GRYC Anna
1999-10-16
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Patrycja 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 BARWICKA Elżbieta 1999-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
6 BENTKOWSKA Wiktoria 1999-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
7 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
8 BIAŁA Weronika 1998-07-18 KS Podlasie Białystok POD
9 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
10 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
13 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
14 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
15 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 CIEŚLUK Laura 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
17 CIMICKA Natalia 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
18 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
19 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
20 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
21 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
22 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
24 DANILUK Natalia 1997-03-12 MKS Juvenia Białystok POD
25 DAWIDOWICZ Aleksandra 1999-06-07 KS Podlasie Białystok POD
26 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
28 DĘBIEC Klaudia 1996-10-13 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
29 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
31 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
32 DUCHNOWSKA Beata 1999-03-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
34 DUNST Katarzyna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
35 DURAWA Maja 1999-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
36 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
37 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
38 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
39 FISZER Adrianna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
40 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
41 GAWIN Weronika 1999-09-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
42 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
43 GĘŚLA Martyna 2000-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
44 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
45 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
46 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka 1999-01-06 UKS Filipides Teresin MAZ
47 GÓRECKA Wiktoria 1999-07-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
48 GÓROWSKA Patrycja 2000-12-01 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
49 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 GRZYMAŁA Sandra 1994-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
51 HAJDASZ Aleksandra 1998-05-30 LUKS Podium Kup OPL
52 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
53 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
54 JABŁOŃSKA Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
56 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
57 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
58 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
59 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 AZS-AWF Katowice SLK
60 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
61 JERSZEWSKA Paula 1995-01-01 II LO Łomża POD
62 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
63 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
64 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
65 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
66 KALINOWSKA Anna 1997-08-04 KS Podlasie Białystok POD
67 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 KARWOWSKA Weronika 1999-04-09 UKB Szubin KPO
71 KATOLIK Klementyna 1999-03-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
72 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
73 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
74 KLEJMONT Natalia 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
75 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 KOCEMBA Joanna 1999-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
77 KOCZAN Martyna 1999-09-01 SKS Złotniczanie Wrocław DOL
78 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
81 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
82 KOTOWSKA Justyna 1996-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
83 KOWALCZYK Weronika 1999-01-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
84 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 KRAWEL Karolina 1997-01-01 ZS Sokółka POD
87 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
88 KRZYWAŃSKA Agata 1999-07-12 BKL Bełchatów LDZ
89 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
90 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
92 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
93 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
94 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
95 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
96 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
97 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 LINKIEWICZ Magdalena 1998-07-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
99 LISIECKA Maria 2000-07-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
100 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 ŁAKOMA Dominika 1998-01-19 KS Wisła Puławy LBE
102 MACHYNIA Teresa 1999-02-03 LUKS Podium Kup OPL
103 MACULEWICZ Katarzyna 1997-06-28 KS Podlasie Białystok POD
104 MAKSIMOWSKA Zuzanna 2001-01-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
105 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
107 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
108 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
109 MAŃKOWSKA Agata 1999-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
110 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
111 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
112 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 MAZURYK Klaudia 1999-07-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
114 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
115 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
116 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
117 MICKIEWICZ Eliza 1999-12-17 CMKL Człuchów POM
118 MICKIEWICZ Roksana 1999-05-18 CMKL Człuchów POM
119 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
120 MIL Ewa 1999-07-27 KS Agros Zamość LBE
121 MIŚ Anna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
124 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
125 NAPIERALSKA Roksana 1998-01-28 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
126 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
127 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
128 NIEMIRA Aleksandra 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
129 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
130 NOWASZEWSKA Gabriela 2000-12-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
131 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
132 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
133 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
134 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
135 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
136 OSTAPKIEWICZ Patrycja 1996-01-01 ZSR CKP Białystok POD
137 PACZKOWSKA Karolina 1999-03-03 LUKS Inowrocław KPO
138 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
139 PERKOWSKA Kamila 1996-01-01 ZSR CKP Białystok POD
140 PETTKE Angelika 1999-02-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
141 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
142 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
143 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
144 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
145 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
146 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
147 POPRAWA Patrycja 1999-02-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
148 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
150 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
152 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
153 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
154 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
155 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 ROMANIUK Regina 1998-08-03 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
157 ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
158 ROSZKOWSKA Alina 1991-01-01 KS Podlasie Białystok POD
159 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
160 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
161 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
162 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
163 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
164 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
165 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
166 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
167 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
168 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
169 SKRZYNIARZ Magdalena 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
170 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
171 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
172 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 SOBIERAJ Ludwika 2000-07-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
174 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
175 STEFAŃSKA Natalia 1997-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
177 STOLARCZYK Magdalena 1996-08-05 MLKS Ostróda WMZ
178 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
179 SULIKOWSKA Martyna 1998-04-23 GUKS Asy Dywity WMZ
180 SUSZYŃSKA Zuzanna 1999-01-01 MUKS Jedynka Międzychód WLP
181 SYNDERCZYK Natalia 2001-04-12 UKS Orlik Pionki MAZ
182 SZAJNER Justyna 1997-05-29 MLKS Ostróda WMZ
183 SZCZĘSNA Sylwia 2000-02-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
184 SZPOTT Sara 1999-01-08 KS Gwardia Piła WLP
185 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
186 SZYMAŃSKA Oliwia 1998-08-24 MLKS Agros Żary LBU
187 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
188 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 SZYSZKO Edyta 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
190 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
191 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
192 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
193 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
194 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
195 TARCZYŃSKA Julia 1998-10-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
196 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
197 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
198 TKACZUK Sara Karolina 1999-02-18 MUKS Gim 2 Nysa OPL
199 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
200 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
201 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
202 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
203 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
204 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
205 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
206 TYMIŃSKA Marta 1997-01-01 IV LO Białystok POD
207 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
208 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
209 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
210 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
211 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
212 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
213 WIECZOREK Agata 2000-07-29 RLTL ZTE Radom MAZ
214 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
215 WIOSNA Weronika 1999-04-02 ULKS Jedlińsk MAZ
216 WIŚNIEWSKA Nicole 1999-08-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
217 WŁODARCZYK Natalia 1999-09-21 KS Agros Zamość LBE
218 WOJCIECHOWSKA Weronika 1999-01-26 LUKS Orkan Września WLP
219 WOŁCZYŃSKA Marta 1999-01-12 ZLKL Zielona Góra LBU
220 WOŁYNIEC Oliwia 1999-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
221 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
222 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
223 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 WYSMYK Kinga 1998-03-09 LKS Jantar Ustka POM
225 WYSZOMIERSKA Ewelina 1999-08-29 KS Podlasie Białystok POD
226 ZABOROWSKA Oktawia 1999-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
227 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
228 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
229 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
230 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
231 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
232 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
233 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
234 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
235 ŻUKOWSKA Kamila 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36837220191956sekund