CIOŁKO Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Joanna 1997-09-23 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
2 ALBOWICZ Agata 1995-05-25 niest. Białystok POD
3 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
4 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
5 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
6 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
7 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BĄK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
9 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
10 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
11 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
12 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
13 BRUCH Patrycja 1997-03-02 MKS Gniezno WLP
14 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
15 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
16 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
17 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
18 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
19 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
20 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
21 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
22 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
23 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
24 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
25 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
27 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
28 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
29 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
31 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
32 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
34 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
35 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
36 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
37 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
38 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
39 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
40 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
41 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
42 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
44 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
46 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
47 IWANIUK Martyna 1998-01-24 KS Podlasie Białystok POD
48 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
49 JADAŚ Joanna 1998-02-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
50 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
51 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
52 JÓŹWIK Agata 1998-06-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
54 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
55 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
56 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
57 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
58 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
59 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
60 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
61 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
63 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
64 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
66 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
67 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
68 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
69 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
70 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
71 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
72 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
73 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
74 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
75 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
76 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
77 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
78 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
79 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
80 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
81 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
82 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
83 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
84 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
85 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
86 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
87 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
88 MAŃKOWSKA Agata 1999-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
90 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
93 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
94 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
95 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
96 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
97 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
98 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
99 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
100 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
101 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
102 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
103 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
104 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
105 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
106 NOWASZEWSKA Gabriela 2000-12-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
107 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
108 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
109 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
111 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
112 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
113 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 PAZIK Kinga 1997-03-15 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
115 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
116 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
117 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
118 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
119 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
120 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
121 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
122 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
123 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
124 PODLEWSKA Natalia 2000-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 POHL Paula 1997-09-21 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
126 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
127 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
129 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
130 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
132 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
133 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
134 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
135 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
136 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
137 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
138 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
139 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
140 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
141 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
142 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
143 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
144 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
145 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
146 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
147 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
148 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
149 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
150 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
151 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
152 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
153 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
154 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
155 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
156 SZYMONIK Sylwia 2000-09-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
158 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
159 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
160 ŚNIETKA Dorota 1999-02-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
161 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
162 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
163 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
164 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WMZ
165 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
168 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
169 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
170 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
171 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
172 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
173 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
174 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
175 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
176 WERESZCZYŃSKA Agata 1999-03-10 MKS Mechanik Włodawa LBE
177 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
178 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
179 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
180 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
181 WOŁOWICZ Weronika 1999-01-15 UKS Achilles Leszno WLP
182 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
183 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
184 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
185 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
186 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.185142993927sekund