KOZŁOWSKI Adam
1999-09-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ACHMAD Alan 1997-01-01 VI LO Białystok POD
2 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
3 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
4 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
5 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
7 BABICKI Bartosz 1996-01-01 ZST Białystok POD
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BANDZIUL Adam 1999-01-01 ZS Suchowola POD
10 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
11 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
12 BIELAK Dawid 1998-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
13 BOGACEWICZ Krystian 2002-01-01 IV LO Białystok POD
14 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
15 BUCZYŃSKI Szymon 2000-01-22 niest. Białystok POD
16 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
17 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
18 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
19 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
21 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
22 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
23 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
26 CZYŻYK Mateusz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
27 DANIŁO Dawid 1999-03-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 DANOWSKI Hubert 2001-01-01 niest. Białystok POD
29 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
31 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
34 DUDEK Mateusz 1999-10-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
35 DZIERŻYK Dawid 2001-10-15 SL Salos Suwałki POD
36 FIEDUREK Paweł 1999-06-30 KS Agros Zamość LBE
37 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
38 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 GOLONKO Dariusz 1975-04-10 MKS Juvenia Białystok POD
40 GOŁASZEWSKI Dominik 1998-04-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 GROMADA Kamil 2002-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
42 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 UKS Orlica Domaniów DOL
43 GRZEGORCZYK Adam 2002-01-01 niest. Białystok POD
44 HARASIMOWICZ Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
45 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
46 JABŁOŃSKI Oskar 2000-03-07 KS Podlasie Białystok POD
47 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
48 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
49 JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
50 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
51 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
52 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 JUREWICZ Patryk 1998-01-01 ZSE Białystok POD
54 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
55 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
56 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
57 KARWOWSKI Krystian 1996-06-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
59 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
60 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
61 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
63 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
65 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
66 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
67 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
68 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
69 KRAWCZUK Kacper 2000-06-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
70 KRYSZTOPA Arkadiusz 2000-06-14 LUKS Eurocentr Suchowola POD
71 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
72 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
73 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
74 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
75 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
76 LIER Oskar 2000-11-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
77 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
78 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 ŁOJEK Dawid 1999-01-01 PG Rosochate Kościelne POD
80 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
82 MALEC Tomasz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
83 MALISZEWSKI Mateusz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
84 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
85 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
86 MAZUREK Błażej 1997-01-01 II LO Łomża POD
87 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
88 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
89 MIENCULEWICZ Przemysław 2000-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
90 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
91 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
92 MILLER Bartłomiej 1996-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
93 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
95 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 OKLA Ostrołęka MAZ
96 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 NAKONIECZNY Michał 1998-09-09 LKS Fenix Słupsk POM
98 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
100 NOWICKI Karol 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
101 OCHYRA Marcin 1998-08-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
102 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 OSIENNIK Łukasz 1998-10-03 KS Podlasie Białystok POD
104 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
105 PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
106 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
107 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
109 PÓŁJANOWSKI Szymon 2001-01-01 niest. Białystok POD
110 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
111 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
112 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
113 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
114 RESZEL Michał 1999-07-30 MLKS Agros Żary LBU
115 ROCZON Jakub 1999-06-30 MKS Agros Chełm LBE
116 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
117 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
118 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
119 SAWICKI Hubert 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
120 SIBILSKI Jan 1999-10-22 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
121 SIEMIENKIEWICZ Mateusz 1991-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
122 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
123 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
124 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
125 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
126 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
127 STARZYŃSKI Mikołaj 1999-01-01 PG Grabowo POD
128 STASAK Bartłomiej 1999-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
129 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
130 STĘPIEŃ Maciej 1997-01-23 KS Wisła Puławy LBE
131 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
132 SYGULSKI Kacper 1998-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
134 SZMIT Paweł 1997-01-01 niest. Białystok POD
135 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
137 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
138 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
139 SZYMCZAK Hubert 1999-05-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
140 ŚLUŻYŃSKI Kuba 1999-01-01 PG 5 Suwałki POD
141 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
142 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
143 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
144 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
145 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
146 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
147 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
148 WIŚNIEWSKI Szymon 1998-06-30 LUKS Orkan Września WLP
149 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
150 ZAJKOWSKI Michał 1999-01-01 Gimnazjum Trzcianne POD
151 ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 ZLKL Zielona Góra LBU
152 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
153 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
154 ZEMBKO Adam 1999-06-24 niest. Białystok POD
155 ŻABIŃSKI Łukasz 1995-03-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
156 ŻAK Piotr 2000-01-18 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
157 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
158 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19222402572632sekund