MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
2 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
6 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
7 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
8 BOCZKOWSKA Małgorzata 1997-01-01 I LO Łomża POD
9 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
10 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
11 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
12 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
14 BUDZISZEWSKA Aleksandra 1993-07-01 BKS Bydgoszcz KPO
15 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
16 CAMONA Mariola 1999-03-02 MLUKS Tarnów MLP
17 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
18 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
19 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
20 CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 LKS Mazowsze Teresin MAZ
21 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
22 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
23 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
24 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
25 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
26 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
27 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
28 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
29 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
30 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
32 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
33 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
34 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
35 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
36 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
38 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
39 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
40 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
41 DUNST Katarzyna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
42 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
43 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
45 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
46 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
47 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
48 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
49 FISZER Adrianna 1999-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
50 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
51 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
52 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
53 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
54 GAWIN Weronika 1999-09-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
55 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
56 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
57 GÓRECKA Wiktoria 1999-07-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
58 GÓRKO Dominika 1999-03-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
59 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
61 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
62 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
63 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
64 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
65 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
66 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
67 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
68 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
69 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
70 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
71 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
72 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
73 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
74 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
75 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
76 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
77 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
78 IWANIUK Martyna 1998-01-24 KS Podlasie Białystok POD
79 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
80 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
81 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
82 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 JÓŹWIK Agata 1998-06-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
84 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
85 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
87 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
88 KARWOWSKA Weronika 1999-04-09 UKB Szubin KPO
89 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
90 KATOLIK Klementyna 1999-03-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
91 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
92 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
93 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
94 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
96 KOCEMBA Joanna 1999-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
97 KOCZAN Martyna 1999-09-01 SKS Złotniczanie Wrocław DOL
98 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
99 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
101 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
102 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
103 KOWALCZYK Weronika 1999-01-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
104 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
105 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
106 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
107 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
108 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
109 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
110 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 KRZYWAŃSKA Agata 1999-07-12 BKL Bełchatów LDZ
112 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
113 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
114 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
115 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
116 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
118 KULESZO Wiktoria 1999-04-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 KUNIKOWSKA Aleksandra 1997-02-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
120 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
122 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
123 KUŹMIN Emilia 1999-09-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
124 KUŻNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
125 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
126 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
127 LATARSKA Katarzyna 1998-09-27 MUKS Płock MAZ
128 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
129 LESIEWICZ Aleksandra 1999-09-24 SL GKS Olsza Olszyna DOL
130 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
131 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
132 ŁUKASIUK Klaudia 2000-09-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
133 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
134 MAKSYMIUK Julia 2000-02-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
135 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
137 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
138 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
139 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
140 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
141 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
142 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
143 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
144 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
145 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
146 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
147 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
148 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
149 MICKIEWICZ Eliza 1999-12-17 CMKL Człuchów POM
150 MICKIEWICZ Roksana 1999-05-18 CMKL Człuchów POM
151 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
152 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot POM
153 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 MILEWSKA Katarzyna 1997-01-01 I LO Łomża POD
155 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
156 MIŚ Anna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 MOCARSKA Marta 2000-03-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
159 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
160 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
161 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
162 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
163 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
164 NIECIECKA Ada 1997-01-01 I LO Łomża POD
165 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
166 NIEMIRA Aleksandra 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
167 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
168 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
169 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
170 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
171 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
172 OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
173 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
174 OŁÓW Edyta 1999-01-01 MKS Rominta Gołdap WMZ
175 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
176 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
177 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
178 PACZKOWSKA Karolina 1999-03-03 LUKS Inowrocław KPO
179 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
180 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
181 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
182 PETTKE Angelika 1999-02-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
183 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
184 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
185 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
186 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
187 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
188 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
189 PODLEWSKA Natalia 2000-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
190 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
191 POLEWACZ Hanna 1998-08-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
193 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
194 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
195 POPRAWA Patrycja 1999-02-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
196 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
197 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
198 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
199 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
200 PUTKOWSKA Paulina 2000-09-15 KS Podlasie Białystok POD
201 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
202 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
204 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
205 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
206 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
207 ROTKO Aleksandra 1999-03-16 ZLKL Zielona Góra LBU
208 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
209 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
210 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
211 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
213 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
214 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
215 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
216 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
217 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
218 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
219 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
220 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
221 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
222 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
223 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
224 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
225 STEFAŃSKA Natalia 1997-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
226 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
227 STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
228 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
229 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
230 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
231 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
232 SUSZYŃSKA Zuzanna 1999-01-01 MUKS Jedynka Międzychód WLP
233 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
234 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
235 SZPOTT Sara 1999-01-08 KS Gwardia Piła WLP
236 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
237 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
238 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
239 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
240 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
241 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
242 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
243 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
244 TKACZUK Sara Karolina 1999-02-18 MUKS Gim 2 Nysa OPL
245 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
246 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
247 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
249 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
250 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
251 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
252 TYBUCHOWSKA Katarzyna 1999-12-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
253 WASZKIEWICZ Natalia 2000-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
254 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
255 WERESZCZYŃSKA Agata 1999-03-10 MKS Mechanik Włodawa LBE
256 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
257 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
258 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
259 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
260 WIŚNIEWSKA Nicole 1999-08-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
262 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
263 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
264 WOJCIECHOWSKA Weronika 1999-01-26 LUKS Orkan Września WLP
265 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
266 WÓJCIK Joanna 1998-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
267 ZABOROWSKA Oktawia 1999-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
268 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
269 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
270 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
271 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
272 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
273 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
274 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
275 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
276 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15624284744263sekund