BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
2 ARTYMIUK Natalia 2006-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
3 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
4 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BANASZEK Aleksandra 1993-04-17 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
8 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
9 BĄK Alicja 2004-08-06 TS Start Lublin LBE
10 BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
11 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź LDZ
12 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BERBACHOWSKA Magdalena 1999-03-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
15 BIAŁA Weronika 1998-07-18 KS Podlasie Białystok POD
16 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
17 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
18 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
19 BIELECKA Aleksandra Maria 1999-11-16 UKS Ogar Orchówek LBE
20 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
21 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
22 BOREK Natalia 1999-12-11 KS Agros Zamość LBE
23 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
24 BORKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
25 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 BRYŁKA Justyna 1999-01-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
28 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
29 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
32 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
33 BURDAK Wiktoria 1998-02-13 KS Podlasie Białystok POD
34 BURY Julia 2003-09-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
35 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
36 CEGIEŁKA Klaudia 2001-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
37 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
38 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
39 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
40 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
41 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
42 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
43 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
44 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
45 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
46 CHROMIŃSKA Klaudia 2000-02-02 AZS UMCS Lublin LBE
47 CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 TS Start Lublin LBE
48 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
49 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
50 CZAJKA Paulina 1999-01-01 ZSO Sejny POD
51 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
52 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
53 CZUBLUN Maja 2007-01-24 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 DANKIEWICZ Aneta 1998-01-01 LO Sejny POD
55 DĄBROWSKA Gabriela 1998-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
57 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
58 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
59 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
61 DUCHNOWSKA Beata 1999-03-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
63 DUDA Natalia 2001-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
64 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
65 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
66 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
67 DZIUBIŃSKA Weronika 1999-12-17 MKS Agros Chełm LBE
68 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
70 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
71 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
72 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
73 FORDUŃSKA Marcelina 1998-04-16 MKS Sambor Tczew POM
74 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
75 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
76 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
77 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
78 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
79 GARBARCZYK Natalia 2004-04-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
80 GASIUK Diana 1997-09-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
81 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
82 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
83 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
84 GOLEC Magdalena 2002-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
85 GOŁOŃSKA Aleksandra 1998-05-23 KS Podlasie Białystok POD
86 GÓRCZAK Izabela 2001-01-14 GUKS Asy Dywity WMZ
87 GÓŹDŹ Magdalena 2000-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
88 GRABARCZYK Iga 1998-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 GRABOWIECKA Marta 1998-02-08 KS Podlasie Białystok POD
90 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
91 GRALA Anna 1996-06-06 OKLA Ostrołęka MAZ
92 GRANICKA Małgorzata 1998-04-04 OKS Skra Warszawa MAZ
93 GRĄDZKA Aleksandra 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
95 GRUSZKA Julia 2007-02-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
96 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
97 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
98 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
99 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
100 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
101 GRZESIUK Aleksandra 2006-06-22 MKS Agros Chełm LBE
102 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
103 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
104 GRZYBOWSKA Maja 2000-04-09 ZSO Sejny POD
105 HAUTT Amelia 2007-12-30 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
106 HREHOROWICZ Magdalena 1999-05-18 KS Podlasie Białystok POD
107 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
108 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
109 IWANIUK Martyna 2000-07-30 MKS Agros Chełm LBE
110 JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 GUKS Asy Dywity WMZ
111 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
112 JACHIMCZYK Malika 1998-05-05 OKS Skra Warszawa MAZ
113 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
114 JAKUBOWSKA Klaudia 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
116 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
117 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
118 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
119 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
120 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
122 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
123 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
124 JÓŹWICKA Aleksandra 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
125 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
126 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
127 KACZMAREK Patrycja 2000-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
128 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
129 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
130 KALISZUK Aneta 2004-07-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
131 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
132 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
134 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
135 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
136 KARWOWSKA Agnieszka 1997-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
137 KARWOWSKA Patrycja Anna 1995-01-01 ZSOiZ Mońki POD
138 KASPRZYK Paulina 1998-05-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
139 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
140 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
141 KAZIMIERSKA Wiktoria 2000-12-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
142 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
144 KLUCZEK Angelika 1996-01-01 I LO Łomża POD
145 KLUJ Natalia 2002-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
146 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 KOŁODZIEJCZYK Monika 2003-08-27 KS Agros Zamość LBE
148 KOŁODZIEJCZYK Paulina 1998-10-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
149 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
150 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
151 KORCZYK Aleksandra 1998-10-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
152 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
153 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
154 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
155 KORONKIEWICZ Ewelina 1999-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
156 KOSIOR Natalia 1998-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
157 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
158 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
159 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
160 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
161 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
162 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
163 KOZAK Natalia 1995-12-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
164 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
165 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
166 KRASZEWSKA Magdalena 1996-03-30 LUKS Atletic Białystok POD
167 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
168 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
169 KRÓLIKOWSKA Nikola 1999-11-25 MKS Mechanik Włodawa LBE
170 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
171 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
172 KRYSTOSIAK Wiktoria 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
173 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
174 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
175 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
176 KUBIK Wiktoria 1998-06-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
177 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
178 KUCEWICZ Weronika 2007-01-01 niestowarzyszona POL
179 KUCHTA Barbara 1999-10-14 ZSR Ostrożany POD
180 KUCZYŃSKA Anna 1998-06-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
181 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
182 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
183 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
184 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
185 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 KUSYK Aleksandra 2000-08-31 RKS Łódź LDZ
187 KUŚWIK Magdalena 2000-04-17 UKS 12 Kalisz WLP
188 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
189 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
190 KWIATKOWSKA Aleksandra 2005-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
191 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
192 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
193 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
194 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
195 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
196 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
197 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
198 LENKIEWICZ Zuzanna 1998-05-01 KS Podlasie Białystok POD
199 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
201 LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 BKS Bydgoszcz KPO
202 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
203 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
204 LIGOCKA Oliwia 1997-09-19 niest. Łódź LDZ
205 LISOWSKA Julia 1999-12-14 AZS UMCS Lublin LBE
206 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
207 ŁAKOMA Dominika 1998-01-19 KS Wisła Puławy LBE
208 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
209 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
210 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
211 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
212 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
213 ŁUCZYWEK Pola 1996-05-04 UKS 55 Łódź LDZ
214 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
215 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
216 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
217 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
218 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
219 MACULEWICZ Katarzyna 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
220 MAGNUSZEWSKA Martyna 1998-08-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
221 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
222 MAJDAŃSKA Magdalena 2002-10-01 KS Agros Zamość LBE
223 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
224 MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
225 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
226 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
227 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
228 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
229 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
230 MATEJEK Agata 1997-03-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
231 MATEUSZUK Elżbieta Anna 2000-01-01 niest. Białystok POD
232 MAZUR Kamila 2003-01-14 MKS Agros Chełm LBE
233 MICHALSKA Alicja 1998-07-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
234 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
235 MIECZNIKOWSKA Patrycja 1999-10-01 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
236 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
237 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
238 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
239 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
240 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
241 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
242 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
243 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
244 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
245 MODZELEWSKA Kinga 2000-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
246 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
247 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
248 MORCZYŃSKA Ewelina 1998-03-30 niest. Katowice SLK
249 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
250 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
251 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
252 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
253 MURAWSKA Ewa 1997-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
254 MUSIAŁOWSKA Emilia 2004-06-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
255 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
256 NADOLNA Anna 1998-05-22 UKS Achilles Leszno WLP
257 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
258 NAJDYHOR Lena 2007-11-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
259 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
260 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
261 NAZARUK Gabriela 2007-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
262 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
263 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
264 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
265 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
266 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
267 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
268 OGONOWSKA Anna 1998-07-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
269 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
270 OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
271 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
272 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
273 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
274 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
275 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
276 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
277 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
278 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
279 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
280 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
281 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
282 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
283 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
284 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
285 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
286 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
287 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
288 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
289 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
290 PIEKARSKA Monika 1994-01-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
291 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
292 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
293 PIEŃKOWSKA Amelia 2007-01-01 MKS Agros Chełm LBE
294 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
295 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
296 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
297 PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
298 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
299 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
300 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
301 PODLIPNIAK Weronika 2007-01-01 niest. Lublin LBE
302 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
303 POGORZELSKA Wioleta 1998-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
304 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
305 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
306 PÓŁTORAK Daria 1998-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
307 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
308 PROKORYM Sylwia 1997-07-23 KS Podlasie Białystok POD
309 PRUDACZUK Greta 2000-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
310 PRZYCHODZEŃ Weronika 1997-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
311 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
312 PSIUK Magdalena 1999-05-15 KS Agros Zamość LBE
313 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
314 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
315 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
316 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
317 ROBAK Eliza 1998-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
318 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
319 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
320 RÓŻYK Lidia 1999-11-21 AZS UMCS Lublin LBE
321 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
322 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
323 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
324 SAMSONOWICZ Martyna 1999-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
325 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
326 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
327 SENDEREK Jagoda 1999-06-27 ZLKL Zielona Góra LBU
328 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
329 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
330 SHALASHOWA Olga 2000-02-06 ZSOiZ Ciechanowiec POD
331 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
332 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
333 SIENKIEWICZ Aleksandra 1997-11-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
334 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
335 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
336 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
337 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
338 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
339 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
340 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
341 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
342 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
343 STANISŁAWSKA Karolina 2000-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
344 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
345 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
346 STAŚKIEWICZ Aleksandra 1998-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
347 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
348 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
349 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
350 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
351 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
352 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
353 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
354 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-01-01 niest. Lublin LBE
355 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
356 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
357 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
358 SZAPOWAŁ Dominika 1998-04-17 KS Podlasie Białystok POD
359 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
360 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
361 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
362 SZEWCZYK Julia 2000-08-23 MKS Żak Biała Podlaska LBE
363 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
364 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
365 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
366 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
367 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
368 SZYMANIAK Katarzyna 1999-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
369 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
370 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
371 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
372 TERLIKOWSKA Julia 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
373 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
374 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
375 TOFILUK Kinga 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
376 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
377 TOMKIEWICZ Aneta 1999-07-12 ZSO Sejny POD
378 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
379 TURKOWSKA Emilia 1999-08-14 ZS Suchowola POD
380 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
381 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
382 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
383 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
384 WAWRYSZUK Julia 2000-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
385 WAWRZYNIAK Karolina 1997-02-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
386 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
387 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
388 WICZUK Malvina 2001-01-07 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
389 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
390 WILK Karolina 1998-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
391 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
392 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
393 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
394 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
395 WŁODARCZYK Katarzyna 1999-09-21 KS Agros Zamość LBE
396 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
397 WOJEWÓDZKA Lidia 1999-08-18 LKS Vectra Włocławek KPO
398 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
399 WOJTKIELEWICZ Karolina 1996-01-01 ZSOiZ Mońki POD
400 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
401 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
402 WROŃSKA Ewa 1998-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
403 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
404 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
405 WRZOSEK Weronika 2000-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
406 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
407 WYSZYŃSKA Martyna 1999-02-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
408 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
409 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
410 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
411 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
412 ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 MKS Agros Chełm LBE
413 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
414 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
415 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
416 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.46905303001404sekund