GÓRNY Kinga
2002-04-26
MKS Ustroń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALCAR Martyna
2004-03-30
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTEL Maria
2004-10-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BˇCZYK Katarzyna
2003-12-28
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BˇKOWSKA Klaudia
2002-05-18
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BERNSTEIN Naama
1993-08-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna
2001-12-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BISKUPSKA Natalia
2005-08-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOLEK Zofia
1998-03-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BORACZYŃSKA Agata
2001-03-10
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRAŃKA Lidia
2005-10-07
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRYKAŁA Dominika
2002-03-31
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRYSZEWSKA Marta
2002-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BURLIKOWSKA Natalia
2002-08-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CAPUTA Wiktoria
2001-10-28
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHAMOT Maja
2003-10-16
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHOLEWA Aleksandra
2003-09-25
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHRAPEK Kamila
2003-09-24
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHRAPEK Weronika
2007-10-30
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYGANEK Monika
1994-11-21
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZARNECKA Olga
2001-02-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZERNIAK Zuzanna
2005-06-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIEMIŃSKA Karolina
2002-04-04
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DZIENDZIEL Klaudia
1999-12-27
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FERKOWSKA Matylda
2003-06-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FILU¦ Viktoria
2007-03-23
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FLIS Zofia
2002-05-20
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GOSCHORSKA Gabriela
2004-05-29
MAL-MKLA Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GÓRNA Karolina
1999-05-29
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GÓRNY Katarzyna
2002-01-01
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GUMOWSKA Maja
2002-02-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
HAMERLAK Daria
2003-10-13
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HANUS Maja
2010-08-26
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HOFFMANN Julia
2002-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HYRNIK Anna
2000-03-06
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
IAKOVENKO Valentyna
2003-01-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
IWANIEC Anna
2001-07-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JABŁOŃSKA Wiktoria
2002-12-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JAKÓBIEC Małgorzata
2006-01-22
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JANECZEK Natalia
2003-06-27
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JASTRZˇB Zofia
2006-12-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JÓ¬WIAK Zofia
2001-06-02
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JURZAK Maja
2001-08-16
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KABAŁA Aleksandra
2003-01-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KALINICZENKO Jelizawieta
2006-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KALITTA Victoria
2001-08-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAMIEŃ Monika
2003-06-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KANIA Malwina
2003-04-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KAPKA Agnieszka
2006-03-16
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KASZUBA Agnieszka
1998-08-31
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAWKA Julia
2006-09-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KĘDZIERSKA Oliwia
1999-07-21
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KĘDZIERSKA Sylwia
1999-07-21
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KISLING Aleksandra
2004-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOPEĆ Oliwia
2001-02-08
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOPEĆ Oliwia
2006-03-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOZŁOWSKA Natalia
2002-03-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KRAWIECKA Patrycja
2000-11-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRUPIŃSKA Natalia
1992-10-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KUBIAK Karina
2009-04-10
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUBIEC Kaja
2001-01-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KUNICKA Kinga
2000-04-23
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUPISZ Wiktoria
2010-03-04
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUSY Emilia
1998-12-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
LACH Aleksandra
2000-09-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
LEDERER Paulina
1997-09-17
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LIPIŃSKA Milena
1999-03-05
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ŁATANIK Dominika
2003-06-13
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ŁYKO Anna
2001-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MACIAK Agnieszka
1998-05-04
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MACURA Zuzanna
2004-11-28
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MALEWICZ Marta
2006-04-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MARCINIAK Kalina
2004-06-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MASIANIS Małgorzata
2002-06-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MA¦LANKA Amelia
2009-10-13
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MC MAHON Oliwia
2003-08-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MICHNIEWSKA Anna
2001-07-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MOLA Karolina
2003-01-03
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MUSIAŁ Julia
2002-08-28
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MUSIAŁ Zuzanna
2005-08-19
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
OGIEGŁO Pola
2002-12-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
OLSZEWSKA Natalia
2004-12-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ORTYL Wiktoria
2010-06-08
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PAWLAK Aleksandra
2004-06-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PAWLUK Alicja
2002-02-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PEINADO Robeilys
1997-11-26
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PERKA Kamila
2002-05-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PIASECZNY Lena
2004-04-05
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PIELA Patrycja
1999-02-02
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PLAK Malwina
2002-01-08
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PLEWA Marta
1983-12-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PŁONKA Agnieszka
2000-07-18
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PORĘBA Martyna
2002-05-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
POTOCZNY Oliwia
2004-04-08
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PRZYBYŁA Kamila
1996-05-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PUCHAŁKA Agata
1997-04-03
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PUK Sonia
2003-10-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
RYCKO Paulina
2002-10-07
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SKUBISZ Julia
2003-05-27
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SMOLARCZYK Julia
2005-07-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SOBCZYK Alicja
2000-03-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
STˇPOREK Urszula
2003-05-15
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
STĘPIEŃ Agata
1997-10-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
STROŃSKA Hanna
2009-08-24
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
STRZˇBAŁA Aleksandra
2003-10-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SUDOŁ Julia
2001-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SZCZOTKA Weronika
2009-03-07
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SZCZYGIEŁ Ada
2003-10-13
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SZKUCIK Marta
2000-09-13
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZLĘK Dominika
2000-07-08
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZYMANEK Maja
2000-07-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
¦LIWKA Maria
2005-06-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
¦MIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
¦WIATŁOCH Natalia
2003-09-15
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
¦WIERKOT Dominika
1999-05-16
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
TOCKER Michal
2000-12-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
TOMICZEK Justyna
2010-04-23
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
TORLIŃSKA Julia
2008-07-22
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
TRACZYK Agata
2001-02-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WAŁACH Natalia
2001-10-21
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WEJMAN Karolina
2001-08-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WIZNER Barbara
1996-08-30
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WODZIŃSKA Weronika
2005-07-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WOJEWÓDZKA Wiktoria
1997-12-22
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ZABŁOCKA Paulina
2003-05-02
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ZAWADA Wiktoria
2005-02-02
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda
1998-08-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik