KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
4 BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 AML Słupsk POM
5 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
7 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
8 BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
9 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BIELSKA Edyta 2001-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
11 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
12 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
13 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
14 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
15 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
16 CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
17 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
19 DAWIDOWICZ Aleksandra 1999-06-07 KS Podlasie Białystok POD
20 DĄBRZALSKA Dominika 2000-02-08 MKL Szczecin ZPO
21 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
24 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
25 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
28 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 GAJOS Aleksandra 2001-09-24 RLTL ZTE Radom MAZ
30 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
31 GÓRSKA Gabriela 2003-09-27 LKS Sprinter Siemiatycze POD
32 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
35 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
36 JABORSKA Anna 2000-11-15 UKS-MOS Opole OPL
37 JANECKA Aleksandra 2000-10-30 UKS-MOS Opole OPL
38 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
39 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
40 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
41 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
42 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
43 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
44 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 MLKS Agros Żary LBU
46 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
47 KATA Emilia 2002-04-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
48 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
50 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
51 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
52 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
53 KOMOŃ Kamila 2002-03-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
54 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
55 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
56 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
57 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
58 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
59 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
60 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 KULUS Matylda 2002-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
62 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
63 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
66 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
67 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
68 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
69 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
70 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
71 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
72 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
73 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
74 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
75 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
76 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
79 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
80 NOWAK Zuzanna 2001-05-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
81 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
82 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
83 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
84 PACHCIAREK Agata 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
85 PACHOLAK Karolina 2000-12-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
86 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
87 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
88 PARADA Zuzanna 2002-02-27 MKS Agros Chełm LBE
89 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
90 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
91 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
92 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
95 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 RĄCZKA Julia 2000-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
97 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
98 ROBOTA Aleksandra 2001-08-20 AZS-AWF Gorzów LBU
99 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
100 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
101 RUDEK Anna 2001-06-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
102 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
103 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
104 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
105 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
106 SIDZ Natalia 1999-10-26 KS Podlasie Białystok POD
107 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
108 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
109 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
110 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
111 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
112 SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 KS Gwardia Piła WLP
113 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
115 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
116 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 SZCZĘSNA Sylwia 2000-02-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
119 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
121 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź LDZ
122 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
123 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
124 THIELE Maja 2001-05-09 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
125 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
126 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
127 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
128 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
129 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
130 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
131 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
132 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
133 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
134 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
135 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
136 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 ŻYGIEŁKO Karolina 2000-02-26 niest. Białystok POD
138 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24896311759949sekund