DŁUŻNIEWSKA Klaudia
2001-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BACHAR Paulina 1992-11-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
2 BADURA Adrianna 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
3 BAL Marika 2000-01-01 niest. Z.Góra LBU
4 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
6 BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
7 BERBACHOWSKA Magdalena 1999-03-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
9 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
10 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
11 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
12 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
13 BIELSKA Edyta 2001-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
14 BIEŁACH Wioleta 1999-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
15 BOROWA Daria 2000-01-01 PG Sidra POD
16 BOROWIK Natalia 2000-01-01 niest. Olsztyn WMZ
17 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
18 BRODKORB Kamila 2000-06-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
19 BRODOWSKA Klaudia 1996-02-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
22 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
23 BUKOWCZYK Agnieszka 1992-11-21 RKS Skra Warszawa MAZ
24 CEBULA Magdalena 2000-01-01 Gimnazjum Czajków SWK
25 CHAMSKA Hanna 2000-10-29 MKS Sambor Tczew POM
26 CHMIELEWSKA Natalia 2003-03-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
27 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
28 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 CHOJNOWSKA Ewelina 2001-02-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
31 CHROMIŃSKA Klaudia 2000-02-02 AZS UMCS Lublin LBE
32 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
34 CWALINA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
35 CYMBOR Patrycja 2000-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
36 CZAPKA Oliwia 2003-01-09 KS Agros Zamość LBE
37 CZECH Natalia 2002-07-02 MLKS Agros Żary LBU
38 CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
39 DEPTULSKA Maria 2000-02-05 MKS Sambor Tczew POM
40 DONDZIAK Sara 2001-03-18 MKS Kusy Szczecin ZPO
41 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
42 DUBA Patrycja 2001-01-01 PG 1 Grajewo POD
43 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
44 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
45 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
46 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
47 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamość LBE
48 FERENC Kamila 2000-05-20 UKS Orlica Domaniów DOL
49 FREDE Natalia 2000-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 GAŁĘZEWSKA Natalia 2001-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
52 GILEWSKA Urszula 2000-03-28 KS Podlasie Białystok POD
53 GLAZIK Paulina 2000-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
54 GŁADCZUK Katarzyna 1998-06-16 LUKS Eurocentr Suchowola POD
55 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
56 GOSK Katarzyna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
57 GOTLIB Weronika 2000-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
58 GRABOWSKA Izabela 2001-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 GROCHOWSKA Natalia 2000-07-05 KS Podlasie Białystok POD
60 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
61 GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 OKS Skra Warszawa MAZ
62 GRZYB Joanna 2000-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
63 GRZYBEK Julia 2001-01-01 niest. Gdańsk POM
64 GUMIELA Patrycja 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
65 HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
66 JABŁOŃSKA Aleksandra 2001-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
67 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
68 JABŁOŃSKA Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
69 JAKACKA Wiktoria 2000-01-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
70 JANISZEWSKA Natalia 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
71 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
72 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 KALENIK Izabela 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
74 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
75 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
76 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
77 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
78 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
79 KEMPISTY Gabriela 2001-02-25 MKS Pułtusk MAZ
80 KISIEL Weronika 2000-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
81 KŁODA Weronika 2001-07-19 KS Agros Zamość LBE
82 KOBYŁKA Anna 2001-01-01 KS Gwardia Piła WLP
83 KOLANOWSKA Helena 2000-11-24 KS Gwardia Piła WLP
84 KOŁTUN Paulina 2001-01-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
85 KONOPKO Urszula 2002-06-10 KS Podlasie Białystok POD
86 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
87 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 Łódź LDZ
88 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
89 KOWALEWSKA Aleksandra 2001-08-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
91 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
92 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
93 KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
94 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
95 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
96 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
97 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
98 KULIG Magdalena 2001-01-01 niest. Gdańsk POM
99 KULING Magdalena 2001-01-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 KUŃKA Marta 2002-05-26 UKS-MOS Opole OPL
101 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
102 LABBE Andżelika 1999-10-17 AZS UMCS Lublin LBE
103 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
104 LASKOWSKA Joanna 2000-02-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
105 LECHMAN Julia 2000-07-17 MKS Sambor Tczew POM
106 LESIUK Alicja 1998-07-09 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
107 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
108 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
109 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
111 ŁANIEWSKA Sandra 2000-09-18 MKS Hermes Gryfino ZPO
112 ŁAPIŃSKA Aleksandra 2000-11-08 II LO BIAŁYSTOK POD
113 ŁAZAR Magdalena 1997-05-03 KS Podlasie Białystok POD
114 ŁĘPICKA Katarzyna 1993-12-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
115 ŁOWCZYŃSKA Monika 2000-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
117 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
118 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
119 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
120 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
121 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
122 MAMCARZ Maja 2000-02-14 MKS Sambor Tczew POM
123 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
124 MARCINKOWSKA Julia 2001-02-10 KS Gwardia Piła WLP
125 MARZEC Oliwia 2001-01-25 AZS UMCS Lublin LBE
126 MATERA Marta 1998-03-19 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
127 MATYJA Klaudia 1999-09-24 BKL Bełchatów LDZ
128 MAZUR Kamila 2003-01-14 MKS Agros Chełm LBE
129 MAZUREK Patrycja 2005-03-27 MKS Agros Chełm LBE
130 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 MICHALAK Sandra 2002-01-17 LUKS Orkan Września WLP
132 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 KS Podlasie Białystok POD
134 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
135 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
136 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
137 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
138 MOMOT Agata 2001-02-01 KS Agros Zamość LBE
139 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
140 MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 RKS Łódź LDZ
141 MOSZURA Julia 2002-01-07 RKS Łódź LDZ
142 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
143 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
144 NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
146 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
147 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
148 OMIELAN Weronika 2001-11-07 KS Podlasie Białystok POD
149 OSTROWSKA Karina 2003-04-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
150 OWCZAREK Julia 2000-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
151 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź LDZ
152 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
153 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
154 PASTUSIAK Kinga 2000-04-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
155 PAWLIK Klaudia 2001-08-15 MKS Agros Chełm LBE
156 PENDOWSKA Martyna 2001-05-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
157 PESTA Julia 2000-02-19 KS Jeziorak Iława WMZ
158 PIEŃKOS Anna 1999-12-15 I LO Łomża POD
159 PIERSIAK Martyna 2000-10-16 KS Wisła Puławy LBE
160 PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
161 PNIEWSKA Anna 2001-01-01 niest. Katowice SLK
162 POCHMARA Kaja 1999-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
163 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
164 PORTKA Eryka 2001-05-05 KS Agros Zamość LBE
165 PRZEMORSKA Klaudia 2001-05-17 PLKS Gwda Piła WLP
166 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
167 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
168 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
169 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
170 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 MKS Baszta Szamotuły WLP
172 ROBAK Eliza 1998-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
173 ROJEWSKA Agata 2001-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
174 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
175 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
176 ROZE Dominika 2001-03-12 MKS Pułtusk MAZ
177 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
178 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
179 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
180 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
181 SAWICKA Kornelia 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
182 SITARCZUK Daria 2000-01-17 MKS Agros Chełm LBE
183 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
184 SNARSKA Kinga 2000-03-13 UKS Czwórka Białystok POD
185 SOBAŚ Justyna 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
186 SOBCZYK Alicja 2001-10-22 ZLKL Zielona Góra LBU
187 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
188 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
189 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
190 SOJSKA Ewa 2001-03-11 OSOT Szczecin ZPO
191 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
192 SOKOŁOWSKA Zuzanna 2001-01-01 niest. Białystok POD
193 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
194 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
195 STRZESZEWSKA Olga 1998-07-15 KS Wisła Puławy LBE
196 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
197 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
198 SURYNT Wiktoria 2000-01-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
200 SZCZĘSNA Sylwia 2000-02-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
201 SZCZUKO Urszula 2001-02-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
202 SZLAGOWSKA Weronika 2001-11-29 MKS Sambor Tczew POM
203 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
204 SZWEJK Justyna 2000-05-21 MKS Pułtusk MAZ
205 ŚNIECIŃSKA Małgorzata 2000-07-18 KS Podlasie Białystok POD
206 ŚWIĄTCZAK Oliwia 2001-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
208 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
209 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
210 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
211 TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 MKL 12 Jelenia Góra DOL
212 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
213 TYSZKA Angelika 2000-06-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
214 WAŚKO Natalia 1998-05-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
215 WAWRENIUK Aleksandra 2001-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
216 WAWRZENIUK Natalia 2002-07-20 KS Podlasie Białystok POD
217 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
218 WEREMIEJUK Katarzyna 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
219 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
220 WIKTORZAK Natalia 2000-03-23 I LO ŁOMŻA POD
221 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
222 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
223 WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
224 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
225 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
226 WOLAK Wiktoria 2002-04-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
227 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
228 WYSZYŃSKA Martyna 1999-02-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
229 ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 LKS Lubusz Słubice LBU
230 ZABROCKA Agata 2001-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
231 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
232 ZARĘBA Weronika 2001-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
233 ZAWER Natalia 2002-01-14 UKS Orlica Domaniów DOL
234 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
235 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
236 ZIMNOCH Magdalena 1993-05-19 RKS Skra Warszawa MAZ
237 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
238 ŻUCHOWSKA Klaudia 2002-09-28 AZS UMCS Lublin LBE
239 ŻURYŃSKA Gabriela 2001-01-01 PG Krasnopol POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.89183592796326sekund