ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
5 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
6 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
7 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
8 ATRAS Rafał 1999-01-01 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
9 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
10 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
12 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
13 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
14 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
15 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
16 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
17 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
18 BEŚKA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 BIEGAŃSKI Marek 1998-01-01 niest. Białystok POD
20 BOCHEŃ Tomasz 1999-12-29 niest. Białystok POD
21 BOGUSKI Kamil 2000-03-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
22 BOGUSŁAWSKI Bartosz 1998-01-01 niest. Białystok POD
23 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
24 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
25 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BRACKI Jakub 2003-03-16 BKL Bełchatów LDZ
27 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
28 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
29 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
30 BUJNIUK Andrzej 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
31 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
32 BUŃKOWSKI Adam 1996-11-12 MKS Juvenia Białystok POD
33 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
35 CERANOWICZ Filip 1993-08-06 niest. Warszawa MAZ
36 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 CHAMSKI Kamil 1996-07-07 MKS Sambor Tczew POM
38 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
39 CHLUDZIŃSKI Patryk 2001-01-01 niest. Białystok POD
40 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
42 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
44 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
47 CHOLEWA Cezary 1998-01-02 KS Agros Zamość LBE
48 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
49 CHOROSZEWSKI Jakub 1995-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
50 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
51 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
53 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
55 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
58 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 KS Orzeł Warszawa MAZ
59 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
60 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
61 CZYŻEWSKI Patryk 2000-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
62 DALECKI Kordian 2000-11-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
63 DANIŁO Dawid 1999-03-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 DANOWSKI Hubert 2001-01-01 niest. Białystok POD
65 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
67 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
68 DERESZKIEWICZ Łukasz 1993-06-16 MKS Juvenia Białystok POD
69 DOBBEK Karol 2002-10-04 CMKL Człuchów POM
70 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
71 DOBROSIELSKI Kacper 2000-01-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
72 DOLIŃSKI Bartosz 2000-05-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
73 DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 KS Gwardia Piła WLP
74 DUBIELA Mikołaj 2001-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
76 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
77 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
78 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
79 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
80 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
83 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
84 DZIUBA Szymon 1999-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
86 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 FILIPKOWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
88 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
89 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
90 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
91 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
92 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
94 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
95 GŁUSZEK Wiktor 2001-07-17 niest. Łódź LDZ
96 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
97 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
98 GODLEWSKI Tomasz 1997-08-21 LUKS Atletic Białystok POD
99 GODLEWSKI Wiktor 2002-11-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
100 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
101 GOŁYGOWSKI Dawid 2001-11-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
102 GRABARZ Mateusz 2000-01-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
104 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
107 GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 UKS Achilles Leszno WLP
108 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
109 GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
110 GRZESKOWIAK Rafał 2000-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
111 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
112 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
113 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
114 HOFFMANN Karol 1989-06-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
116 HUSAREK Piotr 2001-01-01 IKS Siedlce MAZ
117 JABŁONOWSKI Mateusz 1999-05-21 MUKS Płock MAZ
118 JABŁOŃSKI Mirosław 1999-01-01 LO Wysokie Mazowieckie POD
119 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JAKUBOWSKI Jakub 1999-08-06 ZSMiO 5 Łomża POD
121 JANIKULA Filip 2000-02-10 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
122 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy 2001-10-20 BKS Bydgoszcz KPO
123 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
124 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
125 JAROSZEWSKI Krystian 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
126 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
127 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
128 JERZAKOWSKI Mikołaj 1999-12-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
129 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
131 KADŁUBOWSKI Krzysztof 1998-06-11 niest. Białystok POD
132 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
133 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
135 KALINOWSKI Szymon 1996-06-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
137 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
138 KANCLERZ Adrian 2000-12-13 MKS Pułtusk MAZ
139 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
141 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
143 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
144 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
145 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
146 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
147 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
148 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
149 KAŹMIERCZAK Damian 2000-02-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
150 KĘSICKI Maciej 1994-02-16 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
151 KIEŁCZEWSKI Kamil 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
152 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
153 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
155 KLEJMENT Paweł 2002-12-17 KS Wejher Wejherowo POM
156 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
157 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
158 KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
159 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
160 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
161 KOŁTUN Jakub 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
162 KOMAR Kacper 2000-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
164 KONOPIŃSKI Michał 1999-09-19 KS Orzeł Warszawa MAZ
165 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
166 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
168 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
169 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
170 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
171 KOWALCZUK FIJAŁKOWSKI Kamil 1997-05-16 LUKS Atletic Białystok POD
172 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
173 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
174 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
175 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
176 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
177 KRAWCZUK Kacper 2000-06-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
178 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
179 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
180 KROGUL Dawid 2000-03-27 SKS Feniks Siedlce MAZ
181 KRÓL Przemysław 2000-06-10 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
182 KRYSZTOFIAK Bartłomiej 1999-03-15 BKS Bydgoszcz KPO
183 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
185 KUBACKI Wojciech 1999-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
186 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
187 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
188 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
189 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
190 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
191 KUSZNERUK Mikołaj 2000-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
192 KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
193 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 KUZAWA Daniel 1998-04-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
196 KWASIŃSKI Karol 1999-01-01 niest. Białystok POD
197 KWIECIEŃ Kacper 2001-12-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
198 KYSIAK Adam 2001-01-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
199 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
200 LADA Damian 1998-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
201 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
202 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
203 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
204 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
205 LEPIARZ Paweł 1998-06-04 AZS UMCS Lublin LBE
206 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
207 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
208 LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 PLKS Gwda Piła WLP
209 LEWANDOWSKI Michał 1988-08-28 SKLA Sopot POM
210 LEWANDOWSKI Patryk 2000-05-29 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
211 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
212 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
213 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
214 LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 KS Agros Zamość LBE
215 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
216 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
217 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
218 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
219 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
220 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
221 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
222 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WMZ
224 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
225 MACKIEWICZ Damian 1999-05-22 UKS Ogar Orchówek LBE
226 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
227 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
228 MAKAREWICZ Jakub 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
229 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
230 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
231 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
232 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
233 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
234 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
235 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
236 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
238 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
239 MARGIEWICZ Franciszek 2000-01-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
240 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
241 MARKIEWICZ Marcin 2000-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
243 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
244 MASŁOWSKI Szymon 1999-09-17 niest. Białystok POD
245 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
246 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
247 MATYSZCZYK Kamil 1999-01-01 niest. Białystok POD
248 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
249 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
250 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
251 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
252 MICHAŁOWSKI Bartosz 1999-01-10 UKS Achilles Leszno WLP
253 MICHNO Dawid 2000-04-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
254 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
255 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
256 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
257 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
258 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
259 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
260 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
261 MIRKOWSKI Marcin 1999-03-10 niest. Białystok POD
262 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
263 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
264 MŁYŃSKI Krzysztof 1997-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
265 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
266 MURAWSKI Dariusz 1969-06-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
267 NALEWAJKO Hubert 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
268 NAWROCKI Adrian 2000-02-09 MKS Durasan Płońsk MAZ
269 NIEBRZYDOWSKI Adam 1998-07-16 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
270 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
271 NIEDBAŁA Piotr 1997-01-01 ZSO Łomża POD
272 NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
273 NISIEWICZ Filip 1999-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
274 NOWAK Andrzej 1998-04-30 MKS Sambor Tczew POM
275 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
276 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
277 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
278 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
279 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
280 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
281 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
282 OKNIŃSKI Hubert 2000-09-25 IKS Siedlce MAZ
283 OLIWKOWSKI Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka KPO
284 OLSZEWSKI Kacper 1999-09-20 KS Łomżanie Łomża POD
285 OLSZEWSKI Marek 1969-03-22 niest. Olsztyn WMZ
286 OLSZYŃSKI Mateusz 1998-01-01 ZSHE Białystok POD
287 ONISK Bartłomiej 1999-07-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
288 ORLIKOWSKI Jakub 2000-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
289 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
290 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
291 OSTAPOWISZ Daniel 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
292 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
293 PAJĄK Patryk 2000-02-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
294 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
295 PASZKOWSKI Miłosz 1999-08-15 UKS-MOS Opole OPL
296 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
297 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
298 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
299 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
300 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
301 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
302 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
303 PIKORA Marcin 1999-02-05 MKS Pułtusk MAZ
304 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
305 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
306 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 OKS Skra Warszawa MAZ
307 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
308 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
309 POLASIK Artur 1995-05-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
310 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
311 POPŁAWSKI Jan 2001-03-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
312 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
313 PÓŁJANOWSKI Szymon 2001-01-01 niest. Białystok POD
314 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
315 PRUSZKOWSKI Adam 2000-06-13 niest. Białystok POD
316 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
317 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
318 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
319 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
320 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
321 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
322 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
323 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
324 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
325 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
326 ROLEK Jakub 2001-05-26 MUKS Kadet Rawicz WLP
327 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
328 ROSZKOWSKI Sebastian 1999-11-07 niest. Białystok POD
329 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
330 ROZIŃSKI Maciej 1999-07-17 MKS Sambor Tczew POM
331 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
332 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
333 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
334 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
335 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
336 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
337 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
338 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
339 SAJNOG Kacper 2002-10-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
340 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
341 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
342 SAWICKI Hubert 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
343 SERAFIN Jerzy 1999-04-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
344 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
345 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
346 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
347 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
348 SKULMOWSKI Norman 1999-07-18 MKL Toruń KPO
349 SŁOMCZYŃSKI Damian 1999-01-01 ZSR Ostrożany POD
350 SMARDZEWSKI Łukasz 2001-06-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
351 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
352 SMUS Artur 1999-04-19 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
353 SOBOCIŃSKI Dominik 1998-04-02 ZSEiO 6 Łomża POD
354 SOBORA Łukasz 1978-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
355 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
356 SPIECK Robert 1999-01-29 MMKS Gdańsk POM
357 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
358 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
359 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
360 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
361 STASAK Bartłomiej 1999-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
362 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
363 STĘPKA Dawid 1999-01-01 MMKS Gdańsk POM
364 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
365 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
366 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
367 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
368 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
369 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
370 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
371 SYSIK Michał 1994-03-11 IKS Siedlce MAZ
372 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
373 SZAFRAN Albert 1999-05-25 MKS Agros Chełm LBE
374 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
375 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
376 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
377 SZEWCZUK Piotr 1998-04-12 niest. Białystok POD
378 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
379 SZLAGA Tomasz 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
380 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
381 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
382 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
383 SZWAGIERCZAK Maciej 1999-04-04 TS AKS Chorzów SLK
384 SZYCA Aleksander 2000-06-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
385 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
386 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
387 SZYMCZAK Hubert 1999-05-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
388 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
389 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 AZS-AWF Katowice SLK
390 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
391 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
392 TARKA Sebastian 2000-03-18 MLKL Płock MAZ
393 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
394 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
395 TOCZKO Robert 2000-08-22 niest. Białystok POD
396 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
397 TSHISENSE William 2000-10-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
398 TURAJCZYK Paweł 2003-09-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
399 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
400 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
401 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
402 UKLEJA Dawid 2000-07-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
403 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
404 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
405 WABIK Dominik 1999-11-14 RLTL ZTE Radom MAZ
406 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
407 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
408 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
409 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
410 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
411 WASZAK Krzysztof 2000-01-16 LUKS Orkan Września WLP
412 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
413 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
414 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
415 WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 LKS Lubusz Słubice LBU
416 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
417 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
418 WIŚNIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
419 WIŚNIEWSKI Gracjan 1999-06-15 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
420 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
421 WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
422 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
423 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
424 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
425 WOJTACH Karol 1999-01-01 ZSOiZ Mońki POD
426 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
427 WOŹNY Jakub 2000-03-24 RLTL ZTE Radom MAZ
428 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
429 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
430 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
431 WÓJTOWICZ Patryk 1999-01-19 KS Agros Zamość LBE
432 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
433 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
434 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
435 YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
436 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1999-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
437 ZATYKA Kamil 2001-03-05 MKLA Łęczyca LDZ
438 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
439 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
440 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
441 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
442 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
443 ZIMNOCH Marcin 1998-12-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
444 ZUJKO Dawid 1996-11-20 LUKS Atletic Białystok POD
445 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
446 ŻOCHOWSKI Hubert 1999-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
447 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
448 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55044507980347sekund