WIŚNIEWSKA Katarzyna
1989-12-29
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABICKA Marta
1988-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABICZ Paulina
1988-08-09
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARYCZKA Katarzyna
1990-11-04
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIAŁA Weronika
1989-01-07
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIEDRZYCKA Julita
1988-08-08
brak danych
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIEŃ Sylwia
1988-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRONIATOWSKA Katarzyna
1990-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CENTKOWSKA Aleksandra
1988-11-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHMIELEWSKA Aleksandra
1990-11-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CICHOCKA Angelika
1988-03-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZERNIEWICZ Natalia
1988-02-21
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DEMBEK Ida
1989-07-01
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DOBROWOLSKA Ewa
1990-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FLIS Monika
1989-05-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GAWRYLUK Eliza
1988-07-30
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GLONDALSKA Pamela
1988-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GOMOLIŃSKA Joanna
1990-01-01
UKS Żoliborz
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GROSS Katarzyna
1988-03-30
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GUZ Katarzyna
1989-11-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GWIZDAŁA Natalia
1989-01-01
KS Agro Kociewie Starogard
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JANICKA Katarzyna
1990-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JERZYK Agnieszka
1988-01-15
KS 64-sto Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JEŻEWSKA Maria
1990-04-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JEŻEWSKA Weronika
1989-04-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JOP Natalia
1988-01-01
brak danych
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KACZMAREK Monika
1989-05-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KACZYŃSKA Anna
1989-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KALARUS Ewa
1989-05-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KICIŃSKA Marta
1988-05-02
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KLICH Magdalena
1988-01-01
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOZŁOWSKA Karolina
1990-08-19
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOZŁOWSKA Kinga
1989-01-01
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KRZYŻANOWSKA Halina
1989-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KULESA Justyna
1988-07-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUROWSKA Agnieszka
1990-05-03
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LASOTA Weronika
1988-09-08
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LATUSZEWSKA Anna
1987-10-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LĄKIERT Kinga
1991-12-13
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LEWANDOWSKA Anita
1988-01-01
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LISOWSKA Aleksandra
1990-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ŁĄCKA Barbara
1987-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MAĆKOWIAK Marta
1988-03-27
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAJERANOWSKA Katarzyna
1988-02-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MALICKA Agata
1988-01-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MAŃCZUK Angelika
1987-01-01
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MAŃSKA Krystyna
1988-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MARKIEL Natalia
1989-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MARKIEWICZ Katarzyna
1989-01-01
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MĄDRZYCKA Paulina
1990-01-01
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
METEL Justyna
1989-01-01
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MIELNIK Malwina
1986-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MISARKO Katarzyna
1990-01-01
MKL Lider Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MRUGACZ Magdalena
1990-03-07
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
NOWAK Aleksandra
1986-11-10
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
NOWAK Dorota
1989-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
NOWAK Iwona
1985-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
OBERLAN Paulina
1988-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PAŁUSZKA Agnieszka
1988-07-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PIKORA Ilona
1988-02-04
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PIOTROWSKA Małgorzata
1991-01-01
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
POLIŃSKA Agata
1988-02-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
POŻAROWSZCZYK Karolina
1989-01-10
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
REJENT Natalia
1987-01-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ROCHOWIAK Anna
1988-01-29
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ROSIŃSKA Beata
1989-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RÓŻYCKA Iwona
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SAS Joanna
1986-05-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SMOLIŃSKA Daria
1987-01-26
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SOWA Paulina
1989-04-12
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
STANKIEWICZ Magdalena
1989-08-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SZENK Marta
1980-05-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SZYMURA Julia
1989-01-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
TAUROGIŃSKA Aleksandra
1989-01-01
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
TOMASZEWSKA Grażyna
1990-06-05
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
UMAŃSKA Dominika
1989-01-01
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
UZAR Katarzyna
1988-02-23
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WANTOCH-REKOWSKA Malwina
1988-04-26
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WATRAK Malwina
1988-01-01
LKS Agros Rejowiec Fabryczny
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WAŻNA Ewelina
1988-01-01
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WIRKUS Monika
1988-12-19
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WNUK Ewa
1989-01-01
MMKS Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WÓDKOWSKA Liliana
1990-07-20
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WRÓBLEWSKA Monika
1989-11-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WRÓBLEWSKA Monika
1986-10-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZABAWA Justyna
1988-01-01
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ZAJĄC Marta
1989-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ZAWADZKA Ewa
1989-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ZAWADZKA Katarzyna
1990-09-26
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZDROJEWSKA Magdalena
1988-11-27
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZDROJEWSKA Natalia
1990-10-26
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ZGLEJC Kamila
1989-01-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ZRADA Agnieszka
1984-01-12
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik