LEBIODA Piotr
1992-05-28
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDREJCZYK Adam
2003-05-22
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTOSIK Piotr
1993-07-21
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABULA Bartosz
1993-06-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTOSZUK Karol
1996-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁKOWSKI Krzysztof
1995-09-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAWSKI Jakub
1997-08-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BONDARENKO Krystian
1991-10-22
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUKOWSKI Przemysław
2002-08-21
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHMIELAK Hubert
1989-06-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHUDZIK Sebastian
2000-04-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIESIELSKI Dominik
2000-04-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZEPUŁKOWSKI Rafał
1970-09-13
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZYLKOWSKI Kamil
1998-11-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
ĆWIK Wojciech
1994-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DAKOWICZ Artur
1998-10-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DANKOWSKI Piotr
1990-08-15
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GELO Patryk
1994-08-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GIEDREWICZ Jakub
2001-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GIEREK Rafał
1996-02-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GODLEWSKI Karol
1995-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GÓRAK Maciej
1992-02-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZESZCZUK Łukasz
1990-03-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZESZKOWIAK Dawid
2000-01-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GWOŹDZIEJ Paweł
1995-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HOŁUBOWICZ Cezary
1988-02-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HORBOWICZ Rafał
1998-04-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JAKIMOWICZ Karol
1987-06-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JĘDRUCZEK Jakub
1993-01-01
ZSR Krzyżewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JUCHNER Mateusz
1998-04-16
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JURGIELEWICZ Krzysztof
2000-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KALINOWSKI Alan Filip
1994-09-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KAMELA Paweł
1991-11-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KAMIŃSKI Damian
1999-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KEMPNY Bartłomiej
1989-05-16
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KLEPACKI Przemysław
1995-09-22
ZS Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOBYLIŃSKI Jakub
1994-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOBYŁKA Bartosz
1989-02-24
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOGUT Bartosz
1994-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOLENDO Maciej
1997-01-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOLIGOT Kamil
1996-10-08
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1994-09-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOMAR Jakub
1995-05-20
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOPCZYŃSKI Bartosz
2000-02-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOŚCIÓW Dawid
1990-06-05
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOTECKI Piotr
2000-05-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOTUK Marcin
1993-04-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KOWALSKI Hubert
2001-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KOWNATKE Rafał
1985-03-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KRASIŃSKI Grzegorz
1975-01-11
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KRUKOWSKI Marcin
1992-06-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KRYŃSKI Michał
1996-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KUJAWA Marcin
1989-05-08
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KURZYNA Kamil
1995-01-01
I LO Łapy
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KWAŚNIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KWIATKOWSKI Bernard
1991-08-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
LINDA Ernest
1999-04-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁABA Jan
1998-09-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŁABĘCKI Kamil
1999-04-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŁUKASIK Szymon
1996-05-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MARACH Kamil
1996-02-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MENCFEL Marcin
1996-05-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MERTKA Jonasz
1999-05-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MERTKA Wiktor
1997-09-07
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MICHALUK Amadeusz
1999-06-12
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MŁYŃSKI Krzysztof
1997-09-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MRZYGŁÓD Cyprian
1998-02-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MUCHA Marek
2001-02-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
NADARZYŃSKI Szymon
1988-12-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
NOWICKI Jakub
1996-04-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
OLESZCZUK Kacper
1994-05-15
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
OLESZCZYSZYN Piotr
1997-06-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
OMIELAN Krzysztof
1992-01-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
OSEWSKI Bartosz
1991-03-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
OSIŃSKI Dariusz
1990-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
OSTAPKOWICZ Damian
1990-05-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PIETRUSZEWSKI Maciej
1999-02-11
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PLENER Marcin
1990-08-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PONIATOWSKI Mateusz
1992-01-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PÓŁKOŚNIK Fabian
1995-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PRACZUK Łukasz
1994-05-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PRZESTRZELSKI Przemysław
1994-01-01
ZSMiO 5 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PUTKO Damian
1995-01-01
GG Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
RAKOCZY Paweł
1987-05-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
REDUCHA Paweł
1995-01-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
REJMUS Michał
1991-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ROZIŃSKI Paweł
1987-07-11
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ROZMARYNOWSKI Patryk
1995-12-25
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ROZUMCZYK Tomasz
1989-06-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RÓŻEWICZ Michał
1996-03-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RYBICKI Michał
1996-02-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
RYDZKOWSKI Piotr
1991-01-01
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RYDZKOWSKI Piotr
1994-09-16
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
RYDZOWSKI Piotr
1994-01-01
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SADOWSKI Szymon
1999-04-25
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SANIK Paweł
1996-01-01
ZSM CKP Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SIDEŁKO Michał
2000-06-27
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SMYK Szymon
1998-09-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SOKOŁOWSKI Jakub
1994-03-08
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
STOJAK Damian
1996-04-19
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
STRZESZEWSKI Mateusz
1997-11-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
STUPAK Dawid
1996-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SUPIŃSKI Grzegorz
1996-01-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SYPNIEWSKI Tomasz
1984-08-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZALECKI Krzysztof
1991-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZOPA Michał
1992-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SZPAK Robert
1989-12-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SZTYLKA Karol
1999-03-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ŚNIATKOWSKI Maciej
1994-04-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ŚWISTUN Adrian
1995-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
TOMCZUK Damian
1994-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
TREDER Krystian
1996-03-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
TREJGO Oskar
2000-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
TRZECIAKOWSKI Hubert
1988-10-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
VU CAO Mateusz
1999-06-15
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WEBER Adrian
1996-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WEGNER Dawid
2000-04-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WITEK Mirosław
1967-04-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
WÓJTOWICZ Marcin
1995-07-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ZABŁOCKI Mateusz
1998-05-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ZGLENICKI Michał
1997-04-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik