JANIAK Jakub
1996-12-18
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
2 BŁASZYK Daniel 1997-06-09 MKS Inowrocław KPO
3 BORKOWSKI Karol 1995-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
6 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
7 CIESIELSKI Miłosz 1997-07-22 KS Sprinter Włocławek KPO
8 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
9 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
10 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
11 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
12 CZARNOLEWSKI Jacek 1996-08-14 MKS Inowrocław KPO
13 CZERNIEC Rafał 1993-03-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
14 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DOLECKI Grzegorz 1989-03-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
17 DRYGLAS Dominik 1997-05-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
19 DZIUBAŁA Marcin 1999-01-06 KS Gwardia Piła WLP
20 FORMANIEWICZ Andrzej 1957-08-12 MKL Toruń KPO
21 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
23 GARDZIELEWSKI Aleks 2002-12-22 LKS Fenix Słupsk POM
24 GASIKOWSKI Jakub 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 GĄSIOREK Alan 2000-05-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
26 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
27 GÓRCZYŃSKI Kamil 1997-02-01 LKS Vectra Włocławek KPO
28 GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 UKS Achilles Leszno WLP
29 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
30 GUNERKA Mateusz 2001-03-10 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
31 HENCLIK Jacek 1994-05-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
32 HOLKA Dawid 1999-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
33 IGNYŚ Arkadiusz 2000-10-28 KS Energetyk Poznań WLP
34 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
35 JAKUBIAK Patryk 2000-07-28 UKB Szubin KPO
36 JURKOWSKI Wojciech 1987-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
37 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
38 KARPECKI Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
39 KILISZEK Mikołaj 2002-08-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
40 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
41 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
42 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
43 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 PZWLA Toruń KPO
44 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
46 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
47 LEWANDOWSKI Jakub 1998-07-03 MKS Inowrocław KPO
48 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
49 LISEWSKI Paweł 1999-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
50 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
51 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
53 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
54 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
55 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
56 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
57 MARCINKOWSKI Mateusz 1995-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
58 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
59 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 MILIŃSKI Mikołaj 1997-11-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
61 MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
62 MURAWSKI Patryk 1998-12-17 UKS Wyspiański Szubin KPO
63 MYRTA Szymon 1988-05-15 niest. Katowice SLK
64 NITKA Dawid 1996-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 NOWAKOWSKI Marcin 1998-12-01 KS Sprinter Włocławek KPO
66 OŚKO Krzysztof 1998-06-22 UKS Achilles Leszno WLP
67 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
68 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
69 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
70 PIETRZAK Dominik 1997-02-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 PRZYGODA Michał 1999-02-27 LKS Polkowice DOL
72 RATAJCZAK Jakub 1998-01-23 MKS Inowrocław KPO
73 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
74 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
75 ROBÓTKA Bartosz 1998-06-19 UKB Szubin KPO
76 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
78 SARZYŃSKI Damian 1999-08-10 LKS Vectra Włocławek KPO
79 SCHRAUBE Filip 1993-04-05 OŚ AZS Poznań WLP
80 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
81 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
82 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
83 STRZELCZYK Sławomir 1996-01-01 MKS Inowrocław KPO
84 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
85 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
86 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
87 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
88 SZOCIŃSKI Hubert 2000-05-21 MKS Inowrocław KPO
89 ŚWIERCZ Mateusz 2000-06-16 UKS Gimnazjon Suchy Las WLP
90 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
91 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
92 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
93 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
94 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
95 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 WIESZCZEK Wojciech 1998-04-29 LKS Polkowice DOL
97 WILAND Adam 1996-11-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
98 WOJCIECHOWSKI Adrian 1998-01-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 WOJCIECHOWSKI Marek 1998-08-16 KS Sprinter Włocławek KPO
100 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
101 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 WOŁKOWICZ Paweł 1999-03-31 OKS Skra Warszawa MAZ
103 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
104 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
105 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
106 ŻUK Szymon 1996-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.083624124526978sekund