MAZUR Michał
1999-06-25
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMUS Maciej 1998-03-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
2 AFTYKA Grzegorz 1997-05-02 KS Wisła Puławy LBE
3 AKTYL Patryk 1998-01-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 BANASIEWICZ Michał 2000-01-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
5 BARTOSIK Tomasz 1996-11-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BARTULEWICZ Kamil 1998-05-02 KS Podlasie Białystok POD
8 BATOR Mateusz 2000-11-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
9 BAZAK Bartosz 2001-02-10 KKL Kielce SWK
10 BIAŁEK Piotr 1999-08-26 KS Agros Zamość LBE
11 BISZCZANIK Karol 1999-02-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
12 BOCHENKO Przemysław 1999-03-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
13 BODZIAK Łukasz 1998-05-13 AZS UMCS Lublin LBE
14 BOŁDYSZ Mariusz 1999-01-02 KS Polonia Pasłęk WMZ
15 BOMBA Błażej 1999-06-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
16 BOMBA Cezary 1999-06-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
17 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
18 BRONISZ Kacper 1999-02-12 LKS Fenix Słupsk POM
19 BRYŁA Jan 1999-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
20 BRZYSKI Kacper 1999-08-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
21 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
23 CYWIŃSKI Marcin 1998-04-16 KS Podlasie Białystok POD
24 CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 LUKS Atletic Białystok POD
25 CZAPLARSKI Aleksander 1998-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 CZARNOWSKI Piotr 1998-04-26 KS Podlasie Białystok POD
27 CZEPEK Daniel 1998-06-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
28 CZULIŃSKI Łukasz 1998-09-10 OŚ AZS Poznań WLP
29 CZYRYCA Szymon 2000-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
30 DEKANOWSKI Konrad 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 DĘBKOWSKI Jakub 1999-01-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 DRAGAN Piotr 1980-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
33 DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
34 DUDZIK Korneliusz 1998-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
35 DWORAKOWSKI Bartłomiej 1998-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 DZIOBA Jakub 2003-12-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
37 FAJDEK Paweł 1989-06-04 AZS-AWF Katowice SLK
38 FALKOWSKI Damian 2000-01-03 KS Podlasie Białystok POD
39 FATYGA Jakub 2001-05-24 TS Start Lublin LBE
40 FIEDUREK Paweł 1999-06-30 KS Agros Zamość LBE
41 FILIPOWSKI Piotr 2000-06-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
42 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 FRYŚ Oskar 1999-02-06 LKS Lubusz Słubice LBU
44 GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
45 GAC Radosław 1998-05-16 KS Podlasie Białystok POD
46 GAJDA Szymon 1998-09-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
47 GARNCARZ Sebastian 2000-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 GAWLIK Kamil 2000-07-08 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 GAWRYJOŁEK Kamil 1997-02-07 KS Wisła Puławy LBE
50 GŁOWICKI Szymon 1998-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
51 GOŁDYN Bartosz 1984-07-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
52 GORTAT Krystian 1999-11-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
53 GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
54 GROM Wojciech 1999-12-31 KS Podlasie Białystok POD
55 GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów SLK
56 GRYZIO Jakub 1999-12-06 AZS UMCS Lublin LBE
57 GUTOWSKI Radosław 1998-01-16 KS Podlasie Białystok POD
58 GUZE Jakub 1999-04-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
59 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
60 HALKIEWICZ Bartłomiej 1999-01-07 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
61 IWANICKI Aleksy 1999-04-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
62 JANIK Michał 1997-04-28 KKL Kielce SWK
63 JARMOŁOWICZ Dawid 1998-02-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
64 JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
65 JAROSZEWICZ Błażej 1998-03-03 KS Podlasie Białystok POD
66 JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
67 JASIŃSKI Antoni 1998-11-10 KKL Kielce SWK
68 JESZKA Wojciech 1994-10-01 TS AKS Chorzów SLK
69 JĘCEK Michał 1999-07-22 MLKS Agros Żary LBU
70 JURCZAK Sebastian 1999-10-12 KS Agros Zamość LBE
71 KALISZ Piotr 1999-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
72 KARPIŃSKI Adam 1997-05-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 KAWKA Bartosz 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
74 KIEC Michał 1998-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
75 KILUK Konrad 2000-03-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
76 KIN Mateusz 1999-06-25 AZS-AWF Katowice SLK
77 KLEKOCIŃSKI Dawid 1999-07-24 RMKS Rybnik SLK
78 KLIMOWICZ Mateusz 1999-02-11 KS Podlasie Białystok POD
79 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
80 KOLANO Paweł 1999-02-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
81 KOŁPACZEWSKI Patryk 1998-05-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KOPIEL Jakub Aleksander 1999-01-29 KS Agros Zamość LBE
83 KOPIŃSKI Kacper 1998-08-23 KS Wisła Puławy LBE
84 KORZEC Patryk 1999-12-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
85 KOSAKOWSKI Krzysztof 1998-03-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
86 KOSIŃSKI Jakub 1998-06-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 KOSZAŁKA Wojciech 1998-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
88 KOWALSKI Adam 1999-07-20 MKS Bank BS Płońsk MAZ
89 KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
90 KOZAK Krzysztof 1998-01-01 KS Wisła Puławy LBE
91 KOZUBEK Sebastian 2000-06-01 KKL Kielce SWK
92 KOŹLICKI Michał 1999-05-22 OKS Skra Warszawa MAZ
93 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 KREKORA Dawid 1996-06-18 KS Wisła Puławy LBE
95 KRUKOWSKI Marek 1999-03-30 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
96 KRZESIŃSKI Ryszard 1943-03-31 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
97 KRZEWIŃSKI Paweł 1996-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
98 KUBUS Paweł 1998-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
99 KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-28 KS Podlasie Białystok POD
100 KULESZA Maciej 1999-01-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 KWIATKOWSKI Kamil 1996-03-02 KS Agros Zamość LBE
102 KWIATKOWSKI Szymon 2000-07-13 LUKS Orkan Września WLP
103 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
104 LENGIEWICZ Mateusz 1998-03-15 KS Podlasie Białystok POD
105 LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
106 LEVI Charles 1957-01-30 RKS Skra Warszawa MAZ
107 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
108 LIGNAR Kamil 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
109 LIS Czesław 1956-04-26 MCKiS Jaworzno SLK
110 ŁAPO Artur 2000-03-01 UKS Achilles Leszno WLP
111 MACIUK Patryk 1999-01-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
112 MADEJ Filip 1997-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
113 MAJCHERCZYK Maciej 2000-04-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
114 MAJEWSKI Damian 1998-01-12 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
115 MAKAREWICZ Jakub 1996-03-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
116 MAKURAT Wojciech 1998-02-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
117 MARCZAK Artur 2000-11-10 AZS UMCS Lublin LBE
118 MARKUS Szymon 1999-02-05 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
119 MARSZAŁ Przemysław 1998-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
120 MARTYCHOWIEC Maksymilian 1999-01-21 MKS Start Lublin LBE
121 MAZURKIEWICZ Patryk 2000-03-02 KS Agros Zamość LBE
122 MICEK Tomasz 1999-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
123 MIKOŁAJCZYK Michał 2000-05-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
124 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
125 MILEWSKI Marcin 1999-05-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
126 MIODYŃSKI Damian 2001-04-07 ULKS Gryf Rytwiany SWK
127 MIRANOWICZ Oskar 1998-10-06 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
128 MISIASZEK Paweł 2001-12-24 LLKS Pomorze Stargard ZPO
129 MOCARSKI Patryk 1998-03-02 KS Podlasie Białystok POD
130 MRÓZ Dawid 1999-07-02 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
131 MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
133 NOGA Konrad 2000-11-11 LUKS Namysłów OPL
134 NOWICKI Wojciech 1989-02-22 KS Podlasie Białystok POD
135 ODOLCZYK Michał 1999-01-13 OKS Skra Warszawa MAZ
136 ODZIEMEK Mikołaj 2000-08-20 KKL Kielce SWK
137 OLEKSIEJUK Jakub 1998-05-20 MKS Agros Chełm LBE
138 ORZECHOWSKI Marcin 1999-07-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 ORZECHOWSKI Miłosz 1999-01-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
140 ORZEL Michał 1997-10-21 LUKS Atletic Białystok POD
141 PAJĄK Patryk 2000-02-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
142 PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
143 PERZOWICZ Jakub 2000-04-28 KKL Kielce SWK
144 PĘKALA Szymon 1998-08-17 MKS Agros Chełm LBE
145 PĘPIAK Mateusz 1999-09-21 KS Agros Zamość LBE
146 PIASECKI Łukasz 2000-06-20 KS Agros Zamość LBE
147 PIASECZNY Dawid 1998-07-21 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
148 PIĄCZKOWSKI Andrzej 1950-04-02 RKS Skra Warszawa MAZ
149 PIETRYNKO Rafał 1999-01-20 KS Agros Zamość LBE
150 PIKUZIŃSKI Kamil 2002-01-01 KS Agros Zamość LBE
151 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec PDK
152 PŁÓCIENNIK Marcin 1997-01-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
153 PNIEWSKI Cezary 1998-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
154 PÓŁTORAK Aleksander 2000-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
155 PRAJWOWSKI Kacper 1999-07-27 UKS Cyprianka KPO
156 PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 LUKS Orkan Września WLP
157 PTAK Adam 1998-10-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
158 PYTLAK Paweł 1999-04-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
159 PYTLAK Piotr 1999-04-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
160 RADUCKI Norbert 1998-05-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
161 RAFAŁKO Dawid 1998-09-20 KS Podlasie Białystok POD
162 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
163 RIGGA Jakub 1998-04-23 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
164 ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 KS Agros Zamość LBE
165 RYGIEL Jakub 1998-02-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
166 RYTEL Dawid 1998-05-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 RYZNAR Dawid 1997-05-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
168 RYZNER Kacper 1999-08-14 WKS Wawel Kraków MLP
169 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
170 SALWA Kamil 1998-05-20 KKL Kielce SWK
171 SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 UKS Cyprianka KPO
172 SIATKOWSKI Adrian 1998-03-31 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
173 SIENKIEWICZ Rafał 1998-10-10 KS Podlasie Białystok POD
174 SIKORA Radosław 1998-03-06 BKS Bydgoszcz KPO
175 SIPKA Patryk 2000-04-22 UKS 12 Kalisz WLP
176 SKIMINA Bartłomiej 2000-01-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
177 SKOP Mateusz 1999-01-25 MKS-MOS Katowice SLK
178 SKROBOWSKI Michał 1999-07-24 AZS UMCS Lublin LBE
179 SKRZAT Patryk 2000-01-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
180 SKRZYPIŃSKI Mateusz 1999-09-27 AZS-AWF Gorzów LBU
181 SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
182 SŁOWIK Marcin 1996-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
183 SMOLAREK Krzysztof 1999-03-14 UKS 12 Kalisz WLP
184 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
185 SPYRKA Mateusz 1999-05-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
186 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
187 STACHOWSKI Arkadiusz 1999-03-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
188 STEC Dominik 1999-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
189 STEFANIAK Radosław 1997-09-23 MKL Toruń KPO
190 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
191 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
192 SURMACZ Aleksander 1999-01-01 KS Agros Zamość LBE
193 SWANCAR Kamil 1998-07-20 OŚ AZS Poznań WLP
194 SZALAST Maciej 1993-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
195 SZCZERBA Daniel 1998-07-10 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
196 SZCZĘSNY Adrian 1997-10-26 MKS Syrena Warszawa MAZ
197 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
198 SZCZĘSNY Szymon 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
199 SZCZYRBA Adrian 1996-12-20 AZS UMCS Lublin LBE
200 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
201 SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
202 ŚLIWOWSKI Damian 2000-01-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
203 TIL Krzysztof 1998-05-09 UKS Halszka Szamotuły WLP
204 TŁUSZCZ Paweł 2000-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
205 TRACZ Wiktor 1999-12-21 MKS Agros Chełm LBE
206 TRELA Paweł 1997-07-24 KKL Kielce SWK
207 TURALSKI Kacper 1998-09-12 KS Wisła Puławy LBE
208 TUZ Damian 1997-07-25 KS Agros Zamość LBE
209 TYMIŃSKI Mateusz 1997-11-27 LUKS Atletic Białystok POD
210 TYSZKA Mateusz 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
211 UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 AZS-AWF Katowice SLK
212 URAN Szczepan 2000-12-18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 USAREK Jan 2002-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
214 WAL Jacek 1992-01-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 WALCZAK Mariusz 1971-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 WALENDA Michał 1997-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
217 WALUK Jakub 1998-07-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
218 WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 OKS Skra Warszawa MAZ
219 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
220 WASZCZUK Krzysztof 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
221 WAWRZYŃCZYK Filip 2001-02-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
222 WĄSIK Jakub 1999-06-21 LKS Brzezina Osiek MLP
223 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
224 WIECZOREK Wiktor 1999-11-25 KKL Kielce SWK
225 WILCZYŃSKI Dominik 1998-02-08 LUKS Atletic Białystok POD
226 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
227 WOJEWODA Marcin 1997-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
228 WOJTUŚ Mikołaj 1998-10-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
229 WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
230 WÓJCIK Erwin 2000-01-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
231 WROTKOWSKI Arkadiusz 1998-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
232 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
233 WYSOCKI Kacper 1999-01-23 PLKS Gwda Piła WLP
234 WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
235 ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
236 ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
237 ZAŃKO Jakub 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
238 ZAWIŚLAK Grzegorz 2001-02-07 KS Agros Zamość LBE
239 ZEGZDA Szymon 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
240 ZIELIŃSKI Przemysław 1998-07-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
241 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
242 ZIEMBA Adrian 2001-06-12 KKL Kielce SWK
243 ZIMNOCH Marcin 1998-12-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
244 ZYGMUNT Marcel 2000-12-24 KKL Kielce SWK
245 ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 WKS Śląsk Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1086521148682sekund