DROBIEC Joanna
1987-03-14
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWICZ Mirosława
1984-03-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJCZAK Monika
1985-01-05
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
APOLINARSKA Judyta
1987-09-19
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJOR Roksana
1993-03-26
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARCEWICZ Marta
1986-10-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARCZYK Anna
1990-01-01
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARKA Martyna
1992-07-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEHNKE Antonina
1989-06-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BERNARDELLI Iwona
1985-02-19
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOJARCZUK Monika
1989-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOROWSKA Olga
1988-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZEZINA Ewelina
1986-12-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CENTKOWSKA Aleksandra
1988-11-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHŁOSTA Justyna
1987-06-22
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHWASTEK Agnieszka
1990-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIEMPKA Agata
1992-05-25
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CYTROWSKA Izabela
1985-06-22
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZAPIGA Kornelia
1990-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZUCZOŁA Magdalena
1987-12-08
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZYŻ Katarzyna
1977-04-18
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DEPTUŁA Magdalena
1987-08-24
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DUDZIC Weronika
1987-01-01
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIUK Dagmara
1987-09-18
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FAJ Anna
1987-06-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FUCZEK Anna
1992-07-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GAWRYLUK Eliza
1988-07-30
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GIELEC Ewa
1988-07-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GLONDALSKA Pamela
1988-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GLUZA Monika
1987-01-01
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GŁUCHOWSKA Monika
1987-08-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GORTEL-MACIUK Agnieszka
1977-03-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GÓRNIAK Natalia
1986-12-31
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GÓRSKA Małgorzata
1984-02-02
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HANDZLIK Dagmara
1986-02-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HOMAN Marta
1986-06-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JADASZ Anna
1987-01-01
LUKS Centrum Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JANCZAK Barbara
1989-04-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JANDA Barbara
1987-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JANDA Beata
1987-01-14
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JARAWKA Natalia
1986-07-13
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JAWOR Aleksandra
1986-05-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JENDRO Justyna
1992-02-02
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JURCZYK Kinga
1986-12-03
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KALARUS Angelika
1986-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KAMIŃSKA Joanna
1982-04-06
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KAMIŃSKA Magdalena
1988-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KARPIŃSKA Katarzyna
1990-01-01
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KĄDZIELA Anna
1980-04-29
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KŁĄCZYŃSKA Joanna
1989-06-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KNAP Ilona
1987-10-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KOŁODZIEJ Agata
1989-01-01
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOŁODZIEJSKA Sandra
1987-05-12
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOPYTKO Iwona
1984-05-17
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KORNER Dominika
1992-01-28
MOSiR Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KORYTKOWSKA Justyna
1986-03-12
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOWAL Matylda
1989-01-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOWALCZYK Natalia
1992-08-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOWALSKA Katarzyna
1991-05-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOWALSKA Katarzyna
1985-04-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRAWCZYŃSKA Marta
1988-07-12
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KULA Małgorzata
1989-08-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUMOŚ Emilia
1986-01-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KUŚ Joanna
1984-01-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUTA Krystyna
1967-09-21
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
LESIK Magdalena
1986-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
LIPCZEWSKA Martyna
1991-01-01
MKS Budomark Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
LISOWSKA Aleksandra
1990-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LUBA Alicja
1983-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LUBSZCZYK Izabela
1991-01-05
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ŁYKO Natalia
1988-01-01
brak danych
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MALICKA Agata
1988-01-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MAŁUSZA Agnieszka
1986-01-01
MKS Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MAŁYSZA Agnieszka
1986-01-01
MKS Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MAŃCZUK Angelika
1987-01-01
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MATACZYŃSKA Anna
1987-12-19
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MATUSZEWSKA Roksana
1990-04-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MĄDRZYCKA Paulina
1990-01-01
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MENDECKA Michalina
1992-01-23
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MICHALAK Aleksandra
1986-07-02
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MICHALAK Sandra
1987-04-01
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MICHAŁOWSKA Julia
1992-11-08
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MOJ Amelia
1993-02-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MONIUSZKO Marzena
1987-09-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MORAWSKA Agnieszka
1985-07-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MÓJ Amelia
1993-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MRUGACZ Magdalena
1990-03-07
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MUDY-MADER Justyna
1984-10-20
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
NABIELEC Magdalena
1991-05-15
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
NADOLSKA Karolina
1981-09-06
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
NAWROT Agnieszka
1985-02-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NĘCKA Urszula
1984-06-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NITYCHORUK Magdalena
1992-10-24
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
OLASZEK Agata
1986-07-25
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
OSTROWSKA Dorota
1990-01-01
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PACHOTA Marta
1991-06-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PALKA Adrianna
1987-10-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PAŁUSZKA Agata
1989-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PAŁUSZKA Agnieszka
1988-07-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PASEK Magdalena
1990-08-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PERZ Kamila
1987-07-23
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PĘKAŁA Katarzyna
1987-01-01
UKS Orzeł Objazda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PIĄTEK Monika
1987-08-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PIELKA Katarzyna
1993-03-02
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka
1980-03-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PILARSKA Karolina
1987-07-19
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PLUTA Magdalena
1987-02-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PRZYBYŁA Beata
1983-04-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PRZYGÓDZKA Angelika
1988-06-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
RÓŻYCKA Iwona
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
RURYNKIEWICZ Katarzyna
1986-05-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
RYBACKA Joanna
1986-10-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
RYCHTER Antonina
1985-01-02
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SAKOWICZ Aleksandra
1987-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SCHATTON Aleksandra
1989-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SĘK Paulina
1987-01-31
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SIENKIEWICZ Karolina
1986-01-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SKOŁUBOWICZ Emilia
1989-01-01
MKS Budomark Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SOJDA Mariola
1982-05-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
STANEK Angelika
1985-04-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
STRUSKA Anna
1982-11-29
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SUWAJ Aneta
1986-01-21
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZMIGIEL Aleksandra
1988-06-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZTYKIEL Dagna
1987-01-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SZYMONIK Justyna
1987-01-14
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ŚLĘZAK Sylwia
1995-11-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
TOMCZAK Karolina
1987-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TOMCZYK Monika
1993-03-16
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
UCIEKLAK Karina
1987-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WACŁAWSKA Anita
1989-03-12
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WASILEWSKA Agata
1987-01-01
KS Górnik 09 Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WASZAK Monika
1987-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WIRKUS Monika
1988-12-19
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WITOSZYŃSKA Ewa
1990-09-18
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WŁODAREK Paulina
1987-02-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WNUK Ewa
1989-01-01
MMKS Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WOJA Justyna
1987-07-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WOJNA Anna
1986-09-28
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WOJTULEWICZ Anna
1987-04-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WOŁOS Ewelina
1987-03-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WOSZCZEK Danuta
1978-02-20
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WÓDKOWSKA Liliana
1990-07-20
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WRAGA Agnieszka
1987-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WRÓBLEWSKA Monika
1986-10-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WRÓBLEWSKA Monika
1989-11-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ZIELIŃSKA Patrycja
1987-01-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ZYZIK Agnieszka
1994-12-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ŻELEŹNIK Marlena
1989-08-04
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik