KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
3 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
4 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
5 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
6 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
7 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
8 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
9 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
11 DAWIDOWICZ Aleksandra 1999-06-07 KS Podlasie Białystok POD
12 DĄBRZALSKA Dominika 2000-02-08 MKL Szczecin ZPO
13 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
16 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
18 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 JABORSKA Anna 2000-11-15 UKS-MOS Opole OPL
20 JANECKA Aleksandra 2000-10-30 UKS-MOS Opole OPL
21 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
22 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
23 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
24 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
25 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
26 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
27 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 KATA Emilia 2002-04-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
29 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 KOMOŃ Kamila 2002-03-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
31 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
32 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
33 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
34 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
35 KULUS Matylda 2002-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
36 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
37 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
38 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
39 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
40 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
41 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
43 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
44 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
45 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
47 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
48 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
50 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
51 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
52 PARADA Zuzanna 2002-02-27 MKS Agros Chełm LBE
53 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
54 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
55 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
57 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
58 RĄCZKA Julia 2000-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
59 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
60 ROBOTA Aleksandra 2001-08-20 AZS-AWF Gorzów LBU
61 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
62 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 SIDZ Natalia 1999-10-26 KS Podlasie Białystok POD
64 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
65 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
67 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
68 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 SZCZĘSNA Sylwia 2000-02-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
72 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
73 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
74 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
75 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
76 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
77 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
78 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
79 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
80 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
81 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20851898193359sekund