronika
2004-01-02
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
FISZER Karolina
1995-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
FISZER Wiktoria
1999-10-13
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
FLIS Katarzyna
1996-07-10
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
FLISEK Barbara
1999-11-17
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
FLISIŃSKA Natalia
2004-02-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
FORKASIEWICZ Agata
1994-01-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
FORNAL Karolina
1995-04-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
FUCHS Anita
2001-08-01
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
FUKS Anna
1995-09-13
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GABIŃSKA Oliwia
2005-11-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GAJZLER Aleksandra
1998-01-01
Gimnazjum Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GAŁAJ Sandra
2007-06-07
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GAŁKA Anna
2003-02-09
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GAŁUCKA Karolina
1999-03-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GARBO¦ Magdalena
1997-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GARDZIELEWSKA Urszula
1988-07-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GARSTKA Weronika
1994-04-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GˇSIEWSKA Natalia
2000-09-29
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GˇSIOR Adriana
2001-10-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GˇSIOR Dorota
2002-05-21
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GIERACKA Alicja
2001-06-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GLAPIŃSKA Aleksandra
1997-12-02
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GŁUCHOWSKA Kinga
2002-11-20
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GODEK Weronika
2001-03-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GOGOL Anna
2005-03-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GOLANOWSKA Agata
2000-03-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GORA Eliza
2000-08-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GORA Maja
2000-08-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GOS Patrycja
2000-03-20
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GOSS Martyna
2001-08-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GÓRKA Magdalena
1997-12-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GÓRSKA Dorota
1998-04-29
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GÓRZAŃSKA Sophie
2003-05-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GRAMIAK Dominika
1997-02-16
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GRASZKA Małgorzata
1987-06-08
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GRASZKA Paulina
1997-04-18
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GRĘDZIŃSKA Adrianna
1998-08-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GRĘDZIŃSKA Katarzyna
2000-03-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GROCHALSKA Ewa
2002-11-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GROCHULSKA Julia
2005-07-29
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GRUBBA Agnieszka
1995-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GRUCA Emila
1996-09-15
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GRYSHUTINA Krystina
1992-03-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GRY¦ Natalia
1996-08-22
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GRZEGOREK Marcelina
1996-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GRZEGOROWSKA Julia
2000-04-06
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GRZELAK Weronika
1997-03-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GRZE¦KÓW Oliwia
1998-08-03
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GRZYB Natalia
1999-12-29
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GRZYBOWSKA Agnieszka
2002-04-04
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GRZYBOWSKA Oliwia
1999-11-19
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
GUBA Paulina
1991-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
GUSZCZYSZYN Arleta
1996-01-01
Gimnazjum Lubawka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
GUTKOWSKA Kamila
1997-04-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
HAJDASZ Aleksandra
1998-05-30
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
HULISZ Zuzanna
1999-07-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
HYJEK Katarzyna
1990-03-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
HYŻY Natalia
1997-01-02
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
IGNATOWICZ Katarzyna
1999-11-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ILEJKO Dominika
1997-08-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
IMIOŁEK Monika
1990-02-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
IZWORSKA Martyna
2002-01-04
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
JABKOWSKA Marta
1999-03-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
JABŁOŃSKA Maja
2003-01-24
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
JABŁOŃSKA Oliwia
2005-10-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
JACAK Julia
2004-08-29
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
JADA¦ Joanna
1998-02-23
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
JAK¦ Aleksandra
1998-01-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
JAKUBOWSKA Weronika
2000-07-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JANIEC Eryka
2001-06-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JANIK Emilia
2000-12-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JANIK Weronika
2000-09-08
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JARCZYŃSKA Dagmara
1995-06-26
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JAROSZEWICZ Julia
1996-07-07
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JASIK Karolina
1999-08-13
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JAWORSKA Aleksandra
1997-12-22
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JA¬WICZ Sylwia
1999-07-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JEZIERNA Aleksandra
1998-01-14
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JEZIORO Aleksandra
2000-10-24
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JĘDRYCZKA Aleksandra
2000-10-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JÓZEFIAK Roksana
1997-02-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JÓ¬WIAK Karolina
1998-11-27
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JUSZCZAK Gabriela
2004-03-29
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JUSZCZAK Kinga
1995-05-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
JU¦KIEWICZ Agnieszka
2000-03-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KALINA Olga
2001-07-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KAŁKA Dobrosława
2003-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KAŁUŻNA Adriana
1998-07-01
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KAŁUŻNA Judyta
1997-06-25
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KAMIŃSKA Natalia
1998-10-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KANECKA Patrycja
1999-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KANIA Angelika
1997-12-11
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KARASIEWICZ Julia
2008-02-05
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KARASIEWICZ Maja
2002-09-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KARLIŃSKA Natalia
2001-11-29
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KARMELITA Julia
2007-06-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KAROLCZUK Martyna
2005-09-18
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KASICA Monika
1996-02-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KASPERKIEWICZ Karolina
1998-08-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KASPRZYCKA-PYRA Justyna
1987-08-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KASZNICKA Weronika
1998-05-04
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KATA Emilia
2002-04-25
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KATA Żaneta
2000-05-07
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KAZIMIERCZAK Anna
1995-05-20
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KA¬MIERCZAK Joanna
1998-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KA¬MIERCZAK Weronika
2002-01-26
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KˇKOL Marta
1992-02-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KIEŁBUS Marta
1997-07-06
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KIEPURA Monika
2000-08-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KILJAN Anna
1990-05-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KILJAŃSKA Magdalena
1999-01-01
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KLIMACKA Weronika
1996-04-19
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KLIMEK Ewelina
1996-07-03
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KLOCH Aleksandra
1999-05-04
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KLUGHARDT Gloria
2003-01-21
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KLUS Klaudia
2000-02-11
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KŁOSIŃSKA Anna
2003-03-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KMIEĆ Marika
1998-06-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KNULL Marta
1993-08-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KOCHAJ Nikola
1998-11-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KOKOT Katarzyna
2004-01-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KOLANEK Alicja
1998-02-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KOLEK Magdalena Maria
1999-08-14
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KOLTERMAN Dominika
1999-05-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KOŁECZEK Karolina
1993-01-15
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KOŁODZIEJ Ada
1995-03-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KOŁODZIEJ Amelia
1998-08-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KOŁODZIEJCZAK Natalia
1998-02-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KONIECZKA Karolina
1996-04-10
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KONIECZNA Eliza
1995-03-24
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KÖNIGSMAN Edyta
2002-02-24
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KÖNIGSMAN Karolina
2000-01-25
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KÖNIGSMAN Kinga
2004-06-24
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KONKEL Karolina
1993-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KOPYTO Katarzyna
1995-08-21
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KORCZUK Natalia
1998-10-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KORNILUK Ewa
1994-07-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KOSTOWSKA Karolina
1997-08-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOSTRZEWA Alina
2004-06-29
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOSTRZEWSKA Barbara
1998-03-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KO¦CIELNA Monika
2001-04-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KOT Julia
2001-01-27
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KOTWICA Ewa
1993-12-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KOWALCZYK Małgorzata
2000-09-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KOWALSKA Anna
1996-07-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KOWALSKA Karolina
2001-07-10
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KOWOLIK Sandra
1997-08-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KOZANOWSKA Natalia
2001-09-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KOZDROWSKA Wiktoria
2003-08-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KOZERA Katarzyna
1994-04-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KRAK Angelika
1997-02-19
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KRASICKA Wiktoria
2001-06-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KRASKA Nicole
1999-01-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KRONBURG Klaudia
2002-04-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KRÓL Nicole
1999-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KRUPIŃSKA Paulina
1995-03-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KRYSTECKA Justyna
1998-03-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KRYSTKIEWICZ Maria
2000-08-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KUBAK Hanna
2001-03-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KUBIC Julia
2000-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KUBIŃSKA Aleksandra
1997-12-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KUCHARSKA Sandra
1999-09-22
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KUCIA Paulina
1995-11-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KUCZYK Marta
1995-04-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KULA Izabela
1998-10-23
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KULAWCZYK Weronika
1999-01-06
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KULESZA Kalina
1999-07-04
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KULPIŃSKA Anna
1999-04-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KUREK Ewa
2002-09-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KURPIEWSKA Aleksandra
2002-05-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KURYŁO Joanna
1995-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KURZAWSKA Anna
1997-07-18
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KWASZCZ Dominika
1999-02-20
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KWA¦NIAK Oliwia
2004-10-08
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KWA¦NIEWSKA Michalina
1991-10-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KWIECIEŃ Aleksandra
2000-11-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KWIT Katarzyna
1984-09-26
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
LACH Aleksandra
2000-09-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
LANDWÓJTOWICZ Aleksandra
2001-01-31
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
LEPA Klaudia
1999-04-21
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
LESIUK Alicja
1998-07-09
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
LEWANDOWSKA Magdalena
1994-04-20
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
LEWANDOWSKA Zuzanna
2001-03-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
LINKIEWICZ Joanna
1990-05-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
LINKIEWICZ Małgorzata
1992-06-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
LIPNIACKA Patrycja
1997-01-01
Gimnazjum 3 Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
LIS Colett
1997-01-01
Gimnazjum 3 Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
LISKOWIAK Patrycja
1997-06-02
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
LITWIN Aleksandra
1996-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
LULKO Aleksandra
1997-02-07
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
LUSZKA Dagmara
2001-05-31
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
ŁABIAK Zuzanna
1994-06-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ŁADA Marta
2000-09-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ŁASZCZYŃSKA Weronika
2000-10-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ŁˇCZNA Urszula
1998-09-22
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
ŁEPKOWSKA Kinga
1997-04-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
ŁĘPICKA Katarzyna
1993-12-27
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
ŁUCZAK Oliwia
1997-08-12
KL Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ŁUKASIŃSKA Alicja
1999-05-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
ŁYKO Ewa
1997-10-14
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
MACHNER Ines
1996-07-23
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
MACHNER Matylda
1999-04-10
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
MACIEJCZUK Oliwia
1997-03-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
MACIEJCZYK Malwina
2004-09-02
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
MADEJ Julia
2001-01-01
UKS Jaworzyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
MADEJA Kornelia
1997-09-01
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
MAJ Marlena
1990-03-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
MAJCHROWSKA Nikola
1998-10-10
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
MAJCHRZYK Zofia
2000-05-11
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
MALCHEREK Magdalena
1998-01-01
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
MALU¦KIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
MAŁKIEWICZ Oliwia
1997-01-17
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
MAŁKOWSKA Paulina
1997-01-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
MAŁYSZ Aleksandra
1996-09-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
MAŃKO-MATYSIAK Urszula
1998-02-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
MARCHEWKA Weronika
2000-06-22
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
MARCINISZYN Edyta
1996-09-10
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
MARCZUK Zuzanna
2001-02-25
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
MARKIEWICZ Karolina
1993-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
MARKS Patrycja
2003-10-14
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
MARLICKA Marika
1994-07-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
MASAJADA Anna
2003-07-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
MATCZAK Katarzyna
1998-12-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
MATKOWSKA Martyna
1998-04-13
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
MATUSZAK Justyna
1996-09-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
MATYSIAK Martyna
2001-09-14
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
MAZUR Kamila
1996-02-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
MAZUR Martyna
2002-07-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
MAZUR Wiktoria
2003-01-27
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
MˇKOSA Barbara
1995-02-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MˇKOSA Martyna
1993-09-03
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
METELSKA Marta
1999-03-24
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MIˇSO Wiktoria
2001-11-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MICHALKIEWICZ Joanna
2001-01-21
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MICKIEWICZ Aleksandra
1995-03-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MIELCZAREK Zuzanna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MIERZWA Alicja
2002-10-03
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MIERZYŃSKA Jagoda
1998-08-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
MIĘKIŃSKA Magdalena
1999-10-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
MIKOŁAJCZYK Izabela
1990-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
MIKOŁAJCZYK Olga
1988-08-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
MIKOŁAJEK Maja
1996-02-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
MIŃCZUK Alicja
1997-08-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
MIREK Ewa
1997-04-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
MIREK Katarzyna
1998-04-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
MISIURA Natalia
2000-09-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
MISTOŃ Zuzanna
2002-11-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
MISZTAL Natalia
1999-06-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
MI¦ Małgorzata
2001-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
MŁODAWSKA Karolina
1996-10-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MŁYNARSKA Wiktoria
2001-01-01
UKS Jaworzyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MOCZARSKA Justyna
1998-09-26
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MODELEWSKA Julia
2007-05-10
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MOROZ Julia
1998-01-01
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MORTON Marlena
1995-02-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MOSZURA Julia
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MROZIŃSKA Katarzyna
1998-02-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MUCHLADA Klaudia
1995-03-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MULARCZYK Maria
1999-05-17
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MUSIAŁ Aleksandra
1999-09-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MUSIAŁOWSKA Patrycja
1996-04-07
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
MUSIELAK Wiktoria
2001-07-11
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
MUŻDŻYŃSKA Julia
2005-11-07
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
MYNTE Małgorzata
1996-01-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
MYSZYŃSKA Izabela
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
NAPIERALSKA Roksana
1998-01-28
MULKS Żeromski Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
NAWROCKA Marta
1998-05-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
NAZAROWICZ Klaudia
2000-03-09
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
NIED¬WIECKA Magdalena
1999-09-16
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
NIEMCZAL Karolina
1994-10-02
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
NIEPALA Natalia
2001-06-19
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
NIEWIADOMSKA Magdalena
1994-01-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
NIEWIEDZIAŁ Magda
1997-04-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
NISKA Iwona
1996-01-10
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
NISZTOR Kinga
1996-07-26
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
NOSEK Marzena
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
NOWACKA Anna
1997-03-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
NOWAK Alicja
2002-06-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
NOWAK Barbara
2000-07-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
NOWAK Karolina
2002-07-23
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
NOWAK Karolina
1997-10-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
NOWAK Martyna
1989-07-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
NOWAK Monika
1995-07-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
NOWAK Nicola
1997-03-13
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
NOWAK Nikola
1998-03-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
NOWAK Zuzanna
2001-05-22
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
NOWAKOWSKA Aleksandra
1998-04-23
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
NOWAKOWSKA Maria
2004-04-29
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
NOWALIŃSKA Agata
1998-10-08
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
NYCZ Nina
1993-08-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
NYKLEWICZ Natalia
1996-01-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
OCHOCKA Ewa
1996-01-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ODOWSKA Anna
1997-10-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
OGRODNIK Magdalena
1989-07-25
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
OGROTNIK Karolina
1999-10-21
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
OKO Wiktoria
2003-09-18
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
OLCZYK Anna
2007-02-09
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
OLECHOWSKA Joanna
1995-02-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
OLEK Klaudia
1996-01-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
OLSZAK Maja
2004-07-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
OLSZEWSKA Joanna
1993-08-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
OŁYNIEC Krystyna
1994-03-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
OPASIŃSKA Wiktoria
1999-04-23
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ORLIŃSKA Dominika
1998-01-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
OSICA Monika
1997-05-03
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
OSTROWSKA Aleksandra
1997-12-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
OSTROWSKA Maja
2001-08-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
OSTROWSKA Weronika
2004-12-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
OWCZAREK Patrycja
1998-04-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
OWCZAREK Patrycja
2002-11-23
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
OŻGA Weronika
2003-08-16
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
PAJĘCKA Lena
2007-10-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
PAKUŁA Paulina
2004-09-14
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
PALSKA Sandra
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
PAŁYS Anna
1995-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
PANA¦ Bożena
1996-07-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
PANCYLEJKO Ewelina
2002-08-31
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
PAPIÓR Jolanta
1996-11-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
PARTYKA Alicja
1996-09-14
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
PATELAK Angelika
1999-02-14
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
PAULIŃSKA Martyna
1999-05-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
PAWŁOWSKA Gabriela
1999-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
PAWŁOWSKA Honorata
2002-11-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
PELC Aleksandra
2001-01-23
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
PERNAK Weronika
1998-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
PETRENKO Yuliia
1998-04-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
PIECH Maria
2003-12-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
PIECZONKA Julia
2003-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
PIERCHAŁA Renata
1996-03-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
PIERZCHAWKA Oliwia
2000-01-30
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
PIETROWSKA Viktoria
2004-02-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
PILARSKA Paulina
2000-03-10
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
PIOTROWSKA Klaudia
2004-09-29
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
PIOTROWSKA Natalia
2001-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
PISKOREK Aleksandra
2001-11-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
PISKORSKA Maria
1998-01-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
PITEK Magda Karolina
1996-10-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
PLESZKA Paulina
1998-04-26
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
POBUDEJSKA Aleksandra
1993-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
PODGÓRSKA Alicja
2001-11-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
PODGÓRSKA Alicja
1998-04-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
PODKOWA Katarzyna
2000-03-14
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
PODLEWSKA Agata
2002-10-15
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
PODPORA Agata
2001-03-11
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
POLAK Malwina
1997-10-23
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
POLEROWICZ Ada
2002-08-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
POLL Roksana
2002-04-23
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
POMYKAŁA Martyna
1999-05-28
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
PONIEWIERKA Wiktoria
2004-04-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
PONIKIEWSKA Martyna
1997-01-31
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
PORTIANKO Martyna
1996-06-12
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
POSZWA Klaudia
2000-01-15
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
PRU¦ Małgorzata
1997-01-12
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
PRYMULA Kinga
2000-01-01
UKS Jaworzyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
PRZYBYŁ Katarzyna
1993-09-28
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
PRZYBYŁ Monika
1999-04-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
PRZYBYŁA Monika
1998-09-18
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
PSZCZOŁA Gabriela
2002-01-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
PTAK Julia
2007-03-30
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
PUSCHHAUS Martyna
1993-08-12
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
PUZIO Dorota
2003-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
RACHWALSKA Dorota
1996-09-28
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
RACZYŃSKA Zofia
1997-06-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
RAJEWSKA Alicja
1999-03-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
RAJKO Karolina
1999-06-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
RAMIREZ PASZEK Daria
1999-08-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
RANECKA Daria
1998-02-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
RASZKOWSKA Nikola
2001-08-31
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
REGULSKA Nastazja
2001-04-08
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
REYER Ksenia
1997-05-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
ROLSKA Barbara
2001-11-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
ROLSKA Helena
2004-08-02
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
ROMASZKO Katarzyna
1991-07-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
ROSA Julia
2002-02-12
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
ROSIAK Ewa
1991-10-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
RUDEK Anna
2001-06-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
RYCHERT Paulina
1997-09-20
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
RYCHTER Katarzyna
1996-02-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
RYCIAK Arancia
2006-07-13
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
RYCZEL Julia
1997-12-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
RYDZ Aneta
1994-03-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
RZˇDZIŃSKA Julia
1992-05-30
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
SACHMERDA Wiktoria
2003-02-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
SADLAK Katarzyna
1995-03-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
SADOWSKA Adrianna
2001-08-14
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
SALWA Emilia
2002-06-28
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
SAMIŁO Agata
1999-08-07
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
SANDAK Monika
1997-02-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
SATUŁA Małgorzata
1997-11-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
SENDEREK Jagoda
1999-06-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
SERWICKA Aleksandra
2001-05-07
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
SICIARZ Klaudia
1998-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
SIECZKOWSKA Martyna
1990-10-23
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
SIENKIEWICZ Joanna
1991-10-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
SIEWRUK Katarzyna
1995-12-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
SIKORA Marta
1996-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
SIKORSKA Daria
2000-08-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
SIKORSKA Julia
2000-04-14
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
SIKORSKA Sandra
2000-05-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
SIWEK Alicja
1998-03-19
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
SKIERKOWSKA Martyna
2000-01-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
SKOCZYLAS Patrycja
1999-02-04
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
SKRABA Beata
1988-06-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
SKWARCZEWSKA Kamila
2003-10-04
OKA Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
SŁABA Justyna
1998-07-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
SŁOWIK Oliwia
1997-02-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
SMOLEŃ Sylwia
1999-09-28
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
SOBOCKA Hanna
1996-01-23
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
SOCHOŃ Magdalena
1995-02-25
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
SOKOŁOWSKA Kinga
1996-05-07
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
SOLIŃSKA Justyna
1999-05-18
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
SOPOĆKO Beata
2001-12-28
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
SOPOĆKO Izabela
2001-12-28
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
SOZAŃSKA Oliwia
1995-03-02
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
STANISŁAWSKA Joanna
1996-02-29
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
STANKOWSKA Anna
1996-08-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
STARUCH Ewa
1998-05-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
STARUCH Nina
2001-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
STAWIŃSKA Agata
1991-03-17
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
STEĆ Patrycja
2001-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
STEFANIUK Weronika
2000-02-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
STEFANOWICZ Magdalena
2000-09-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
STETTNER Karolina
2000-02-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
STĘPIEŃ Angelika
1993-04-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
STOLARSKA Magdalena
1994-04-14
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
STORTA Helena
2006-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
STRˇCZEK Weronika
1999-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
STRONSKI Maja
1997-01-16
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
STRZEMIŃSKA Wioletta
1996-03-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
STYPUŁKOWSKA Monika
1997-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
STYRCZ Anna
1982-04-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
SUCHECKA Kornelia
1998-01-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
SUDER Magdalena
1996-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
SUŁEK-SCHUBERT Adrianna
1999-04-03
KS Brda Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
SUŁKOWSKA Julia
1997-04-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
SURA Kornelia
2002-06-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
SWINIARSKA Gabryjela
1998-03-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
SZAFRAŃSKA Wiktoria
1996-01-10
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
SZAŁAŃSKA Daria
2000-12-28
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
SZAŁAS Julia
1998-10-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
SZATAN Justyna
1996-01-01
Gimnazjum Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra
1997-09-10
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
SZCZEPANIAK Paulina
1995-06-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
SZCZEPAŃSKA Katarzyna
1996-05-26
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
SZCZERBICKA Klaudia
1998-05-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
SZKODA Dominika
1999-04-04
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
SZKODNA Małgorzata
1997-03-16
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
SZKOP Wioletta
2001-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
SZKUDLAREK Julia
1999-02-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
SZMIGIEL Monika
2004-09-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
SZPEJEWSKA Joanna
1996-12-06
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
SZPURA Julia
2003-12-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
SZTACHAŃSKA Zuzanna
2001-12-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
SZTUCKA Julia
1995-07-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
SZULC Marta
1994-09-04
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
SZUMIEJKO Adrianna
1999-07-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
SZWEC Małgorzata
1991-04-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
SZYDŁOWSKA Vanessa
2005-04-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
SZYMAŃSKA Aleksandra
1996-08-20
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
SZYMAŃSKA Anna
1999-03-05
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
SZYMAŃSKA Karolina
1993-10-04
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
SZYMKOWICZ Anna
1998-04-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
SZYNDLAREWICZ Kamila
1998-04-26
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
¦LEDZIŃSKA Laura
1999-11-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
¦LEPOWROŃSKA Maja
1998-12-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
¦LUSAREK Jagoda
2002-02-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
TAMUL Wiktoria
2004-03-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
TARAŃ Kinga
1995-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
TARNOWSKA Aleksandra
2005-04-27
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
TARNOWSKA Nikola
2002-04-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
THEBLINE Elisa
2004-03-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
TKACZUK Weronika
1997-02-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
TOMALIK Kinga
2002-04-10
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
TOMASZEWSKA Aleksandra
2001-08-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
TOMCZAK Dominika
1991-07-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
TOROŃ Małgorzata
2000-11-03
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
TOWENEK Malwina
2003-11-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
TRENER-WIERCIAK Anna
1991-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
TRĘBSKA Agata
1996-09-28
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata
1981-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
TRZASKALSKA Agata
1999-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
TRZECIAK Kinga
2001-06-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
TRZONKOWSKA Beata
1995-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
TRZOP Katarzyna
1988-04-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
TURKIEWICZ Julia
2002-06-28
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
TWARDOWSKA Patrycja
1999-02-18
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
TWOREK Urszula
1998-02-07
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
TYMIŃSKA Karolina
1984-10-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
TYNKIEWICZ Dagmara
1999-04-27
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
UNGEHEUER Alina
1998-01-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
URBAN Zuzanna
2003-05-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
USIK Aleksandra
1998-09-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
USZYŃSKA Patrycja
1991-02-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
WAL Paulina
1991-06-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
WALCZAK Nicole
2001-11-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
WALIGÓRA Paulina
1996-02-03
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
WANAT Sandra
1996-07-25
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
WARDA Adrianna
1998-03-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
WASIELEWSKA Alicja
2001-05-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
WAWROWSKA Emilia
2003-01-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
WAWRZYNIAK Karolina
1997-02-07
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
WAWRZYNIAK Monika
1995-03-22
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
WAWRZYNIAK Natalia
1999-11-16
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
WˇCHAŁA Patrycja
1998-03-14
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
WEDLER Weronika
1989-07-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
WEISS Ewelina
2002-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
WEISZEWSKI Linda
1999-04-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
WENDLER Maria
1996-11-26
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
WESOŁOWSKA Mirela
1989-07-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
WĘGRZYN Monika
1996-04-23
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
WĘGRZYN Natalia
1999-05-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
WIDAWSKA Natalia
1999-12-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
WIECZOREK Monika
1997-05-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
WIELIŃSKA Natalia
2001-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
WIONCZEK Katarzyna
2002-09-20
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
WI¦NIEWSKA Katarzyna
2000-10-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
WITCZAK Katarzyna
1994-07-19
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
WITEK Weronika
2000-08-08
MULKS Żeromski Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
WITEK-KONOFAŁ Marcelina
1995-06-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
WITKOWSKA Kinga
2001-01-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
WLOKA Anna
1993-03-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
WŁOCHOWICZ Dominika
1998-03-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
WŁODARSKA Izabela
1995-02-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
WOCHNA Daria
1997-10-29
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
WOJCIECHOWSKA Anna
1999-02-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
WOJCIECHOWSKA Hanna
2002-10-14
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
WOJCIESZEK Anna
1991-03-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
WOJEWÓDZKA Lidia
1999-08-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
WOJTANOWSKA Martyna
2000-11-17
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
WOJTASIK Dagmara
1995-10-24
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
WOJTUNIK Klaudia
1999-05-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
WOLAK Adrianna
1997-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
WOLNA Wiktoria
1998-11-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
WOLNIACZYK Alicja
1998-07-08
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
WOŁOSZYN Julia
2001-06-24
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
WOŁOSZYN Magdalena
1998-04-06
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
WOSEK Zuzanna
2001-07-02
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
WO¬NIAK Ada
1997-08-19
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
WO¬NIAK Julia
2001-09-10
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
WO¬NIAK Paulina
2004-03-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
WÓJS Marika
1999-04-09
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
WRONKA Marlena
1996-09-22
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
WRÓBEL Katarzyna
1994-04-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
WRÓBEL Martyna
2000-02-19
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
WRÓBEL Patrycja
1994-05-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
WRÓBLEWSKA Michalina
1999-04-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
WRÓBLEWSKA Zofia
1995-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
WRZESIŃSKA Karolina
1997-12-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
WYKRĘT Justyna
1995-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
WYRĘBSKA Daria
2001-07-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
WYRZYŃSKA Patrycja
1998-02-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
WYSOCKA Alicja
2003-03-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
WYSOTA Karolina
2000-10-02
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
WYSZCZELSKA Ewelina
1995-04-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
ZAJˇC Aleksandra
1999-12-30
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
ZALEWSKA Daria
1997-01-20
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
ZANDECKA Marika
1995-09-24
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
ZAORSKA Julia
2005-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
ZAORSKA Natalia
2005-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
ZAPORA Blanka
2001-11-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia
2005-06-20
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
ZAWADA Oliwia
2004-10-14
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
ZAWADZKA Gabriela
1994-03-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
ZAWADZKA Julia
2001-07-20
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
ZAWER Natalia
2002-01-14
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
ZAWIŁA Karolina
1986-11-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
ZAWISZA Daria
2003-12-05
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
ZAWI¦LAK Julia
2004-01-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
704
ZDANOWICZ Paulina
1999-08-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
705
ZDUŃCZYK Katarzyna
1998-07-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
706
ZEZULA Wiktoria
1996-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
707
ZIELIŃSKA Sylwia
1995-03-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
708
ZIELIŃSKA Weronika
1997-05-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
709
ZIELIŃSKA Wiktoria
1999-04-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
710
ZIEMNIAK Natalia
2001-08-27
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
711
ZRDZALA Zuzanna
2005-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
712
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
713
ŻABSKA Michalina
1997-02-14
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
714
ŻAK Anna
1996-08-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
715
ŻEBROWSKA Aldona
1991-01-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
716
ŻUKOWSKA Agnieszka
1996-03-10
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik