MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
3 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
4 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
6 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
7 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
8 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
9 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
11 BOCZKOWSKA Małgorzata 1997-01-01 I LO Łomża POD
12 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
13 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
14 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
15 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
16 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
17 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
18 BUDZISZEWSKA Aleksandra 1993-07-01 BKS Bydgoszcz KPO
19 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
20 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
21 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
22 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
23 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
24 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
25 CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
26 CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 LKS Mazowsze Teresin MAZ
27 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
28 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
29 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
30 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
31 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
32 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
33 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
34 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
35 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
36 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
37 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
38 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
39 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
40 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
41 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
42 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
43 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
44 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
45 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
46 DUNST Katarzyna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
47 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
48 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
50 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
51 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
52 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
53 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
54 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
55 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
56 FISZER Adrianna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
57 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
58 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
59 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
60 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
61 GAWIN Weronika 1999-09-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
62 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
63 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
64 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
65 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
66 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
67 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
68 GÓRECKA Wiktoria 1999-07-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
69 GÓRKO Dominika 1999-03-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
72 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
73 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
74 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
75 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
76 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
77 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
78 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
79 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
80 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
81 GRZELAK Marta 1998-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
82 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
83 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
84 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
85 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
86 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
87 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
88 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
89 IWANIUK Martyna 1998-01-24 KS Podlasie Białystok POD
90 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
91 JAKUBOWICZ Dorota 2003-05-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
92 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
93 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
94 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
95 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
96 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
97 JÓŹWIK Agata 1998-06-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
98 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
99 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
100 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
101 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
102 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
104 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
105 KARWOWSKA Weronika 1999-04-09 UKB Szubin KPO
106 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
107 KATOLIK Klementyna 1999-03-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
108 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
109 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
110 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
111 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
113 KOCEMBA Joanna 1999-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
114 KOCZAN Martyna 1999-09-01 SKS Złotniczanie Wrocław DOL
115 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
116 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
117 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
118 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
119 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
121 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
122 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
123 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
124 KOWALCZYK Weronika 1999-01-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
125 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
126 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
127 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
128 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
129 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
130 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
131 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
132 KRZYWAŃSKA Agata 1999-07-12 BKL Bełchatów LDZ
133 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
134 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
135 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
136 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
137 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
138 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
139 KULESZO Wiktoria 1999-04-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
140 KUNIKOWSKA Aleksandra 1997-02-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
141 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
142 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
143 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
144 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
145 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
146 LATARSKA Katarzyna 1998-09-27 MUKS Płock MAZ
147 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
148 LESIEWICZ Aleksandra 1999-09-24 SL GKS Olsza Olszyna DOL
149 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
152 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
153 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
154 ŁUKASIUK Klaudia 2000-09-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
155 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
156 MAKSYMIUK Julia 2000-02-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
157 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
159 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
160 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
161 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
162 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
163 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
164 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
165 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
166 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
167 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
168 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
169 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
170 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
171 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
172 MICKIEWICZ Eliza 1999-12-17 CMKL Człuchów POM
173 MICKIEWICZ Roksana 1999-05-18 CMKL Człuchów POM
174 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
175 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
176 MILEWSKA Katarzyna 1997-01-01 I LO Łomża POD
177 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
178 MIŚ Anna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 MOCARSKA Marta 2000-03-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
180 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
181 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
182 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
183 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
184 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
185 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
186 NIECIECKA Ada 1997-01-01 I LO Łomża POD
187 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
188 NIEMIRA Aleksandra 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
189 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
190 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
191 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
192 NOWICKA Tamara 2004-10-06 MUKS Płock MAZ
193 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk POM
194 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
195 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
197 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
198 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
199 OŁÓW Edyta 1999-01-01 MKS Rominta Gołdap WMZ
200 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
201 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
202 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
203 PACZKOWSKA Karolina 1999-03-03 LUKS Inowrocław KPO
204 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
205 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
206 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
207 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
208 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
209 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
210 PETTKE Angelika 1999-02-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
211 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
212 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
213 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
214 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
215 PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
216 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
217 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
218 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
219 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
220 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
221 PODLEWSKA Natalia 2000-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
222 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
223 POLEWACZ Hanna 1998-08-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
225 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
226 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
227 POPRAWA Patrycja 1999-02-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
228 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
229 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
230 PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
231 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
232 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
233 PUTKOWSKA Paulina 2000-09-15 KS Podlasie Białystok POD
234 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
235 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
236 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
237 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
238 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
239 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
240 ROTKO Aleksandra 1999-03-16 ZLKL Zielona Góra LBU
241 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
242 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
243 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
244 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
245 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
246 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
247 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
248 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
249 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
250 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
251 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
252 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
253 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
254 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
255 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
256 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
257 SKOWYRSKA Agnieszka 1998-11-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
258 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
259 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
260 SOKÓŁ Zuzanna 2001-04-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
261 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
262 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
263 STEFAŃSKA Natalia 1997-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
264 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
265 STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
266 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
267 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
268 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
269 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
270 SUSZYŃSKA Zuzanna 1999-01-01 MUKS Jedynka Międzychód WLP
271 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
272 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Melo Błonie MAZ
273 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
274 SZPOTT Sara 1999-01-08 KS Gwardia Piła WLP
275 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
276 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
277 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
278 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
279 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
280 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
281 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
282 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
283 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
284 TKACZUK Sara Karolina 1999-02-18 MUKS Gim 2 Nysa OPL
285 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
286 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
287 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
288 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
289 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
290 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
291 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
292 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
293 TYBUCHOWSKA Katarzyna 1999-12-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
294 WARDA Anna 2002-06-07 MUKS Płock MAZ
295 WASZKIEWICZ Natalia 2000-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
296 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
297 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
298 WERESZCZYŃSKA Agata 1999-03-10 MKS Mechanik Włodawa LBE
299 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
300 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
301 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
302 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
303 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
304 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
305 WIŚNIEWSKA Nicole 1999-08-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
307 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
308 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
309 WOJCIECHOWSKA Weronika 1999-01-26 LUKS Orkan Września WLP
310 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
311 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
312 WÓJCIK Joanna 1998-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
313 ZABOROWSKA Oktawia 1999-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
314 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
315 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
316 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
317 ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 OKLA Ostrołęka MAZ
318 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
319 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
320 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
321 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
322 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
323 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42248201370239sekund