WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
2 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
3 BABCZYŃSKI Jerzy 1997-03-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
4 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
5 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
8 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
9 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 BEDNAREK Marcin 1996-09-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
11 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
12 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
13 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BOCHENEK Wiktor 1997-12-05 LKS Pogórze Skoczów SLK
17 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
19 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
20 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
21 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
22 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
23 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
25 CHMAJ Piotr 1997-08-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
28 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
29 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
30 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
31 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
32 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
33 CZOSKA Patryk 1996-07-21 KS Agros Zamość LBE
34 DANICZ Grzegorz 1994-05-28 UKS Kobylanka MLP
35 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
36 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
37 DOLINA Dariusz 1997-02-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
38 DOMAŃSKI Mateusz 1997-01-21 GKS Wilga Garwolin MAZ
39 DWOJAK Paweł 1988-03-19 ULKS Lipinki MLP
40 DZIEDZIC Konrad 1995-02-26 KB Krościenko Wyżne PDK
41 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
42 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
43 FERENC Łukasz 1999-07-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
44 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
45 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
46 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 FOŁTA Jakub 1997-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
48 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 GALICIA PEREZ Arnold 1993-03-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
50 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
51 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
52 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
54 GNIDA Mateusz 1999-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
55 GNIEWEK Konrad 1996-01-01 niest. Kraków MLP
56 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
57 GRABOWSKI Dawid 1995-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
58 GREŃ Radosław 2001-02-07 UKS Brenna Górki SLK
59 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GROCH Paweł 1996-03-12 KS Agros Zamość LBE
61 GRODZKI Dawid 1996-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
62 GRZĄDZIELA Wojciech 1995-01-09 MKL Szczecin ZPO
63 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
64 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
65 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
66 HERBRETEAU Quentin 1994-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
67 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
68 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
69 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 JANISZEWSKI Jakub 1997-09-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
71 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
72 JAŹWIECKI Stanisław 1995-12-25 KB Krościenko Wyżne PDK
73 JÓŹWIAK Dawid 1996-01-08 BKS Bydgoszcz KPO
74 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
75 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
76 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
77 KANIA Krzysztof 1996-12-11 LKS Stal Mielec PDK
78 KASPRZYK Filip 2002-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
79 KICZUŁA Konrad 1995-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
80 KLAUZNER Jakub 1995-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
81 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
82 KLUBA Marcin 1993-10-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
83 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
84 KMITA Piotr 1995-06-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
85 KOŁODZIEJ Michał 2000-12-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1996-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
87 KOPECKI Michał 1996-03-06 LKS Zantyr Sztum POM
88 KORCZYK Dariusz 1998-04-11 MKS Tempo Kęty MLP
89 KORDA Adam 1997-08-30 MKS Sambor Tczew POM
90 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
92 KOWALIK Konrad 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
93 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
94 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
95 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
96 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
97 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
98 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
99 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
100 KULIGA Mateusz 1998-09-02 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
101 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
102 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
103 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
104 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
105 KUŹNIAR Łukasz 1996-05-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1996-02-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
108 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
109 LACHOWSKI Patryk 1995-11-03 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
110 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
111 LEC Dawid 1999-08-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
112 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
113 LIZUREJ Kacper 2001-02-05 RMKS Rybnik SLK
114 LUBELSKI Łukasz 1975-01-08 TS AKS Chorzów SLK
115 LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
116 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
117 ŁOZIŃSKI Jakub 1997-10-14 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
118 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
119 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
120 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
121 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
122 MAKOŚ Michał 1997-10-18 MKS Tempo Kęty MLP
123 MALITA Damian 1995-06-22 LKS Stal Mielec PDK
124 MARCINISZYN Konrad 1994-08-31 WKS Wawel Kraków MLP
125 MARKUSZKA Mateusz 1997-03-13 KKB MOSiR Krosno PDK
126 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
127 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
128 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
129 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
130 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
131 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
132 MOCHEREK Damian 1996-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
133 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
134 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
135 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
136 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
137 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
138 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
140 MUSIAŁ Grzegorz 1996-04-05 LKS Kłos Olkusz MLP
141 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
142 NACHMAN Dawid 1995-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
143 NIESYTKO Błażej 1999-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
144 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
145 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
146 NOWAK Paweł 1997-02-05 SL GKS Olsza Olszyna DOL
147 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
148 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
149 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
150 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
151 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
152 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
153 PAJOR Michał 1991-05-06 ZKS Unia Tarnów MLP
154 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
155 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
156 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
158 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
159 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 WKS Wawel Kraków MLP
160 PIECZKA Adam 1996-06-06 MKS-MOSM Bytom SLK
161 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
162 PIETRYKA Karol 1996-09-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
163 PILICHOWSKI Daniel 1996-08-27 MLKS Sokół Lubin DOL
164 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
165 POCIECHA Tomasz 1988-08-04 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
166 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
167 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
168 PRĘDKI Marek 1994-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
170 PRZERADA Daniel 1997-06-05 RKS Łódź LDZ
171 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
172 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
174 RADWAN Michał 1991-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
175 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
176 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
177 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
178 RUDZKI Sebastian 1998-05-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
179 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
180 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
181 RYSZKA Dariusz 1992-11-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
182 RZEPA Krzysztof 1995-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
183 RZEPECKI Ryszard 1997-01-12 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
184 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
185 SABAT Łukasz 1996-08-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
186 SAŁADIAK Michał 1996-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
187 SATOR Damian 1996-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
188 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
189 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
190 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
191 SIERŻĘGA Jakub 1995-08-12 UKS Trójka Sandomierz SWK
192 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
193 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
194 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
195 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
196 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
197 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
198 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
199 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 SOWIK Wojciech 1996-02-12 AZS Łódź LDZ
201 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
202 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
203 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
204 SUDOŁ Edward 1976-10-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
205 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
206 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
207 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
208 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
209 ŚWIDEREK Kacper 1996-11-09 UKS Kusy Bukowno MLP
210 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
211 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
212 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
213 TRYBUŁA Krzysztof 1996-09-30 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
214 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
215 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
216 TYMA Mateusz 1997-05-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
217 WANDA Mateusz 1997-07-17 CMKL Człuchów POM
218 WARZECHA Miłosz 1994-01-22 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
219 WARZOCHA Jakub 1997-07-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
220 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
221 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
222 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
223 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
224 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
225 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
226 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
227 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
228 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
229 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
230 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
231 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
232 ZALEŚNY Adrian 1994-05-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
233 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
234 ZGŁOBICKI Bartłomiej 1997-06-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
235 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
236 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
237 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
238 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
239 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
240 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12967491149902sekund