SUDER Magdalena
1996-03-13
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Weronika 1998-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
4 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
5 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
6 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
8 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
9 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
12 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
13 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
14 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
15 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
16 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BURDA Anna 1996-05-25 KS Agros Zamość LBE
20 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
21 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
22 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
25 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
27 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
28 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
29 CZUBA Ewelina 1996-02-21 MKS Agros Chełm LBE
30 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 DĘBSKA Justyna 1997-08-11 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
32 DOBEK Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
34 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
35 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
36 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
37 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
40 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
41 FALISZEWSKA Irmina 1997-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
42 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
44 GDAŃSKA Dominika 1995-07-02 KS Agros Zamość LBE
45 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
46 GIZICKA Beata 1997-05-07 ULKS Jedlińsk MAZ
47 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
48 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
49 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
51 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
52 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
53 GRAJA Ewa 1996-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
54 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
55 GRZEGORCZYK Joanna 1996-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
56 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
57 GRZYBOWSKA Roksana 1997-05-13 SKS Kusy Kraków MLP
58 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
59 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
60 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO
61 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
62 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
63 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
64 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 JANCZARSKA Zofia 1996-05-15 UKS Kusy Warszawa MAZ
66 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
67 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
68 JARÓG Magdalena 1998-07-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
69 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
70 JASKOWIAK Agnieszka 1993-06-02 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
71 JASKÓŁA Jolanta 1999-10-15 KKL Kielce SWK
72 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
73 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
74 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
75 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
76 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
77 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
78 KOPTOŃ Natalia 2000-03-20 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
79 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
80 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
81 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
83 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
84 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
86 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
87 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
88 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
89 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
90 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
91 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
92 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
93 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
94 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
96 LEMAŃSKA Aleksandra 1992-06-01 niest. Kraków MLP
97 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
98 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
99 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
100 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
101 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
102 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
103 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
104 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
105 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
106 MALINOWSKA Natalia 1989-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
107 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
108 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
110 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
111 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
112 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
113 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
114 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
115 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
116 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 MICHNOWSKA Aleksandra 1996-01-21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
118 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
119 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
120 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
122 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
123 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
124 MOCHNIA Monika 1992-01-27 AZS-AWF Katowice SLK
125 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
126 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
127 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
128 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
130 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
131 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
133 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
134 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
135 OKOŃ Kinga 1996-10-19 MKS Agros Chełm LBE
136 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
137 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
138 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
139 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
140 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
142 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
144 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
145 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
146 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
147 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
148 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
151 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
152 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
153 RYCHLIK Karolina 1993-06-16 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
154 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
155 SIEKIERZYCKA Sara 1995-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
156 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
158 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
159 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
161 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
162 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
164 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
165 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
166 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
167 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
168 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
169 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
170 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
171 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
172 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
173 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
174 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
176 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
177 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
178 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
180 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
181 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
182 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
183 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
184 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
187 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
188 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
189 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
191 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
192 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
193 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
194 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
195 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
196 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
197 WOREK Klaudia 1997-10-11 MKS-MOS Katowice SLK
198 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
199 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
200 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
203 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
204 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
205 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
206 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
207 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
208 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
209 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22412705421448sekund