POPOWSKI Kamil
1996-01-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
2 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
5 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
6 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
9 BUKS Damian 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
10 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
12 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
14 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
15 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
16 CHYLIŃSKI Daniel 1994-09-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 CIESLIKOWSKI Marcin 1997-01-08 MUKS Kadet Rawicz WLP
18 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
19 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
20 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 DĄBROWSKI Patryk 1994-05-02 MLKS Rakowice DOL
22 DERESZKIEWICZ Łukasz 1993-06-16 MKS Juvenia Białystok POD
23 DMOCHOWSKI Bartosz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
24 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
25 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
26 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
27 DUDZIAK Bartosz 1994-10-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
28 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
29 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
31 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
33 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
34 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
36 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
37 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
38 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
39 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
40 GRZEGORCZYK Damian 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
41 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
42 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
43 IDŹKOWSKI Mateusz 1996-05-14 MKS Juvenia Białystok POD
44 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
45 JAKÓBCZAK Sebastian 1996-06-28 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
46 JĘDRZEJCZYK Wiktor 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
47 JÓZEFÓW Patryk 1994-10-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
48 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
49 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
51 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
52 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
54 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
55 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
56 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
57 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
58 KASZANEK Damian 1996-09-05 MLKL Płock MAZ
59 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
60 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 KLIM Kamil 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
63 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
64 KOŁTUN Jakub 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
65 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
67 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
70 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
71 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
72 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
73 KUDERCZAK Tomasz 1995-03-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
74 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
75 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
76 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
77 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
78 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
80 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
81 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
82 LEWKOWICZ Bartosz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
83 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
85 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
86 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
87 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 MACHAJ Szymon 1988-01-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
89 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
90 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
93 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
94 MĄKA Jakub 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
95 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 MIERZEJEWSKI Marcin 1997-05-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
97 MIKOSZ Mateusz 1995-04-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
98 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
99 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 MUCHARSKI Bartosz 1995-09-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
101 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
102 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
103 NOWICKI Dawid 1995-01-01 ZSL Białowieża POD
104 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
105 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
106 OŚKIEWICZ Mateusz 1997-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 PAŃKOWSKI Maciej 1995-06-28 UKS Czwórka Białystok POD
109 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
110 PIENIEK Kacper 1994-05-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
111 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
112 PISKORSKI Kamil 1996-04-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
113 POPŁAWSKI Maciej 1992-04-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
114 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
115 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
116 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
117 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
118 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
119 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
121 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
122 SEMEGIN Bartosz 1994-01-31 MLKS Agros Żary LBU
123 SIEWIELEC Łukasz 1994-12-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
124 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
125 SMARŻEWSKI Karol 1996-05-06 KS Podlasie Białystok POD
126 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
127 SOBULSKI Kamil 1996-01-03 RLTL ZTE Radom MAZ
128 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
129 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
131 STYPUŁKOWSKI Adam 1996-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
134 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
135 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
136 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
138 ŚWIĄDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
139 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
140 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
143 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
144 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
145 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
146 UJAZDOWSKI Michał 1996-03-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
147 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
148 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
149 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
150 WAŻNY Karol 1997-04-19 MKS Sambor Tczew POM
151 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 WIERCIŃSKI Michał 1993-02-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
154 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
156 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
157 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
158 ZANIEWSKI Kamil 1997-07-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
159 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
160 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
161 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
162 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
163 ŻEBROWSKI Patryk 1995-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
164 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD
165 ŻUR Mariusz 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1278018951416sekund