PEŁKA Patrycja
2002-04-04
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
3 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
4 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
5 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BˇK Kamila 2000-02-09 AL WF Krzeszowice MLP
10 BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 RMKS Rybnik SLK
11 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
13 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
14 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
16 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
17 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
18 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
20 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
22 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
23 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
24 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
25 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
26 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
27 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
28 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
29 CEGIELKA Klaudia 2001-05-07 KS Wisła Puławy LBE
30 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
31 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
32 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
33 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
34 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
35 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
36 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
37 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
38 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin O¶więcim MLP
39 DˇBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
40 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
41 DELUGA Jagoda 2001-01-12 MKL Maraton ¦winouj¶cie ZPO
42 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
43 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
45 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
47 DRZYZGIEWICZ Ewelina 2002-02-26 LKS Brzezina Osiek MLP
48 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
49 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
51 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
52 FIGURA Dominika 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
54 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
55 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
56 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
58 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
59 FUDAŁA Agata 2001-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
60 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
62 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
63 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
64 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
65 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
67 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
68 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
69 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
70 GRUCA Emila 1996-09-15 LUKS Podium Kup OPL
71 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
72 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
73 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
74 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
75 GRZYWA Izabela 2000-11-25 SKS Kusy Kraków MLP
76 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
77 HADWICZAK Julia 2002-03-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
78 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 HETMAN Aleksandra 2001-07-03 WKS Wawel Kraków MLP
80 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
81 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
83 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
84 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
85 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
86 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
87 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
88 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
89 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
90 JEZIORO Weronika 2001-07-03 MKS Piast Lwówek ¦l±ski DOL
91 JĘDRZEJEWSKA Magdalena 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
92 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
93 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
95 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
96 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
97 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
98 KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 KACZMARCZYK Wiktoria 2001-04-07 SKS Kusy Kraków MLP
100 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
101 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
102 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
103 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
104 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
107 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
108 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
109 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
110 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
111 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
112 KIKUT Agnieszka 2000-06-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
113 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
114 KLICH Magdalena 2004-09-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
116 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
118 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 KOMENDERA Aleksandra 2005-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
120 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
122 KOREPTA Ksenia 2001-02-17 TS AKS Chorzów SLK
123 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 GKS Piast Gliwice SLK
124 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
125 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
126 KOTYŃSKA Alicja 2001-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
127 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
128 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
129 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
130 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
132 KOWALSKA Magdalena 2001-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
133 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
134 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KOZŁOWSKA Weronika 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
136 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
137 KRELSKA Izabela 2001-09-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
138 KRĘŻEL Ewa 2001-02-23 SKS Kusy Kraków MLP
139 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
140 KRÓL Wiktoria 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
141 KRUPA Ewa 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
142 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
143 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
144 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
146 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
147 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
148 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
150 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
151 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
152 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
153 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
154 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
155 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
156 LEWICKA Natalia 2002-01-16 MKS Stal Nowa Dęba PDK
157 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
158 LIS Wiktoria 2001-04-15 TS AKS Chorzów SLK
159 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
160 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
161 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
162 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
163 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
164 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
165 MACHNIEWICZ Dominika 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
166 MACHNIEWICZ Natalia 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
167 MAGIERA Natalia 2004-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
168 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
169 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
170 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
171 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
172 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
173 MATYS Dominika 2001-06-06 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
174 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
176 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
177 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
178 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
179 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
180 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
181 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
182 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
183 MŁOCEK Monika 2001-01-30 MKS Tempo Kęty MLP
184 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
185 MORANIEC Gabriela 2001-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
186 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
187 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
188 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
189 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
190 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
191 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
192 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
193 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
194 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
195 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
196 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
197 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
198 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
200 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
201 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
202 PEMPU¦ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
203 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
204 PIETRUSZA Natalia 2001-02-28 UKS Kobylanka MLP
205 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
206 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
207 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
208 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
209 POLAK Barbara 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
210 POLASZEK Klaudia 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
211 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
212 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
213 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
214 PRYGIEL Martyna 2003-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
215 PRZEPIÓRKA Kamila 2002-01-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
216 PRZEWO¬NIAK Wiktoria 2000-03-27 SKS Kusy Kraków MLP
217 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
218 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
219 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
220 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
221 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
222 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
223 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
224 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
225 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
226 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
227 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
228 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
229 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
230 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
231 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
232 RYSZKA Edyta 2001-04-27 TL ROW Rybnik SLK
233 SASKA Wiktoria 2002-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
234 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
235 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
236 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
237 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
238 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
239 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
240 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
241 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
242 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
243 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
244 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
245 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
246 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
247 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
248 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
249 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
250 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
251 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
252 STANEK Magdalena 2001-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
253 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
254 STANUCH Julia 2004-07-23 UKS Maraton Sękowa MLP
255 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
256 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
257 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
258 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
259 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
260 STY¦ Agata 2001-03-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
261 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
262 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
263 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
264 SZAFRAŃSKA Gabriela 2001-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
265 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
266 SZCZERBA Dominika 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
267 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
268 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
269 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
270 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
271 SZULIŃSKA Dominika 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
272 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
273 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
274 ¦LIWA Aleksandra 2001-01-11 UKS Kobylanka MLP
275 ¦LIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
276 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
277 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
278 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
279 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
280 THIELE Maja 2001-05-09 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
281 TOBOŁA Gabriela 2000-02-19 SKS Kusy Kraków MLP
282 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
283 TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
284 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
285 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
286 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
287 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
288 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
289 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
290 UBUSZAJEW Katarzyna 2001-03-12 LKS Kłos Olkusz MLP
291 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
292 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
293 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
294 WAŁĘGA Natalia 1999-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
296 WANTOWSKA Aleksandra 1999-06-05 RMKS Rybnik SLK
297 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
298 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
299 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
300 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
301 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
302 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
303 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
304 WILLMANN Paulina 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
305 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
306 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
307 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
308 WOJARSKA Julia 2000-03-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
309 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
310 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
311 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
312 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
313 WO¬NIAK Dagmara 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
314 WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
315 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
316 WÓJCIK Weronika 2001-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
317 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
318 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
319 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
320 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
321 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
322 ZAJˇC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
323 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
324 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
325 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
326 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
327 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
328 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
329 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
330 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
331 ZYGUŁA Gabriela 2001-10-09 WKS Wawel Kraków MLP
332 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
333 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
334 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
335 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.59441494941711sekund