POLASZEK Katarzyna
2000-09-27
ULKS Lipinki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Natalia 1995-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
2 AUGUSTYN Paulina 1999-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
3 BARAN Justyna 1999-07-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 BIAŁOWĄS Patrycja 1995-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
5 BIENIA Natalia 2000-03-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
6 BIESZCZAK Gabriela 1999-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
7 BLACHA Klaudia 1998-02-04 MKS Tempo Kęty MLP
8 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
9 BRAŚ Anita 2000-09-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
10 BUKSA Paula 1999-07-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 CHMIEL Aleksandra 2001-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
12 CHORABIK Karolina 2000-07-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
13 CHOWANIAK Beata 1997-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
14 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CZERWIEC Natalia 1996-07-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
16 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
17 DOMASIK Patrycja 2001-03-07 LKS Brzezina Osiek MLP
18 ELIASZ Monika 1998-04-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
19 FICAK Roksana 2000-12-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
20 GARZEŁ Sonia 2000-05-27 WKS Wawel Kraków MLP
21 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
22 GIEROŃSKA Kinga 1996-05-08 WKS Wawel Kraków MLP
23 GIZARA Patrycja 1997-04-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
24 GOLBA Ewelina 1997-03-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
26 GRZYWA Izabela 2000-11-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 HERDA Patrycja 2002-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
28 HRAPKOWICZ Kinga 2001-06-11 LKS Brzezina Osiek MLP
29 HUDAK Patrycja 2001-01-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 JAGODA Patrycja 2000-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
31 JALIŃSKA Jagoda 2001-04-10 KS Komunalni Sanok PDK
32 KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
33 KLISIEWICZ Anna 2000-10-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
34 KŁYS Kinga Kamila 1998-02-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
35 KORDECZKA Klaudia 2000-05-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
36 KORZEŃ Natalia 2000-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
37 KOTWICA Agata 2000-02-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
38 KOTWICA Natalia 2001-03-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 KOZDRA Magdalena 2000-02-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
40 KRÓL Magdalena 2000-11-21 WKS Wawel Kraków MLP
41 KRZEMIŃSKA Kamila 1998-01-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
42 LEŚNIAK Dominika 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
43 LIC Wiktoria 2001-09-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
44 MADEJ Marcelina 2000-05-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 MAS Anna 2001-08-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 MASTEJ Dominika 1999-04-07 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
47 MATANIAK Dominika 1998-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
48 MATUSZYK Zuzanna 2000-01-01 LUKS Tytan Ropa MLP
49 MĄCZKA Aleksandra 1997-03-07 LKS Kłos Olkusz MLP
50 MŁOCEK Monika 2001-01-30 MKS Tempo Kęty MLP
51 MOSKAL Eliza 1997-02-17 KS Komunalni Sanok PDK
52 MROZOWSKA Dagmara 1997-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
53 MYŚLIWIEC Magdalena 1996-02-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
54 NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 WKS Wawel Kraków MLP
55 NOWAK Klaudia 1998-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
56 OSTROWSKA Laura 2001-01-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
57 PAWSKA Izabela 1999-08-13 UKS Kobylanka MLP
58 PIETRUSZA Natalia 2001-02-28 UKS Kobylanka MLP
59 PIETRUSZKA Patrycja 2000-01-26 MUKS ILKUS Olkusz MLP
60 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
61 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
62 PUZACZ Klaudia 1998-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
63 RUSIN Izabela 1999-09-08 LKS Brzezina Osiek MLP
64 SERAFIN Sabina 1998-10-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
66 SKRZYPIEC Izabela 1997-03-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
67 SMALCERZ Karolina 1999-04-02 MCKiS Jaworzno SLK
68 SOJKA Irena 1996-03-23 LKS Smolnik Męcina MLP
69 SOKOŁOWSKA Patrycja 1997-12-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
70 SOTOŁA Agnieszka 1997-10-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
71 SOWA Daria 2001-05-19 KB Krościenko Wyżne PDK
72 STĘPIEŃ Anita 1996-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
73 STÓJ Katarzyna 1997-01-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
74 SZYMASZEK Patrycja 1996-09-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
75 ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 UKS Kobylanka MLP
76 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
77 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
78 WICKOWSKA Justyna 1997-05-22 ULKS Technik Trzcinica PDK
79 WIELGOS Karolina 1996-08-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
80 ZAGUŁA Karolina 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
81 ZĄBEK Aleksandra 2000-01-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
82 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
83 ZDEBSKA Julia 1998-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
84 ZDYBEL Katarzyna 1997-10-08 AZS UMCS Lublin LBE
85 ZOGRODNIK Aleksandra 1998-03-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
86 ŹRÓDŁOWSKA Joanna 1999-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 ŻUREK Gabriela 1999-08-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.069898128509521sekund