WASILEWSKI Adam
1996-09-08
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
5 ANTOSZEWSKI Bartosz 1995-10-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
6 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
7 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
8 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
9 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BIELECKI Konrad 1996-08-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
11 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
12 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
13 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BŁAŻEJEWSKI Wiktor 1996-10-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
15 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
16 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
17 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
18 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
19 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
21 CHWEDCZUK Karol 1996-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ
22 CICHOCKI Piotr 1998-04-29 MKS Pułtusk MAZ
23 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
24 CYC Dominik 1998-04-25 KS Agros Zamość LBE
25 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
26 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
27 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
29 DĄBROWSKI Łukasz 1999-11-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
30 DĄBROWSKI Paweł 1996-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 DŁUŻNIEWSKI Aleksander 1997-02-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
33 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
34 DROGOSZ Michał 1995-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
35 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
36 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
37 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
38 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
39 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 FURMAŃCZYK Kacper 1997-02-14 MLKS Sokół Lubin DOL
41 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
42 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
43 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
46 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
47 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GRALEWICZ Adam 1997-03-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
49 GRODZICKI Dariusz 1999-01-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
50 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 IDŹKOWSKI Mateusz 1996-05-14 MKS Juvenia Białystok POD
53 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
55 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
56 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
57 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
58 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
59 JANISZAK Kamil 1995-12-29 MKS Junior Złocieniec ZPO
60 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
63 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 JONKA Tomasz 1996-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
65 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
66 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
67 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
68 JUSZKA Tomasz 1999-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
69 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
71 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
73 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
74 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
75 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
76 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
77 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
78 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
79 KORDZIUKIEWICZ Jakub 1998-06-17 KS Podlasie Białystok POD
80 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
81 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
83 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
84 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
85 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
86 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
87 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
88 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 KUNOWSKI Damian 1998-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
90 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
92 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
93 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
94 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
95 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
96 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
97 ŁAPECIŃSKI Przemysław 1997-03-15 MKL Szczecin ZPO
98 ŁONIEWSKI Tomasz 1995-01-06 MKS MOS Wrocław DOL
99 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
100 MAGNUSZEWSKI Łukasz 1997-03-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
101 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
102 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
103 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
104 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
105 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
106 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
107 MILEJSKI Jakub 1995-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
108 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
109 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
110 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
111 MISIAK Mateusz 1996-05-29 MKLA Łęczyca LDZ
112 MOSAKOWSKI Mateusz 1997-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
113 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
114 MUCHARZEWSKI Paweł 1997-01-01 LUKS Olimpijczyk Morąg WMZ
115 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
116 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
117 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
118 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
119 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
120 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
121 OKRZEJA Marcin 1997-09-07 UKS Kusy Warszawa MAZ
122 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
123 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
124 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 OSTROWSKI Patryk 1997-04-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
126 PAJEWSKI Mateusz 1998-05-14 KS Podlasie Białystok POD
127 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
128 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
129 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
131 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
132 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
133 PŁACHTA Dominik 1998-04-03 KS Agros Zamość LBE
134 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
135 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 REGULSKI Cezary 1995-03-08 KS Orzeł Warszawa MAZ
137 ROCZEK Maciej 1996-02-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
138 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
139 RYK Rafał 1997-02-07 MLKS Agros Żary LBU
140 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
141 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
143 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
144 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
145 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
146 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
147 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
148 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
149 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
150 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
151 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
153 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
154 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
155 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
156 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
157 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
158 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
159 SZULUK Jakub 1995-11-25 UKS Czwórka Białystok POD
160 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
161 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
162 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
163 TROCHIMCZYK Szymon 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
164 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
165 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
166 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
167 WASZKIEWICZ Patryk 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
168 WEJKSZNIA Marek 1996-03-17 MLKS Sokół Lubin DOL
169 WERBANOWSKI Patryk 1999-02-17 OKLA Ostrołęka MAZ
170 WIERZBICKI Jakub 1999-03-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
171 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
172 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
173 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
174 WILK Juliusz 1997-02-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
175 WOJTASZEK Mateusz 1997-07-14 UKS 12 Kalisz WLP
176 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
179 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
180 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
181 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
182 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
183 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
184 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
185 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
186 ŻEBROWSKI Patryk 1995-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
187 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
188 ŻURAWSKI Krystian 1996-07-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1742160320282sekund