LASKOŚ Aleksandra
1998-01-30
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUCH Oliwia 1999-01-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
2 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
3 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
6 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
7 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
8 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
9 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
11 BOROWIEC Patrycja 2003-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
13 BUCZEK Patrycja 2003-01-01 LKS Resovia Rzeszów PDK
14 CHOLEWA Natalia 1998-04-05 ZKS Unia Tarnów MLP
15 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
16 CHRUSZCZ Agnieszka 1997-09-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
17 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
18 CZUBA Patrycja 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
19 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
20 DAWIDA Sandra 2000-09-09 KS Komunalni Sanok PDK
21 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
22 DEĆ Małgorzata 1999-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
23 DOKUPIN Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
25 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
26 DROŻDŻ Oliwia 1999-10-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
27 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
28 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
29 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
30 DYLĄG Oliwia 1993-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
31 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
32 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
34 DŻOŃ Ewelina 2000-05-30 KS Komunalni Sanok PDK
35 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
36 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
37 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
38 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
39 GAJ Agata 1999-10-09 KS Energetyk Jaworzno SLK
40 GAŁOWICZ Paulina 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
41 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
42 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
43 GEMZIK Kamila 1998-01-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
44 GERGONT Kamila 2001-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
45 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
46 GLAZER Magdalena 2000-04-08 KS Komunalni Sanok PDK
47 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
48 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
49 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
50 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
52 HUDELA Natalia 1995-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
54 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
55 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
56 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
57 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
58 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
59 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
60 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
61 KLIMEK Monika 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
62 KOCHAŃSKA Lilianna 1999-01-03 LKS Smolnik Męcina MLP
63 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
65 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
66 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
67 KOPERSKA Anita 1999-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
68 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
69 KOSIBA Patrycja 1998-03-08 UKS Kobylanka MLP
70 KOŚ Paulina 1997-11-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
71 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
72 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
74 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
75 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
76 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
77 KUCZMA Dominika 2001-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
78 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
80 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 KUŚ Klaudia 2001-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 KWIATKOWSKA Joanna 2000-06-18 KS Komunalni Sanok PDK
84 KWIECIŃSKA Sandra 2000-08-16 LKS Kłos Olkusz MLP
85 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
86 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
87 MACNAR Sylwia 1997-04-22 KKB MOSiR Krosno PDK
88 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 MAKUCH Maria 2002-10-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
90 MALEC Małgorzata 1996-04-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
91 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
92 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
93 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
94 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
95 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
96 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
97 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
98 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
99 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
100 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
101 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
102 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
103 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
104 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
106 NIEBIEŚNIAK Ilona 1999-09-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
107 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
108 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
109 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
110 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
111 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
112 ORZECHOWSKA Edyta 1996-05-31 LKS Smolnik Męcina MLP
113 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
114 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
115 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
116 PASTUŁA Kamila 1995-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
117 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
119 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
120 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
122 PODLASEK Wiktoria 2000-01-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
123 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
124 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
125 PRZYMUSIŃSKA Jagoda 2003-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
126 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
127 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
128 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
129 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
130 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
131 RĄCZKA Julia 2002-06-21 UKS Gepard Warszawa MAZ
132 REJDYCH Aleksandra 1999-01-26 KS Energetyk Jaworzno SLK
133 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
134 RYMAR Sandra 2003-03-31 KB Krościenko Wyżne PDK
135 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
136 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
137 SEROKA Anna 1996-10-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
138 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
140 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
141 SIUTA Joanna 1997-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
142 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
143 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
144 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
145 SMOŁA Alicja 1997-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
146 SMUTEK Larysa 2000-07-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
147 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
148 STAŃKO Klaudia 1997-12-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
149 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
150 STÓJ Anna 1993-07-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
151 SZCZĘCH Beata 1999-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
152 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
153 SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 LUKS Strzałków LDZ
154 SZYDŁOWSKA Jagoda 2000-01-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
155 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
156 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
157 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
158 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
159 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
160 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
161 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
162 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
164 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
165 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
166 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
167 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
168 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
169 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
170 WIECZOREK Julia 2000-08-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
171 WIERZGANOWSKA Kamila 2000-06-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
172 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
173 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
174 WILK Karolina 1998-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
176 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
177 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
178 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
179 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
180 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
181 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
182 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
183 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.68624806404114sekund