BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
2 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BANASZEK Aleksandra 1993-04-17 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BĄK Alicja 2004-08-06 TS Start Lublin LBE
7 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
8 BERBACHOWSKA Magdalena 1999-03-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 BIAŁA Weronika 1998-07-18 KS Podlasie Białystok POD
11 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
12 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
13 BIELECKA Aleksandra Maria 1999-11-16 UKS Ogar Orchówek LBE
14 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
15 BOREK Natalia 1999-12-11 KS Agros Zamość LBE
16 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 BRYŁKA Justyna 1999-01-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
18 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
21 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
22 BURDAK Wiktoria 1998-02-13 KS Podlasie Białystok POD
23 BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
24 CEGIEŁKA Klaudia 2001-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
25 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
26 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
27 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
28 CHMAL Emilia 2000-01-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
29 CHOBRY Daria 2000-07-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
30 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
32 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
33 CHROMIŃSKA Klaudia 2000-02-02 AZS UMCS Lublin LBE
34 CICHALEWSKA Roksana 2004-01-01 TS Start Lublin LBE
35 CIEŚLAK Izabela 1996-07-17 AZS Łódź LDZ
36 CZAJKA Paulina 1999-01-01 ZSO Sejny POD
37 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
38 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 DANKIEWICZ Aneta 1998-01-01 LO Sejny POD
40 DĄBROWSKA Gabriela 1998-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
42 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
43 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
44 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 DUCHNOWSKA Beata 1999-03-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
47 DUDA Natalia 2001-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
48 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
49 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
50 DZIUBIŃSKA Weronika 1999-12-17 MKS Agros Chełm LBE
51 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
53 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
54 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
55 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
56 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
58 GASIUK Diana 1997-09-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
59 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
60 GOŁOŃSKA Aleksandra 1998-05-23 KS Podlasie Białystok POD
61 GÓRCZAK Izabela 2001-01-14 GUKS Asy Dywity WMZ
62 GÓŹDŹ Magdalena 2000-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
63 GRABARCZYK Iga 1998-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
64 GRABOWIECKA Marta 1998-02-08 KS Podlasie Białystok POD
65 GRALA Anna 1996-06-06 OKLA Ostrołęka MAZ
66 GRANICKA Małgorzata 1998-04-04 OKS Skra Warszawa MAZ
67 GRĄDZKA Aleksandra 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
69 GRUSZKA Julia 2007-02-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
70 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
71 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
72 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
73 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
74 GRZESIUK Aleksandra 2006-01-01 MKS Agros Chełm LBE
75 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
76 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
77 GRZYBOWSKA Maja 2000-04-09 ZSO Sejny POD
78 HAUTT Amelia 2007-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
79 HREHOROWICZ Magdalena 1999-05-18 KS Podlasie Białystok POD
80 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
81 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
82 IWANIUK Martyna 2000-07-30 MKS Agros Chełm LBE
83 JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 GUKS Asy Dywity WMZ
84 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
85 JACHIMCZYK Malika 1998-05-05 OKS Skra Warszawa MAZ
86 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
87 JAKUBOWSKA Klaudia 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
88 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
89 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
90 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
91 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
92 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
93 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
94 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
95 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
96 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
97 KACZMAREK Patrycja 2000-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
99 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
102 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
103 KARWOWSKA Agnieszka 1997-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 KARWOWSKA Patrycja Anna 1995-01-01 ZSOiZ Mońki POD
105 KASPRZYK Paulina 1998-05-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
106 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
107 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
108 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
109 KLUCZEK Angelika 1996-01-01 I LO Łomża POD
110 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
111 KOŁODZIEJCZYK Paulina 1998-10-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
112 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
113 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
114 KORCZYK Aleksandra 1998-10-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
115 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
116 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
117 KORONKIEWICZ Ewelina 1999-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
118 KOSIOR Natalia 1998-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
119 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
120 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
121 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
122 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
123 KOZAK Natalia 1995-12-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
125 KRASZEWSKA Magdalena 1996-03-30 LUKS Atletic Białystok POD
126 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
127 KRÓLIKOWSKA Nikola 1999-11-25 MKS Mechanik Włodawa LBE
128 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
129 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
130 KRYSTOSIAK Wiktoria 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
131 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 KUBIK Wiktoria 1998-06-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
134 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
135 KUCHTA Barbara 1999-10-14 ZSR Ostrożany POD
136 KUCZYŃSKA Anna 1998-06-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
137 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
138 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
140 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
141 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
143 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
144 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
145 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
146 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
147 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
148 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
149 LENKIEWICZ Zuzanna 1998-05-01 KS Podlasie Białystok POD
150 LESZCZYŃSKA Nadin 1999-01-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
152 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
153 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
154 LISOWSKA Julia 1999-12-14 AZS UMCS Lublin LBE
155 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
156 ŁAKOMA Dominika 1998-01-19 KS Wisła Puławy LBE
157 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
158 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
159 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
160 ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
162 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
163 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
164 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
165 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
166 MACULEWICZ Katarzyna 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
167 MAGNUSZEWSKA Martyna 1998-08-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
168 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
169 MAJDAŃSKA Magdalena 2002-10-01 KS Agros Zamość LBE
170 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
171 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
172 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
173 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
174 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
175 MATEJEK Agata 1997-03-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
176 MICHALSKA Alicja 1998-07-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
177 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
178 MIECZNIKOWSKA Patrycja 1999-10-01 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
179 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
180 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
181 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
182 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
183 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
184 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
185 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
186 MODZELEWSKA Kinga 2000-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
187 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
188 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
189 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
190 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
191 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
192 MURAWSKA Ewa 1997-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
193 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
194 NADOLNA Anna 1998-05-22 UKS Achilles Leszno WLP
195 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
196 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
197 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
198 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
199 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
200 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
201 OGONOWSKA Anna 1998-07-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
202 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
203 OLSZEWSKA Karolina 1998-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
204 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
205 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
206 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
207 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
208 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
210 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS Łódź LDZ
211 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
212 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
213 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
214 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
215 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
216 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
217 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
218 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
219 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
220 PIEŃKOWSKA Amelia 2007-01-01 MKS Agros Chełm LBE
221 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
222 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
223 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
225 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
226 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
227 POGORZELSKA Wioleta 1998-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
229 PÓŁTORAK Daria 1998-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
230 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
231 PROKORYM Sylwia 1997-07-23 KS Podlasie Białystok POD
232 PRUDACZUK Greta 2000-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
233 PRZYCHODZEŃ Weronika 1997-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
234 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
235 PSIUK Magdalena 1999-05-15 KS Agros Zamość LBE
236 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
237 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
239 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
240 ROBAK Eliza 1998-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
241 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
242 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
243 RÓŻYK Lidia 1999-11-21 AZS UMCS Lublin LBE
244 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
245 SAJNA Kinga 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
246 SAMSONOWICZ Martyna 1999-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
247 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
248 SENDEREK Jagoda 1999-06-27 ZLKL Zielona Góra LBU
249 SEŃ Martyna 2005-01-01 KS Agros Zamość LBE
250 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
251 SHALASHOWA Olga 2000-02-06 ZSOiZ Ciechanowiec POD
252 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
253 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
254 SIENKIEWICZ Aleksandra 1997-11-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
255 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
256 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
257 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
258 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
259 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
260 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
261 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
262 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
263 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
264 STAŚKIEWICZ Aleksandra 1998-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
265 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
266 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
267 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
268 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
269 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
270 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
271 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
272 SZAPOWAŁ Dominika 1998-04-17 KS Podlasie Białystok POD
273 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
274 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
275 SZEWCZYK Julia 2000-08-23 MKS Żak Biała Podlaska LBE
276 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
277 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
278 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
279 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
280 SZYMANIAK Katarzyna 1999-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
281 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
282 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
283 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
284 TERLIKOWSKA Julia 2004-01-01 niest. Lublin LBE
285 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
286 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
287 TOFILUK Kinga 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
288 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
289 TOMKIEWICZ Aneta 1999-07-12 ZSO Sejny POD
290 TURKOWSKA Emilia 1999-08-14 ZS Suchowola POD
291 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
292 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
293 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
294 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
295 WAWRYSZUK Julia 2000-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
296 WAWRZYNIAK Karolina 1997-02-07 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
297 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
298 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
299 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
300 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
301 WOJEWÓDZKA Lidia 1999-08-18 LKS Vectra Włocławek KPO
302 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
303 WOJTKIELEWICZ Karolina 1996-01-01 ZSOiZ Mońki POD
304 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
305 WROŃSKA Ewa 1998-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
306 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
307 WRZOSEK Weronika 2000-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
308 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
309 WYSZYŃSKA Martyna 1999-02-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
310 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
311 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
312 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
313 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
314 ZDANOWICZ Dominika 2006-01-01 MKS Agros Chełm LBE
315 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
316 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
317 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
318 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2407338619232sekund