CIOŁKO Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Joanna 1997-09-23 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ALBOWICZ Agata 1995-05-25 niest. Białystok POD
4 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
5 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
6 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
7 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
9 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
10 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
11 BĄK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
12 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
13 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
14 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
15 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
16 BRUCH Patrycja 1997-03-02 MKS Gniezno WLP
17 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
18 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
19 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
20 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
21 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHWIEŚKO Martyna 1999-03-18 KS Maraton Nowa Ruda DOL
24 CIOK Klaudia 1999-12-20 KS Maków Biega MAZ
25 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
26 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
27 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
28 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
29 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
30 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
32 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
33 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
34 DIAS Magdalena 1997-01-15 LKS Zorza Gdynia POM
35 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
36 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
38 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
39 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
40 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
42 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
43 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
44 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
45 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
46 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 GOŁEK Diana 1983-08-07 WKB Meta Lubliniec SLK
48 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
49 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
50 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
52 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
53 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
54 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
55 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
56 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
57 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
59 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
60 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
61 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
64 HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 KS Team Baryła Gorzów LBU
65 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
66 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
67 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
68 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
69 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
70 IWANIUK Martyna 1998-01-24 KS Podlasie Białystok POD
71 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
72 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
73 JADAŚ Joanna 1998-02-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
74 JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
75 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
76 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
77 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
78 JÓŹWIK Agata 1998-06-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
79 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
80 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
81 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
82 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
83 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
84 KALISZ Agnieszka 1999-02-23 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
85 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
86 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
87 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
88 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
89 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
92 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
93 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
94 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
95 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
96 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
97 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
98 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
99 KLIMEK Beata 1999-10-01 LUKS Boguszyce LDZ
100 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
102 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
103 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
104 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
105 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
106 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
107 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
108 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
110 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
111 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
112 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
113 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
114 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
115 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
116 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
117 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
118 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
119 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
120 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
121 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
122 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
123 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
124 LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 MKL Szczecinek ZPO
125 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
126 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
127 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
128 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
129 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
130 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
131 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
132 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
133 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
134 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
135 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
136 MAŃKOWSKA Agata 1999-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
137 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
138 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
140 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
141 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
142 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
143 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
144 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
145 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
146 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
147 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot POM
148 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
149 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
150 MIZIOŁEK Dominika 1999-01-22 KS Team Baryła Gorzów LBU
151 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
152 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
153 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
154 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
155 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
156 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
157 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
158 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
159 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
160 NOWASZEWSKA Gabriela 2000-12-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
161 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
162 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
163 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
165 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
166 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
167 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
168 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
170 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
171 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
172 PAZIK Kinga 1997-03-15 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
173 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
174 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
175 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
176 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
177 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
178 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
179 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
180 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
181 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
182 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
183 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
184 PODLEWSKA Natalia 2000-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
185 POHL Paula 1997-09-21 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
186 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
187 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
188 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
190 RADZIK Aleksandra 1998-02-18 ULKS Lipinki MLP
191 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
192 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
193 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
195 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
196 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
197 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
198 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
199 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
200 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
201 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
202 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
203 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
204 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
205 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
206 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
207 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
208 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
209 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
210 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
211 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
212 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
213 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
214 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
215 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
216 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
217 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
218 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
220 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
221 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
222 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
223 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
224 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
225 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
226 SZYMONIK Sylwia 2000-09-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
227 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
228 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
229 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
230 ŚNIETKA Dorota 1999-02-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
231 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
232 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
233 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
234 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WMZ
235 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
236 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
238 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
239 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
240 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
241 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
242 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
243 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
244 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
245 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
246 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
247 WERESZCZYŃSKA Agata 1999-03-10 MKS Mechanik Włodawa LBE
248 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
249 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
250 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
251 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
252 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
253 WOŁOWICZ Weronika 1999-01-15 UKS Achilles Leszno WLP
254 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
255 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
256 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
257 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
259 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
260 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
261 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34072494506836sekund