TROJAŃSKA Kinga
2000-05-30
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
3 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
4 BANA¦ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
5 BANY¦ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
6 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
8 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS ŁódĽ LDZ
9 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
12 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
13 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
14 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
15 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
17 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
18 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
19 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 BROSZĘCKA Magdalena 2001-12-21 niest. Kraków MLP
21 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS ŁódĽ LDZ
22 BYLICA Justyna 2002-07-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
24 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
26 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
28 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
29 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
30 CZARNOWSKA Natalia 1999-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
31 CZERKA Anna 1992-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
32 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
33 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
34 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
35 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
37 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
38 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
39 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
40 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
41 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
42 GˇSIOREK Justyna 2000-03-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
43 GˇSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
44 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
45 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
46 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
47 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
48 GORA Eliza 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
49 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
50 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
51 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
53 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
54 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 JANECKA Marta 1999-01-11 KB MOSiR Jastrzębie SLK
56 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
57 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
58 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
59 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
60 KALATA Sabina 1999-08-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
61 KARA¦ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
62 KAWALA Emilia 1999-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
63 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
64 KĘPKA Rozalia 2001-09-14 IKS Olkusz MLP
65 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
67 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
68 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
69 KLECKA Izabela 2001-09-09 MLUKS Tarnów MLP
70 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
71 KLUCZNIK Patrycja 1999-10-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
72 KŁAPCIŃSKA Aleksandra 2001-02-23 IKS Olkusz MLP
73 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
74 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
75 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
76 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
77 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
78 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
79 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 KOSOBUDZKA Kornelia 2001-05-25 UKS Kusy Bukowno MLP
81 KO¦CIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
84 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
86 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
87 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
88 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
89 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
90 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KUCŁO Magdalena 1997-08-08 GKS Piast Gliwice SLK
92 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
95 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
96 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
97 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
98 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
99 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
100 LAMENT Alicja 2000-01-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
101 LESIEWICZ Anna 1999-10-29 MLUKS Tarnów MLP
102 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
103 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
104 LUBERDA Mariola 1998-03-20 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
105 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
108 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
109 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
110 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
111 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
112 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
113 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
114 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
115 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
116 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
117 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
118 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
119 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS ŁódĽ LDZ
121 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
122 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
123 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
124 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
125 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS ŁódĽ LDZ
126 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
127 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
128 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
129 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 PASTUSZCZAK Anna 1998-09-03 MKS MOS Wrocław DOL
131 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
132 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
133 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
134 PEMPU¦ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
135 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
136 PIˇTCZAK Weronika 2000-07-19 LKS Omega Kleszczów LDZ
137 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
138 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
139 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
140 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
142 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
143 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
144 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
147 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
148 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
150 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
151 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
152 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
153 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
155 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
158 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
161 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
162 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
163 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
164 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
166 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
167 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
168 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
169 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
170 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
171 SOKULSKA Weronika 2002-06-15 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
172 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
173 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
174 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
175 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
176 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
177 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
178 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
179 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
180 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
181 SZAFRANIEC Faustyna 2002-06-08 MOSiR Łaziska Górne SLK
182 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
183 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
184 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
185 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
186 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
187 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
188 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
189 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
190 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
191 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
192 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
193 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
194 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
195 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
196 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
197 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
198 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
199 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 WILKOŁAK Justyna 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
201 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
202 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
203 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
204 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
205 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
206 WOJTYŁA Marcelina 2000-08-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
207 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
208 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
209 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
210 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
211 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
213 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
214 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
215 ZAJˇC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
216 ZALEJSKA Monika 1999-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
217 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
218 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
219 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
220 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
221 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
222 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
223 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
224 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2144341468811sekund