WASILEWSKI Adam
1996-09-08
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
5 ANTOSZEWSKI Bartosz 1995-10-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
6 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
7 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
8 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
9 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BIELECKI Konrad 1996-08-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
11 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
12 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
13 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BŁAŻEJEWSKI Wiktor 1996-10-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
15 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
16 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
17 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
18 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
19 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
21 CHWEDCZUK Karol 1996-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ
22 CICHOCKI Piotr 1998-04-29 MKS Pułtusk MAZ
23 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
24 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 CYC Dominik 1998-04-25 KS Agros Zamość LBE
26 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
27 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
28 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
29 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
30 DĄBROWSKI Łukasz 1999-11-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 DĄBROWSKI Paweł 1996-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 DŁUŻNIEWSKI Aleksander 1997-02-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
34 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
35 DROGOSZ Michał 1995-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
36 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
37 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
38 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
39 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
40 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 FURMAŃCZYK Kacper 1997-02-14 MLKS Sokół Lubin DOL
42 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
43 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
44 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
47 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
48 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 GRALEWICZ Adam 1997-03-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
50 GRODZICKI Dariusz 1999-01-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
51 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
53 IDŹKOWSKI Mateusz 1996-05-14 MKS Juvenia Białystok POD
54 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
56 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
57 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
58 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
59 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
60 JANISZAK Kamil 1995-12-29 MKS Junior Złocieniec ZPO
61 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
64 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 JONKA Tomasz 1996-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
66 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
67 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
68 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
69 JUSZKA Tomasz 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
70 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
71 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
72 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
74 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
75 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
76 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 KILIAN Konrad 1992-11-28 niest. Katowice SLK
78 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
79 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
80 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
81 KORDZIUKIEWICZ Jakub 1998-06-17 KS Podlasie Białystok POD
82 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
83 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
86 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
87 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
88 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
89 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
91 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 KUNOWSKI Damian 1998-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
93 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
95 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
96 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
97 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
98 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
99 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
100 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
101 ŁAPECIŃSKI Przemysław 1997-03-15 MKL Szczecin ZPO
102 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
103 ŁONIEWSKI Tomasz 1995-01-06 MKS MOS Wrocław DOL
104 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
105 MAGNUSZEWSKI Łukasz 1997-03-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
106 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
107 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
108 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
109 MARCZUK Jakub 1995-06-01 niest. Warszawa MAZ
110 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
111 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
112 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
113 MILEJSKI Jakub 1995-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
114 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
115 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
116 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
117 MISIAK Mateusz 1996-05-29 MKLA Łęczyca LDZ
118 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
119 MOSAKOWSKI Mateusz 1997-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
120 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
121 MUCHARZEWSKI Paweł 1997-01-01 LUKS Olimpijczyk Morąg WMZ
122 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
123 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
125 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
126 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
127 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
128 OKRZEJA Marcin 1997-09-07 UKS Kusy Warszawa MAZ
129 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
131 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
132 OSTROWSKI Patryk 1997-04-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
133 PAJEWSKI Mateusz 1998-05-14 KS Podlasie Białystok POD
134 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
135 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
136 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
137 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
138 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
139 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
141 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
142 PŁACHTA Dominik 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
143 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
144 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 REGULSKI Cezary 1995-03-08 KS Orzeł Warszawa MAZ
146 ROCZEK Maciej 1996-02-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
147 ROCZON Przemysław 1992-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
148 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
149 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 RYK Rafał 1997-02-07 MLKS Agros Żary LBU
151 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
152 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
154 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
155 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
156 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
157 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
158 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
159 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
160 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
161 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
162 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
163 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
164 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
167 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
168 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
169 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
170 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
171 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
172 SZULUK Jakub 1995-11-25 UKS Czwórka Białystok POD
173 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
174 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
175 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
176 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
177 TROCHIMCZYK Szymon 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
178 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
179 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
180 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
181 WASZKIEWICZ Patryk 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
182 WEJKSZNIA Marek 1996-03-17 MLKS Sokół Lubin DOL
183 WERBANOWSKI Patryk 1999-02-17 OKLA Ostrołęka MAZ
184 WIERZBICKI Jakub 1999-03-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
185 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
186 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
187 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
188 WILK Juliusz 1997-02-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
189 WOJTASZEK Mateusz 1997-07-14 UKS 12 Kalisz WLP
190 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
192 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
193 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
194 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
195 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
196 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
197 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
198 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
199 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
200 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
201 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
202 ŻEBROWSKI Patryk 1995-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
203 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
204 ŻURAWSKI Krystian 1996-07-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3289921283722sekund