STASIAK Anna
1999-03-16
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRE Paulina 1999-03-23 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
4 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
8 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
11 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 MKS Piast Głogów DOL
13 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
14 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
17 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
18 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
19 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
20 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
21 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
22 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
23 BIELAWSKA Martyna 1990-11-15 AZS Łódź LDZ
24 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
25 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
26 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
27 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
29 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
30 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
31 BOROWSKA Agnieszka 1991-10-21 LKS Zantyr Sztum POM
32 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
33 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
34 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
35 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 BUJACZ Daria 2003-06-07 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
37 BUKOWSKA Kamila 1999-10-11 WLKS Wrocław DOL
38 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
39 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
40 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
42 CHMURA Wiktoria 2001-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
43 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
44 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
45 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
46 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
47 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
48 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
49 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
50 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
51 CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
52 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
54 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
55 CZARNOTA Marcelina 2000-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 CZARNOWSKA Natalia 1999-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
57 CZUBA Patrycja 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
59 DAŃDA Karolina 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
60 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
61 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
62 DEMIAŃCZUK Olga 1996-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
64 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
65 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS Łódź LDZ
66 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
67 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
68 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
69 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
70 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
71 DRABIK Justyna 1993-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
72 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
73 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
74 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
75 DUDA Magdalena 2000-03-14 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
76 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
77 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
78 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
79 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
80 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
81 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
82 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
83 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
84 FIGURA Dominika 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
86 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
87 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
88 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
89 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
90 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
91 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
92 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
94 GARDZIELEWSKA Urszula 1988-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
96 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
97 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
98 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
99 GLEGOŁA Aldona 1999-03-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
100 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
101 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
102 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
103 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
104 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 GRABOWICZ Natalia 2000-01-26 UKS Vis Skierniewice LDZ
106 GRALIKOWSKA Katarzyna 2000-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
107 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
109 GROMADZKA Monika 2001-09-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
110 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
111 GRUND Zuzanna 2000-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
112 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
113 GRZEGORCZYK Joanna 1996-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
114 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
115 GRZESZKIEWICZ Marta 1999-08-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
116 GWARDJAK Karolina 2003-02-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
117 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
118 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
119 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
120 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
121 HYRA Gabriela 1998-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
123 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
124 JARÓG Magdalena 1998-07-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
126 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
127 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
128 JELIŃSKA Karina 1999-09-13 GKS Olimpia Grudziądz KPO
129 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
130 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
131 JĘDRZEJEWSKA Karolina 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
132 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
133 JUNAK Magdalena 1998-06-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
134 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
135 KADELA Nina 2001-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
136 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
137 KALISZ Julia 2000-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
138 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
139 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
140 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
141 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
142 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
143 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
144 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
145 KASPEREK Weronika 2001-03-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
146 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
148 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
149 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
150 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
151 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
152 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
153 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
154 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
155 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
156 KOCĘBA Weronika 1998-03-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 KOCYK Izabela 1998-06-09 GKS Wilga Garwolin MAZ
158 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
159 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
160 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
161 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
162 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
163 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
164 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
165 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
166 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
167 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
168 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
169 KORNY Aleksandra 2002-01-19 MKS Iskra Pszczyna SLK
170 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
171 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
172 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
173 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
174 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
175 KOWAL Weronika 2002-03-02 LUKS Zabrzeg SLK
176 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
178 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
179 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
180 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
181 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
183 KOWALSKA Nicole 2002-06-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
184 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
185 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
186 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
187 KRAKOWSKA Anna 2000-06-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
188 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
189 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
190 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
191 KRAUZE Natalia 1997-07-20 LKS Maraton Turek WLP
192 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 KRUSZYŃSKA Weronika 1999-01-01 VII LO Zielona Góra LBU
194 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
195 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
196 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
197 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
198 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
199 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
200 KUBIK Dagmara 1998-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
201 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
202 KUC Daria 2000-04-25 MKS-MOSM Bytom SLK
203 KUCHTA Wiktoria 2000-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
204 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
205 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
206 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
207 KUDŁATY Anna 1998-02-20 UKS Kobylanka MLP
208 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 KUPCZAK Karolina 1996-07-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
210 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
211 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 KUSAK Wiktoria 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
213 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
214 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
215 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
216 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
217 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
218 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
219 KWIECIEŃ Natalia 1999-08-05 LKB Rudnik SWK
220 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
221 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
222 LEGIERSKA Alicja 2001-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
223 LIPSKA Aleksandra 1998-02-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
224 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
225 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
226 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
227 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
228 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
229 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
230 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
231 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
232 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
233 ŁOSICKA Agnieszka 1999-08-11 KKL Kielce SWK
234 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
235 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
236 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
237 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
238 MACH Dorota 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
239 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
240 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
241 MACNAR Sylwia 1997-04-22 KKB MOSiR Krosno PDK
242 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
243 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
244 MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
245 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
246 MALINOWSKA Natalia 1989-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
247 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
248 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
249 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
250 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
251 MANTERYS Klaudia 1999-03-11 KKL Kielce SWK
252 MARCZEWSKA Sandra 1999-02-17 RKS Łódź LDZ
253 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
254 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
255 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
256 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
257 MASŁOWSKA Sylwia 1999-04-08 UKS GOK Zduny LDZ
258 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
259 MAZUR Katarzyna 1999-01-13 KKL Kielce SWK
260 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
261 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
262 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
263 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
264 MICHNA Kinga 1998-01-12 GKS Piast Gliwice SLK
265 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
266 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
267 MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1999-01-08 MKS-MOSM Bytom SLK
268 MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
269 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
270 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
271 MISIURA Aleksandra 1998-03-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
272 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
273 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
274 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
275 MIZERSKA Nicola 2001-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
276 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
277 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
278 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
279 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
280 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
281 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
282 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
283 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
284 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
285 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
286 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
287 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
288 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
289 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
290 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
291 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
292 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
293 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
294 NOWAK Kinga 1998-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
296 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
297 NOWAK Wiktoria 2000-08-15 LKS Brzezina Osiek MLP
298 NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 WKS Flota Gdynia POM
299 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
300 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
301 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
302 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
303 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
304 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
305 OLEJARKA Kamila 1999-06-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
306 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
307 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
308 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
309 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
310 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
311 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
312 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
313 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
314 PAJĄK Kinga 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
315 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
316 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
317 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 PARFIN Aleksandra 1999-06-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
319 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
320 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
321 PATRZAŁEK Izabela 1999-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
322 PAWIŃSKA Julia 2001-04-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
323 PAWLAK Natalia 2003-07-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
324 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
325 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
326 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
327 PIĄTEK Wiktoria 2000-07-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
328 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
329 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
330 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
331 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
332 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
333 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
334 PODSIADŁA Karolina 2000-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
335 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
336 POLAK Joanna 1998-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
337 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
338 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
339 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
340 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
341 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
342 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
343 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
344 PRENCEL Aleksandra 1998-03-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
345 PRYCIUK Weronika 2001-01-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
346 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
347 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
348 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
349 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
350 RAJTER Marzena 1998-12-07 KS Komunalni Sanok PDK
351 RAK Alicja 2004-04-09 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
352 RĄCZKA Julia 2000-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
353 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
354 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
355 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
356 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
357 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
358 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
359 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
360 ROSIAK Magdalena 1979-08-22 RKS Łódź LDZ
361 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
362 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
363 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
364 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
365 RYŚ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
366 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
367 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
368 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
369 SCHMIDT Martina 1997-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
370 SENDEREK Jagoda 1999-06-27 ZLKL Zielona Góra LBU
371 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
372 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
373 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
374 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
375 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
376 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
377 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
378 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
379 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
380 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
381 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
382 SKOWROŃSKA Dominika 2003-05-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
383 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
384 SKROBAN Aleksandra 2001-12-05 SKS Kusy Kraków MLP
385 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
386 SŁOMKA Agata 2001-03-30 MKS Agros Chełm LBE
387 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
388 SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 MKS MOS Wrocław DOL
389 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
390 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
391 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
392 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
393 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
394 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
395 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
396 SROKA Anna 1999-05-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
397 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
398 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
399 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
400 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
401 STARZAK Anna 1988-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
402 STAWARZ Julia 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
403 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
404 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
405 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
406 STROJNA Julia 1999-09-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
407 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
408 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
409 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
410 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
411 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
412 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
413 SZCZERBICKA Klaudia 1998-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
414 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
415 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
416 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
417 SZKODA Dominika 1999-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
418 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
419 SZLACHTA Julia 2003-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
420 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
421 SZOT Natalia 1999-02-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
422 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
423 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
424 SZULIERZ Kamila 2001-05-11 MKS-MOSM Bytom SLK
425 SZYMANOWSKA Julia 1997-08-30 MOSM Tychy SLK
426 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
427 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
428 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
429 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
430 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
431 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
432 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
433 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
434 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
435 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
436 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
437 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
438 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
439 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
440 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
441 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata 1981-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
442 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
443 TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
444 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
445 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
446 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
447 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
448 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
449 WENDLER Maria 1996-11-26 UKS 55 Łódź LDZ
450 WESOŁOWSKA Klaudia 1995-04-14 RKS Łódź LDZ
451 WĘŻYK Kinga 1999-07-25 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
452 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
453 WIATREK Natalia 2001-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
454 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
455 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
456 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
457 WIERZGANOWSKA Kamila 2000-06-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
458 WIĘCŁAW Wiktoria 1999-05-16 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
459 WILCZEK Paulina 2001-11-24 UKS Czwórka Żory SLK
460 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
461 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
462 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
463 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
464 WŁODARCZYK Agata 1999-03-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
465 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
466 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
467 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
468 WODNIK Wiktoria 1998-05-26 MKS-MOSM Bytom SLK
469 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
470 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
471 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
472 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
473 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
474 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
475 WOŹNIAK Edyta 1999-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
476 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LDZ
477 WÓJCIK Agata 1998-08-15 KS Wisła Puławy LBE
478 WÓJCIK Weronika 2001-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
479 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
480 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
481 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
482 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
483 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
484 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
485 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
486 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
487 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
488 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
489 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
490 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
491 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
492 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
493 ZĄBEK Joanna 1999-05-06 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
494 ZDUŃCZYK Katarzyna 1998-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
495 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
496 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
497 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
498 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
499 ZIMOŃ Daria 1999-07-10 KS Komunalni Sanok PDK
500 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
501 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
502 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36065006256104sekund