CENTKOWSKA Aleksandra
1988-11-27
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWSKA Kinga
1989-07-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANUSZKIEWICZ Katarzyna
1988-01-01
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BABICZ Paulina
1988-08-09
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARCEWICZ Marta
1986-10-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĄCZEK-MOTAŁA Barbara
1972-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BĄK Justyna
1974-08-01
KS Piętka Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BEHNKE Antonina
1989-06-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BERNARDELLI Iwona
1985-02-19
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIEŃ Sylwia
1988-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOJARCZUK Monika
1989-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOROWSKA Olga
1988-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUŚKO Lidia
1989-09-08
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHAZAN Beata
1988-09-18
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHŁOSTA Justyna
1987-06-22
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMIELEWSKA Aleksandra
1990-11-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZERNIEWICZ Natalia
1988-02-21
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZYŻ Katarzyna
1977-04-18
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DEMBEK Ida
1989-07-01
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DEMBEK Joanna
1990-01-01
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DEPTUŁA Magdalena
1987-08-24
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DOBROWOLSKA Ewa
1990-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DOWNAR Katarzyna
1989-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DRAPAŁA Olga
1987-01-01
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DRĄŻKOWSKA Małgorzata
1985-10-08
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DROBIEC Joanna
1987-03-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika
1989-06-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FRANKIEWICZ Wioletta
1977-06-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAGLA Dorota
1989-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GAWRYLUK Eliza
1988-07-30
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GIELEC Ewa
1988-07-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GLONDALSKA Pamela
1988-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GŁAWDEL Agata
1987-11-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GOSPODARSKA Daria
1990-01-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GUZ Katarzyna
1989-11-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HARASIM Monika
1988-09-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JADASZ Anna
1987-01-01
LUKS Centrum Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JAKUBCZAK Aleksandra
1982-09-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JANCZAK Barbara
1989-04-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JANDA Beata
1987-01-14
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JERZYK Agnieszka
1988-01-15
KS 64-sto Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JEŻEWSKA Weronika
1989-04-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JĘDRZEJCZYK Paulina
1991-03-26
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KACZMAREK Monika
1989-05-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KACZYŃSKA Anna
1989-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KALICIŃSKA Monika
1989-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KINOWSKA Monika
1987-09-28
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KLICH Magdalena
1988-01-01
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KŁĄCZYŃSKA Joanna
1989-06-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KŁUCZYŃSKA Marzena
1984-08-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KORCZYŃSKA Karolina
1989-07-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KORDUS Anna
1987-05-02
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KORNAS Magdalena
1988-10-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOROWAJ Paula
1987-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KORYTKOWSKA Justyna
1986-03-12
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOWAL Matylda
1989-01-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOWALSKA Katarzyna
1985-04-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOZAR Olga
1987-07-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOZŁOWSKA Karolina
1990-08-19
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRAWCZYŃSKA Marta
1988-07-12
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KRZYŻANOWSKA Halina
1989-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUCHARSKA Ewa
1981-06-02
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KULESA Justyna
1988-07-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUROWSKA Agnieszka
1990-05-03
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
LATUSZEWSKA Anna
1987-10-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
LESIK Magdalena
1986-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
LISOWSKA Aleksandra
1990-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LULIŃSKA Kamila
1995-02-04
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ŁACWIK Anna
1989-04-14
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ŁAGOWNIK Marta
1995-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MACH Angelika
1991-09-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MAĆKOWIAK Marta
1988-03-27
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MAJ-ROKSZ Maria
1980-08-22
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MALICKA Agata
1988-01-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MAŃCZUK Angelika
1987-01-01
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MARKIEL Natalia
1989-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MICHALAK Sandra
1987-04-01
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MIERZEJEWSKA Agnieszka
1985-10-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MISIAK Alicja
1993-09-08
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
NADOLSKA Karolina
1981-09-06
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
NOWAK Aleksandra
1986-11-10
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
NOWAKOWSKA Dominika
1985-01-25
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
OSTROWSKA Małgorzata
1988-02-18
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PAKIET Agnieszka
1988-09-26
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PALIŃSKA Małgorzata
1987-06-26
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PAPROCKA Ewelina
1987-09-06
GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PARSZCZYŃSKA Izabela
1988-09-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PASZKIEWICZ Izabela
1988-01-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PAWIŃSKA Afrodyta
1987-06-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PAWIŃSKA Patrycja
1992-11-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PAZDA-POZORSKA Małgorzata
1982-02-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka
1980-03-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PIKORA Ilona
1988-02-04
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PILARSKA Karolina
1987-07-19
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PIOTROWSKA Małgorzata
1991-01-01
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila
1990-06-07
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
POLIŃSKA Agata
1988-02-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PRZYBYŁA Beata
1983-04-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PRZYGÓDZKA Angelika
1988-06-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PUKA Patrycja
1991-09-07
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PUSTOŁA Beata
1990-10-22
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ROSIŃSKA Beata
1989-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
RÓŻYCKA Iwona
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
RURYNKIEWICZ Katarzyna
1986-05-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
RYBACKA Edyta
1986-10-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
RYBACKA Joanna
1986-10-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
RYCHTER Antonina
1985-01-02
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SAKOWICZ Aleksandra
1987-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SAWICKA Anna
1985-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SAWICKA Olga
1988-08-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SAWOSTIANIK Anna
1991-03-17
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SĘCZKOWSKA Justyna
1987-01-27
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SIEŃKO Magdalena
1989-03-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SKIBIŃSKA Marzena
1988-06-27
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SKOŁUBOWICZ Emilia
1989-01-01
MKS Budomark Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SMOLIŃSKA Daria
1987-01-26
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SOJDA Mariola
1982-05-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SOWA Paulina
1989-04-12
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
STEFANOWICZ Monika
1980-05-15
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
STĘPIEŃ Marta
1990-01-01
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SUWAJ Aneta
1986-01-21
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZPAK Justyna
1991-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZTYKIEL Dagna
1987-01-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŚLUSARCZYK Mariola
1990-01-04
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ŚWIĘCKA Magdalena
1999-06-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
TAUROGIŃSKA Aleksandra
1989-01-01
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TEKIEŃ Joanna
1987-06-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
TOMASZEWSKA Grażyna
1990-06-05
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
TOMCZAK Karolina
1987-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
TUREK Daria
1988-02-05
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
TUWALSKA Małgorzata
1979-07-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
URBANIEC Agata
1986-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
URBANOWICZ Paulina
1988-01-10
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WACŁAWSKA Anita
1989-03-12
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WADZIŃSKA Paulina
1984-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WALTER Klaudia
1990-11-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WATRAK Malwina
1988-01-01
LKS Agros Rejowiec Fabryczny
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WICHA Iwona
1987-11-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WILBIK Joanna
1983-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WIRKUS Monika
1988-12-19
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WIŚNIEWSKA Katarzyna
1989-12-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WIŚNIOWSKA Monika
1984-10-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka
1986-07-08
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WŁODAREK Paulina
1987-02-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WOJNA Anna
1986-09-28
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WOJTULEWICZ Anna
1987-04-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WOŁOS Ewelina
1987-03-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
WOSZCZEK Danuta
1978-02-20
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WÓJCIK Weronika
1987-10-31
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
WRÓBLEWSKA Monika
1989-11-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WRÓBLEWSKA Monika
1986-10-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WRÓBLEWSKA Paulina
1988-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ZAJĄC Marta
1989-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ZAWADZKA Ewa
1989-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ZAWADZKA Katarzyna
1990-09-26
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ZDROJEWSKA Magdalena
1988-11-27
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ZEMBRZUSKA Justyna
1986-03-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ZIELIŃSKA Monika
1984-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
ZIĘTEK Olga
1988-02-27
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ŻEBROWSKA Hanna
1987-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ŻELEŹNIK Marlena
1989-08-04
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik