TRENER-WIERCIAK Anna
1991-03-31
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
6 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
9 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
10 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
11 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
12 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
13 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
15 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
16 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
23 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
24 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
25 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
27 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
28 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
29 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
30 FIODOROW Alicja 1985-05-22 RLTL ZTE Radom MAZ
31 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
33 GLEGOŁA Aldona 1999-03-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
34 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 GROCHOWSKA Marta 1994-08-16 niest. Wrocław DOL
36 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
40 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
41 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
42 JUNAK Magdalena 1998-06-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 KACZMARCZYK Joanna 2001-07-06 LKS Omega Kleszczów LDZ
44 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
45 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
46 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
47 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
48 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
49 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 KIBIL Jagoda 1999-01-01 niestowarzyszona POL
51 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
53 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
54 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
55 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
56 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
57 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
58 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
59 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
60 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
61 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KOTULSKA Magda 1991-02-08 OKS Skra Warszawa MAZ
63 KOWAL Karolina 2000-03-18 MKS MOS Wrocław DOL
64 KOWALIK Agnieszka 1997-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
65 KOZIOŁ Agnieszka 1993-12-15 Start Tarnów MLP
66 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
67 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
69 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
70 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
71 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
72 KURKOWSKA Magdalena 1991-05-15 niest. Bydgoszcz KPO
73 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
75 LANGNER Marta 1991-01-01 niestowarzyszona POL
76 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
77 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
78 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
79 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
80 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
81 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 MAK Ewa 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
84 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
85 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
86 MALISZEWSKA Klaudia 1992-01-01 niestowarzyszona POL
87 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
88 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
89 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
90 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
91 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
94 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
95 MULARSKA Aleksandra 1991-03-09 LKS Vectra Włocławek KPO
96 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
97 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
99 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
100 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
101 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
102 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
104 ORZESZYNA Paulina 1994-06-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
105 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
106 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
107 PASTUSZCZAK Anna 1998-09-03 MKS MOS Wrocław DOL
108 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
109 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
110 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
111 PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
112 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
113 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
114 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
115 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
116 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
117 PONIATOWSKA Paulina 1992-02-04 MKS-MOS Katowice SLK
118 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
119 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
120 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
123 SIEMIENIEC Oliwia 1999-01-01 UKS Czwórka Żory SLK
124 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
128 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
129 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
130 SROKA Olga 1993-04-08 MKL Szczecin ZPO
131 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
132 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
133 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
134 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
136 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
137 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
138 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 SZCZEŚNIAK Angelika 1997-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
140 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
141 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
142 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
143 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
144 SZUMSKA Julia 1993-07-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
145 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
146 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
147 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
148 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
149 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
150 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
151 TRUSZCZYŃSKA Magdalena 2001-02-25 RKS Łódź LDZ
152 TUROWSKA Paulina 1993-02-25 niest. Kraków MLP
153 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
154 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
155 WALIGÓRA Paulina 1996-02-03 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
156 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
157 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
158 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
159 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
160 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
161 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
162 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
163 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
164 WOLANIN Agnieszka 1991-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
165 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
166 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 WYCHORSKA Anna 2000-05-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
169 WYPYCH Jagna 1990-08-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
170 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
172 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
174 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
175 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
176 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
177 ZIEMANN Katarzyna 1994-08-08 niest. Gdańsk POM
178 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
179 ZYGMUNT Amelia 1992-09-23 MKS Start Lublin LBE
180 ŻUKOWSKA Weronika 1996-11-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1185200214386sekund