OLSZYŃSKI Marek
1996-05-28
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
2 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
3 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
4 BOGDAL Filip 1998-05-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
5 BURCZYK Robert 1994-04-06 KKB Starogard Gdański POM
6 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
7 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
8 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
9 DĄBROWSKI Artur 1990-03-19 AZS Łódź LDZ
10 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
12 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
14 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 KS Team run Gdańsk POM
15 GARCZAREK Mateusz 1993-02-17 SL Olimpia Poznań WLP
16 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
17 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
19 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 GRONOSTAJSKI Bartosz 1997-01-01 I LO Łomża POD
22 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
23 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
25 JANEWICZ Mateusz 1996-02-13 KS Podlasie Białystok POD
26 JANISZEWSKI Tomasz 1995-01-01 niest. Białystok POD
27 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
28 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
29 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
30 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
31 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
32 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
33 KLOC Paweł 1993-04-25 AZS UMCS Lublin LBE
34 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
35 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
36 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
37 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
38 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
39 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
40 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
41 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
42 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
43 LĘGAS Adrian 1996-10-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
44 ŁAPSZO Piotr 1991-04-30 KS Podlasie Białystok POD
45 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
46 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
47 ŁEMPICKI Radosław 1994-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
50 MARCINIAK Michał 1997-01-01 I LO Łomża POD
51 MIECZNIK Albert 1998-10-02 MKS Juvenia Białystok POD
52 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
53 MORDYŃSKI Bartłomiej 1994-05-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
54 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
55 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
56 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
57 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
58 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
59 OSTASZEWSKI Arkadiusz 1993-04-03 niest. Białystok POD
60 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
61 OZDOBA Mariusz 1995-04-29 AZS-AWF Katowice SLK
62 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
63 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
64 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
65 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
66 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
67 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
69 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
70 PRUSINOWSKI Michał 1993-06-16 niest. Gdańsk POM
71 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
72 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 RODEWALD Mateusz 1993-07-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
74 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
75 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
76 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
77 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
78 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
79 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 SIENKIEWICZ Piotr 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
82 SIEŃKO Radosław 1996-01-01 niest. Białystok POD
83 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
85 STANKIEWICZ Mateusz 1997-01-01 I LO Łomża POD
86 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
87 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
88 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
89 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
90 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
91 SZAŁEK Aron 1994-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
92 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
93 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
94 SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
96 ŚLĄZEK Michał 1995-09-29 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
97 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
98 TOMCZAK Tomasz 1997-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 TYSZKA Karol 1997-11-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 TYSZKA Sebastian 1999-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
101 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
102 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
103 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
105 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
106 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
107 WOŁOWCZYK Krzysztof 1995-01-01 UNTS Warszawa MAZ
108 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
109 WOŹNIAK Jakub 1990-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
110 WYSZOMIERSKI Damian 1996-07-30 KS Podlasie Białystok POD
111 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
112 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
113 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
114 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23340702056885sekund