TROJAŃSKA Urszula
2000-05-30
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
2 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
3 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
4 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
7 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
9 BIELECKA Anna 1999-10-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
11 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
12 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
13 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
14 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
16 BOGUS Karolina 2000-12-29 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
17 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
18 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
21 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
22 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
24 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
25 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
26 CZARNOWSKA Natalia 1999-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
27 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
28 CZERKA Anna 1992-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
29 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
30 DĄBRZALSKA Dominika 2000-02-08 MKL Szczecin ZPO
31 DEPUTAT Zuzanna 2000-05-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 DERLICH Anna 1998-04-29 LUKS Zabrzeg SLK
33 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
35 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
36 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
38 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
39 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
40 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
41 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
42 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
43 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
44 GĄSIOREK Justyna 2000-03-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
45 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
46 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 GÓRAK Sabina 1999-04-01 MLUKS Tarnów MLP
48 GREŃ Aleksandra 1996-01-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
49 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
50 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
52 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
53 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
54 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
56 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
57 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
58 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
59 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
60 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
61 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
62 KALATA Sabina 1999-08-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
63 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
64 KARAŚ Anna 2000-03-20 RLTL ZTE Radom MAZ
65 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
66 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
67 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
70 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
71 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
72 KLIMEK Monika 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
73 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
74 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
75 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
76 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
77 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
78 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
82 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
83 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
85 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
86 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
87 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
88 KRÓLAK Liliana 2001-12-08 AZS Łódź LDZ
89 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
90 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
91 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
92 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
95 KUPCZAK Adrianna 1999-09-24 MUKS SZS Cieszyn SLK
96 KUPCZAK Karolina 1996-07-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
97 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
98 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
99 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
101 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
102 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
103 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
104 LIPIŃSKA Anita 2000-06-26 RKS Łódź LDZ
105 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
106 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
107 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
108 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
109 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
110 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
111 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
112 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
113 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
114 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
117 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
118 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
119 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
120 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
122 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
123 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
124 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
126 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
127 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
128 PAJĄK Kinga 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
129 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
130 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
131 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
132 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
133 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
134 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
135 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
136 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
137 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
138 PRZYGODA Patrycja 1999-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
139 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
140 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
141 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
142 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
143 RĄCZKA Julia 2000-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
144 REKIEL Anna 1999-03-15 UKS-MOS Opole OPL
145 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
146 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
148 RYŚ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
150 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
151 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
152 SCHMIDT Martina 1997-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
153 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
154 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
155 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
156 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
157 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
158 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
159 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
160 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
161 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
162 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
163 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
164 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
165 SOLORZ Magdalena 1996-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
166 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
167 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
168 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
169 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
171 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
172 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
173 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
174 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
175 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
176 SZAFRANIEC Faustyna 2002-06-08 MOSiR Łaziska Górne SLK
177 SZARA Iwona 1999-10-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
178 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
179 SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
180 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
181 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
182 SZOT Natalia 1999-02-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
183 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
184 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
185 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
186 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
187 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
188 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
189 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
190 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
191 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
192 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
193 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
194 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
195 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
196 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
197 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
198 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
199 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
200 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
201 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
202 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
203 WOJTYŁA Marcelina 2000-08-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
204 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
205 WOŁCZYŃSKA Marta 1999-01-12 ZLKL Zielona Góra LBU
206 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
207 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
208 WÓJS Marika 1999-04-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
209 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
210 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
211 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
212 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
213 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
214 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
215 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
216 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamość LBE
217 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
218 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
219 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
220 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
221 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
222 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18137502670288sekund